Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Najniższa krajowa

To ja już podziękuję 4300 10 lat pracy . Obowiązków coraz wiecej , to wyższa cena to gwarancje to serwisy . Latasz z jenzorem żeby na koniec usłyszeć za mało ankiet klientów i premia fruuu odleciała . (usunięte przez administratora)

@Najniższa krajowa

Podobnie. 12 lat i szukam pracy. 4300 brutto z wielka pompą. Z roku na rok coraz gorzej.

Pracownik ze stażem
@Najniższa krajowa

W Zielonej Górze też nas robią w bambuko Człowiek natrząsała G+ , PS, raty z oprocentowaniem … i (usunięte przez administratora)… premi brak noo booo czegoś tam mało i gołą podstawa Zero wsparcia , zero dobrego słowa … sztuczne brefingi czy jak to się zwie … Lepiej zarabiają promotorzy Samsunga i Beko niż my pracownicy Dyrektorka zamknięta w pokoju po ciemku siedzi - chyba depresję ma czy coś w tym stylu @Pracodawca

czas szukać nowej pracy. po 12 latach dosyć wyzysku.

Teraz niedawno uznaliście, że odchodzicie? Jeśli tak to co było przyczyna? moje papiery jeszcze nie zostały tu nawet podesłane, ale jeśli ktoś pisze o 12stu latach pracy, to co w warunkach mogło go tyle trzymać?

UV

12 lat pracy to tak zwane "tłuste koty". Żyją nadal w przeszłości. Czasy się zmieniły, wynagrodzenia się zmieniły, a oni nadal wspominają jak to się zarabiało X lat temu. A jak się spojrzy na tych ludzi, to człowiek zastanawia się, "Jakim cudem taka osoba przetrwała w firmie 12 lat?". Firma ze względu na konkurencję rozszerzyła zakres odpowiedzialności i zadań i zaczęło się narzekanie. Teraz trzeba robić więcej za tyle samo.

Vuu
@UV

To chyba normalne że jak firma zmienia zakres odpowiedzialności i zakres obowiązków na większy to powinna dać coś więcej niż najniższa krajową. Czasy faktycznie się zmieniły bo w w marketach spożywczych zarobisz więcej i mniejsza odpowiedzialność. A jak do tego dodasz ceny żywności i wynajmu czy kredytu to masz jeszcze brak w budżecie. A premia to już jest czysta loteria na którą w zasadzie nie masz wypływu żadnego. Ludzie długo czekali na lepsze czasy ale firma potrafi tylko obiecywać i duża część osób już przestała wierzyć w obiecanki widząc co się dzieje.

warrior
@Vuu

pracowałem w markecie spożywczym i zawsze mnie bawi jak niektórzy zachwalają, że na takiej kasie w biedrze to taka dobra kasa i praktycznie zero obowiązków, bo się cały dzień na kasie siedzi. tylko, że rzeczywistość jest inna...tak samo mnóstwo obowiązków, które się nie widzi gołym okiem, odpowiedzialność za towar, przynieś, posprzątaj, przyjmij dostawę, rozładuj paleciaka, reaguj natychmiast na dzwonek jak jest duża kolejka, odpowiadaj klientom, bo ktoś np. czegoś szuka, gdzieś się stukł słoik z majonezem i trzeba posprzątać, ogarniaj jeszcze jednym okiem samoobsługowe, bo ktoś chce piwo kupić i musisz lecieć zatwierdzić, bo za mało osób na sklepie. a kasa do kieszeni wcale nie lepsza. dla mnie bez porównania jak chodzi o stres i fizyczne wycieńczenie. mam porównanie.

Gosc

jaka jest atmosfera, rotacja, dojrzałość w zespole HR?

Panda

Nie no jak są wyszczególnione w ogłoszeniu, a później potwierdzone na rozmowie to nie ma opcji żeby ich nie było

Pracownik Z Winnego grodu

W Zielonej górze atmosfera katastrofa - mamy zakaz wypowiadania się na forum - musieliśmy porysować nasze komentarze z gowork.pl Media Markt Zielona Góra Pani dyrektor straszyła nas zwolnieniami i że zachowujemy się jak w przedszkolu czy coś w tym stylu Także my od lutego mamy taką atmosferę że oddychać się nie da

Pan
@Pracownik Z Winnego grodu

To napiszcie skargę do centrali Po co się męczycie Przyjadą zrobią wywiad z pracownikami i po sprawie Nie ma się co męczyć Takie zagrywki jak brak wolnego słowa w mediach to (usunięte przez administratora) ze strony dyrekcji Trzymam kciuki żeby się polepszyło @Pracodawca

STC
@Pan

Kto zakazywał? Byłem na pogadance i nic takiego nie było, jak nie rozumiesz o czym piszesz to nie pisz wcale, a jak masz coś do powiedzenia sensownego, to pisz a nie wieczne marudzenie. Źle że jest lud w sklepie, źle że ludu nie ma, a wtedy jest jeszcze gorzej bo monety nie będzie, a jak jest to też źle bo za mało. Chore.

Pracownik z Winnego grodu
@STC

Do STC Pogadanek było kilka , temat był wałkowany … Były też indywidualne rozmowy oraz mocne dyskusje na Olimpie … I co ty na to ominęło Cię chyba coś … mniej siedź po nocach to będziesz bardziej przytomny @Pracodawca

Obserwator

Dla mnie jest spoko, a atmosfera siadła przez szyderstwa i wyśmiewanie na NM i dobija DOK. (usunięte przez administratora) Jeden patrzy na drugiego, niby koledzy ale jednak obawa jest że za plecami ci (usunięte przez administratora)obsmaruje, przeinaczy i TU nikt odwagi nie ma. Rubmy swoje.

warrior

Czyli logika jest taka, że skoro jakieś wpisy z forum gowork usunął = zakazywali pisania? trochę pokrętne, z całym szacunkiem, ale jak czytam niektóre tutaj, to mnie to w ogóle nie dziwi, że wpisy poszły z dymem - personalny wjazdy na inne osoby, dane, obrażanie - wystarczy rzucić okiem na regulamin forum i fakt, że niektóre wpisy są usuwane przestaje być dziwny. nie kręćcie konspiry tak gdzie jej nie ma, plus wywołujecie pracodawcę tutaj licząc na to, że wam odpowie...na anonimowym forum...no raczej się nie doczekacie, wąty się zgłasza do góry, a nie na jakimś forum internetowym, które służy głównie do wylewania swoich żali. jak ma się coś zmienić, gdzie zamiast coś zgłosić, pogadać, zakomunikować problem, piszecie tutaj, gdzie nawet nie ma gwarancji, że ktoś odpowiedzialny to przeczyta, a tym bardziej zareaguje. moim zdaniem to niepoważne. pewnie sam się nasłucham kim to ja nie jestem w tej firmie, ale mi to lata, po prostu czasem trzeba ruszyć makówką i użyć zdrowego rozsądku i uznać logicznie, że w internecie z anonima nic się nie załatwi.

Majno

Czy w centrali macie tutaj home office? Jeśli tak to ile razy dziennie i na jakich warunkach? Czy dostajecie wtedy sprzęt do domu?

Majno
@Majno

Jeszcze dopytam jakie godziny pracy?

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
To Ja

Napiszcie jak u Was z aneksami na nowy rok ? Mamy minimalną po tylu latach? I co wy o tym sądzicie? I co firma na to ze po tylu latach daje nam najniższą pensje? Żeby nic wiecej nie dać to naprawdę smutne....jedna z niewielu firm ktora daje pracownikowi po latach pracy minimum w kraju.

janusz

przestancie nazekac szkoda ze nie pochwalicie sie jak firma daje zarobic dodatkowo gwranacjami i uslugami

Zbity pies...

Dziś rozdanie aneksów do umowy z nową stawką. Najniższa krajowa. Parę lat pracy w MM poszło w piach. Czuję się jakbym dostał w pysk. Za chwilę Nowy Rok, dobry czas na nowe decyzje...

Nikt
@Zbity pies...

Wszyscy mają te same stawki? Eksperci też? A kierownicy i koordynatorzy też mają aneksy?

I niestety...nowy ...stary pracownik teraz zarabiać będzie to samo...minimalną krajową....wstyd sie przyznać ze ta firma daje zarabiać minimalną....WSTYD zeby tyle lat zarabiać wiecej nic najniższa a teraz nie dać nic więcej. Żal mi Was

Edmund

A jak ktoś już taką stawkę ma?

Serio zostaje stara stawka? Tak po tytule widzę ale się upewniam, to od czego zależy to ze macie takie rozbieżności w swoich warunkach? jaki rejon?

Szybki Bil

4300 brutto od stycznia 2024 dali na Wybrzeżu w regionie północnym.

Wiki

Hej, czy to prawda że mamy dostać jakieś tablety służbowe na których będziemy obsługiwać klientów?

Ewela

Czy sprzedawcy mają już na pulpitach kasy fiskalne ? Klient może płacić na dziale za no telefon ? AGD? Proszę o info wiem że miały być sklepy pilotarzowe

u żródła możesz sie dowiedzieć ile jeszcze nie sprzedałeś gwarancji i że nie będzie premii

Nikt
@Wiki

Trochę prawdy w tym jest. Dostaniemy telefony a54, w aplikacji będziesz mogła wypisać zlecenie, sprawdzić cenę, dostępność towaru w innych marketach itp. Ale kasować nie :)

@Nikt

Na sprzęty mają a dla was kasy nie ale was robią, a najniższa już jest wszędzie 3600 brutto

Na szczęście to były tylko 4 miesiące. Pracowałem w innej firmie w handlu 5 lat dlatego mam porównanie i tak źle oceniam media. Byłem na dziale kas. - bałagan bałagan i jeszcze raz bałagan, - komputery, kasa jak za dawnych czasów, - ciągle jakieś błędy a to w cenie na dziale, zmiany cen, ciągłe wołanie pracownika z działu bo coś nie tak, - jak kogoś nie ma to zasuwasz za trzech i nikogo to nie interesuje, - wychodzisz sporo po godzinie 21 zanim wszystko się zamknie i zliczysz kasetkę, - najniższa krajowa plus stówka - obsługiwanie reklamacji, których serwis nie rozpatrzył jeszcze i co masz powiedzieć klientowi ?! I nikt Ci w tym nie pomoże. - ciągle jakieś pretensje że to źle tamto i sramto jakbyś zarabiał chociaż 7 tysięcy… - (usunięte przez administratora) na magazynie to druga sprawa - można pisać i pisać Nie polecam, stracony czas. Gdzie indziej znajdziesz lepszą robotę. Uciekajcie. Jeszcze dodam, że przebitki w cenie sporawe…

Również były

Ja pracowałem w MM Zielona Góra i zgadzam się z tą opinią 100% Bałagan w reklamacjach - kombinowanie żeby w tabelkach się świeciło na zielono i czasy były dobre . Dostawy i montaż porażka . Na kasach codziennie różnice w cenach , kombinacje przy sprzedaży towaru sugerowanego np baterii Dyrekcją i kierownicy kombinują na potęgę !!! Naśmiewają się z pracowników - (usunięte przez administratora) Nie socjalu bałagan , nie czynne toalety często, w szatniach pourywane - rozpadające się szafki, nierówne przerwy !!! ( są pracownicy tz (usunięte przez administratora) którzy spędzają na przerwach ponad 2h oczywiście dotrzymują towarzystwa kierownikowi i dyrektorce. Nie polecam tam pracy ! To że kasa marna to każdy wie @Pracodawca

@Również były

Racja i te dostawy i montaże. Chyba nigdy na czas nie dojechali i albo towar się uszkodził albo na którą będą i to ustalanie terminów. Pytania klientów: ale jak cały dzień ? 9-21 beka. Wie pan co ale uszkodzona ta kuchenka przyjechała. Ludzie! Ratujcie!

Prac. z Zielonej w Focus
@Również były

Też się zgadzam Nie godziwe warunki pracy Brudno w szatniach , toaletach, na stołówce Brak równouprawnienia wśród pracowników . Dyrektorka i kierownicy ( dwóch) kombinuj i wystawiają zlecenia na AGD zamówienie z centralnego , przepuszczają przez kasę i mówią potem się zrobi korektę ( przez kilka godzin jestem w strachu bo mam manko na kilka tysięcy … i czekam na korektę tego zlecenia ) na zawał chyba zejdę U was też są takie warunki pracy i takie napięcie

@Prac. z Zielonej w Focus

To było też za mnie, dyrektorka i kierownicy kupują oddają podpisy fałszują że klient, już to pisałem, potem wypłacają na kw, powinni iść siedzieć za to, a u kasjerów kierowniczka Ewelina zamiast zobaczyć czy nie na manka w kartach płatniczych to robią przeksięgowania bo ona nie na czasu przeglądać raportów i nie jest w stanie, nie ufajcie im, dlatego się zwolniłem bo podrabiają wszystko, a to (usunięte przez administratora)

Może ktoś się wypowiedzieć na temat sklepu w Czeladzi? Jak patrzą na promotorów? Nie znam nikogo kto mógłby się wypowiedzieć, więc pytam tutaj

Ocena roczna

O co chodzi z tymi ocenami - mamy się oceniać ? Nie dość że nie płacom premii to jeszcze jakieś głupoty każą robić . Czy tam w centrali zują w jakimś kosmosie ? Dyrektorowie się (usunięte przez administratora)a zwykłego pracownika męczą ocenami . Może was ocenimy my wszyscy z hali ?

@Ocena roczna

Od zawsze były oceny, tylko jakoś w trakcie covida o tym zapomnieli i teraz sobie znowu ktoś przypomniał. Szybko zrobić i zapomnieć,jedyna słuszna opcja.

Firma hipokrytów,LinkedIn ,reklamy -Święta, a pracownikom zabronili zamówić choćby pierogi na wigilię, (usunięte przez administratora)i wstyd, kumpel pisze właśnie do centrali w Niemczech pytanie jak u nich - bo tutaj tylko wyzysk. Sklepy nawet kawy nie mogą zamawiać ????,

rekrutacja pracuj.pl

Szukają już managerów marketów, jak MediaMarkt przejmie część sklepów Neonetu ktoś musi ogarnąć ten (usunięte przez administratora)

Co to znaczy, że „wymieniają”? pracownicy sami z siebie odchodzą czy to jakieś większe zmiany? Nie jestem na bieżąco w sytuacji, co się konkretnie dzieje i czemu takie decyzje zapadają właśnie teraz?

Qwerty
@rekrutacja pracuj.pl

Nikt nikogo nie będzie przejmował. Sąd zaakceptował wniosek o rozpoczęcie postępowania sanacyjnego- będą w restrukturyzacji...To nie oznacza, że się zamykają...

makaresz

ahoj czy ktoś mógłby pwoiedzieć coś o pracy tutaj? ciężko jest czy do przeżycia? jakie umiejętności są pożądane?

makaresz
@makaresz

i jeszcze jak wyglada proces wdrożenia? jest pełny czy raczej rzut na głęboką wodę od pierwszego dnia?

kaszel
@makaresz

ale co dokładnie cię interesuje? i zależy o jakie stanowisko konkretnie pytasz wiadomo, że każda praca będzie miała swój indywidualny charakter i pracując w sklepie będzie inaczej niż w biurze np

kaszel
@makaresz

w moim przypadku proces wdrożenia był bardzo w porządku, zawsze mogłem się zwrócić do kogoś starszego stażem i dopytać o to czy o tamto, także jak ogarniasz to powinno ci wystrczyć

zeglarz
@makaresz

ahoj, praca jest spoko, ludzie sa spoko, płacic mogli by więcej, ale robiłem tez w konkurencyjnych sklepach i wszedzie tak samo wiec to raczej juz branżowo tak jest (moze czas zmienic) nie mniej jak nie masz roboty to na pewno dobry wybor. tak samo jesli towja pierwsza praca bo umiejetenosci to za bardzo nie potrzebujesz zadnych szczegolnych. raczej na uopa tez zatrudniaja wiec lepsze to niz smieciowka. podsumowujac jest do przezycia

zeglarz
@makaresz

zalezy od marketu raczej na kogo trafisz jakie maja podejscie do nowych. jak ja sie zatrudnialem bylo ciezko i troche mnie zbyto na poczatek, ale troche sie teraz pozmienialo i jak mielismy nowy nabor to wygladalo to juz duzo lepiej. z pewnoscia nie byl to rzut na gleboka wode.

@makaresz

Najważniejsze umiejętności to wciskanie gwarancji, usług, baterii i wynajmów. Plus starych stoków magazynowych. Dużo cierpliwości do pomysłów centrali i kierownictwa. Zadowolenie z niskiej pensji na poziomie minimalnego wynagrodzenia. Pracy po 12 godzin. Przestawiania w kółko produktów na półkach według widzimisie speców z centrali i lokalnego kierownictwa. To najważniejsze

prawda i kropka
@zeglarz

potwierdzam marynarzu też się już przwijałem w podobnych sklepach i dochodze do wniosku że płacić to akurat wszędzie mogli by więcej. idzie się tutaj i czegos nauczyć i obyć z klientem bylebyś wiedział mniej wiecej o czym mówisz i będzie dobrze

prawda i kropka
@makaresz

u mnie bylo z tym w porzadku ale ja w sumie nieco już ogarniałem. pamiętam też że jak nowi przychodzili to zawsze im tam ktoś asystował żeby nikt głupot nie narobił. i tak na pewno nikt cie na główkę do jeziora w pierszym dniu nie wrzuci

tu

Jak pracuje się w centrali? Może ktoś podrzucić mi kilka uzytecznych informacji w tym temacie?

gintam
@tu

Pracuje sie okej, nie wiem czy kiedyś maiłeś do czynienia z podobnym doświadczeniem pracy, ale dosyc standardowa robota jak w każdej centrali, atmosfera jest w porządku

gintam
@tu

duzym plusem są elastyczne godizny pracy i home office 2 razy w tygodniu

Osocz
@gintam

jakie stanowiska są teraz wolne w centrali, ktoś kojarzy?

Duch
@Osocz

trochę jest tych stanowisk, zobacz sobie na stronie mm

pam
@Osocz

jest sporo wolnych miejsc w centrali, masz duże szanse

retro
@pam

Taka centrala dziala jak call center?

retro
@pam

Sporo jest tez miejsc dla osob bez doswiadczenia? Bo teraz juz sama nie wiem, mialam skladac do sklepu a moze jednak nad ta centrala by czlowiek pomyslal..

gorczek
@retro

są oferty bez doświadczenia i tu i tu więcej chyba na sklepy jednak

cc
@retro

w centrali jest dużo stanowisk, nie kończy się na dziale obsługi klienta

cc
@retro

takie administracyjne stanowiska moim zdaniem pewniejsze :)

gawri
@cc

mozna gdzies sprawdzic jakie dokladnie stanowiska sa dostepne?

Mitea
@gawri

na ich stronie możesz sobie sprawdzić :)

Mitea
@gawri

Tam są podane na różne lokalizacje

freta
@Mitea

kontaktuja się mailowo, telefonicznie? normalnie zapraszają pewnie na rozmowę, ale są one stacjonarnie czy online?

verbin
@freta

telefonicznie jest wywiad po którym jak sądze jest się zreguły zapraszanym na takie spotkanie

verbin
@freta

ja miałem stacjonarnie jeden etap, tzn jedną taką rozmowę i zatrudnienie po niej

nezp
@verbin

jest mozliwe ze jest wiecej etapow rekrutacji czasem?

Ider

Prędzej wiesz, na kierownika czy może do centrali też ewentualnie.

wesz

nie wydaje mi się żeby robili wiecej na specjalistów w marketach :)

caldo
@wesz

znaczy ze raczej szybka rekrutacyja?

caldo
@verbin

jak szybko po tym do ciebie zadzwonily ze masz prace?

Qasd
@caldo

dzwonia szybko bo zazwyczaj ejst dużo pracy, więc ja bym to liczył w dniach po rozmowie, no chyba oczywiście że sie nie dostaneisz

anex
@Qasd

teraz przed świętami będzie jakoś więcej przyjęć?

barak
@Qasd

masz na myśli przyjęcia na sklep?

barak
@Qasd

szybko tzn? dzień czy tydzień? dla każdego będzie to inne pojęcie

@anex

Przed świetami wiła zatrudnić pracowników przez agencje niż dać ludziom prace na umowę albo pracownikom nadgodziny płatne

Slyszeliscie o planach kupienia Media Markt przez Chińczyków? Ciekawe co dalej?

Patryk

czy wykonałeś swój plan sprzedażowy gwarancji plus ?

Dzwonili do mnie z pytaniem czy jeszcze długo będę na l4 bo potrzebują więcej ludzi na black Friday bo sporo osób jest na zwolnieniach. To bylo naprawde trudne do przewidzenia haha że skoro nie płacą premi to ludzie wola siedzieć w domu za niewiele mniejszą kasę, ale mają spokój psychiczny

Przyszła mi przy tym na myśl ta fraza „media markt nie dla…”. ;p a tak już całkiem poważnie to z czego co tu wpływa na atmosferę pomiędzy pracownikami? lokalizacja robi swoje czy sam Pracodawca tez się w to wlacza?

Chłopiec

Jak zawsze, nie nadajesz się do roboty, że ZUS nie widzi ile ty na zwolnieniu lekarskim jesteś. Nie powinnaś pracować tylko dziećmi się zajmować bo i tak cię więcej nie ma jak jesteś, powiedz lepiej ile już na zwolnieniu lekarskim byłaś od przyjęcia się

tatar

moglibyście napisać cos o benefitach? jakis multisport? premie?

tatar
@tatar

i jeszcze coś o opiece medycznej? medicover, luxmed?

Lila
@tatar

Medicover pakiet podstawowy Multisport karta lub żywieniowa 40zl co miesiąc doładowują Premie raczej ostatnio nie realne - wysokie progi zrobili Karpiowe dają wzaleznosci ile przypada na 1 członka gospodarstwa od 300 do 900 zł było ostatnio i na dzieci na gwiazdkę dają hmm 160 chyba było w karcie edendet ( karta przedpłacona ) 500 zł ze przychodzisz do pracy w okresie przed gwiazdka - ale zespół nie może chodzić na L4 bo inaczej nikt nie dostanie tej premii Szału nie ma No i najniższa krajowa plus 100 zł tyle na początek po 3-5 latach może podwyżka … albo Cie zwolnią

Tadzio
@Lila

Dodatku za chodzenie będąc chorym już w tym roku nie ma

NieaktualnyWawa
@Lila

Te info jest nieaktualne. My otrzymaliśmy info na zebraniu, że premii frekwencyjnej w tym roku nie będzie. Karpiowe to maks około tysiąca złotych. Doładowują obecnie punkty na karcie edenred z programu benefitowego - 55 punktów miesięcznie, które można przeznaczyć na zakup np karty żywieniowej, allegro, biedronka, bilety do kina itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 816.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 707, z czego 46 to opinie pozytywne, 432 to opinie negatywne, a 229 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 625 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.