Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Dfik

Widzę że jest wielu mącicieli którzy wypisują że teraz zwykły pracownik ma 5500-6000 brutto. Szkoda tylko że nie piszą w którym to markecie są takie stawki ;)

Mak
@Dfik

Warszawa, Krakow, Wrocla Caly Slask, Gdansk , Gdynia Jak ktos pracuje na prowincji to pewnie ma najnizsza krajowa

Zarabialem najnizsza krajowa , przyszli nowi dostalo tak jak tu pisza 5500 czy nawet 6 niektorzy brutto Poszedlem do banku do corpo na doradce 6800 brutto dostalem od kopa Premie co miesiac po 3 brutto takze 10 k na miesiac mam nie ma porownania Wiadomo market a bank to 2 rozne swiaty Stac mnie teraz na wczasy za granica i zycie na poziomie a nie klepanie biedy

Tak to nie fair ze nowy ma 5600-5900 brutto ale to prawda Tyle dostaja nowi… a stary albo robi za tyle albo sie zwalnia Ja dostalam maxa ale to nie praca marzeń, trzeba wciskac ubezpieczenia G plusy i tylko to… musze pracowac wiec tu nie jest tak zle Za najnizsza krajowa to robia chyba tylko ludzi po Podstawówce albo z grupa inwalidzka

Kalista

Hej, widziałam ostatnio ofertę na copywritera. Wymagają języka angielskiego na poziomie B2, pracuje się tutaj też w tym języku? Ktoś jest na tym stanowisku i może powiedzieć jak to tutaj wygląda? :)

Kalista
@Kalista

Nie mam wykształcenia kierunkowego którego wymagają, ale mam doświadczenie w zawodzie, myślicie że mogę wysłać cv i mam jakieś szanse?

parle
@Kalista

według mnie powinnaś spróbować, czasami ważniejsze jest doświadczenie niż wykształcenie w danym kierunku

parle
@Kalista

w najgorszym wypadku wybiorą po prostu kogoś innego, ale myślę że jak portfolio masz fajne to masz dużą szansę

gawri
@Kalista

gdzie takie ogloszenie znalezc moge?

gawri
@parle

kojarzysz jak u was rekrutacja przebiega na takim stanowisku?

freta
@gawri

wyżej pisali, że na ich stronie głównej i rzecyzwiście tam w zakłdace jest dużo tych ogłoszeń

caldo
@freta

trzeba miec doswiadczenie zeby sie dostac?

Qasd
@freta

tak ogłoszeń jest dużo praktycznie cały czas jakieś rekrutacje są proiwadzone

Qasd
@caldo

na wiekszość stanowisk doświadczenia nie wymagają

anex
@Qasd

to na jakie trzeba mieć doświadczenie?

barak

w ogłoszeniach piszą czy chcą z doświadczeniem czy nie

Cytrynowy
@Qasd

Mam pytanie troche z innej kategorii czy zostajecie po godzinach czasem? Mówiąc krotko czy nadgodziny się zdarzają?

@Cytrynowy

A co byście chcieli robić na takich nadgodzinach tak w ogóle? tutaj liczba jakichś zleceń jest nieskończona czy o co chodzi? do copywritera to nawiązujecie?

Idol
@anex

Po ogłoszeniach sobie patrz skąd, wygląda to jakbyś szukał czegoś gdzie to doświadczenie jest wymagane a skąd każdy ma wiedzieć jakie wymagania są na poszczególnych stanowiskach? To duża firma stanowisk jest w bród

hsmus
@Idol

w pierwszej kolejności też bym patrzył na ogłoszenia a nie pytał tutaj, to nie zajmuje aż tak dużo czasu a i tak nie da się tego przeskoczyć

Groszek
@anex

Pewnie zawsze doświadczenie jest miłym dodatkiem, ale jak sie kiedyś tam zatrudniałem to miałem trochę doświadczenia w podobnym sklepie, ale razem ze mną przyjmowali też ludzi bez doświadczenia na takie stanowiska jak doradca klienta więc wydaje mi się że o ile nie chcesz być od razu kierownikiem tylko szukasz jakiegoś podstawowego stanowiska to brak doświadczenia nie powinien być problemem

hocek
@Groszek

a orientujesz sie może jak jest teraz? niby w tych ofertach którymi sie interesuje nie ma za wiele o doświadczeniu, ale ciekawi mnie czy skoro nie wymagają, to czy przyjmą prędzej kogoś kto faktycznie pracował już kiedyś na podobnym stanowisku, czy wszyscy mają równe szanse? sorki, trochę zawile to napisalem ale mam nadzieje, że zrozumiesz co mam na myśli

Szczerbatek
@hocek

Może podaj jakieś przykładowe stanowisko które cię interesuje to łatwiej się będzie odnieść

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

Sknerus

Oszczędności w firmie, to co ta firma wyprawia zakrawa na kpinę, czy pochwaliła się publicznie że odwołała ludziom nawet skromny poczęstunek wigilijny w ostatniej chwili?, w myśl oszczędności. Zabraliście pracownikom wszystko, premie, godność -pracują za (usunięte przez administratora) za najniższą krajową, Szansa na premię 500 złotych. Czy ktoś tam na głowę upadł?, tymczasem wjeżdżają do nas reklamówki wydrukowane czy inne powrdoly w ilością setki na market po kilkanaście złotych które lądują w śmieciach, Dyrektorzy jeżdżą do pracy i na wakacje służbowymi autami za grubą kasę. Po co im one?, gdzie oni się przemieszczają poza pracą-dom, raz w miesiącu spotkanie?, oddać im wtedy za bilety. Kto ma trochę rozumu i nie boi się ucieka z tego bagna, ta firma tonie niestety. Dla mnie który pracuje ponad 15 lat to bardzo smutny widok, zniszczyliście firmę i ludzi, Na koniec, ocena pracodawcy, gdzie kierownik stoi na głową?, albo ktoś Wam wierzy że zostanie anonimowy ??? - gdyby była naprawdę anonimowa, mielibyście zero, bo niżej się nie da.Odpowiadając tym co zaraz napiszą -po co siedzisz?, bo traktowałem firmę jak swój drugi dom, ludzi jak rodzinę , niestety miarka się przelała. Aktualnie jestem po drugiej rozmowie, w całkiem innej branży, tą mi obrzydziliście i liczę że w tym msc rzucę papierami.Region Katowice.

B2B leży

Wczoraj na spotkaniu, zarządzający B2B powiedział że przygotował dział na zmianę. Jest to kłamstwo B2B leży na łopatkach, nie m procedur, pomocy nic. Zarząd dalej nie widzi że oni kłamią na górze?, że jest wąskie gardło z informacją? :) Jak można zniszczyć taki potencjał?, Obudźcie się, są ludzie którzy dają z siebie wszystko, ale mają związane ręce. Zróbcie zebranie z ludzi bez zarządzających, zobaczycie jak to działa tak naprawdę.

Mikolaj
@B2B leży

Ale to przecież normalne, to kolos na glinianych nogach, tak naprawdę ten człowiek rozwalił potencjał, ładnie mówi, ściemnia, ale z niego taki lider jak z koziej, szkoda tylko że ktoś jest zalepiony i nie widzi tego. Ja już poza firmą więc nie dziwią mnie opnie :) pozdrawiam starą gwardię.

Zrezygnowany

Tutaj już niedługo będzie niespodzianka także, wiem ze kilka osób ze ścisłego czuba którzy robią wyniki czekają czy się coś poprawi czy nie i już są dogadani wstępnie z innymi firmami na przejście :), robisz milionowe przychody, a finansowo masz gorzej niż rok czy dwa temu. Plany x5 przy tym :) Zostanie miernota i pandy - daj obrót, daj obrót. Firma od kilku lat wypuszcza w tej firmie wartościowych ludzi, zostało kilku, w tym dziale na palcach dwóch rąk można policzyć i sama miernota, ale już niedługo. I jak ktoś miał rację u góry, zawdzięczamy to fałszywemu przekazowi co się dzieje i można poprawić wyżej. Tam myślą że jest wspaniale, nie jest nic, nic nie działa. Ale to trzeba słuchać ludzi.

Mikołaj
@Zrezygnowany

Sam nie wiem, zmiany na plus, pod warunkiem że zacznie słuchać nowy ludzi. Jeśli będzie szedł w tą stronę co ten, nic nie wyjdzie z tego.

Justyna
@B2B leży

Uciekł Harry Potter, w najlepszym momencie, domek z kart się sypie. Najlepsi jak zobaczyli PIT i porównali z tamtym rokiem powinni mieć depresję. Szkoda mi tylko Bartka, teraz będzie go czarował jak to on wszystko zorganizował, jak wprowadził. Bartek nie wierz w żadne słowo, pogadaj z ludźmi z HUB na osobności, ten dział ma potencjał, masz dobrych ludzi. Ale „pomoc” centrali i tamtejsi „koordynatorzy” nie istnieją. Sytuacja teraz, od początku żadnych ofert, pytania o towar, zbywane milczeniem, konkurencja nas kosi, a Potter? Dlaczego nie sprzedajecie, bo nic nie potrafisz i nie potrafiłeś nigdy nic załatwić, dzięki ludziom jesteś w tym miejscu, ale dojechałeś także na tym że wyżej nie dopuszczałeś info jak to naprawdę działa.

Rozbawiony
@B2B leży

Widzieliście maila od Flipa, zaangażujcie się, jesteście najlepsi, Dwa lata pracuje w B2B i nigdy się nie angażował, człowieku nigdy nic od siebie nic nie dałeś, jeździsz na plecach kilku ambitnych osób i dlatego tak długo Ci się udawało, jak już nie da się zakłamywać to uciekasz, odejdź teraz, zostaw innym prostowanie tego bagna.Tobie nie powinni dziękować, powinni dawno temu ludzi słuchać. Nie masz żadnego pojęcia o tym dziale, niestety ze stratą dla ludzi. Życzę szczęścia w nowej firmie i dziękuję że odchodzisz. Bartek nadzieja w Tobie, ale rozmawiaj z ludźmi.

Przemek

To jak to jest w końcu? Pracownikom z dużym stażem płaci się 4300 brutto podstawy a nowym nawet 8000 tysięcy jak wynika z różnych wpisów. Jak to jest w końcu? @Pracodawca

Paulina

Prosze nie siac fermentu i moeprawdziwych informacji Od stycznia 2024 stawki na doradce zostaly podniesione, nie ma najnizszej krajowej, dla nowych pracownikow: 5600-6000 brutto podstawy, Nic nie poradze ze starzy pracownicy maja niskie podstawy: tak jest w kazdej pracy, wiec albo sie ktos zwolni i zatrudni od nowa albo ma niska podstawe za ktora teraz w Polsce nie ma szans wyzyc, no chyba ze spozywa codziennie bulke kazjerke na obiad z mortadela z biedronki za 5 zl kilo… Ludzie zrozumcie: za najnizsza Krajowa moga pracowac ciecie albo sprzataczki, teraz te stawki dla doradcow sa wyzsze, Kierownik ma okolo 8 brutto plus premie Trzeba duzo G+ sprzedawac to z premia okolo 7500 brutto sie wyjdzie ale to w najlepszym razie sam czynsz oplaty z pradem gazem i internetem to 1500 zl plus kredyt 3 tysiace, a gdzie jedzenie ? Gdzie wakacje , kupic ciuch? Jak maz i zona nie zarabiaja tych 10 tys na gospodarstwo domowe to mozna zdechnac z glodu Życze wszystkim powodzenia i wysokich zarobkow , ciut sie polepszylo w Polsce ale tylko ciut płacowo

@Paulina

pozwolę sobie zauważyć, że osoby zatrudnione na tym samym stanowisku wg Kodeksu Pracy powinny otrzymywać to samo wynagrodzenie podstawowe. Dzielenie pracowników na nowych i starych i tym samym różnicowanie podstawy wynagrodzenia jest niezgodne z prawem. Polecam sprawdzić - Art. 18 [3c]. KP - Kodeks pracy - § 1. Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości.

Kornel

Ale bzdury opowiadasz haha jakie jednakowe wynagrodzenie? Nie ma czegos takiego heheh Ile sobie wynegocjujesz w Corpo jako nowy tyle praktycznie masz do konca życia , pracy w tej firmie 6k brutto realne podstawy tyle daja bo otwarcie kazdy mowi ze za mniej nie przyjdzie! Premie to teraz bajki… premia moze byc moze nie byc a jak bedzie to 200 zl brutto A podstawa co miesiac musi byc bo ośle jak bez tego zapalcisz swoje rachunki raty kredytowe?? Co? Inflacja ktora jest realna to nadal okolo 20 kilka procent, wiec gosciu stawki ktore ty miales kilka lat temu nijak sie maja fo obecnych zarobkow cen życia No chyba ze ktos uwaza ze podstawa 4 brutto to pana boga za nogi zlapal… Za 4-5 lat 6k brutto to beda grosze realnie bedzie okolo 8 k wzwy bo nie wyzyjesz Widac ze wiekszosc osob z tego forum mialy pały z matematyki i finansow… podstawy ekonomi dzieciak sie kłaniają…

NowyPracownikWawa
@Paulina

Czyli mnie zrobili w Warszawie w jajo bo dali 4300 brutto podstawy jak przychodziłem w grudniu... Dobrze, że umowa niedługo mi się kończy bo przedłużyć nie zamierzam - najniższą, bez stresów wszędzie dostanę za lżejszą robotę.

Michak

Od stycznia 2024 dla nowych podstawy sa od 5600-6000 brutto dla doradcy podstawy plus premie Za najnizsza krajowa nikt nie bedzie robil, szkoda wstawac rano do roboty Praca na markecie jest ciezka, to nie jest jakies nic nie robienie wiec wynagrodzenie tez musi byc adekwatne Skonczyly sie czasy dziadostwa i pracy za 10 zl brutto za godzine !

@Michak

Gdyby tak było to super tylko że to bajki niestety. 4300 w całej sieci i tyle. Koordynatorzy i kierownicy trochę więcej.. No chyba ,że uda się premię wyrobić..

Mikita
@Michak

U mnie 7000 brutto plus premie. Markiet w Poznaniu

chmurzasty

cześć, wie ktoś może na ile tutaj dają umowe po zakończeniu okresu próbnego?

@chmurzasty

i czy ewentualnie jest szansa żeby jakoś w miarę szybko dostać na czas nieokreślony?

@chmurzasty

Zacznij najpierw pracę ,wykaz się a później rozmawiam o przedłużeniu umowy..nic z niczego się nie bierze..jeśli będziesz chciał uczciwie pracować to i umowę dostaniesz w swoim czasie.

Majno
@Jurek

a jaki to jest rodzaj umowy proponowany?

4xx
@Majno

czy można tutaj liczyć na uopa na czas nieokreślony?

hsmus
@4xx

wystarczy troche poszukać na stronie, wszędzie piszą o uopach więc na pewno prędzej czy później nieokreślony jest

Edek

na start 4300 brutto, po 3 miesiącach 5700 brutto

Pracownik hali
@Edek

Bzdura ja pracuje na hali sklepu głównie AGD , super sprzedaje G+, usługi , raty (usunięte przez administratora) nie mam 5700 brutto ! 4300 brutto plus premia wpada

@Edek

potwierdzam. 4300 brutto plus ew. premie. (usunięte przez administratora)

@Pracownik hali

najwidoczniej zaslugujesz na podstawe 4300 nowi dostaja 5600

Bylem na rozmowie Katowice 5600 brutto kierownik powiedzial ze to max podstawa plus premie Nie za duzo… ale poszedlem za to tak zaczepic sie na chwile, moze do wakacji Sprzedaje te G+ , narazie robota jak robota zobaczymy ile mi starczy sil

Woki

2024. Ile dają aktualnie samej podstawy brutto dla nowego pracownika? Najniższa czy można coś więcej wynegocjować?

@Woki

Można..minimum 6000tys brutto.. Śmiało aplikuj..

W zielonej górze doradcą najniższą krajową plus 100 zł

A to 100 zł z czego się bierze? Z jakichś negocjacji czy po prostu tak dorzucają by była lekka nadwyżka? Brutto, tak? i co później po dłuższym stażu już?

Majk
@Woki

Spokojnie 5800 brutto mozna urwac, za najnizsza krajowa nikt ci nie bedzie teraz robil, (usunięte przez administratora)

Kierownik DOK
@Majk

Bzdura od 5 lat jestem kierownikiem DOK mam pod sobą zespół kilku osobowy , odpowiadam za kasy ,serwis, internet, raty. I nie mam tyle brutto - bzdury piszecie robiąc zamęt w gołotach nowym pracownikom . Młody dostanie max najniższa krajową plus max 100-150 więcej.

Jurek

Dlatego też nie zapraszamy cię do ekipy..u nas jest 4300 i tyle ..kierownicy trochę więcej. Ale ty ze swoimi ambicjami i mądrością oraz jak widać kulturą aplikuj gdzie chcesz byle nie do mm.. Takich raczej w załodze nie chcemy..Zarabiaj nawet 10tys ale nie poniżaj innych..

Karl
@Jurek

Czy wym mozgi wyprało ludzie? Za najnizsza krajowa ktora obecnie wynosi 4300 brutto od 1 stycznia nikt nie przyjdzie W kazdej Corpo biurowej , czy to w bankach daja 6500 brutto wzwyz… nikt w obecnych czasach za mniej nie bedzie pracowal bo zycie jest drogie… kredyt hipo jedzenie 4300 bylo dobre ale chyba w 2016 roku… Teraz za 5 na reke ledwo sie utrzymasz , sam wynajem po 3 tys nie mowie tu o Warszawie, Takze jak pracujesz za najnizsza i twoi koledzy z zespolu tez to sa zwyklymi f r a j e r a m i Inaczej sie tego zjawiska nie da nazwac

@Karl

8500 bruto plus premia - praca w centrali Dziekuje za uwagę

Tex

Hej czy na wiosnę jest na ogół więcej przyjęć niż teraz? Pytam na przyszłość, z góry dzięki.

4xx
@Tex

nie rozumiem troszkę pytania, a co tutaj do przyjęć ma pora roku? czy to jednak ma znaczenie? ktoś może mi wyjaśnić?

Kaśka

Pracuje w regionie poludnie, dostalam 5800 brutto na doradcy klienta: na obecne czasy żaden szał, ale jak ktos mowi ze zarabia 4200 najnizsza krajowa to sie dziwie ze ktos za tyle pracuje… przecierz to ledwo na chleb starcza… dramat Praca taka zapchaj dziura , żeby w domu nie siedziec tylko Ogolnie nie polecam ale sa gorsze

@Kaśka

5800 brutto to kiedys z premiami z wszelkich mozliwych parametrów i z dobrego stoiska (tv, gsm). Nie siej zamętu

Grzegorz gregster

(usunięte przez administratora) Kupiłem w Media Markt hulajnogę Fiat 500, przed upływem 2 lat padł mi akumulator, okazało się, że reklamacja akumulatora jest tylko do 6 miesięcy. Rozumiem, że sklep ma swoje warunki gwarancji, pomimo, że wszędzie indziej gwarancja jest na 2 lata. Jednak obsługa klienta do kompletna porażka. Parę tygodni kontaktu telefonicznego, mailowego i nikt mnie nie powiadomił, że akumulator jest po gwarancji. Przywiozłem hulajnogę do Media Markt w Złotych Tarasach i zostawiłem w całości do wymiany akumulatora lub regeneracji. Po paru tygodniach otrzymałem telefon, że hulajnoga jest do odbioru. Przyjeżdżam na miejsce odebrać hulajnogę i dowiaduję się na miejscu, że akumulator jest po gwarancji. Poważnie?! W takim razie po co tracę czas na rozmowy i pisanie? Na przywiezienie i odbiór? Przy odbiorze hulajnoga jest w pudełku, rozkręcona, zgubiona śrubka z kolumny kierownicy. Na nie do końca sprawnej hulajnodze wróciłem do domu, jadąc ostrożeniej, żeby dojechać. Tak duży sklep, z tak dużym doświadczeniem tak traktuje klineta? Na koniec CIEKAWOSTKA. Kiedyś byłem świadkiem jak przyszedł mężczyzna w graniturze, z reklamacją czajnika. Kilkanaście minut kulturalnej rozmowy i reklamacja nie została uwzględniona, bo czajnik był używany. Używany, bo nalał do niego wodę, aby sprawdzić czy czajnik działa. Jak inaczej niby miał to zrobić? Innym razem przyszedł koleś w dresach,(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) Pokrzyczał chwilę i żeby nie robił za długo zamieszania, to reklamację mu uwzględniono. Chyba nie warto być kulturalnym.

Byku Mm

Drogi Jurku, MM jest dla idiotów którzy tam nadal pracują i kupują . Dam ci przykład zakupionego czajnika w action gdzie po 10 miesiącach mi się spalił. Zaniosłem czajnik do sklepu i wyszedłem z nowym czajnikiem. Nie robili problemu ze czajnik było widać ze był używany itp.

@Byku Mm

Ok.bo to była reklamacjia a nie zwrot. Używanego czajnika..W Mm można zwracać towar nie używany ..Nikt problemu nie robi

Arkadiusz

Dzień dobry, widziałem w biurze ogłoszenie o wakacie do pracy w logistyce magazynowej,czyli magazyn w Warszawie przy Ostrobramskiej. Czy ktoś z Państwa mógłby przybliżyć ogólnikowo zakres obowiązków, na czym praca polega i jakie są przewidywane zarobki. Z góry dziękuję za odpowiedz.

linken
@Arkadiusz

ja podbijam pytanko i jeszcze tak od siebie dodam, ktos sie orientuje na jakie benefity mozna liczyc w tej firmie?

linken
@linken

i tez prosze o info jakie umowy oferują i pare słów o rekrutacji :) z góry dzięki za odpowiedzi

Xd
@linken

Dasz radę ludzie po 15 lat robią. A socjal w rekrutacji pisze co oferują. Ciężko przeczytać czy nawet tego się nie chce zrobić.

Likwidacja -st.Dyrektor

A wiecie że likwidują stanowiska Dyrektor . Będą kierownicy marketów i już bez służbowych aut .Od stycznia zdają samochody

Pracownik Zielona Góra
@Likwidacja -st.Dyrektor

I jak sprawa stoi z dyrektorami marketów ? Nadal to stanowisko istnieje ? Czy gdzieś już coś się ruszyło ? Mają jeszcze auta służbowe ? U nas bez zmian Mamy panią dyrektor i jeździ Skodą

Goethe
@Pracownik Zielona Góra

Zaciągnąłem języka, bo też słyszałem pogłoski i chciałem zweryfikować o co chodzi bo brzmiało dość...niepokojąco. Nie likwidują stanowisk, w mniejszych sklepach, które będą się otwierać są rekrutacje na kierowników, ale dyrektorzy zostają i nic nie likwidują. Co do aut to wszyscy mają skody, ale niektórzy jeżdżą prywatnymi i mają to jakoś pokrywane, ale ja się na tym nie znam, więc nie wiem jak to konkretnie wygląda. W każdym razie wychodzi na to, że to zwykłe ploty, nie pierwszy raz zresztą, więc nie ma co siać fermentu

mnich

cześć, nie chce mi się za bardzo przekopywać przez te wszystkie komentarze, bo zrobił się niezły bałagan :P więc zapytam od razu czy trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie żeby zacząć pracę? czy bez też jest szansa, że mnie przyjmą?

slon
@mnich

jak bedziesz miec w ogloszeniu ze bez doswiadczenia to spoko, ale to musi tam byc tak napisane a nie ze podkreslaja ze chca z 2letnim doswiadczeniem i ty sie zglosisz bez nieczego

tańcz tańcz
@mnich

wydaje mi się, że na jakieś standardowe stanowisko jest duża szansa, że cie przyjmą nawet bez doświadczenia, trzeba spróbować żeby się przekonać :)

Nuk
@mnich

nie nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia

dezek
@Nuk

dlugo trwa zanim sie odezwa w razie jak beda zainteresowani zebym na rozmowe przyszedl?

warto próbować

przed końcem roku rzeczywiście może być ciężko z uwagi na to, że święta są jednak takim dosyć obciążającym czasem i też często ludzie sobie biorą urlopy i skupiają się na wyrobieniu normy i ogarnięciu wszystkiego na miejscu niż na rekrutacjach. Ale może się mylę i akurat kogoś potrzebują, ja tam bym spróbował gdyby mi zależało :)

Sylwester

pamiętasz może przypadkiem jak wyglądała twoja rozmowa zanim zacząłeś pracować?

Sylwester

albo chociaż ile plus minus czekałeś zanim się odezwali? Próbuję wyliczyć ile to zajmie mniej więcej żeby sobie wszystko poukładać i pozałatwiać wcześniej

Zatrudnionywpazdzierniku
@Sylwester

U moim przypadku sprawdzali chyba tylko: Czy idąc do przodu nie ciągną się nadgarstków po ziemi i czy mówię po polsku (jako tako).

bober
@Sylwester

ciężko powiedzieć ale obstawiałbym że na dniach, pracowników zawsze potrzeba :)

Cytrynowy
@bober

Wystarczy mi doświadczenie z innego sklepu? Tyle że niestety niewielkie, ale chociaż wiem jak kase obsłużyć

@Cytrynowy

Musisz koniecznie sprzedawać usługi i gwarancje oraz inne pakiety dodatkowe np. Pakiet pro lub rentmi itd. Samo podanie towaru i wypisanie zlecenia Ci nie wystarczy..

Nosił wilk razy kilka
@bober

ogólnie słyszałem, że dużo studentów się do was garnie, a tak jak ktoś szuka pracy na dłużej to myslisz, że byłoby okej?

fatamorgana
@Nosił wilk razy kilka

mysle ze zdecydowanie tak, ja tu pracuje juz ponad rok i chwale sobie

fatamorgana
@Nosił wilk razy kilka

zarobki niezłe i przede wszystkim na czas, nie ma zwolnien na widzimisie szefa.. ja osobiscie polecam prace

vix
@fatamorgana

można u was bez problemu dostać umowę o prace? w ogłoszeniach niby tak, ale wiadomo jak to jest, czasem jednak te informacje z ogłoszeń nie pokrywają się w 100 procentach z rzeczywistością

@vix

Zatrudniają tylko na umowę o pracę

Drako
@vix

taak na spokojnie dostaniesz uopa ja się od razu zatrudniłem i nadal pracuję na uopie nigdy nie zmieniałem

Si
@Drako

podbijam pytanie można jakoś w miarę sprawnie dostać uopa na nieokreślony?

Pracownik z dużym stażem

Dobrze już było. Stanowczo odradzam prace w tym miejscu. Obecnie, pracownika traktuje się jak (usunięte przez administratora) i złodzieja. Chwilę po tym jak trzeba było wyrównać pracownikom wynagrodzenia do minimalnej krajowej (tak, tyle się tu zarabia jako sprzedawca lub obsługa klienta w punkcie), wprowadzono również szereg nowych "standardów bezpieczenstwa", jasno dając wszystkim do zrozumienia że firma jest okradana przez pracowników. Brak sensownych podwyżek, brak ścieżki rozwoju dla pracowników, (usunięte przez administratora) oczekiwania i wymagania jak dla pracowników "strefy 51". Wydzwanianie w trakcie urlopu czy chorobowego to normalka.

wciskacz giet

może uściślij jak dobrze są płatne te vp, itd..

Była pracownicą
@Pracownik z dużym stażem

Dobrze ze odeszła z tej firmy. Tak I myślałam że od stycznia wyrównają wynagrodzenie do minimalnej krajowej bo na wiensej ta firma nie da rade.

Masakra

Po 10 latach pracy najniższa krajowa 4300 brutto. Wymagania nie adekwatne do wynagrodzenia. Przestawianie co chwila koszy, palet bo ktoś sobie wymyślił coś. Codziennie biczowanie na odprawach że mało i mówienie jak to nie trzeba się starać. Premie szkoda gadać jak się wyrobi to kwota jest śmieszna. A teraz odchodzi tyle doświadczonych pracowników ze już nie wyrobi się premii. Media przestało szanować pracowników i to był dla tej firmy strzał w kolano. My na sali sprzedaży robimy cały zarobek dla firmy... A wy o tym zapomnieliście i macie nas za nic. Ale pracy jest bardzo dużo i można bardzo szybko ją zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 815.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 706, z czego 46 to opinie pozytywne, 432 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 625 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.