Media Markt, Warszawa

Może jakieś szczegóły?...
hgj 2016-04-21 19:01
to chyba jasne @jowka - prace kasjerki może wykonywać każdy
exsprzedawca 2017-04-15 20:32
Nie polecam to mało powiedziane. Nie wrócę tam nawet jakby mi groziło spadnie pod mostem. Jeśli ktoś chce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12h za marne pieniądze to można startować do MM. Na rozmowie nie słuchajcie pieprzenia, że przeważnie pracuje się 8h, a 12h zdarza się rzadko. NA ODWRÓT. Same 12h, a BARDZO rzadko trafiają się 8h zmiany. Prowizja za sprzedaż gwarancji - nie ma czegoś takiego. Ta prowizja jest tak mała, że nawet nie wiem po co ona jest. Dodatkowo wprowadzana jest "pasja do klienta" gdzie każdy pracownik (nie zależnie od tego na jakim dziale pracuje) musi chodzić za klientem i sprzedawać mu wszystko co popadnie. Dodatkowo ma robić to z uśmiechem i pasją. Także więcej obowiązków, brak podwyżki.
Nie polecam z całego serca.
ExPracownik 2017-04-29 09:46
Pracowałem w MM w warszawie przy ostrobramskiej. Na plusy mogę wymienić chyba tylko załogę sklepu, koledzy z pracy naprawdę fajni, pomogą nowemu, podpowiedzą i pokażą co i jak.
Czego nie można już powiedzieć o kierownikach działów (nie wszystkich) i kierowniku sklepu.
Jednak konkretnie, zaczynasz pracę wszystko ładnie pięknie, kierownik sklepu obiecuje podstawę i premię za wyrobione parametry. Tylko pamiętaj, system Premia działa na zasadzie jest, albo jej nie ma, jeśli zabraknie ci 100zł do wyrobienia obrotu nie dostaniesz nic tak samo z systemem ratalnym gwarancjami i akcesoriami koleżance z działu zabrakło 10zł i już była pretensja o nie wyrobienie parametru. Kolejna sprawa, to jak bywa w sprzedaży każdy wie parametry rosną, tylko że pierwsze 3-4 miesiące dostaniesz premię bo parametry będą niskie, później im więcej zrobisz tym więcej będziesz miał do zrobienia w przyszłym miesiącu. I nie ma zmiłuj, pokazałeś że potrafisz sprzedać 30 gwarancji? Masz słaby miesiąc nie umiesz wyrobić 40? Spoko dostaniesz wypowiedzenie tak jak ja.

Podobno grafik jest elastyczny. "Podobno" nie jest, jeden z moich grafików wyglądał tak, pracowałem 5 dni miałem dzień wolnego i pracowałem kolejne 5 dni. Myślisz że kierownik ułoży ci grafik 50% zmian porannych 50% popołudniowych? Przygotuj się, na grafik gdzie masz 96% zmian popołudniowych i 4% porannych. Na pytanie do kierownika, czy zrobi mi grafik 12h żebym mógł się opiekować dzieckiem na zmianę z żoną. Odpowiedział że nie, na pytanie czy w takim razie mnie zwolni, bo nie mogę pracować inaczej za te kilka miesięcy. Odpowiedział "nie sam się zwolnisz", ot elastyczność grafiku i podejście kierownika do pracownika.

Jeśli jesteś osobą, która umie walczyć o swoje i ma coś do powiedzenia, odpuść sobie pracę w MM ostrobramska. Albo robisz jak chce kierownik sklepu, (choleryk który tylko widzi twoje błędy, jak również
obsługę klienta tylko przelotnie, między jednym zejściem na fajka a drugim. I nawet nie waż mu się odpowiedzieć coś na swoją obronę jak się przyczepi) albo skończ pracę jak ja z wypowiedzeniem w ręku.

Przygotuj się również na to że obsługa klienta jest mniej więcej czwarta w kolejce obowiązków, przednią są kolosalne dostawy przez pierwsze dwa tygodnie w miesiącu. Numerologia pułkowa, porządek na dziale i kombinowanie jak wepchnąć na półkę coś, na co nie ma miejsca, jednak musi na niej stać bo kierownik działu dostał w łapę aby to zamówić i wystawić.

Żeby nie było, pracuje w sprzedaży i sklepach typu MM 7 lat. Wiem co znaczy praca w takim sklepie, wiem co to znaczy inwentaryzacja, dostawa, utrzymanie porządku na wyznaczonym dziale, jednak kiedy 3 razy w miesiącu przebudowujesz paletę z ekspresami (około 3-4h bo robisz to solo kierownik sklepu cię opierdoli za pracę 2 osób w 1 alejce) to cię szklak trafia.

Nie polecam sklepu, nie polecam działu MałeAGD. Polecam tylko załogę i terminowość w wypłacaniu pensji.
Jeśli jesteś człowiekiem który nie ma wyboru i godzi się na bycie niemową i ciągłego słuchania co robi źle to MM wita z otwartymi ramionami.
Zostaw swoją opinię o Media Markt, Warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt, Warszawa