Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Gwarancja+

Polecam pracę w MM na Bukowskiej w Poznaniu. Dobrze jest na odprawach posłuchać przekleństw jakim to się jest (usunięte przez administratora) pracownikiem, odrazu człowiek czuje że żyje.

Zielona G.
@Gwarancja+

W zielonej Gorze jeszcze na forum nas nie wyzywają - ale mimo chodem die słyszy jakie dyrekcja i dwóch kier maja zdanie o pracownikach a o nowych to już nie wspomnę Sami się lenią przy biurkach i na stołówce a nas ganiają i(usunięte przez administratora) swoje mądrości

Zainteresowań

Czy ktos wie czy w tym roku będzie premia za pracę w okresie świątecznym? U nas w markecie cisza..

Jurek

Już mówione było że nie będzie premii z dyspozycyjność więc nie ma co debatować nad tym.

Pracownik ZGA
@Zainteresowań

Nie będzie , W Zielonej Gorze były kombinacje ludzie byli chorzy ( siedzieli w domu ) a w sap kierownicy dopisywali im obecność tylko po to żeby cały market dostał po 500 brutto - w styczniu musieli odpracować lub wypisać urlop - i na urlopie być w pracy Takie pomysły to tylko dyrektor Zielona Gora Olga P ondel Brawo !!!@Pracodawca

Januszek
@Zainteresowań

Gwarancje plus płatne , VP plate . Morzna sobie dorobić

Centrala

Plan jest taki żeby 80% dać podwyżki z wielką pompą październik - listopad, obowiązkowa pogadanka z dyrektorem, jak to firma dba, jak szanuje pracowników, niby ok -ale:) powód jest taki ze w styczniu musiałaby dać bo idzie najniższa krajowa idzie do góry i do tej lub +50/100 zł dadzą więcej. Pamiętacie artykuł z Money chyba jak to firma opowiadała ze pomimo pandemii dba o ludzi i ile to procent poszło więcej na wynagrodzenia? Tylko nie dodała ze to obowiązek bo tez musieli podnieść do najniższej.

@Centrala

Pytanie czy firma przetrwa do przyszłego roku?

Pracoenik 1
@Centrala

Czy dostaliście podwyżki w lipcu? Do płacy podstawowej

Pracownik lubuskie

To tak jak u nas w zielonej tylko plany w górę obrót, g+, Ps, karty klubu Ludzią się nie chce pracować - zawsze trochę brakuje żeby była premia do wypłaty A dostajecie jakieś gratisy od dyrekcji ? @Pracodawca

Barbie

A dostajecie premie w jakiejkolwiek postaci za sprzedaż sugerowana na kasie ?

Ken
@Barbie

są premie za wyniki, ale nie indywidualne tylko calego zespołu

salvador
@Ken

co miesiac czy za jakis okres kilku miesiecy predzej?

salvador
@Ken

oprocz premii mozna liczyc na inne ''dodatki'' od pracodawcy?

Ostatni zgasi światło
@Centrala

Jak tam sytuacja na marketach? Odchodzą ludzie czy czekają na te obiecane podwyżki do najniższej krajowej? :) słyszałem ze w Szczecinie w jednym markecie odeszło 13 osób w ciągu dwóch miesięcy, prawda to?

Barbie
@Ken

W Zielonej nic nie dostajemy ;( Dyrektorka tylko chodzi i mówi pociśnijcie bateryjki - a to jest ogrom pracy ! Trochę kombinację robiliśmy z tymi bateriami ale na dłuższa metę się mie da @Pracodawca

Fred Flinston
@Ostatni zgasi światło

Tak. Nastepni są w kolejce. Nikt nikogo nie zatrzymuje ze starszych pracowników a wręcz jak się ma jakieś uwagi to jeszcze potrafią powiedzieć „jak się nie podoba to do widzenia”

Johnson
@Fred Flinston

Ludzie, ci, którzy czują się w firmie źle, bez was firma sobie poradzi. Tak jak radziła sobie do tej pory. Nie jesteście pierwsi i ostatni, którzy uważają, że są źle traktowani, finansowo, zadaniowo itd. Pamiętajcie, w każdej firmie jesteście numerem w tabeli. Jak ktoś zaczyna utożsamiać się z firmą, jakby od niej zależało całe wasze życie to czas na zmianę. Zależeć to musi temu, kto ma własną firmę, własną działalność i coś buduje dla siebie, za co osobiście bierze odpowiedzialność.

pfff
@Johnson

Podpisuje się pod Twoją wypowiedzią. Tylko co nas ogranicza przed zmianą? Nasza strefa komfortu i "wymówki" Trzeba zapytać pracowników ze stażem 5-10-15-20-25 lat co sprawiło, że tyle lat są w pracy? W tym roku 5lat (byłem zadowolony z pracy, atmosfery, podstawy, premii. Od 2023 ze zmianą systemu premiowego, najniższa krajowa - gdzie tu czerpać radość z pracy? - Szukam, wysyłam cv i chodzę na rozmowy - Jak się szuka to się znajdzie)

@Johnson

Tylko numerem powiadasz! To skad te frazesy o byciu zespołem, teamem, te elementu Pasji numer …? Każda firma powinna budować zespół z ludzi wierzących w sens pracy w niej. Jeżeli tego nie robi, to marna jej przyszlosc

Tytus
@@Johnson

Tylko w zespole np. drużyna piłki nożnej każdy zawodnik jest na określonej pozycji i ma swoje zadania. Tutaj liczą, że każdy będzie od wszytkiego. Jak kazdy jest od wszytkiego to jest do niczego. Wyobrażacie sobie zespół stworzony z samych bramkarzy?

Były magnolia
@pfff

Jak byłeś zadowolony w czasach pandemii gdzie wymusili urlopy, dali 80 procent etatu i oskubali z premii to teraz nie wiem co tam się dzieje. Kto chciał to opuścił ten cyrk już dawno.(usunięte przez administratora)

Gonzales
@Johnson

Nie w każdej firmie jesteś tylko numerkiem w tablice, a w każdej firmie która nie szanuje pracowników. "Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" - mówi Ci to coś? Niestety w MM nie wiem czy kiedykolwiek do nich to dotrze. Niech dalej myślą ze każdego da się zastąpić, zobaczymy jak daleko zajada. teraz już tylko małolaci po 20 lat chcą pracować za te pieniądze, ale tylko do momentu jak zobaczą jak się ma rzeczywistość do tych wybujałych historii z rekrutacji. Rotacja jest niemiłosierna. Ja już poza strukturami firmy jak to ładnie się mówi, trzeba mieć szacunek do siebie!!!

były
@Gonzales

zgadzam sie. odszedłem po kilkunastu latach bycia pracownikiem. z roku na rok coraz gorzej nie tylko finansowo. nie polecam szukania zatrudnienia w tej firmie

Ostatni…
@Ostatni zgasi światło

Już podobno dawno nieaktualne te statystyki. W tym markecie już odeszło 26 osób od czerwca (oczywiście z tymi co przyszli na chwile i odeszli ale i tak to jest wynik zacny) a licznik ciagle bije ????ktoś pisze ze w ZG cztery osoby odeszły no chyba jeszcze Wam daleko ????

@Ostatni…

26 osób w tylko jednym szczecińskim markecie??? nie chce się wierzyć !?!

A
@Ostatni…

W Zielonej Gorze duża rotacja - zostali tylko ci którzy maja kredyty - młodzi przychodzą i odchodzą . Słabo wyglada zarządzanie ze strony pani dyrektor oraz kierownictwa . Słabo wygląda atmosfera na sali sprzedaży . Dużo konfliktów . Dużo nam zabraniają- brak wolności słowa !!! Bardzo ciężko się pracuje za nie wielką kasę @Pracodawca.

Barnaba
@pracownik

Oj….akurat to prawda. Zdziwiłbys się ;) Jakiś czas temu tam byłem to nie poznałem już żadnej twarzy.

Byly
@A

Ja odszedłem bo miałem dosyć , cały czas pretensje do mojej osoby , obgadywanie za plecami a w oczy uśmieszki . Jak była potrzeba zastepstwa to uśmiechnięci kier i dyrektorka przychodziła a w normalny dzień to słowa zamienić z pracownikiem nie potrafią . Słaba atmosfera już od dłuższego czasu, ja pracowałem jeszcze za dyr Norberta to były dobre czasy - dyr Norbert wymagający z klasą! A teraz marketem rządzi ( albo próbuje rządzić ) osoba z (usunięte przez administratora) . Kiedy zarząd to zauważy !!! Szkoda pracowników i marketu !!@Pracodawca

januszek

Nowy system premiowy jest uczciwy i sprawiedliwy, zarabiam więcej , pracuje na maleAGD a jak was koledzy ?

Beatka
@januszek

w końcu firma daje zarobić zwykłym pracownika , dziękuje centrali za dobre decyzje.

Karolek
@Beatka

@janusz i @Beatka - dużo wam płacą za takie wpisy? Pochwalcje się waszą podstawą wynagrodzenia i premiami plus podajcie jakie macie plany do realizacji?

Df
@januszek

I ile wyciagniesz tej premii na malym agd zasuwając cały miesiac? 100 zl czy 150 do ręki? Zalosne…

Magda
@Beatka

Wypisujesz bzdury W firmie od dłuższego czadu brak podwyżki podstawy , premie nie realne, zabrał wczasy pod grusza , jeszcze trochę to karpiowego nie będą dawać Wypadnie L4 w miesiącu to premii brak

@Magda

A kiedyś bywało tak, że karp znikał, czy tak teraz tylko przewidujesz? Swoją drogą to jakiego możecie się przy tym spodziewać? W zeszłym roku ile wyniósł? I kiedy konkretnie go przyznają?

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

Lola

A ja mam pytanie do HR @Pracodawca, jak to jest z tym awansem na wyższe stanowisko , raz jest wielki konkurs organizowany przez HR a raz się odbywa to bez konkursu. I wy chcecie byśmy traktowali się wzajemnie poważnie? Z jasnymi zasadami ? Zacznijcie od góry to pokazywać a nie naginać zasady jak wam wygodnie.

Livo
@Lola

Kiedyś sami mówili że jednym z ich zadań będą jasne i klarowne zasady awansowania pracowników w ramach rekrutacji wewnętrznych. Jakiś czas mnie nie ma, a w media daleej bez zmian :)

Wieloletni pracownik

Masakra wypłata niecałe 2900 a z premia jak się wyrobi 3200 zł w nowym systemie. A wymagania jak by się zarabiało z 6000 netto. Kierownicy nadal nie szanują ludzi i myślą że są tacy super a wszystko co źle to wina pracownika. Klapki na oczach i głupie gadanie że tyle da się zarobić tylko trzeba się bardziej starać. A powiem że za tą 1 zł ze sprzedaży ludzie mają to gdzieś.

@Wieloletni pracownik

W Zielonej Gorze tez wymagania wygórowane, codziennie na brefingach pouczanie i wmawianie ze się da zrobić ( Wszystcy się śmieją za plecami ) rotacja pracowników nowych bardzo duża !!! Ja uważam oraz moi znajomi ze pani dyr. Olga mogła by 1 tydz co tam tydz - 1 dzień pracować jaki pracownik hali , doku i wtedy może by na oczy przejrzała . Ona dobrze wie ze nie jest łatwo - i klepie nam to ci jej centrala każe . A pomysłów jak nie miała tak nie ma . W Zielonej Gorze życia nie ma - market bardzo słaby . Przykre @Pracodawca

Chłopiec

Ta dyrektorka Olga to żadna pani i żadna z niej dyrektorka, nic nowego nie potrafi mówić tylko ciągle jedno i to samo jest fałszywa, aby jej było dobrze, komuś mówi że usiąść nie można a sama siedzi w swoich (usunięte przez administratora), niech sprawdzą ile przekrętów już zrobiła

Właśnie się dowiedziałam że będąc na l4 nie dostanę żadnej premii. Ktoś to potwierdzi? Coś mnie dopadło i dostałam 5 dni zwolnienia, podobno teraz jak cię nie ma w pracy przez kilka dni to nie dostajesz żadnej premii nawet za to co sprzedaż. Poprostu super. Nie pozostaje mi nic innego jak ciągnąć l4 do końca miesiąca. Kto wymyśla taki system premiowy?

@Kasia

Ciekawe. Może to chodzi o ta premie świąteczna za brak zwolnień donkonca roku?

Nie, widziałam właśnie regulamin premi i jak nie ma cię w pracy min 80% to nie dostajesz żadnej premii. I to obowiazuje od 1.10.2023. Całe szczęście ze dowiedziałam sie o tym na poczatku miesiąca po prostu nie wracam w tym miesiacu do pracy. Ciekawe co czuja pracownicy ktorzy wezma l4 na koniec miesiąca. 3 tygodnie zasuwasz sprzedajessz g+ i ps i nic z tego nie masz. Gdzie tu motywacja i zdrowy rozsadek ludzie chorzy beda przychodzić i zarażać innych.

Pip
@Kasia

Jak zachorujesz to już ciągniesz do końca miesiąca. Bo nie opłaca się wracać. To już chyba do PiPu się nadaje bo to jest jawne karanie za chorobę...

W zasadzie tylko jeden pozytyw. Jeszcze płacą pensję ma czas. I może drugi, ale to już nie jest dzieło firmy - w większości fajni ludzie. To tyle z pozytywów.

Goska

Wypłata na czas - niska ale jest

licho

Chciałem się dopytać jak szybko mogę liczyć na umowę na czas nieokreślony (potrzebne pod kredyt), bardzo będę wdzieczny za szybką odpowiedź

licho
@licho

a i co to jest ten program rozwojowy Ambasador Media Markt? mógłby ktoś wyjaśnić?

@licho

Po roku dają na 3 lata i potem na stałe Ale pewnie szybciej odejdziesz - wyzysk człowieka w tej firmie

@licho

pic na wodę fotomontaż. dzień dobry i do widzenia, odprowadzanie do kasy klienta, sprzedaż wszystkiego co musisz i chwalenia sklepu oraz dyrekcji gdzie sie da. co do umowy, to jeśli nie będziesz sie starał i wciskał gwarancji, to nie licz na przedłużenie umowy. zasadniczo wywalają po okresie próbnym jeśli nie masz wyników.

@pracownik

To prawda - nie robisz planów , zdarzy ci się L4 to już jestes na liście do zwolnienia Standard u nas w Zielonej Górze @Pracodawca

Chłopiec

A w zielonej górze to standard L4 raz w miesiącu u pracowników

Df

Jak wam sie podoba nowy system premiowy? XD Wg mnie to padlina. 1,5% brutto za vpki, 1% za starocia i co? I tyle. 80% g+ i ps dla sklepu przy tym ruchu i tych planach jest niewykonalne. Ludzie w centrali ktorzy to wymyslili miotają się od sciany do sciany. Wystarczylo wywalic progi dla sklepu i zostawić tylko indywidualne, tak jak bylo kiedyś. Dorzucić premię za vpki tak jak u konkurencji i rzucic premię za nps dla doku i to wszystko, wszyscy zadowoleni. (usunięte przez administratora)

Jadźka
@Df

Czyli powód tych wspomnianych zmian jaki jest? zastanawiam się także nad tym czy będą cos jeszcze w tym zmieniać? I dodatkowo jak w zestawieniu z tym maja ludzie z centrali? Znacie ich sposoby liczenia wynagrodzenia? podstawę i tak dalej?

A nie wiesz???
@Df

Przecież to po to zeby się ludzie sami zwolnili . Styczeń wzrasta najniższa krajowa. Musieli by zwalniać a tak sami odeszli :)nie ma zwolnień grupowych nie trzeba nikomu nic płacić i nie liczcie na podwyżki jeśli macie więcej niż przyszłoroczna najniższa . Bo nie będzie :) jeśli ktoś na to czeka to się zdziwi

Abba

Do centrali szukają teraz może pracowników? Wiecie gdzie można to sprawdzić?

Ostron
@Abba

na ich stronie głównej jest wyszukiwarka ogłoszeń na całą polskę

Ostron
@Ostron

i z tego co wiem maja teraz przyjęcia do biur też

Nala
@Ostron

hej, a jak tutaj wygląda praca w biurze? Któryś pracownik poleca może? Jakby ktoś się wypowiedział jak to wygląda, jak jest z atmosferą między ludźmi to będzie świetnie :)

xenn
@Nala

Na biurach jak dla mnie bardzo fajnie się pracuje, od jakiegoś czasu też się tutaj przeniosłam z podobnego powodu i nie mogę słowa złego powiedzieć.

xenn

co do atmosfery to jest jak jest :) czasem lepiej, czasem gorzej. Po prostu normalnie bym rzekła.

Liaa
@xenn

Ciezko bylo sie tu dostac, musialas miec doswiadczenie?

Liaa
@xenn

Moglabys dodatkowo opowiedziec cos o rekrutacji np jak przebiegala?

Maxym
@Liaa

Jak ja się zatrudniałem to nie miałem doświadczenia więc jeśli obawiasz sie o to to na spokojnie

Maxym
@Liaa

Wydaje mi się, że nawet gdzieś o tym pisali w ofertach że nie musisz mieć doświadczenia ale mogę się mylić

retro
@Maxym

Lepiej sie zglaszac ze swoim CV przez ich strone czy zewnetrzne ogloszenia?

retro
@Maxym

Tak szczerze to zatrudnilbys sie tu drugi raz, polecasz ogolnie?

NIKT
@retro

Ja kiedyś zgłosiłem na olx i mnie przyjęli, ale nie polecam. W Zielonej Górze w tym roku zwolniło się pięć osób, w tym cztery w ciągu miesiąca

ascii
@NIKT

Aż 4osoby w jednym miesiącu? Dlaczego? Dobrze, że odeszły te osoby, czy robiły robotę? czy przeciwnie? Czyli teraz szukają pracy w Zielonej Górze?

Wiki
@NIKT

Jeszcze w tym roku? to co teraz na markecie się tam dzieje, ile w sumie osób potrzeba do obsługi? Zastanawiam się jak duża to część z całości, którą przytaczasz. Jaka mają tam atmosferę? i Czy teraz kogoś szukają?

NIKT
@ascii

Bo musiały zasuwać, i to nawet za tych którzy kombinują że nie mogą przyjść do pracy bo dzieci mają

Dm
@NIKT

Słyszałem ze w Zielonej Górze źle się dzieje Sam kiedyś tam pracowałem , jęczą na multifunkcyjność, roboty dokładają a pensja stoi w miejscu - choć głównym tam problemem jest to iż nowy pracownik ma ciężko ponieważ dyrekcja oraz kierownicy trzymają ze stara załoga i ich wynagradzają ( dają łapówki pod stołem) a mydła ze młodzi tego nie widzą. Kręcą z towarem żeby tylko plany zrobić , chwała się ze maja dużo kart klubu a zakładają je sami na fałszywe dane . Tam to prokuratura powinna wjechać i pih!!! Nie polecam tej firmy w Zielonej Górze @Pracodawca

Anonimowy
@Wiki

Atmosfera jest zła tylko patrzą żeby ktoś błąd zrobił i do dyrektorki na dywanik poszedł, a dyrektorka jak cos chce to się uśmiecha i wtedy jest niby miła. Jest sztuczna i sztywna. Pali papierosy z ulubienicami, a powinna mieć dystans.

Anonimowy
@ascii

Tak bo (usunięte przez administratora) ją za tych też co nie mają z kim dzieci zostawić niby i muszą mieć popołudnia wolne to drudzy muszą za nich nadgonić, zrobili pół etatowców w tym chodzą na L4 niby na dzieci. Wykorzystują singli. A i tak za mało do planu wiecznie

Mikuś
@ascii

Tak, bo zasuwają za tych też co nie maja z kim dzieci niby zostawić i muszą mieć popołudnia wolne to drudzy muszą za nich nadgonić. Zrobili pół etatowców w tym chodzą na L4 że niby też na dzieci. Wykorzystują singli a i tak wiecznie za mało.

Mikuś
@Wiki

Atmosfera jest zła tylko patrzą żeby ktoś błąd zrobił i do dyrektorki poszedł, a ta to sztuczna, sztywna i pali papierosy z ulubienicami, i jak jest do zrobienia norma

Lepiej juz bylo
@Anonimowy

⁰Hej jak wam się podoba nowy system premiowy ? Dajcie znać jak liczone są outlet ps i vp t50 czy to kwota netto tak zebysmy nie zarobili ?

TakiZgred
@Lepiej juz bylo

Nowy system to jakaś pomyłka. Niby fajnie że nie ma warunku zrobienia obrotu, ale stawki są śmieszne. Jako sprzedawca jescze coś tam może i zarobisz, ale to co zrobili z usługami to jakaś tragedia. Pamiętajcie że stawki w tabelce są jak sklep zrobi 100% w innym wypadku jest płacone 80% tej kwoty. Nie ma kasy za nps ani za obrót więc cały DOK robi za gołą podstawę o co zresztą była afera e-mailowa w zeszłym tygodniu.

Taki zgred
@TakiZgred

Jak zawsze na nowym systemie wychodzą te osoby które nic nie robią Wiec nowy system premiowy to porazka i centrala powinna go zmienić. NPS Największa głupota nie mówiąc o reszcie .Chcecie nas wykończyć spoko dajcie nam odprawe i zamykajcie ten (usunięte przez administratora) bo za najnizsza krajowa wole iść do biedronki

Lepiej juz bylo
@TakiZgred

Najważniejsze ze stuknęło nam 25 lat i zjadles torta i wypiłeś szampana a centrala się bawiła 2 dni za to co nam odebrali ..obudźcie się...trzeba z tym skończyć. Moze wreszcie jakieś związki zawodowe moze ktoś się nami zainteresuje

Oj było
@TakiZgred

No niestety jak to w aferce mailowej ostatnio ktoś napisała system premiowy jest tylko po to aby odrobić wymuszone podwyżki minimalnej krajowej. A ciekawy jestem co oni nam powiedzą o tych podwyżkach...ze oni nam daja bo muszą czy że oni tak są wspaniali dla nas i dają podwyżkę. I co to się stało z tym mailem serwisowym co pisali prawdę o tym systemie. Prawda ich zabolała ? Wszyscy na minimalnej krajowej od stycznia...tego doczekaliśmy się....:(.....konkurencja nas zarobkowo dawno już przegoniła bo chyba wiedzą że jak pracownik nie będzie doceniony finansowo to nic z tego nie będzie...wstyd....

Pracownik roku
@Wiki

Wiki- przecież tez odeszłaś bo nie równe traktowanie było ! Dobrze wiesz ze pani dyrektor ( ta z E M P I K U) za tobą nie przepadała - uważała Cie za … sama wiesz . A po tobie to się posypały zwolnienia jedno po drugim . Cały czas jest (usunięte przez administratora) i to die nie zmieni Pan Kier Marek , Piotrek kręcą wały w sklepie a dyrekcja razem z nimi na czele -wszyscy o tym mówią na hali . Pani dyr niech sobie zrobi rachunek sumienia … Może pan regionalny Marcin ja rozliczy albo lepiej pani Dominkia - jest bardziej konkretna @Pracodawca

@Pracownik roku

Tym wałkiem jest podrabianie podpisów na korektach kw i kp na protokołach które ma kierowniczka biura Ewelina która jest szpiclem i leniem w sklepie i wysługuje się innymi, nagle dyrektorka zrezygnowała z pracy w Empiku bo już tam wałków nie mogła robić to przyszła do MM (usunięte przez administratora) i patrzy regionalnemu i Dominice prosto w oczy fałszywie :)

Była z dobrymi wynikami

@Pracodawca Ja tez odeszłam nacisk na moja osobę był już tak mocny ze powiedziałam dość , inni nie byli i nie są tak ostro rozliczani - jak się pokaże ze cis sie potrafi to tylko Ciebie cisną a inni maja luz blus! Mimo iż przepracowała ponad 3 lata w MM P 334 Zielona Góra to nie polecam tam pracy . Dyrekcja nieciekawa - na początku udaje przyjaciółkę a potem … brak słów @Pracodawca

i jak ? Będą w tym miesiącu PZSy ? Czy już was w (usunięte przez administratora) mają i muszą minimalną podnieść nie długo wam i nic więcej wam nie dadzą bo za co? jak przecież oni dbają o was i podniosą wam podstawę na 4300 haha...a wy (usunięte przez administratora)oczekujące cudów...zarabiacie najmniej...żenada. a nazwą to podwyżką a nie wyrownaniem do minimalnej krajowej. Co za wsty zarabiać tyle.....Wstyd

Chłopiec

Zapytaj jak w zielonej górze robią pzsy, sami kupują od dyrektorki do pracownika, potem zwracają że NIBY klient i podpisują jako jakiś klient, robią korekty do kw i norma zrobiona, że jeszcze w centrali nikt się nie kapnąl, tak było z kartami klubu, i jakąkolwiek normę trzeba było zrobić to sami w większości robią, tak jest do dziś, wymyślali fikcyjne adresy, albo meile do wws. W większości fikcja. Pracownik musi się na to godzić. A jak się kartę karpiową wymieniało na gotówkę nawet jako klient w dniu wolnym to rozmowa u dyrektorki była bo ktoś kogoś sypnął.

Doświadczony

Powiem Wam, drodzy koledzy i koleżanki, kochani pracownicy (nie mylić z Zarządem, który ma na nas wszystkich wywalone), że niestety nie macie co liczyć na to, że będzie lepiej. Mogę się pochwalić(?!) ponad 15 letnim stażem na różnych stanowiskach w tej firmie. To co się dzieje na przestrzeni ostatnich kilku lat to jest równia pochyła. Nie widać najmniejszej szansy na to żeby sytuacja miała się poprawić. Nie liczcie na to, serio. Coraz durniejsze decyzje najwyższych władz w firmie, kolejne gwoździe do trumny o których wspominacie zresztą w komentarzach rozwalają w drobny mak to co wypracowaliśmy przez te wszystkie lata. To cholernie przykre, nie tylko dla naszych portfeli. Została tu jeszcze "garstka" wartościowych ludzi, świetnych sprzedawców, kierowników, może także kilku dyrektorów... a wielu, dzięki którym ta firma zawdzięcza tak ogromny sukces na polskim rynku już w niej nie ma bo albo nie wytrzymali tego psychicznie albo po prostu nagle zabrakło dla nich miejsca, zostali zwolnieni bo nie pasowali do nowej koncepcji, tabelki w excelu. Niektóre "mądre" głowy, najpewniej z działu HR czy też innych fajnych, nietykalnych (do czasu!) posadek z centrali (ale nie tylko!) wypowiadają się tutaj zapodając hasła typu "skoro jest tak źle to czemu nie poszukasz pracy gdzie indziej". Drogie święte krowy, zrozumcie, że tu pracują też ludzie, którzy zostawiają zdrowie, oddają wręcz życie i (usunięte przez administratora) ponad normę całymi miesiącami, ba - latami ! Identyfikują się z tą firmą i robią co w ich mocy żeby było jak najlepiej (nie tylko w ich portfelach). Osiągają rewelacyjne wyniki, mimo tak dramatycznego spadku ilości klientów czy też braku towarów. To oni są skarbem i esencją MM ! Nie są winnymi tego co się dzieje.(usunięte przez administratora) Zresztą do kogo ja to piszę, przecież wy i tak nic nie możecie. Wykonujecie tylko polecenia z góry, ma być szybko i konkretnie (bo zaraz będzie SPRAWDZAM!). Od razu wam powiem, że konsekwencje tych durnych, nieswoich decyzji poniesiecie WY, prędzej czy później... zobaczycie. Podzielę się z Wami jak ja to widzę: - trwa intensywny przegląd kadr, wszelkie umowy na czas określony nie zostaną przedłużone (z małymi wyjątkami) - są już wstępne prognozy ile etatów będzie do ucięcia dla każdej hali (w dużej mierze uwarunkowane tym co powyżej) - jak skończy się tarcza a rynek nie ruszy tudzież faktycznie zrealizujecie co piszą niektórzy "pierdziele nie robię planów bo i tak mi nie zapłacą" to na 100% będą zwolnienia - dojdzie do pogłębienia centralizacji i ostatecznego wprowadzenia Multi-Kulti (pracujący wiedzą o co chodzi) - poważnie rozważane jest wprowadzenie odpowiedzialności materialnej (ilu macie ochroniarzy?) - jeśli tak duże spadki będą kontynuowane to dojdzie do zamknięcia pojedynczych lokalizacji a większe hale będą cięły przestrzeń handlową - ci co przetrwają do stycznia mogą liczyć na podwyżkę, powiedzmy 200-400 zł brutto w zależności od regionu + oczywiście przejęcie obowiązków i planów osób, którym nie udało się przetrwać - dalsze podnoszenie planów jest pewne jak w banku ponieważ są hale, które realizują te chore cele ! I tutaj mały komentarz. Jeśli należysz do osób, które je realizują to wiesz co musisz zrobić żeby je wyrobić. Tak tak, nie możesz mieć sumienia... musisz upodobnić się do tych co sprzedają schorowanym emerytom garnki, odkurzacze i inne cudowne wynalazki na tzw. pokazach (taki mały Tip dla Ciebie, ci sprzedawcy od "pokazów" zarabiają 5 razy tyle co w MM). Hmmm a może nie robisz planów bo uważasz, że są nierealne ? Dowiedz się od kierownika, który sklep je robi. Zadzwoń i zapytaj o te czary. Może ktoś życzliwy Ci podpowie jak dobrze ukryć w cenie G+, jak odpowiednio postraszyć klienta lub jak sprzedać tyle usług (pakiety, prekonfiguracja, brak golasów, rabaty). (usunięte przez administratora) Podsumowując - jest masakra. Jeśli wydaje się, że jest bardzo źle to przychodzi kolejny dzień/tydzień/miesiąc i nagle okazuje się, że jest dużo gorzej. Tempo degrengolady jakby wzrasta.(usunięte przez administratora)Jeśli jeszcze tu pracujesz to życzę Ci wytrwałości i dużo zdrowia bo spokoju i lepszych pieniędzy niestety nie doczekasz. Jeśli myślisz o pracy tutaj to naprawdę odradzam, poczytaj lepiej co się tutaj dzieje...

Art
@Doświadczony

Dokladnie ! Plany tak wysrubowane, ze trzeba kombinowac jak ludzi oszukac, jak im wcisnac. Metody i triki czysto handlowe nie wystarczaja, trzeba klamac ludziom w twarz. Wystarczy, ze 1 czy 2 sklepy pokaza, ze potrafia zrobic plany, korzystajac z metod ponizej pasa zeby nie napisac wprost, ze podpadajacych pod (usunięte przez administratora) a pozostale zalogi innych sklepow sa mlotkowane, ze przeciez komus sie udaje ! To powoduje, ze sprzedawcy musza korzystac z coraz bardziej (usunięte przez administratora)metod zeby wyrobic plany. Nie wazne jak ale zrobcie zeby sie zgadzalo. Te wszystkue szkolenia i slodko-pierdzace nawijki sa dobre ale do wykonania normalnych, uczciwych planow a nie takich jakie sa teraz w tych naszych obozach pracy. Efekt jest taki, ze nie liczy sie klient i jego realne potrzeby tylko usluga i g+. Kazdy klient jesli juz da sie omamic i na to zlapac to nastepnym razem kupi u konkurencji lub po prostu w necie. Spirala sie nakreca a obroty leca na leb i na szyje... no to oszczedzimy znowu na pracownikach laczac ich plany z obrotem sklepu. Genialne zagranie... prawie nieczytelne.

Krakowiaczek
@Doświadczony

Zabraknie nam 4 proc do 95 :( ,dogadaliśmy się solidarnie w sklepie ze Gplus nikt z nas nie przekroczy 40 proc, koniec nabijanie kasy górze za nasze ukradzione premie

Tez krakow
@Krakowiaczek

Nam podobnie ale my dogadaliśmy się solidarnie aby mocno przepracować miesiąc i odrobić te % w ultimo tak jak to miało miejsce w czerwcu. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.

Krakowiaczek
@Tez krakow

My od pandemii wogole nie zrobiliśmy planu na 95 ,także cały czas po kasie,pomimo że 3-4 osoby ciągnęły ile mogły na nic, więc ultimo tu nie pomoże-nie ma opcji, a nam już nie starcza motywacji na moze tym razem-odpuszczamy przy wiemy ile dostaniemy i za co ,nie to samo za wyprowanie żył i nawet nie dziękuję,.

Krakowska
@Tez krakow

Pozwolę sobie w to nie uwierzyć, gdyż znam część załogi ze wszystkich hal z krk i wiem, że są tam pracownicy, którzy też odpuszczają plany ze względu na brak premii za lipiec. Chyba, że to pobożne życzenie kierownika :)

@Doświadczony

Klienci są niezadowoleni z szybkości obsługi - zobacz portal z opiniami c...o (nie będę reklamował). Zatem są klienci, zakupy, dochody.

alex
@Doświadczony

sklep jest zły. Kupiłem telefon, już trzykrotnie daję na gwarancję, mikrofon nie działa dobrze, w stanie niedziałającym zwracany jest trzy razy. Piszą, że zainstalowali oprogramowanie i przeprowadzili testy, wszystko działa))).

alex

Xd
@alex

Super. Nie jestes pracownikiem to po co to piszesz?

pepe
@Doświadczony

Obecnie mam problem -reklamacja P502-13631 w media markt Raszyn z 12 listopada 2020 Prowadzący (usunięte przez administratora) Reklamacja wypalonego telewizora oled panasonic odrzucona bez oględzin serwisu ot tak bo mogą i co im zrobicie . Telewizor kosztował 11 tyś zł ,media markt nie odpowiada na żadne zapytania,wnioski,zastrzeżenia . Osobista wizyta -media markt na miejscu potwierdza że mam rację że roszczenia są zasadne po czym 7 dni potem ponownie odrzuca reklamację podając błędne nie z tej sprawy uzasadnienia. Personel nie kompetentny ,jak sam twierdzi odrzuca wszystkie reklamacje bo tak każe góra. Sprawa idzie do uokik i NSA

eRODeO
@pepe

Twoja idzie do Urzędu Ochrony Danych Osobowych za rozpowszechnianie danych osobowych w internecie osoby prowadzącej reklamacje. Dane osobowe są powierzane tylko Tobie i nie masz prawa ich udostępniać osobom trzecim, tym bardziej na publicznej stronie internetowej. Z góry dziękuję za podanie numeru reklamacji, będzie mi łatwo ustalić Twoje dane osobowe do złożenia skargi w odpowiednim dziale oraz poinformuję Administrację strony GoWork o popełnieniu przez Pana przestępstwa i dołączenie adresu IP, z którego został wysłany komentarz w celu załączenia go jako dowód w sprawie. Jeśli nie wydadzą go mi lub pracownikowi w centrali Media Saturn Holding Polska zajmującym się RODO bądź naszym prawnikom to przekażą go Policji, gdy sprawa zostanie przekazana do UODO. Pozdrawiam, kolega z MM.

Mrówka
@pepe

Człowieku wiesz co to RODO. Podałeś na tacy wszystko co potrzeba aby sprawa poszła dalej.

Angel
@pepe

Mam nadzieję, że za to zapłacisz.. Ludzie w serwisie przyjmują zgłoszenie a dalej to już serwis producenta rozpatruje więc nie umniejszaj kompetencji pracownika..

Ona
@Art

Zgadzam się ze wszystkim co piszecie. Istne (usunięte przez administratora) nie do opisania. Ludzi mają za nic. Tylko wyniki i wyniki. A zmiany to niech zaczną od Kierowników bo co po niektórzy to nie wiem jakim cudem tam się znaleźli???

Stasio
@Doświadczony

Firma tonie. Nie czarujmy się.

Ona

Potwierdzam. Tragedia.

Szalona
@Ona

Właśnie się nad tym zastanawiam jak można być np kierownikiem AGD i zarazem być tempa strzałą

Kama
@Doświadczony

Niestety tutaj pracownik się nie liczy

Byly
@Doświadczony

Spokojnych Świąt Niewolnicy! Głowy do gory????będzie dobrze. Po tamtej stronie jest lepiej!

W punkt.

Doświadczona
@Doświadczony

Lepszej prawdy by nikt nie napisał ... Szacun...

Thor
@Doświadczony

Jest dokładnie jak opisano, jest coraz gorzej, brak szacunku, brak czasu na szkolenia nowych, bezsensowne zadania, bezsensowne decyzje DR i zarządu. Teraz to już się pracuje tylko patrząc aby jeszcze miesiąc...

Nowy ład w Media Markt
@Doświadczony

Cała prawda(niestety)!...Złodzieje tak podbili plan w tym miesiącu że na ponad 80 hal a tylko 4 wyrobiły plan i to tylko dzięki machlojkom z B2B......Żenada,wstydźcie się (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Media Markt!!!!

Okradziony
@Doświadczony

Pochwalcie się ile wam centrala zabrała premii pzs. To są niezłe pieniądze w skali kraju. U mnie 1240 poszło do kieszeni ludzików w białych kołnierzykach. A u Was?

!!!
@Okradziony

zabrali już wszystko co mogli zabrać z działów małego agd i odkurzaczy ale dali na inne działy i to całkiem niezłe kwoty do zarobienia a inni niech patrzą jak się nie podoba to wynocha

Mario

Minęły 3 lata a jakże to jest aktualne

Anonimowo
@Mrówka

Mi firma przesłała świadectwo pracy z danymi na widoku i musiałabym podać do inspekcji w Warszawie, allegro też na paczkach uwidacznia nr telefonu, InPost nick z Allegro, kto się tym rodo przejmuje to tylko dla innych stołki zrobili i nic z tego nie mamy

Laura
@Anonimowo

Jakie dane ? Imię i nazwisko oraz adres to chyba normalne Co podali twoje zarobki ? To niby jak list miał trafić ?

Czy macie może informacje ile zarabia się na punkcie Kasy/Informacja dokładnie Specjalista ds. obsługi klienta, po ile godzin się pracuje i czy każda Sobota jest pracująca

dok
@Kandydat

kasa to: 3600 brutto zł Czas pracy: 8h lub 12h zależy od zmiany Soboty: licz, że będzie tylko 1wolna plany też będziesz dostawać na usługi i gwary, mniejsze niż na dziale.

Kolo
@Kandydat

Wszystko zależy w jakiej hali pracujesz. Ale przeważnie pracuje się po 12 godzin i co drugi weekend wolny.

@Kandydat

W Zielonej Gorze najniższa krajowa plus 100 złotych 1 sobota wolna w miesiącu , robisz kasy , serwis, internet , raty Praca na zmiany (więcej dają 2 zmian)

ło matko! u nas 3800 brutto.

W końcu byly

Już nie robię to wam powiem . Plany są tak pisane ze centrala ma zrobione a wy barany dostajecie tabelki na których jest średnio 15% więcej i nie robocie pułapu i calom kasę z premii kasują i się śmieją . Dobrze ze to był ostani miesiąc moj w tej firmie

Kowalski

U was na sklepach też zmienili system pracy z 12h na 8h dniówki? Tak mnie zastanawia czy to nasz dyrektor wpadł na taki idiotyczny pomysł czy to zarządzenie z centrali

Nowak
@Kowalski

Jak hala gdzie jest rotacja to chodzi o to by utrudnić odpływ luda. (Rozmowy kwalifikacyjne w dzień wolny w tygodniu) Dodatkowo może chodzić o majstrowanie przy planach Więcej dni pracujących=wyższy plan. W ostateczności z racji podwyżki najniższej krajowej chodzi o zmiany systemu grafikowego czyli dostosowanie do zmniejszonego wymiaru etatu. (Powrót do proponowania słynnych 3/4).Ogólnie widzę u siebie na hali jakieś dziwne zachowania kierowników i dyrektora.

@Nowak

8h jest bardzo "mądre" nagle gdy na jednym dziale było 4 osoby, robi się ich 8 plus np 2 promotorów i jest nas 10, Będzie można bić się o klientów.

xxx
@Jasiu

O ile 6 z tych 10 osób na zwolnienie nie pójdzie, bo katar,(usunięte przez administratora)..itp... .. :P Tu raczej chodzi o to, aby na dziale była obsada. Jeśli system jest 12-tkowy a jedna osoba się "wysypie" to na dziale nie ma obsady cały dzień....ot cała filozofia...

@xxx

Jak na 11h zmianie wyspie się 1 osoba na jakiejś stronie, a jest ich 4 to raczej jest to do ogarnięcia. A jak na 8h zmianie będzie 8 osób, to przez większość dnia po zrobieniu wszystkiego i czekaniu na klientów, których nie oszukujmy się nie jest jakoś dużo zwłaszcza na początkach tygodnia. Będzie grupowanie i narzekanie że nie ma co robić.

@Jasiu

zawsze mozna kurze wytrzec, pofejsować, sprawdzic cenówki, numberlinki, etykiety, towar wywieźć. zawsze jest co robić!

Jasiu

Wy to macie problem z czytanie wyraźnie piszę że po zrobieniu wszystkiego. Więc chodzi mi i o kurze, dostawy i fejsowanie. No ale spoko że u was tyle jest do zrobienia i wiecznie zakurzone macie. Nietrzeba tylu ludzi na zmianie. Chyba że jest: czarny piątek lub 24 grudnia.

Słyszeliście już o nowym systemie premiowym ? Wiecie jakie kolejne nas zmiany czekają? Co oni znów nam zmienią na lepsze bo ustawową podwyżkę minimalnej krajową muszą nam dać. Pewnie będzie 1 % G+

Wiliam

czy ktos jest mi w stanie powiedziec na jaka umowe tutaj mozna liczyc i czy da sie tu popracowac dluzej?

Wiliam
@Wiliam

i czy jak nie widze ogloszen aktualnych nigdzie indziej to czy faktycznie mozna wypelnic ten formularz kontaktowy i sie ze mna skontaktuja jak cos?

Pacierz
@Wiliam

Co do samej umowy to powiedziałbym, że najpierw klasyczny okres próbny na 3 miesiące a potem określony. Chyba, że nie pytasz o sklep to co do centrali wolę żeby ktoś inny się wypowiedział, wiem że b2b to raczej IT jeśli to Cię interesuje.

Pacierz
@Wiliam

Co do samej stabilności mogę tylko mówić za siebie i osoby które znam - nie ma się czego bać, popracować można dłużej. Praca jest naprawdę spoko i raczej nie kojarzę ekscesów związanych z tym żeby nie dało się tutaj dogadać.

Spydziu
@Pacierz

w centrali najpierw dostaje się umowę o pracę na 6 miesięcy i potem ewentualnie na nieokreślony

Spydziu
@Pacierz

w sumie wszystko się zgadza, też nie narzekam na stabilność i atmosfere

@Spydziu

a na sklpeach? jak to wyglada z umowami jakie okresy?

@Spydziu

moglbys powiedziec cos jeszcze o przeszkoelniach na początek? jak wdrozenie cale wytglada?

Nikt
@Vurden

Dostajesz umowe o prace na okres próbny, 3 miesiące.

@Nikt

generalnie jak wyglądają pierwsze dni pracy, całe szkolenie itd.

N8ck
@Vurden

Szkolenie, onboarding....na spokojnie. I da się długimi latami pracować, sama jestem dobrym przykładem ????

@N8ck

to podejrzewam ze na dobra ekipe trafilas? atmosfere w porzadku masz?

@Nikt

po 3 miesiacach na nieokreslony mozna liczyc od razu?

@N8ck

do ciebie jeszcze mam pytanie jesli bylabys tak mila odpowiedziec:) da sie wybrac dzial na ktorym sie bedzie pracowac czy raczej dadza mnie tam gdzie jest zapotrzebowanie?

@gagatek

ale pytasz o sklep, tak? jeśli tak to raczej później dostajesz na rok umowę

@gagatek

chyba, że pytasz o centralę to tam niestety nie wiem jak to wygląda i musiałby się ktoś wypowiedzieć kto tam pracuje

@gagatek

chodzi ci o dział na sklepie pewnie więc ja zostałem przydzielony odgórnie ale czy to ogół żeby się wypowiadać za wszystkich to również nie wiem..

Aldo
@Scooby

też chcę się zatrudnić tutaj na dłuższy moment i przez to sie zastanawiam jak to z tymi umowami wygląda, benefity jakieś ci też przysługują na uopie?

@Scooby

po roku potem jaka umowe podpisujesz, na 2/3 lata czy juz raczej nieokrelsony?

@Aldo

najwazniejsze jest to czy jest jakas opieka medyczna dodatkowa, typu luxmed itd

@Scooby

to co tak w sumie na sklepie musisz robic, co nalezy do twoich obowiazkow mniej wiecej?

angel
@falafel

Wszystko..sprzątanie,układanie .pilnowanie schematów,a głównie kompleksowa obsługa klienta..sprzedaż usług i gwarancji głównie ponieważ firma na tym najlepiej zarabia..a jeśli wyrobimy parametry to również i my..jak to w handlu..

Niecka
@angel

a jak własnie z wyrabianiem norma czy jakichś bonusów?

Niecka
@angel

no widzę że obowiązki takie dosyc standardowa, jest na początku jakieś wdrozenie do pracy pewnie, ile trwa i czy ten okres jest płatny?

Klej
@Niecka

ty a złozyłaś już cv? odzywali sie do ciebie? jak ten cały proces tutaj wygląda?

@Klej

Mogę się wypowiedzieć co do rekrutacji na specjalistę, bo właśnie udało mi się dostać pracę jakiś czas temu

@Klej

Jak dla mnie to cały proces był bardzo spoko, atmosfera jak najbardziej przyjemna i bardzo "normalnie" było jeśli mogę to tak ująć

@Klej

No i wszystko zamknęło się u mnie w jednym etapie którym była rozmowa z kierownikiem, także polecam :D

Wirsyn
@Walencjusz

jak wygląda to z wiedzą na temat no powiedzmy elektroniki? człowiek musi byc z tym jakoś bardzo obyty?

Wirsyn
@Walencjusz

bo pewnie na początku macie jakieś przezzkolenie i wszystko się nowemu pokazuje więc się zastanawiam, czy trzeba mieć jakąś specjaloistyczną wiedzę wcześniej?

qer
@Wirsyn

nie praca na początek nie wymaga obecnie doświadczenia, wszystkiego sie powoli nauczysz

qer
@Wirsyn

szkolenia są między innymi produktowe więc wszystkiego idzie się nauczyć

@qer

Kiedyś byli w tej sieci fachowcy, teraz są uczący się adepci. Brani z łapanki niemalże. Najważniejsze aby umieli wcisnąć gwarancje i słuchawki do ajfona. Plus baterie na kasach

A czego więcej Pracodawca mógłby od nich wymagać, że chyba stwierdzasz fakt, iż sprzedaż gwarancji nie jest wyczynem? Czy nie o to tu chodzi? Są także co do tego porady czy sama sprzedaż jednak zależy od sytuacji?

Pppa

Przecież sprzedaż ubezpieczeń i dodatkowych rzeczy do produktu głównego to obecnie w każdej sieci wymóg obowiązkowy dla pracownika. Szereg szkoleń prowadzonych w sieciach jest skierowany w tą stronę. Na czymś sieci muszą zarabiać.

@Pppa

Skoro na czymś sieć musi zarabiać (czytaj gwarancje i produkty komplementarne) to niech przestanie sprzedawcy elektronikę użytkową a zamieni się w firmę ubezpieczeniową. Tak będzie uczciwiej.

ostrzegam

W dniu dzisiejszym odmówiono mi przyjęcia zwrotu towaru na gruncie ich promocji 45 dni na zwrot z uwagi na fakt, że produkt został otwarty i uruchomiony. Totalny absurd. Dali mi nawet pismo, że odmawiają przyjęcia zwrotu. Dodam, że zakup został dokonany przez Internet. Żadne wołanie kierownika a później Dyrektora marketu nic nie pomogło, po prostu dali pismo, że odmawiają przyjęcia z uwagi na powyższe, no totalny absurd. UOKiK już działa w tej sprawie, ale przestrzegam wszystkich przed potencjalnymi kłopotami. Nabyłem tablet Apple z klawiaturą fizyczną, właśnie po to aby sprawdzić czy da się na takiej konfiguracji pracować, no chyba logiczne. Niestety nie dało się.

Japko
@ostrzegam

Ustawowo masz 14 dni na zwrot zakupów internetowych. W regulaminie masz wyszczególnienie jakie przedmioty nie podlegają zwrotowi tyczy się to zakupów stacjonarnych i internetowych po 14 dniach. 45 dni na zwrot owszem działa, ale na rzeczy których zwrot nie jest zabroniony według regulaminu. Wszystko ładnie opisane jest w regulaminie. Także UOKIK ci tu nic nie wskóra.

Halinka

Produkty Apple są wyłączone ze zwrotów

Czy MM jest konkurencyjny także względem zarobków?, jaka jest mediana w dużym mieście?

Człowiek
@Kandydat

Wszędzie jest 3200 netto, a w MM jest poniżej, sprawa do sądu mogłaby być za tą pensję

@Człowiek

z tym sądem nie ma co przesadzać. kwota brutto jest zaakceptowana przez pracownika. i jest ona zgodna z aktualnym prawem. że jest żenujaco niska ta podstawa, to juz inna para kaloszy

Slucham
@Człowiek

3200 netto?!?! Gdzie?! U mnie to 2800

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 816.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 707, z czego 46 to opinie pozytywne, 432 to opinie negatywne, a 229 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 625 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.