Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Najlepszy wybór

Czy u Was na marketach wszyscy eksperci otrzymali podwyżki czy tylko wybrani? Jakie były widełki ( tylko poważnie)?

Pracownik Zielona Góra
@Najlepszy wybór

W zielonej ci co mają uklady ( wcale za dobrze nie handlują - tz ulubieńcy )dostali znacznie więcej niż inni Tak jest !!! Wstyd pisać

Karmel

Cześć aktualnie studiuję i szukam dorywczej pracy w swoim mieście ktoś się orientuje czy tutaj jest opcja na jakiś elastyczny grafik do pogodzenia ze szkołą?

doo
@Karmel

dobre pytanko, ja też jestem studentem i słyszałem kilka pozytywnych opinii od pracowników stąd, więc super by było jakby ktoś dał znać co z tymi godzinami, i dorzucił info o atmosferze, może coś o organizacji/benefitach/ i samej rekrutacji? będę mega wdzięczny za każde info, z góry dzięki

nemo
@doo

ja bym jeszcze dopytał odrazu, jakie umowy oferuje firma?

pav
@nemo

zlecenie, uopa, czy b2b to nie wiem tego. a grafik do dogadania sie raczej w zaleznosci od lokalizacji

pav
@nemo

tak czy siak do dogadania sie podczas rozmowy rekrutacyjnej

Buba
@Karmel

Myślę że spokojnie dasz radę to pogodzić kwestia grafiku jest tutaj bardzo wygodna

Buba
@nemo

Zależy też co tobie bardziej odpowiada jak studiujesz i chcesz zlecenie to pewnie bez problemu dostaniesz a jak szukasz czegoś na dłużej to też na spokojnie dostaniesz umowę o pracę

sos
@Buba

opowiedziałbyś może jeszcze o całym procesie rekrutacji tutaj?

guro

tak, to jest kwestia do dogadania na większości stanowisk

guro
@sos

no zależy na jakie stanowisko, ale jeśli chodzi o markety to jeden etap, po prostu rozmowa

iop
@guro

trzreba mieć jakieś doświadczenie do pracy w markecie?

Vuvuzela
@iop

Na pewno będzie pomocne w pracy, ale nie wymagają, ja przyszłam od razu po szkole, bez żadnego doświadczenia, bardziej liczyło się podejście, chęć do pracy, a tak to wszystkiego cię nauczą

Zbyszekzmedia

U nas podwyżki po 400 i 500 Pln

GoldenM

No i z zapowiadanych podwyżek nici. Ja tam mam już plan awaryjny i idę do wojska oczywiście nie mówiłem jeszcze nikomu dostaną powiadomienia ze 2 osoby z jednego działu od kwietnia idą do dzsw to się zdziwią.

Lusia
@GoldenM

jeszcze mało? przecież 6 tysiecy brutto płaca każdemu. a nawet wiecej!

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Szumnie ogłaszane podwyżki od stycznia, obiecywanie, machanie marchewką przed nosem i co? I podwyżek nie będzie ale cicho sza może nikt o to nie zapyta i nie trzeba będzie niczego tłumaczyć! KPINA i ŻENADA...

Aga

Gliwice sklep, podstawy dla nowych 5900-6200 brutto Plus premie Na chwile sie zachaczyc calkiem ok

Jenot
@Aga

A gdzie w Gliwicach jest MM?

@Aga

Są pracownicy co mają 4400 a są co mają 6000 a i tacy co 10000 Brutto Praca lekka ja sobie chwalę Mam małe dzieci i chodzę tylko na 1 zmianę , wekendy wolne - kwestia dogadania się i dodam że nie korzystam z przerwy w ciągu swojej zmiany to wychodzę codziennie 30 min szybciej ( nie potrzebuje przez 8h jeść ) Mi pasuje Pozdro z Zielonej Góry dla wszystkich marudzących

górnik
@Aga

Może otworzyli wczoraj ten zamknięty sklep w Gliwicach? :)

Anka

Pracuję na Doku Biuro kasowe , serwis , internet , raty Każdy pracuje jak negocjuje ! Nie interesują mnie inni

Kornel

Mnie sie tam dobrze pracowalo, fajny zespol, mozna bylo czasami cisnac beke, Ale wiadomo to praca dla 20 latka studenta Pracowalem 2 lata temu Trzeba pozniej isc dalej Z podstawy ktora tam jest i premi 150 zl brutto sie nie wyżyje No chyba ze ktos zyje jak żul to ok Teraz pracuje na zupelnie innym poziomie stanowisku, zarabiam srednio 3 razy wiecej niz w MM Ale konczac: prace polecam na poczatek na rok , pozniej trzeba sie rozwijac a zostaja tylko osoby z zerowa ambicja

xxx

Ja mam wrażenie, że ta osoba (lub osoby, jak piszesz) wcale nie jest pracownikiem naszej sieci ;). Ot taki (usunięte przez administratora) (z konkurencji może :D ) co lubi ferment siać. Jakoś na żadne z zadanych pytań o nr marketu, gdzie niby takie zarobki, nie odpowiedział. Jak to tłumaczyć? Ot po prostu nie ma pojęcia o naszej numeracji spółek :D Ciężkie czasy...to fakt...zwłaszcza, że po 23 latach traktuje się to miejsce jak drugi dom ;). Liczę na to, że firma pójdzie w dobrym kierunku, zarówno jeśli chodzi o rozwój jak i dobro pracujących tutaj osób. Czas pokaże.

Ktoś coś?

Od kiedy mają być podwyżki, o których pisali i coś tam mówili?

Chris

Tez jestem nowy, szukalem czegos na szybko na pomorzu Mialem doswiadczenie, dostalem experta za 6 tys brutto z kawalkiem umowa na 6 miesiecy Narazie sie wdrazam , nie jest zle Benefity socjal kiepski ale nie narzekam Nie rozumiem tu awantur ze ktos ma 6 tys podstawy Ludzie co to jest?? Na obecne czasy Nic… na przezycie

Świeży

A ja pracuje od listopada. Zarabiam podstawy 6200 brutto plus koło 1500 premi. Starzy robią większość na dziale bo mi sie nie chce. A oni są tak juz nauczeni. Nam nowym można więcej. Pozdro ale szkoda że tych starych tak nie nie doceniają.

Nowa
@Świeży

Też tak jest u mnie Mam 5900 brutto a starzy mają mniej - oni (usunięte przez administratora)jak w (usunięte przez administratora)a ja jak mam chęci to więcej lub mniej A oni ( starzy pracownicy ) nakręcają się jeden przez drugiego A ja pomalutku od wypłaty do wypłaty Pozdrawiam kadrę stara i nowa

Anka

Ja pracuje 2 miesiac podstawa to tajemnica ale jest to w granicach 6000 brutto wiec to prawda co pisza ludzie Praca charówka ostra orka czasem, Nowym sie robic nie chce, sama sie zastanawiam czy tu pracowac dalej a starzy nie lepsi… pracuja za grosze i wiecznie narzekaja Mowie im nie podoba sie to szukaj masz pracuj.pl chodz na rozmowy i tyle Takie to trudne??? Ludzie maja depresje od kredytow hipotecznych bo nabrali na kosmiczne kwoty a teraz trzeba splac do poznej starosci… życie

Kacper &&

Pracuje od stycznia: market na śląsku Podstawa 5800 brutto tyle udalo mi sie wynegocjowac na doradcy Nie jest to duzo, ale podchodze z szacunkiem bo starzy maja najnizsza krajowa… Trzeba sie uzapierniczac , roboty jest w brud, plus plany na ubezpieczenia ktorych nikt nie chce Praca na kilka miesiecy wiadomo do czasu az nie znajde porzadnej roboty

Pracownik ze stażem
@Kacper &&

Lubię swoją pracę , mam 200 zł więcej niż najniższa krajowa . Zagranie centrali jest takie żeby pozbyć się pracowników starych - a zatrudnić nową ekipę . I liczą że pracownicy będą sami odchodzić . Bo inaczej ich nie zwolnią . Takie mają plany.

Kamil

Gosciu czy ty jestes bez rozumu? Kazdy pracownik przyjety po styczniu 2024 w ramach negocjacji ma okolo 6000 brutto , Za mniej ci teraz nikt nie przyjdzie Czasy ze ktos robil za najnizsza to byly w latach 2015-2019 W duzym miescie nie przezyjesz za 3 tysiace na reke!! (usunięte przez administratora)

Wyrobnik

za chwilę bede stad znikał. kiedys dobrze sie zarabiało i szacunek był ze strony kierownictwa. podstawa była dodatkiem do premii. nie wiesz, to nie popisuj sie na forum.

Kamila

Ja pracuje od nowego roku 2024 mam 5800 brutto na expercie Ktos mowil ze maja najnizsza ale tacy ludzie szukaja innej pracy W corpo 6k brutto w biurze od kopa do uzyskania i jest to najnizsza podstawa jaka daja w duzych miastach

Max

Potwierdzam 5600 podstawy doradca klienta dla nowego pracownika brutto plus dodatkowo premie umowa na pol roku albo rok Za mniej nikt sie nie zdecyduje ludzie to nie te czasy… Jak robicie za 4300 to wasza brocha, jak dajecie sie kiwac Ja chcialem 6500 ale to ponoc dopiero moge dostac po 6 miesiacach jak sie spisze

Krakow
@Max

U nas 6 tys brutto podstawy ale po okresie próbnym. Pozdrawiam

Elwira
@Krakow

Hej Na jakim stanowisku 6000 brutto ?

Elwira
@Max

Podaj jakie miasto ma takie stawki ?

@Krakow

chyba na stanowisku kierownika. pierwsza linia frontu to 4300 brutto. który market w Krakowie ma takie stawki?

Krakow

Kierasy maja u nas 10 brutto plus premia za income z uslug

Rafał

Od kilkunastu miesięcy jestem zatrudniony w ZGA ( DOK) roboty bardzo dużo - i nie mam 5600 brutto ! Zarobki zdecydowanie za niskie jak na wykonywaną pracę , obowiązków dużo , często u nas są niejasności i błędy za które obrywają najkrócej pracujący . Ogólnie praca git ale organizacja daje wiele do przemyślenia . Pozdro @Pracodawca

Patryk91
@Rafał

Zrozumcie ludzie ze za mniej niz 5 na reke tj 7000 brutto w Polsce teraz czlowiek nie wyzyje… no chyba ze spij na ławce przed galeria marketem… Zgadzam sie z opiniami wczesniej, nie macie ambicji marzeń?? Praca za najnizsza krajowa moga pracowac ciecie na cieciowce , osoby z grupa i wyksztalceniem podstawowym… Tyle zostawiam was z tym Dobrze ze ludzie sie postawili i wymusili wyzsze podstawy grozac brakiem sil przerobowych

Katowice

Nikt nie kłamie, ja tez mam 5800 podstawy w Katowicach

Szczecin
@Katowice

A z ciekawości jak tam w Szczecinie? Ma ktoś takie stawki? U nas 4300 z wielką pompą :)

Pola
@Szczecin

Od lutego w calej sieci sa podwyzki: na doradce 5800 minimum brutto do 6400 zalezy od cv stazu Premie wiadomo nieosiagalne wiec przytulic podstawe i trzeba za to żyć… W corpo bez problemu 6 na reke do wziecia i robota od pon do piatku 8-16 Ja pocieciuje jeszcze do wrzesnia i nara

Chętny do pracy
@Pola

W piątek byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i zaproponowano mi 4400 brutto ( karta medyczna , na siłownię lub lunch, ubezpieczenie grupowe , mówiono o dodatku świątecznym , praca na zmiany 6-8-12 h , 1 sobota wina , premia za dobra pracę czy tam jakaś sprzedaż nie bardzo zapamiętałem ) Trochę d se labo jak na taką sieć Umową pierwszą roczną .

Jurek

Tak .tak płacą..4300brutto

Natalka
@Chętny do pracy

Również jestem po rozmowie i propozycja 4300 brutto, pełen etat (lokalizacja Poznań ) @Pracodawca W Ikea płacą więcej

Górnik
@Chętny do pracy

Przyjmij się na Górny Śląsk do b2b będziesz jeździł autem za 200l ( z ciekawości na kogo jest?), budował dom i kończył mieszkanie, do tego miał biuro jak pół sklepu ii układ z konsolami, więc o plan nie musisz się martwić.

A macie już zapowiedzi względem tego co w lipcu będzie się działo po kolejnej podwyżce? Ktoś teraz podkreślił, że hala czy też maga ma po 4,300 zł, czy są teraz stanowiska na których wpada nieco więcej? które i ewentualnie ile? Tam coś podwyższają?

Tom

W Lublinie każdy na hali/magazynie/poku ma 4300 od nowego roku. Ci co mieli więcej niż minimalna krajowa podwyżkę zobaczą jak zmienia prace :-)). Tonący okręt

tolek

kumpel robi w media od stycznia podstawa 5800 brutto, centrum Polski.

Daro

I co z tymi wielce zapowiedzianymi podwyżkami 2024 ? Czy ktos cos wie, czy zna jakieś licz? Czy to bedzie 100 zł czy jednak coś bardziej normalnego ? Tylko wasze zaraz wpisy ze macie po 5600 to sobie darujcie !!!!! Takie banaluki to nie wiem komu sobie możecie mówić.

Arek
@Daro

Kierownik ma 7400 brutto w duzym miescie, A pracownik doradca 5900 brutto po negocjacjach…. Po 6 miesiacach jak sie wykarze 600 zl podwyzki Tak jak ktos tu pisal: za mniej nie oplaca sie pracowac bo najzwyczajniej w swicie sie nie wyżyje… raty drogie, żarcie drogie, Oplaty drogie… Jak żona nie zarobi tez dobrze to bieda i ubustwo doslownie Tyle co napisalem to powinno byc netto na ręke zarobki Ale jest jak jest Praca ciezka… Monotonna… ale zeby glodnym nie chodzic lepsze to niz nic

Maks

Kiero a ty ile masz? 5500 brutto na kierowniku przed podwyzkami? Haha Ktory kierownik za tyle robi: chyba kierownik śmietnika Wszyscy nowi dostaja 5700 brutto doradcy za najnizsza juz nikt nie robi , nie starczaloby na oplaty…

Kier dok
@Maks

Ja jestem kier Dok i mam 5 200 brutto A obowiązków bardzo dużo

Paula
@Kier dok

Kurde to strasznie mało Kierownik 5200 brutto? Masakra… Teraz nowi doradcy dostaja wiecej To 3900 na reke… w 2015 to bylbys dobrze zarabiajacym ale teraz? W przyszlym roku najnizsza ma byc kolo 4800

Katowice kierownik
@Arek

Doradca 6 tys, kieras 9 tys. Pozdrawiam

Expert Szczecin
@Katowice kierownik

Ja mam 7500 brutto od stycznia plus premia

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 816.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 707, z czego 46 to opinie pozytywne, 432 to opinie negatywne, a 229 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 625 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.