Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

operator

Nie polecam pracy w Autoneum na produkcji jako operator maszyn,operatorzy mają najcięższą pracę,a są najgorzej traktowani,tylko durne nakazy,zakazy aby uprzykrzyć ludziom życie.

Raf

Srednio 1700-1800 zl na reke zaleznie ile wypadnie dni roboczych, nocek... od stycznia maja byc podwyzki 15 -20 % wiec musle, ze nie ma zle jak na produkcje gdzie przyjmuja wszystkich

g

Kasa słaba jak za taką robotę.

New

Siemka. Mam pytanie czy za nocki i weekendy płacą 100% również na umowie zlecenie? (AAS)

@New

Jak jesteś zatrudniony przez AAS to nie masz żadnych dodatków,setek itp,robisz cały czas za taką samą stawkę,to jest wyzysk ludzi,nic im się nie należy i nie przysługuje,zero premii,zero bonów na święta,zero biletów do kina,wypłaty z AAS są niższe od 300 do 500 zł od pracowników Autoneum,odradzam pracę przez AAS!!!!

TL
@ja.

Chciałem ponarzekać, ale widzę że trzeba kogoś naprostować. Kilku chłopa z AAS robi ze mną w brygadzie i z tego co mówią to mają płacone 100% za niedziele i święta, a wypłatę mają około 1600zł bez nadgodzin, do tego mają premie kwartalne, więc nie ściemniaj. Kumpel robi pod AAS i info potwierdził. A co do narzekania, będą jeszcze lody ? :D

@TL

Haha! AAS nie ma żadnych premii a ich wypłaty ok 1500,może teraz mają setki za ndz ?bo nie chcieli przychodzić za normalną stawkę.

Kiti
@ja.

Gościu co się podpisuje jako "ja" to jakiś czysty buc i kłamca, weź się puknij bo za sierpień dostanę 1672 zł zł (nie będąc w żadną niedzielę), stawka na początku jest 9zł, a po 3 miesiącach dostałam 9,5zł. A premii dostałam trochę ponad 300zł, więc idź i się doinformuj zanim będziesz pociskać takie kity ;) Nie kompromituj się ;)

@Kiti

Lalunia ty nie pociskaj kitów!!AAS daja gówniane umowy zlecenie,według prawa nie jesteś pracownikiem,więc nie masz praw pracowniczych,możesz nawet robic 24h na dobę.

XYZ
@ja.

Co do składek to w chwili obecnej umowa zlecenie różni się od umowy o pracę tylko tym że nie ma się opłaconej składki chorobowej (wszystkie inne są opłacane tak jak przy umowie o pracę), jest ona dobrowolna. Cóż widać że osobnik "ja" ma bardzo kiepską wiedzę na temat panujących warunków na zakładzie i jest kiepsko doinformowany co do aktualnych przepisów względem umowy zlecenie. Pewnie ktoś podpisujący się jako "ja" dawno nie pracuje na zakładzie lub po prostu lubi siać plotki ;)

@XYZ

zapomniałeś dodać o urlopach :) i brak kasy za l4,brak bonów na święta itp ;) i brak stażu pracy,owa umowa nie liczy się do stażu pracy( nie mylić z prawem do emerytury,bo składki się liczą jeżeli AAS je odprowadza,bo różnie z nimi bywało,tak kombinowali żeby ludzie przynosili zaświadczenia o podjęciu nauki,a oni będą zwolnieni z opłacaniu ZUS )

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
op.

Ciekawe za co płacą tym dwóm niewiastom słaniającym się po halach,chodzi o tą blondi i rudą ze zm C,całą dniówką tylko spacerują po halach,może od kilometrów???

....

niska kasa,normy dojechane na maxa i cholernie gorąco latem,coś jeszcze?

Aaa
@....

I ciekawy nadzór typu liderka ze zmiany c co wyżej d...ma niż s..

My

My też się cieszymy,że już nie pracujesz. Wszystko pomalutku zmienia się na lepsze, jeszcze trochę i to będzie bardzo fajny zakład pracy. Zobaczycie :-)

oper.
@My

Haha,chyba w twoich snach będzie to fajny zakład :)

Chicken
@My

To ma zachodzie będa sterować madzynami zdalnie z domu na smartfonie a my dalej bedziemy jeść śniadanie w takich warunkach jal gornik na kopalni 900 metrów pod ziemią

JA3

Firma dno dno dno,dobrze że już tam nie pracuję :)

operator1

Moja propozycja do Kaizena,niech wszczepią każdemu pracownikowi chip i wtedy będzie wiadomo gdzie dana osoba się znajduje,czy nie za długo przebywa na papierosie,w WC i wtedy automatycznie zabierać premię,a nad wejściem do firmy zrobić napis ARBEIT MACHT FREI. Proszę o poparcie mojej propozycji. Dziękuje.

Tetris
@operator1

I sekundnik na kibel po 30 sekundach automatycznie wyciag ciebie zassa na stanowisko pracy. Cziken idz do kibli zobacz czy maja kartę siku czy na kupę

operator

znowu haja o wczesne schodzenie z hali,czy szanowne kierownictwo nie może zrozumieć że ludzie śpieszą się na autobus!!,Autobus odjeżdża o 22:08,następny jest za 40 minut i wcale nie jest fajnie zmęczonym po pracy czekać prawie godzinę na kolejny autobus,lepiej zgnoić ludzi,zabierać im połowę premii,niż ułatwić pracę i powroty.

operator

Przyjdzie czas i na Kaczyńską,wtedy będzie innym głosem piskać:D

pracownik :D

Tak to prawda. Pani (w sumie na panią trzeba mieć wygląd i pieniądze) Kaczyńska jest teraz liderem na skodzie na zm C. Cieszę się że nie mam już z nią nic wspólnego

operator 2
@pracownik :D

z takiej Pani to mój dziadek na konia siadał :D

operator

Wypłaty są na czas,czyli na ostatni termin,jak dzień roboczy wychodzi 10,to masz po południu przelew,a jak 10 jest niedziela,to kasa jest w 11 w poniedziałek,tak było w styczniu,a powinno być już w 8 w piątek.

Adooolfi

Kazik i streibel na wozkach jezdza .!.Wiecie ile te wozki biora teraz gazu ? A my za to placimy! hahaha

ze Szczecina
@Adooolfi

Czy to jest jedno forum dla firmy z Katowic i z Nowogardu? Bo chyba nie mozna wejsc na sam Nowogard.

on

Podobno Kaczyńska jest teraz liderem na zm C,haha,współczuję tym ludziom co robią pod nią,nie ma większej idiotki od niej,pamiętam ją ze zm A,wszyscy mieli jej dość.Już tu nie pracuję,zwolniłem się właśnie przez tą dziewuchę,żeby jej krzywdy nie zrobić :)

You

Na nowej hali jest super:D najpierw ten caly pankiewicz obrabia tylek wszystkim z formowania a potem nastepni na palarni obrabiaja (usunięte przez administratora) jemu hahahah:D

ja.

W żadnej firmie nie robi się do równej godziny,zawsze 10 min przed schodzi się,bo następna zmiana przychodzi i jest zamieszanie.

sss

A ta pałka Wróblewski ze zmiany A dalej jest brygadzistą ? sorry. team liderem.. Wróbel kara przyjdzie na Ciebie, za to wszystko !!

Adolfi

Co ten grubas z nowej hali robi na wozku hahahaha

JA
@Adolfi

jeździ.

hejka ja tam pracuję od roku raz jest gorzej raz jest lepiej,nasza ekipa to w przewadze kobiety. Ale i tak bym się nie zwolniła.Gdzie znajde taką odjechaną atmosfere jak tam

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice