Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Szymon Cyrenejczyk

Czy to prawda, ze od lipca ma ruszyc system czterobrygadowy w na PSA?

Zosia

Ogólnie praca w Delphi nie jest ciężka... Najgorsze jest napięcie psychiczne i mobbing wywierany przez brygadzistki. Nie pozdrawiam Pani (usunięte przez administratora). z oddziału w Gdańsku (przez Pania Delphi straciło wielu dobrych pracowników)

hafnir
@Zosia

Moge poprosic na priv o wiecej info Pracowalam dawno temu,pomyslalam o powrocie Czyzby nic sie nie zmienilo?

Ja wam dam dobry przykład i dobrą rade, jesli nie chcecie pracowac jak biali murzyni nie skladajcie tam cv, dostaniecie bez nadgodzin 1250zl na reke, 0 premii jakichkolwiek, praca ciezka na serwisie, ukladarkach, klinczu, pakowanie, wkladanie do pieca chlodnic itp przede wszytkim bardzo goraco. kierownicy rozni, niektorzy sa naprawde ok tak samo jak liderzy, ale niektorzy po prostu masakra, ze lepiej unikac takich osób na 100kilometrów. normy wysokie, bo i na klinczach i ukladarkach 800sztuk na 8 h musisz zrobic, na serwisie musisz sie nachodzic, na piecu jak ejstes to ok 2 tys sztuk wlozyc do pieca a taka chlodnica z ramka wazy ok 6 km wiec 2 tys razy 6 juz masz 12 ton w ciagu 8 h :) jesli chodzi o bhp to jest na naprawde wysokim poziomie poczawszy od stroju ochronnego oi okularow skonczywszy na toaletach. Naprawde trzeba sie zastanowic czy tam chce ktos isc za 1250zl. no i umowy nie sa smieciowe, bo umowy o prace wszytkie skladki masz odprowadzane z tym, ze co tydzien podpisujesz umowe, jak sie sprawdzisz to co miesiac. jesli ktos chce uzyskac wiecej infoirmacji niech napisze na e maila kuli997@wp.pl

anna

przed podjęciem tej pracy nie czytałam opinii w necie, pewnie jakbym przeczytała to bym zrezygnowała przed rozmową jeszcze a tak przekonałam sie na własnej skórze, że prawdą jest co ludzie o tej firmie piszą, traumę przeżyłam wręcz załamanie nerwowe..ludzie którzy piastują kierownicze stanowiska w ogóle nie są przygotowani do tej pracy, jeśli nie mają w tym kierunku wykształcenia to może przynajmniej jakieś szkolenia delphi powinna im zorganizowac, bo zupełnie ci ludzie nie nadają sie do kierowania innymi przeklinają, wyzywają pracowników, obgadują do innych pracowników, sami wywołują większość konfliktów między operatorkami zamiast łagodzić, żyją aferami zamiast odpowiednio organizować prace swoją i podległych im ludzi jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
anna

zastanów sie 100razy zanim tam pójdziesz do pracy

...

mozna jakies namiary prosic np nr telefonu by moc zadzwonic i zapytac sie o prace??? z gory dziekuje

buntownik z wyboru

Nigdy więcej w tym delphi.Praca w 4 brygadówce za najniższą krajową to jakaś pomyłka.8 godzin stresu i mobingu.Bałagan to mają tam jak w jakimś burdelu tylko dziwek brak.Co chwila robią jakieś bezsensowne audyty bo w biórze to im się nudzi.Cięgle czegoś brakuje głupich przekładek do skrzynek, i protensje o to że linia stanie bo ktoś gdzie indziej wrzucił materiał.Brygadzistki dalej srają niż widzą.

Mądrala

Najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek byłam. Atmosfera tragiczna, mobbing, kłótnie i ogromny pośpiech. Jeśli trafisz na normalną brygadzistkę - może być znośnie, jesli nie - szukaj innej pracy, bo psychika na tym ucierpi. Niejednokrotnie płakałam i widziałam łzy innych kobiet poniżonych przez brygadzistkę czy liniową. Plusy - możesz dorobić do pensji biorąc nadgodziny.

JOKER

Wpadnij do pracy do DELPHI Ostrów...a Zdzisio z Iwonką dają Ci 25zł podwyżki:) To jest dopiero skok na kasę :)

WtryskarkiRuuulez

Praca jak praca co prawda monotonna , Brygadzistki i liniowe nie ogarniaja swoich obowiazkow , duuuzo uzywkowych osob :P , plus nie widoczne premie dodać szeeeeefostwo ktory sie wywyzsza mega preeemki za nic i wgl :> czyli opertorzy traktowani jak shiiiiit i zyd w birkenau :> pozdro 700

nie ufny

ja tez jestem bardzo nieufny co do takich pojedynczych wypowiedzi dlatego warto czytac w roznych miesjcach i rozne wypowiedzi ludzi to wtedy mozna sobie wyciagnac jedno stawnoisko chyba takie najbardziej neutralne. a tutaj moze jeszcze ktos powie na temat pracy w delphi bo mnie interesuje ta firma i opinie o niej..?

DRAGO
@nie ufny

Prawda !!!!! Ja to samo właśnie stosuję : czytam różne opinie na ten temat i na koniec mniej-więcej wyrobię sobie na ten temat swoje zdanie !!!!! Osobiście myślę , że nie jest tak źle , jak niektórzy piszą , bo jakby było naprawdę tak źle , jak jest opisywane , to by dawno różne inspekcje kontroli za to by się wzięły-i by było o tym głośno !!!!! A jakoś dotąd o tym ani widu , ani słychu-daje to do myślenia , prawda ?!!!?

Szukający pracy

Nie polecam tej firmy nikomu! Jest to jedna z wielu firm, która nie chce przyjmować do pracy specjalistów z doświadczeniem i wysoko wykształconych a oferty, jakie zamieszcza w internecie są chyba tylko "dla jaj". Podejrzewam, iż przyjmowani są "swoi". Inne firmy, które praktykują w ten sposób to np. Mahle Polska Sp. z o.o. z Krotoszyna i Steria Polska Sp. z o. o. z Katowic. Zresztą, taka jest cała III Rzeczpospolita! Jedna wielka mafia i kumoterstwo!

JKube

Etat inżyniera jakości na pierwsza prace bardzo dobra. Dość odpowiedzialna, gdyż jedt sie na 1 linii ognia na produkcji a jest tam jak w kotle. Uczy odporności na stres, pracy pod presja czasu i szybkości podejmowania ważnych decyzji. Ze względu na to ze Delphi jest wielka firma z wieloma pracownikami z rożnych kręgów , praca ta uczy także życia, głownie asertywności, cwaniactwa, pewności siebie i relacji międzyludzkich. Osoba skryta w sobie, słabo adymilujaca sie z otoczeniem moze miec bardzo cieżko. Wręcz psychicznie moze pęknąć. Zarobki jak wszędzie na początek. Dwójka z przodu netto jest.

ja to ja

Pracowałam w Delphi rok. Pracowałam na PCBA i powiem, że bardzo dobrze mi się pracowało. Mili współpracownicy, jak i osoby wyższe szczeblem; nie wymagali od nas pracy ponad siły czy inne takie. Szkoda jedynie, że zarobki nie te, a osoby pracujące przez CRS nie miały szansy nawet na normalną umowę o pracę, a ludzie z innych pośredniaków nie miały co liczyć na awans, pomimo zdobycia odpowiednich tytułów w trakcie pracy w firmie... I tu był wielki minus.

yyy

uciekajcie !!!! uciekajcie !!!

ŁUCJA

Pracowała w Delphi w Gdańsku niecały miesiąc- do zakończenia pierwszej umowy i nigdy więcej. Miało być składanie przełączników z elementów, a była praca na 2 stanowiskach (jednoczesnie)tzw. "kamerek". Tzw."przeszkolenie" to pokazanie co i jak, a później nerwowe uwagi, że "kamerki" nie moga mieć przerw w pracy, czyli działac mają cały czas, oprócz przydziałowych przerw w pracy dla pracowników oczywiscie. Skanowanie jednoczesnie na 2 stanowiskach, patrzenie na 2 monitory umieszczone u góry , wkładanie przełączników do 2 urządzeń.Dźwiganie i wymiana ciężkich matryc.Wszystko za niewiele więcej niż najniższa srednia krajowa. Polecam te pracę tylko desperatom.

ŁUCJA
@ŁUCJA

Może nie za leżenie, ale stanie na nogach przez cały dzień pracy w dodatku 6 dni w tygodniu( te "nieobowiązkowe" nadgodziny !) budzi poczucie niesprawiedliwosci, podczas gdy na sąsiednich stanowiskach panie wykonują swoją pracę na siedząco. Ale nie od nas zależy na jakie stanowisko się trafi od samego początku zatrudnienia. Nawet gdyby człowiek chciał zostać dobrowolnie na te nadgodziny w dni powszednie, to przy pracy wyłącznie stojącej nogi wysiadają po 8 godzinach plus jeszcze 3-4 dodatkowe.

Niedzwiec
@ŁUCJA

Praca na kamerach to najprostsza praca w Delphi. Chyba prostsza jest składanie kartonów do pakowania. Matryce moze ciężkie ale waza max 3-4kg tyle co większe zakupy w spozywczaku. I nie zmienia sie ich co chwile ale co pare godzin w zależności od potrzeb produkcji. Kamera stać nie moze bo brygadzistka musi wiedzieć ile zeszło i odpowiada za przestoje i sie z tego tłumaczy. Dodatkowo zawyroniebie normy LSA sa punkty do premii. Nie stoi sie 8 h przy kamerach bo jest rotacja na tester funkcyjny przy którym sie siedzi. No i jest rotacja co około 2-3h. Nie mozna sie spodziewać kokosy za wkładanie przełącznika do maszyny i wyjmowania

takijakiś
@Niedzwiec

2 lata temu był ten sam wpis - firma dno!

Basia45

Ja pracuję w Delphi i bardzo chwale sobie to zajecie ( a zaznacze,ze nie jestem brygadzistka,tylko operatorem na smt).az zal Was czytac,leniom nigdzie nie chce się pracować tylko by chcieli otrzymywać kase za lezenie na (usunięte przez administratora)ogarnijcie się ludzie!!!!!!

Ciekawy

Ile idzie zarobić w tej całej firmie Delphi

Długoletni pracownik

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i niestety za leżenie nigdzie nie płacą,a jak się komuś praca nie podoba to można zawsze znalżć coś innego ale tak na marginesie za leżenie nigdzie nie płacą.Pozdrawiam wszystkie koleżanki z firmy

xxxx

sadzac po opisach to tragedia jestem juz po szkoleniu i jakk narazie jest fajnie wyrabiam sie :)

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.