Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Wiecie może, czy w APTIV SERVICES POLAND S.A. szukają chętnych na staż?

HR

Obecnie mamy otwarty wakat stażowy w dziale inżynieryjnym. Informacje o otwartych stażach publikujemy na ogólnodostępnych portalach pracy (także uczelnianych). W razie potrzeby zapraszam do kontaktu (Barbara Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612).

Jak wygląda sprawa grafiku w APTIV SERVICES POLAND S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

HR

Dzień dobry, Jako zakład produkcyjny, mamy dość konkretnie ustalone godziny pracy. Jednak nawet w sytuacji ustalania grafików, jest możliwość doraźnych korekt i - ograniczona, ale jednak istniejąca możliwość pójścia pracownikom na rękę. Osoby, które nie pracują w zmianach, mogą zaczynać pracę między godziną 7:00 a 9:00 (a następnie pracują 8 godzin). Pracownicy zmianowi wykonują pracę w zmianach, które zaczynają się w ustalonych porach (6:00, 14:00, 22:00), jednak także w tej grupie możliwe są doraźne zmiany, czy wręcz praca w "międzyzmianie" (np. 8:00-16:00). Szczegóły zawsze można omówić z działem HR lub przełożonym.

Kot
@HR

Śmieszne, serio pracownik zmianowy może przyjść na 8? Wskaże mi pani taki dział i taka brygadzistka,

Ona

Nie, pracodawca nikomu nie idzie na rękę taką zmianę jaka jest na grafiku na taką trzeba chodzić

@Kot

Tak, są takie osoby - najczęściej w pierwszym okresie zatrudnienia - gdy poznają cały zespół współpracując z osobami w obu zmian lub takie osoby, których zadania dotyczą także innych obszarów, np. referencji czy pracownicy wsparcia.

Czy przy zaproponowanej umowie na czas określony tj. 6 miesięcy jako przyszły pracownik mogę spodziewać się przedłużenia umowy? Czy przy zatrudnieniu na czas określony 6 miesięcy firma raczej nie ma w planach przedłużenia umowy?

Krystyna

hmm o takie rzeczy to chyba powinieneś pytać kadry, co nie? to chyba jakaś próbna umowa, ciężko stwierdzić... ja tam jeszcze nie pracuje... ale Ty chyba też nie :)

Przedłużają, o ile będziesz dobrze pracować oczywiście. Pilnuj przy przedłużeniu umowy, zeby dali Ci ją na czas, bo zazwyczaj dają ją z opóźnieniem, co nie powinno mieć miejsca

Edyta

Duże są te opóźnienia w otrzymaniu umowy?

HR

Zatrudniając osoby zawsze podkreślamy, że zależy nam na długoterminowej współpracy. Dowodem na to są konkretne wskaźniki naszego zatrudnienia (ponad 40% zatrudnionych u nas osób ma co najmniej 10-letni staż pracy, a niemal 60% osób przepracowało co najmniej 6 lat w firmie). Koszty zatrudnienia i przeszkolenia nowych pracowników - szczególnie w naszej, technologicznej branży - to także powód, dla którego zawsze jesteśmy zainteresowani, aby współpracować jak najdłużej. Nie decydujemy się na przedłużenie umowy wyłącznie w sytuacjach związanych z niskim poziomem dyscypliny pracy lub drastycznie niskimi wynikami - w każdym przypadku robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pracownikowi pomóc osiągnąć założone cele. Co do umów - przygotowujemy je w terminie, choć zdarza się, że przełożony wydaje ją dzień-dwa później np. ze względu na absencję pracownika.

Czy w firmie nadal kierownikiem Jalisco jest Tomek ?

Jakie Jalisco?

HR

To pytanie najpewniej nie dotyczy naszej firmy.

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Piotrunio

Czy w APTIV sa regularnie coroczne podwyzki inflacyjne dla pracownikow? Ile wynosi taka roczna podwyzka? Tyle co inflacja, mniej niz inflacja czy wiecej? Czy istnieje dodatek chorobowy jeszcze w firmie? Czy do wyplaty wchodza inne dodatki (premie itd) czy tylko podstawa wynagrodzenia?

Joanna
@Piotrunio

Zależy jak im się chcę. Jak chcą to dadzą jak nie to nie. A premie nazwą nagroda także jak podpadniesz to nie wypłaca nawet jakbyś pracował cały rok na nią

@Piotrunio

Zwykle co roku, w I kwartale dokonywany jest przegląd wynagrodzeń i zależnie od sytuacji rynkowej oraz poziomu inflacji jest podejmowana decyzja o podwyżkach. W ostatnich latach był to zakres procentowy, w którym przełożeni - na podstawie oceny pracy poszczególnych osób - podejmowali decyzję o poziomach przyznanych podwyżek. Wszystkie zasady przydzielania podwyżek i naliczania wynagrodzeń są zgodne z Kodeksem Pracy i Regulaminem Wynagradzania w firmie. W razie wątpliwości zawsze można konsultować się ze związkami czy Radą Pracowniczą (także mają wpływ na zasady przydzielania podwyżek, dodatków czy bonusów). Słowa Pani @Joanna nie do końca są prawdziwe - w regulaminach premii i wynagrodzeń jasno jest określone, w jakich przypadkach pracownik traci część premii (zwykle dzieje się to na skutek jego decyzji / zachowania itp.). Nie bardzo wiem, co ma Pan na myśli pisząc o "dodatku chorobowym". Nasi pracownicy mogą uzyskać - poza standardową premią - także bonus dot. braku absencji chorobowych - naliczany co pół roku (obecnie w razie czystej karty chorobowej w danym półroczu pracownik produkcyjny otrzymuje bonus 500 PLN brutto). Zależnie od poziomu stanowiska do wynagrodzenia zasadniczego doliczana jest premia miesięczna lub premia roczna. Do tego dochodzą dodatki funkcyjne i nagrody (np. jakościowe czy za zgłaszanie uwag BHP lub doskonalących nasze procesy). W razie potrzeby dodatkowych szczegółów zapraszam do kontaktu (Barbara Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612).

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Na jakie stanowisko?

HR

Zwykle pytamy o to co dotyczy: - merytorycznych wymagań opisanych w ogłoszeniu (związane z przyszłymi zadaniami) - dostępności, zgody na obowiązujący dla danego stanowiska rytm pracy (np. praca zmianowa), dojazdów do zakładu itp. - oczekiwań wobec pracodawcy (w tym także oczekiwań finansowych). Zgodnie z RODO możemy zbierać wyłącznie te dane, które wiążą się z ofertą pracy, o której rozmawiamy. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu (Barbara Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612).

mariusz

Czy ktoś wie, jaka jest różnica między stanowiskami - Manufacturing Test Engineer i Test Engineer? Dzieki

Daniel
@mariusz

Też mnie to zastanawia. Czy ktoś wie czym się różnią te stanowiska?

@Daniel

@mariusz @Daniel zwykle w ogłoszeniach zamieszczamy opis podstawowych zadań. Te dwa stanowiska mogą mieć bardzo zbliżony zakres zadań, choć nawet w samej grupie Test Inżynierów poszczególni inżynierowie mogą mieć różne zadania/odpowiedzialności za różne etapy testowania. Szczegóły zawsze omawiamy podczas rekrutacji.

Ciekawy

Chciałbym zapytać o widełki płacowe na stanowiskach inżynierskich. Jak one wyglądają dla inżyniera procesu oraz inżyniera testu? Jaki przedział płacowy oferujecie swoim potencjalnym pracownikom i jak wygladają drogi awansu na staniowiskach inżynierskich?

@Ciekawy

Dzień dobry, Widełki płacowe są u nas określane zgodnie z zasadami korporacyjnymi oraz na podstawie poziomów rynkowych. Każda osoba biorąca udział w procesie rekrutacji także jest pytana o swoje oczekiwania, a w czasie rozmów przedstawiamy zasady i terminy dotyczące kolejnych poziomów wynagrodzenia. W momencie składania oferty wybrana osoba otrzymuje informacje o konkretnych kwotach, które proponujemy - biorąc pod uwagę jej wiedzę, umiejętności, doświadczenie i unikalne kwalifikacje. Same widełki są dość szerokie. Co do awansu - zależnie od oczekiwań i predyspozycji pracownika (omawianych regularnie z przełożonym podczas rozmów okresowych) możliwe są różne ścieżki rozwojowe. Najczęściej jest to rozwój w kierunku zarządzania zespołem, rozwój związany z pogłębianiem wiedzy w konkretnej dziedzinie (wyższy poziom specjalizacji) albo też poszerzanie aktualnej wiedzy o nowe obszary (wchodzenie w nowe projekty / nowe specjalizacje). W razie uszczegółowienia pytania, zapraszam do kontaktu (Barbara Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612). Równocześnie informuję, że oba wspomniane procesy rekrutacji (inżynier procesu / inżynier testu) są już w ostatnim etapie, więc praktycznie dziś do południa jest ostatni moment, aby zdecydować się na aplikowanie. Pozdrawiam B. Jarosik

Ciekawy
@HR

Dzien dobry, Czy zatem moga panstwo podac do informacji widelki dla stanowisk inzynierskich ? Mam na mysli konkretne kwoty, jakie sa proponowane kandydatom? Rozumiem, ze zaleza one od doswiadczenia, wiedzy, itd. Jednak na pewno jest jakis przedzial finansowy jaki minimalnie i maksymalnie panstwo oferujecie? Pozdrawiam

@Ciekawy

Jak napisałam wcześniej, istnieją ustalone przedziały, jednak nie mam upoważnienia, aby publikować je na zewnętrznych portalach. Tego typu kwestie omawiamy indywidualnie. W razie uszczegółowienia pytania, zapraszam do kontaktu (Barbara Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612). Pozdrawiam B. Jarosik

Artur

Inżynier zaczyna się tam, gdzie kończy się technik ;) 6 tys. brutto

Kamil

Czy firma oferuje pakiety relokacyjne? Jakie benefity oferuje firma? Nie mam tu na myśli standardu czyli pakietu multisport lub opieki medycznej. Bardziej chodzi mi o takie benefity jak - karty lunchpass, integracje, dofinansowania do studiów/nauki, zwrot za dojazdy do pracy, czy praca zdalna, pokoje wypoczynkowe w pracy itd.? Czy firma zwraca koszty kandydatom spoza miasta za przybycie na rozmowe rekrutacyjną? Czy Inżynier procesu zajmuje się tez projektowaniem produktów/maszyn do produkcji?

Inz
@Kamil

Zapomnij o benefitach, o których piszesz. W firmie sa maszyny vendingowe i mozesz sobie kupic paluszki czy batona. Jest tez kantyna, w ktorej możesz sobie kupic posilek za wlasne pieniadze. Jako pakiet relokacyjny mozesz sobie wynajac sam mieszkanie i sam za nie zapłacić. Wypoczac sobie mozesz w tym wynajętym mieszkaniu. Inżynier procesu nie projektuje produktów, ma wplyw na optymalizację procesow na produkcji. Na rozmowe rekrutacyjna mozesz przyjechac na wlasny koszt.

@Kamil

Dziękuję INŻ, który/która już co-nieco napisał_a. Faktycznie nie mamy wielu benefitów, których dotyczy zapytanie od użytkownika KAMIL. Co do pakietów relokacyjnych - jeśli jest taka potrzeba (a kilkukrotnie tak było), we współpracy z Urzędami Pracy dopełnialiśmy wymagane formalności i udzielaliśmy dodatkowej pomocy, aby przeprowadzające się osoby mogły uzyskać możliwe wsparcie. Pakiet benefitów jest dość standardowy (wspomniane karty multisport czy opieka medycznej, ubezpieczenia grupowe, dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych itp.). Kwestie "integracji" są uzgadniane zależnie od potrzeby, często w ramach budżetów konkretnych działów. Dofinansowania do studiów/nauki - także są uzgadniane indywidualnie (obecnie kilka osób ma takie wsparcie). Praca zdalna - zależnie od możliwości stanowiska (pracując w zakładzie produkcyjnym nie wszystko da się zrobić zdalnie), jednak jest możliwa, zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie Home Office. Co do zwrotu kosztów przybycia na rozmowę rekrutacyjną - na pewno możliwość przeprowadzenia tej rozmowy w wersji on-line jest dużym udogodnieniem. Nigdy nie uzależniamy podjęcia decyzji od stawienia się kandydata/kandydatki osobiście w naszym zakładzie. W ciągu ostatnich kilkunastu lat nie zdarzyło się, aby ktokolwiek z kandydatów zgłaszał potrzebę uzyskania takiego finansowania.

Czy w APTIV SERVICES POLAND S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

HR

Zdecydowanie zachęcamy pracowników do zgłaszania problemów i pomysłów. Najprościej zgłaszać je do bezpośredniego przełożonego lub do Działu HR, a w razie wątpliwości co do skuteczności podjętych działań - także do kierownika lub managera (na bieżąco lub w czasie prowadzonych rozmów okresowych). W naszym zakładzie funkcjonują też Związki Zawodowe i Rada Pracownicza - także ich przedstawicielom można zgłaszać problemy. Co do oceny skuteczności reakcji - pewnie jest to kwestią subiektywną, jednak wszyscy w/w podejmują starania o ich rozwiązanie. W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu i rozmowy: B. Jarosik, Specjalista ds. Personalnych, tel. 058 76-79-612

Była
@HR

Chyba w tym swoim biurze żyjecie inną rzeczywistością,albo udajecie,że każdy problem można zgłosić bez konsekwencji.Pracowałam w tej firmie,kiedy nazywała się Eaton,potem Delphi.Odeszłam po 10 latach pracy.Miałam dosyć (usunięte przez administratora) niedouczonych brygadzistek,wyścigu liniowych ciągle podwyższających normy.Wszechobecnego obgadywania,donosicielstwa,układów,kiedy na brygadzistki awansowały osoby leniwe,mało zaangażowane w pracę,za to pyskate i wredne,tak,żeby trzymały za pysk,jak kapo w obozie.Miałam możliwość zmienić pracę i z wielką ulgą to zrobiłam.Najgorsze moje doświadczenie w ciągu 38 lat pracy.

@Była

Szanowna Pani, dziś można jedynie ubolewać, że takie wspomnienia zachowała Pani z naszej firmy, jednak warto zauważyć, że to odległa historia. Zakład przestał należeć do Eatona ok. roku 2000, a więc Pani wspomnienia dotyczą okresu sprzed kilkunastu lat (maksymalnie okres przed rokiem 2010). Zapewniam, że naprawdę bardzo dużo zmieniło się od tego czasu w tym, jak funkcjonujemy, jak przeszkoloną mamy kadrę (także bezpośrednio zarządzającą pracownikami produkcji) i jakie wartości są dla nas ważne w codziennym działaniu. Mam nadzieję, że wśród Pani wspomnień zachowały się także te pozytywne. Życzę wszystkiego dobrego. B. Jarosik, Dział HR.

@HR

Zgłoszenia na długoletnich pracowników są zamiatane pod dywan. Zgłosiłem „skargę” na jednego z pracowników (pracuje w firmie +/- 15 lat). Prośba o dyskrecję została kompletnie olana, bo po kilku dniach inne osoby wiedziały, ze to ja zgłosiłem. Dodatkowo żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte do ów długoletniego pracownika.

HR

Niestety, nie znam tej sprawy. Zdecydowanie wymaga to wyjaśnienia, bo takie działania są sprzeczne z naszymi zasadami. Będę wdzięczna za kontakt bezpośrednio ze mną: B. Jarosik, Specjalista ds. Personalnych, tel. 058 76-79-612

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HR

Dzień dobry, rozumiem, że pytanie dotyczy naszych pracowników zatrudnionych bezpośrednio przy produkcji lub jej wsparciu, ew. pracowników agencji pracy tymczasowych? W takim przypadku od początku jest to zatrudnienie na umowę o pracę. Część współpracujących z nami firm zewnętrznych wykonuje dla nas doraźne zadania - w tym przypadku nie mamy wglądu w formę ich współpracy z ich pracownikami. W razie uszczegółowienia pytania, zapraszam do kontaktu (Barbara Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612) Pozdrawiam B. Jarosik

Zuzanna
@HR

A na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza UoP w Aptivie? :) Czy przy przedłużaniu umowy można liczyć na jakiś bonus? :D Firma zachęca w jakiś sposób do dłuższej współpracy? Jak?

@Zuzanna

Jeśli zatrudniamy od początku bezpośrednio w Aptiv - umowa na okres próbny jest do 3 m-cy; jeśli przez agencje - osoby przejmowane do Aptiv zwykle dostają już dłuższe umowy na czas określony, a następnie na czas nieokreślony. Na pewno plusem pracy u nas jest stabilność zatrudnienia (obecnie średni staż pracy to ponad 9 lat, a ponad połowa osób pracuje u nas kilkanaście lat lub więcej). Nasze wynagrodzenia są korygowane zwykle co roku (w uzgodnieniu ze związkami zawodowymi i Radą Pracowniczą). Finansową korzyścią dla osób zatrudnionych w Aptiv jest dodatkowo Pracowniczy Program Kapitałowy (PPK), Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, współpłacona karta sportowa), ubezpieczenia pracownicze, pakiet medyczny, system premiowy, dodatkowa premia za obecność (brak absencji chorobowej), dalsza możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Istotne są też wysokie standardy w kwestii bezpieczeństwa pracy. Dlaczego jeszcze warto do nas dołączyć: • dajemy możliwość rozwijania pasji do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat • nasi pracownicy biorą udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych • oferujemy rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży • niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi - jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami • zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy. W razie zainteresowania zapraszam do dalszego kontaktu. B. Jarosik, HR Specialist, tel. +48 58 7679612

Danuta
@HR

Hmm, korygowanie wynagrodzeń to nie brzmi jak podwyżki. To brzmi jak korekta inflacyjna lub związana z ustawową podwyżką najniższej krajowej :3 Czyżby?

@Danuta

Nie do końca. Od wielu lat nasze wynagrodzenia "minimalne" są wyższe niż oficjalna ustawowa "najniższa krajowa". W systemie podwyżek bierzemy pod uwagę zarówno zmiany inflacyjne, jak też sytuację rynkową oraz wyniki osiągane przez pracowników, zmiany w obowiązkach, podnoszenie przez nich kwalifikacji itp. Każdy pracownik - w razie wątpliwości - może sprawdzić szczegółowe zasady w naszym Regulaminie Wynagradzania, a także przedyskutować swoją indywidualną sytuację ze swoim przełożonym oraz HR Manager.

kandydat

Witam, chciałbym kandydować na stanowisko Technik CNC / Ślusarz narzędziowy / programista 3D. Nie posiadam praktycznego doświadczenia w tych dziedzinach, jedynie nabyte na studiach inżynierskich. Czy jest sens aplikować na te stanowisko pod względem zarobkowym w porównaniu do innych "specjalistycznych" stanowisk? Jak wygląda taka praca? Czy jest to praca na której można się rozwijać czy wręcz przeciwnie? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

@kandydat

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Zachęcam do przesłania aplikacji. Zdecydowanie jest to praca, w której można się dalej rozwijać - jak pewnie zwrócił Pan uwagę, o wielu umiejętnościach piszemy w wymaganiach jako oczekiwane na poziomie podstawowym - zakładamy ich dalsze kształcenie w czasie pracy. Na pozostałe pytania chętnie odpowiem telefonicznie, proszę o kontakt: Barbara Jarosik Specjalista ds. personalnych tel. 058 76-79-612

Chętny kandydat

Dzień dobry, kilkukrotnie wysyłałem cv na stanowiska inżynierskie i praktycznie żadnej informacji zwrotnej. Dziwi mnie fakt, ze patrząc na statusy na portalu z pracą moje cv nawet nie zostają otwarte żeby dać szanse na zatrudnienie. Wysyłam moja kandydaturę ponieważ dopasowana jest pod katem oferty pracy, a brak nawet telefonu wstępnego. Wyglada to jakby te oferty pracy wisiały tylko dla formalności. Teraz również wiszą oferty pracy na które aplikowałem, póki co cisza. O co tu chodzi? Po co te ogłoszenia? Czy ktoś przegląda cv?!?

@Chętny kandydat

Zapewniam, że wszystkie aplikacje są uważnie analizowane, choć zawsze zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z kandydatami o najlepszym dopasowaniu kompetencji do wymagań stanowiska. Ponieważ pracujemy na wewnętrznych systemach, nie zawsze jest ślad pracy z aplikacjami na portalach do aplikowania. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną, jeśli interesuje Pana szczegółowa informacja zwrotna dot. Pana kandydatury. Chętnie porozmawiam. Pozdrawiam/Best Regards Barbara Jarosik HR Specialist Barbara.Jarosik@aptiv.com Office: +48 58 7679612

Co powiecie o projekcie ACS? Zwróciła się do mnie firma HRowska i udają że to prawie jakiś startup jest w ramach Aptiv.

HR

Dzień dobry, nie jestem pewna, czy to pytanie dotyczy naszego zakładu produkcyjnego w Gdańsku, czy nie powinno być skierowane do naszego centrum technicznego w Krakowie (odrębny profil na GoWork). Ten skrót nic mi nie mówi, potrzebowałabym więcej informacji/bardziej precyzyjne pytanie, żeby zgłębić temat.

Wow

@A.G. czyli dopiero po 2 latach jest na nieokreślony?? ?

@Wow

Zaczynamy od umowy na okres próbny, a kolejne terminy zatrudnienia uzgadniamy - w ramach prawa pracy - indywidualnie, zależnie od stażu, stanowiska itp.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

A.G

Pierwsza umowa jest na 6 miesięcy. Następna na 24 miesiące. A potem dostajemy na czas nieokreślony.

Lol
@A.G

Do piszmy że najpierw trzeba przepracować kilka miesięcy w agencji aby dostać dokumenty do Aptiv.

@Lol

Dzień dobry, zatrudniamy od samego początku na umowę o pracę. W przypadku stanowisk operatorskich często pierwsze kilka miesięcy zatrudnienia jest obsługiwanych przez firmy zewnętrzne - ale na takich samych warunkach, jak przy zatrudnieniu bezpośrednio w Aptiv. Informacje o początkowym zatrudnieniu w takiej formie znajdują się zarówno w ogłoszeniach o pracę, które pubikujemy, jak też są powtarzane kilkukrotnie w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Każdorazowo przy upływie bieżącego okresu zatrudnienia, praca pracownika jest oceniana i w oparciu o tę ocenę podejmowane są dalsze decyzje. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do ich przedyskutowania w Dziale Personalnym.

A.G
@Lol

W momencie jak pisałem mój komentarz, to był okres, kiedy umowy były zawierane od razu z Aptiv.

HR

Z radością informujemy, że w ostatnich dniach w Dzienniku Bałtyckim pojawił się artykuł o Aptiv (ze szczególnym naciskiem na Aptiv Gdańsk). Jest to wywiad z naszym Dyrektorem, który udzielił odpowiedzi na kilka ciekawych pytań. Na zdjęciach można też zobaczyć, jak wygląda praca u nas. Zapraszamy do lektury! Link do artykułu poniżej: https://dziennikbaltycki.pl/az-94-wypadkow-drogowych-spowodowanych-jest-bledami-czlowieka-rozwiazania-przyszlosci-aptiv-pomoga-je-wyeliminowac/ar/c3-15344024 Zapraszamy do kontaktu: Dział HR +48 58 76-79-612

Jaki jest wkład kierownictwa APTIV SERVICES POLAND S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

HR

Nasze kierownictwo, jak każdy pracownik firmy, ma swój udział w budowaniu atmosfery pracy. Wielu pracowników podkreśla, że w ostatnich latach, aktywność naszego kierownictwa w tym zakresie jest szczególnie zauważalna. Zachęcam do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem naszego zakładu, który w ostatnich dniach ukazał się na łamach Dziennika Bałtyckiego: (usunięte przez administratora) Myślę, że to daje dobry pogląd na atmosferę pracy w naszym zakładzie. W razie bardziej szczegółowych pytań - zapraszam do kontaktu z nami. Dział HR +48 58 76-79-612

Maja

Powiecie od której do której się odbywa praca?

@Maja

Dzień dobry, nasze godziny pracy są zależne od uzgodnionego grafiku dla konkretnych stanowisk. Większość stanowisk biurowych oraz osoby tzw. "jednozmianowe" zaczynają pracę - zgodnie z naszym regulaminem pracy - między godziną 7:30 a 8:30 i kończą ja po 8 godzinach pracy. Osoby pracujące w trybie zmianowym, pracują wg wyznaczonego grafiku w zmianach w godzinach: 6-14, 14-22 i 22-6. Zdarza się też - w indywidualnych przypadkach, np. w razie szczególnych wymagań dot. zadań lub zależnie od sytuacji zdrowotnej - uzgadnianie indywidualnych grafików.

Witam, jak wygląda praca na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu? Jak wygląda system pracy? Czy to praca w weekendy? Na jakie pieniądze można liczyć i po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

@Kandydat

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Technik Utrzymania Ruchu w naszym zakładzie zajmuje się głównie naprawami i konserwacją maszyn i linii produkcyjnych, wykonując zarówno naprawy planowe (prewencja), jak też reagując na wszelkie nagłe usterki i problemy zgłaszane przez brygadzistów. Zadaniem tej osoby jest też bieżące informowanie o wykonywanych zadaniach, uzupełnianie wpisów w bazie danych, zgłaszanie usprawnień. Praca odbywa się w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) w rytmie tygodniowym, zwykle od poniedziałku do piątku w tej samej zmianie. Zależnie od potrzeb, oczekujemy też gotowości do pracy w nadgodzinach - powyżej 8 h (max. do 12) w dniu roboczym, ew. w soboty. Co do wynagrodzenia - jest indywidualnie uzgadniane z każdym z kandydatów, zależnie od oceny kwalifikacji (wiedza, doświadczenie). Umowa na czas nieokreślony zwykle jest podpisywana po ok. 10 m-cach pracy, zależnie od bieżącej oceny pracy. Zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja.gdansk@aptiv.com (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska). Po weryfikacji aplikacji, osoba prowadząca ten proces rekrutacji zaprasza wybranych kandydatów na rozmowę, w czasie której przekazywane i uzgadniane są szczegółowe kwestie dot. zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.