Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

xyz

prawda prawda i jeszcze raz prawda.[usunięte przez moderatora] straszny.produkcje wlaczaja na jedna osobe tyle ze 2 osoby by ledwo dawaly rade a Ty tam sam musisz biegac.pieniadze smieszne.niby byly podwyzki.ale jednym dali a drugim z premii sciagaja bo skads te pieniadze musza miec a przeciez sobie kierowniki nie zabiora z portfela.byle pierdola juz obnizaja premie.no ale teraz ciezko z praca a gdzies pracowac trzeba.wiec kazdy narzeka a wszyscy tam siedza

brak słów co tam jest przymusowe nadgodziny 1100 na reke przymusowe soboty rodziny nie widzisz na psychologa z tej pensji cie nie stac a zajada cie jak swinie

giga

Kiedyś pracowałam w zakładzie (usunięte przez administratora) przy to zdecydowanie za małe określenie, ale znalazłam inna pracę bo skoro miałam przed praca wymotywać i brało mnie na mdłości jak widziałam zakład to chyba coś nie halo. Szkoda tylko ,że na pracowników pracujących przy linii nazywała się pustakami, lecz wiadomo było ze niektórzy z nich mieli wyższe wykształcenie niż przełożeni np. brygadzistki lub osoby w biurze,a to na nich te "pustaki" pracowały i chyba po dziś dzień pracują.Nikt z nikim się nie liczył, nie ważne było nawet poszanowanie zasad BHP,prawo zawsze stało po stronie "góry", a zasady pracy zawsze interpretowano na im odpowiadający sposób. Wiele osób ma w tym zakładzie przerost ambicji nad możliwościami,tyle ze są na tyle flegmatyczni że tylko potrafią narzekać. Skoro się nie podoba trzeba zmienić to na lepsze poszukać czegoś innego na rynku pracy lub chociażby zrobić coś by nie dochodziło do szykan , mimo wszystko to szary pracownik jest najważniejszy bo to on sprawia ze wszystko funkcjonuje poprawnie w firmie , jak jego nie będzie lub on przestanie pracować to przepuszczam ze panie z tipsami z biur normy nie zrobią, co ja pisze będą miały problem ze zrobieniem choćby jednego przełącznika

sss

Czyli co? Uważasz, że za[usunięte przez moderatora] było lepiej??? Kto wg Ciebie zarządza teraz firma, jeśli nie "marionetka"?

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

yyyy

Niestety ale praca w Delphi nic sie nie zmieniła zakorzenione zło zostało . Brak poszanowania dla pracownika i najniższa pensja a wymagania jak byś zarabiał kupe kasy a nie marne 1100 zł z nadgodzinami żenada. W najbliższych tygodniach mają być podwyżki ale oczywiście mają dostać ci którzy liżą (czerty litery). Teraz dopiero posypią sie reklamacje jak ludzie nie dostaną podwyżki . Brak motywacji do dobrej pracy.

poinformowany

Niestety nie pracując w Delphi jestem skłonny w to uwierzyć. Ta sama osoba [dane osobowe usunięte przez admina] zarządza w firmie, w której teraz pracuję. Z atmosfery normalnej jaka była kiedyś robi się totalny (usunięte przez administratora) wprowadzany przez wykształconych "specjalistów", których prezes pościągał.[usunięte przez moderatora] stara się wszystkich ze sobą skłócić zachęcając do donoszenia na kolegów i uzależniając premię jednych od premii innych osób, ale w taki sposób żeby tej premii na 100% nie dostać. Ludzi z produkcji traktuje jak ostatnie szmaty i jeszcze im się w twarz śmieje. Ludzie jeśli ten "człowiek" was opuścił to może być u Was tylko lepiej.

była pracownica

popieram wypowiedzi poprzedników !!- [usunięte przez moderatora] o czym świadczy ciągły nabór nowych pracowników (fizycznych ), dziwię się , że np. PIP się tym nie zainteresuje. Jednym słowem[usunięte przez moderatora] i jeszcze raz [usunięte przez moderatora].. praca za najniższą krajową, kupa zarządzających nie mówiąc o inżynierach poprzez wielką rzeszę brygadzistek, które nic nie robią,mają swoje zastępczynie w postaci operatorów, które za nich wykonują robotę a zachowują sieę jak "kapo" brak im tylko kijów....jednym słowem beznadzieja !!!!

xxx

Ogólnie[usunięte przez moderatora]i brak poszanowania dla drugiego człowieka,płacić płacą ale marne grosze ,dzien bez .........dniem straconym lizusy mają lepiej płacone.

czarnydiabel24

Delphi to jedna wielka masakra,[treść usunięta przez admina],polityka jest taka zeby wszystkich ze soba skłócic i zeby jeden na drugiego donosil,zeby nie rozmawiac tylko robic,robic,robic az sie padnie na ryj.

inzynier

Zdecydowanie nie polecam ...zźle zarządzana ...fatalna atmosfera,układy kolesi i [usunięte przez moderatora].jak coś potrafisz od razu masz problemy ..tolerują tylko bylejakość

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.