Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

jestem zatrudniona w tej firmie od 2005 roku. Obecnie jestem na urlopie. Na początku było fajnie bardzo mili mili ludzie. Ale po odejściu pani [usunięte przez moderatora] wszystko się że tak powiem. Poganiacze brygadzistek którym uderzyła woda sodowa do głowy. Grosze a nie wypłata. No i jak w poprzednich opiniach [usunięte przez moderatora] które uważają się za królowe.

czarnuleczka

to prawda placa na czas i tyle ile powinno sie dostac...to ten jedyny plus...a tak to jest mega ciezko organizm napawde siada po jakims czasie ze zmeczenia. wogole jesli mieszka sie troszke dalej niz gdansk gdzie praca zaczyna sie na o 6 rano to ciezko troszke z dojazdem tzn ze wstawaniem i przyzwyczajeniem sie do tego wstawania o takich godzinach:D co do atmosfery tam tez prawda sa naprawde fajni ludzie ale sa tez tacy co potrafia uprzykrzyc komus zycie...zjechac go z gory na dol...ale jak to napisano powyzej zalezy od tego na jaka linie sie trafi...powodzenia...ja nie wiem ile tam pobede jeszcze:D ale czas pokaze...;p

nie polecam nikomu !! [usunięte przez moderatora] zwolnili mnie za to ze zaslablam (nawet nie zemdlalam) od razu pogotowie wielkie halo wtorne badania ktore wogole byly bez podstawne ... i oczywiscie rozwiazanie umowy !! jezeli bhp zna sie tak dobrze na medycynie i potrafia na oko stwierdzic ze ktos jest nie zdolny do pracy to niech sie panosza w szpitalach .. duzo nieprzyjemnosci doswiadczylam .. wszyscy zaklamani udaja ze nic nie wiedza... takie jest moje zdanie po przepracowaniu tam zaledwie 1,5 miesiaca ..

ludzie nie chodzi o lata ani o anonimowosc..... chodzi o to ze potraficie tylko narzekac i tyle !!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

No proszę jedna zadowolona, gratuluje 10 lat pracy. Piszesz, że same anonimy narzekają a Ty taka zadowolona i nie przedstawiłaś się?????

puma

Nie martw się za nadgodziny z całą pewnością ci zapłacą, tym bym się nie martwiła, możesz mieć po prostu dość pracy w nadgodzinach bo normy są wyśrubowane i twój organizm może odmawiać posłuszeństwa ze zmęczenia, do tego dochodzi stres- psychika siada( u normalnych ludzi) oczywiście możesz mieć szczęście i trafić na linię z fajnymi ludźmi ( zdarzają się tacy- ale jest ich mało), ale ta sielanka nie będzie trwała długo- ale widzę że tym się nie przejmujesz.Jeśli chodzi o kwestie finansowe to mają PLUS-ale JEDYNY; wypłacają na czas i płacą za nadgodziny zgodnie z prawem ( co moim zdaniem jest ich obowiązkiem a nie atutem). Jeśli chodzi o pozostałe aspekty pracy-wolę się nie wypowiadać; z czasem sama się przekonasz i ocenisz, powodzenia!!!!

czarnuleczka

witam was...ja nie dlugo zaczynam prace w tej firmie i po waszych opiniach troche sie boje..zrobilam badania i moze za kilka dni wyruszam do pracy..ale boje sie ze bede robic nadgodiny a nie zaplaca mi za to eh:(

ewa

Czytam te wpisy i jestem ciekawa czy ktos z memegmentu firmy je czyta?poniewaz uwazam ze jezeli ktos krzyczy na pracownika to juz go dyskwalifikuje jako brygadziste naprawde nie rozumiem ze nikt na to nie reaguje

nie gbur

Ludzie narzekajacy powinni sie zwolnic/zmienic nastawienie do pracy gdyz to przez niich jest taka atmosfera w pracy, obojetnie na jakim stanowisku a jezeli nie znacie polityki firmy w kwestii firm zewn.to sie nie wypowiadajcie. Pracuje tu bardzo dlugo i nie ktore wypowiedzi sa smiesze. Troszke znam ta firme i tez czasami narzekam ale kto tego nie robi??? obojetnie gdzie bys prcowala. Wybaczcie ale na poczatku wszedzie bedzie tak pensja jak i dodatki z socjala. Czy normalne rozmowy z ludzmi sa [usunięte przez moderatora] (?)??? wszedzie pracuja ludzie i kazda z was gdyby przeszla do innego dzialu tez tak bedzie oceniana jak pisza na tym forum. Powodzenia w awansach na gburowatych ludzi!!!!

wymienic wymienic wszystkich i zatrudnic Ciebie na brygadziste, dyrektora lub managera i bedzie cudownie:)

anonim - 2011-06-01 17:18:03 szczesliwa - 2010-09-13 01:58:56 ja pracuje pare miesiecy i jestem zadowolona pierwsza wyplata z raptem 8 nadgodzinami ponad 1400 takze nie gadajcie ze 1100 a do pracy z tyloma osobami to trzeba miec mocna psychike, jak to mowia jednym wlatuje a drugim wylatuje i tyle.... ciekawe,bo ja tez pacuje w delphi tyle czasu i nigdy nie mam tych 1400 na reke..a mam zawsze ponad 16 nadgodzin liczonych w setkach + premia(oczywiscie tylo w teorii) :D wyjdzie 1300:) Napisze tak. Jak ktos juz wczesniej tu napisal, o Delphi mozna by napisac ksiazke pt...\"ku przestrodze dla tych,ktorzy chca tam pracowac na prodkcji\") Polityke maja straszna...zwalniaja starszych pracownikow Delphi a zatrudniaja z agencji na stalej pensyjce 1400brutto ..netto cos 1000 zl +premia ktora jest fikcyjna. Na ta premie sklada sie tak wiele rzeczy, ze to nie jest mozliwe by ja dostac,bo zawsze znajda multum pretekstow by ja zacznie [usunięte przez moderatora] . Jak zarobisz za duzo ,to w nastepnym miesiacu nie licz ze dostaniesz wiecej.Przyczepia, sie do wlosow,fartucha ,zle zapietych butow,ze ktos zrobil wiecej brakow to solidarnie wszystkim z dzialu zabiora z premii..mozna naprawde wymieniac bez konca. Z ta atmosfera to róznie bywa.Ja pracuje juz 2 rok i wiem jedno...jak przyjdziesz tu pracowac to ,to bedzie akt desperacji jak w moim przypadku....nie szukaj tu kolezanek,unikaj starszych pracownic...bo te najwiecej sa ciekawskie i najwiecej plotkuja dorabiajac poniekad ideologie,rob swoje i czekaj na wyjscie,.Wiem ze nikt nie trzyma tych wszystkich ludzi na sile ale Delphi wie ,ze na rynku pracy jest trudno i za te 1400zl znajda setki pracownikow ktorzy beda tyrac.....smutne ale prawdziwe.Z sobotami i nadgodzinami to jest tak,ze faktycznie nie musisz ich robic...ale tym samym narazasz sie swojemu brygadziscie i masz przechlapane na calej linii:) a jak zaczniesz chorowac to juz jestes dla nich darmozjadem i brygadzista wyprowadza cie z hali. Szkoda ze o Delphi nie mozna sie wypowiedziec w pozytywach ale prawda jest taka,ze musieli by wymienic wszystkich,kierownikow,menagerow,brygadzistow...na bardziej inteligentne osoby ,ktore wiedza co to szacunek dla 2 osoby,majac pojecie o tym co robia i wiedza co to jest praca fizyczna.

barbara

w 100% piszesz prawdę, tylko teraz nie po pół roku pierwsza umowa z Delpii ale po 8-12 m-cach na linii malowania i wtryskarkach a na produkcji po 18 m-ch, dłużej już nie mogą ,bo prawo nie pozwala. Ale mają lepszy sposób na tanią siłę roboczą - umowa zlecenie. Tutaj dopiero mają wolną amerykankę. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących. Niestety nie mamy w Polsce, "w tej krainie mlekiem i miodem płynącej" innych możliwości, a mamy rodziny.

to jaką masz pensje podstawową, bo chyba nie 1400zł brutto +premia (która obwarowana jest takimi obostrzeniami, że praktycznie jej nie masz)? Dostają ją tylko pracownicy delphi. Natomiast zatrudnieni przez firmy zewnętrzne (gro pracowników) miesiącami nie widzą jej na oczy.

jupi

wygląda to tak : 1) pierwsza umowa o prace po przez Agencje pracy ok 0,5 roku 2)pózniej przejmuje cie Delphi na 0,5 roku z pensja 1400 brutto (brak wypłat z funduszu socjalnego.... 3)następna umowa z Delphi ok 0,5 roku z pensja 1600 zł brutto( to dostajesz troszke z funduszu socjalnego np, 200 zł na Boze narodzenie i 100 zł na Wielkanoc .. :) do tego premia (zazwyczaj obcieta, bywają nadgodziny) atmosfera - zależy na jaką linie trafisz,jak sie przypodobasz brygadzistką . Ogólnie praca na narzuconych normach czytaj 300 procent normy... zawsze mało i zawsze coś nie tak aby uciąć ci z marnej premii Twoje zdanie się nie liczy, ty masz tylko pracować dopóki im sie nie znudzisz albo nie mają już na tobie interesu ..(zwolnic i zatrudnic nowego z mniejszą pensją ) Kręcą jak potrafią i jak wiekszośc pracodawców np. jak muszą mieć wieksze zejścia robia nadgodziny , wtedy musisz zostać ! dadzą Ci nawet Txi na powrót nocny a skąd na to mają ? no oczywiste,że muszą uciąć ći z premii !! Zarabiają tam tylko starsi stażem pracownicy bo maja i pensje i dodatki a Ty "młody" [usunięte przez moderatora] za psie pieniądze a na koniec wyprowadzi Ciebie ochrona z zakładu i to koniec kariery w Delphi bez zbędnej dyskusji !!!

anonim - 2011-01-30 14:09:38 prosze,prosze ktoś z góry sie wypowiada.Pani która chodzi i mierzy nas panie z produkcji,kreci pupcia i ma sie za lepsza albo Pan który myśli,ze wszystkie rozumy pozjadał .Mnie trzyma umowa na stałe,robie swoje i wychodze!Czekam na dzień kiedy położę wypowiedzenie i podziekuje za docenienie:)a bedzie juz to bardzo niedługo,pozdrawiam No odezwal sie "nieanonimowy" burak.... prostak jestes poprostu albo kierownik.. i tez prostak

ktoś

Witam. Pracowałam w Delphi ponad rok. Ogólnie byłam zadowolona z pracy w tej firmie i płacy także. Ogólnie to marne grosze, ale z nadgodzinami można zarobić. Nadgodziny jak wiecie są nie obowiązkowe. Ale musiałam się zwolnić niestety z tej firmy bo brygadzistka dała mi wybór albo praca albo szkoła, która była tylko w weekendy zaocznie. Do tego doszły problemy mieszkaniowe więc niestety musiałam zrezygnować. Ale ogólnie wróciłabym do tej firmy jeszcze. Tylko na pewno już nie na tą samą linie. Pozdrawiam

ktoś

[usunięte przez moderatora] choć się zamienimy ty pójdziesz na taśmę ja do biura i będę taka jak ty i twoi koledzy z biura ,gburowata i pomiatała ludźmi bo maja gorsze wykształcenie niż ty to jest brak szacunku dla innej osoby żenada. W większości co niektóre osoby to chyba ulica wychowała nie znają słowa dzień dobry , dziękuję ,przepraszam nie mówię o wszystkich ale o większości. W tym zakładzie rolują cie na każdym kroku jak masz nadgodziny i cieszysz się ze coś zarobisz to ci uwala premie i wychodzisz na zero i tak kombinują i myślą że ludzie są głupi.

KLARA

otrzymałam propozycje pracy w tej firmie, hmm-nie wiem co zrobić, trochę się wystraszyłam czytając poniższe opinie,a znajoma, która mi ją poleciła pracuje tam od czterech miesięcy i chwali sobie tą prace. Ponoć płace są dobre, atmosfera taka sobie. Ale mówiła o tygodniowym szkoleniu i gwarancji pracy na trzy lata. Czy tam naprawdę jest aż tak źle ??? Nie wiem co robić !

li

nie polecam tej f-my. Proponowana pensja to jakaś jałmużna, atmosfera fatalna ( ja pracowałam w biurze), koszmarne zarządzanie - a raczej jego brak. Jeśli chcecie pracować w f-mie, która szanuje pracownika to nie polecam. Jeśli chcecie popracować chwilę i zobaczyć jak nie powinno się prowadzić f-my- rewelacyjny przykład!

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.