Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Postronna

Szanowny Panie DD, to zrozumiałe,ze wspiera Pan Dariusza,jeśli jest on bliską Panu osobą,jednak myślę,ze w cudze relacje damsko - męskie to nie warto się mieszać,bo nigdy nie wiadomo co tak naprawdę gra w sercu i duszy,zarówno Darka,jak i pani Marzeny.Jeszcze się może tak okazać,że oni się pogodzą,wybaczą sobie wszystko i powróci uczucie,a wtedy to Pan za swoją "nadgorliwość "wybrukowaną dobrymi chęciami" wyjdzie na tym najgorzej i będzie Pan postrzegany przez nich jako wróg.Wesołych Świąt :)

@Postronna

Marzenko , Darek jest zaręczony !!!! Nie kombinuj Kochana

DD

Darek , na nic Twoje nerwy ,odpuść chłopie, bo szkoda Twojego zdrowia. Kto Cie zna, to wie,ze jestes fajny i równy gośc i dobry kolega. A komu trzeba to pomożesz , mnie jako prawnik nigdy nie zawiodłeś i zawsze mozemy na Ciebie liczyc . :-) Wszystko tu to pomówienia zawistnych i zadrosnych ludzi ,a tych babek szczególnie . I wiesz dlaczego ? Bo jetses szczesliwy i zakochany ,masz prace i pełno klientów - zagrałeś wszystkim na nosie ,chłopie i dlatego ich boli. Cała nasza ekipa Cie wspiera i Zyczymy Tobie oraz Pieknej Narzeczonej wiele dobrego na Swięta .

Drodzy Państwo
@DD

Wszelkie wpisy od: D.D, Darek Darek pochodzą od człowieka podstawionego i manipulowanego przez pana Mat.,tyle,że on przynajmniej nie robi błędów: ortograficznych,literowych i stylistycznych,w przeciwieństwie do swojego kolegi,na którym też prędzej,czy póżniej się zawiedzie.Zauważcie Państwo sami,czy ktoś,kto posługuje się taką formą pisania może się sprawdzać,jako adwokat? ja nie chcę nawet wiedzieć jak wyglądają jego pisma procesowe.Tyle.

@Drodzy Państwo

Uuuu, skąd tyle złośliwości , Marzenko ????? Wiemy wiemy - z zazdrości Sama zostałas w Wigilie ...

Sorawiedliwisci

Szanowni Państwo, poza w większości przychylnymi iprawdziwymi wpisami , pojawiają się bezprawne nieprawdziwe i zniesławiające . Już zostało zlecone ujawnienie danych i zawiadomienie do orokuratury. W tym Pana P. B. I Pani M.K. Naruszone są bezprawnie prawa moje i moje narzeczonej .

Prośba

Proszę o usunięcie powyższego wpisu,ponieważ jest on niezgodny z regulaminem i narusza cudze dobra osobiste.

Opinia

A takie nadinterpretacje i perfidne bazowanie na niekompletnych informacjach to świadczą zle przede wszystkim o tym,kto pozwala sobie na umieszczanie takich prymitywnych wpisów.

Sprawiedliwosc

To wykorzystywacz,truteń i pasożyt i skąpiec Drogie Panie - usiłuje żyć na koszt innych.

@Sprawiedliwosc

Ho, ho , Marzenko , widzę, ze niezle Ci zaszedł za skóree Pan Mecenas Ale uważaj , zazdrośc nie słłuży ............. Nikomu i niczemu

Solidarne
@DD

To nie tylko zdanie Marzenki,a wielu innych kobiet,których dane bezmyślnie wymienił w jednym ze swoich wpisów.

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Prawda

W związku z bezprawnymi i wulgarnymi wpisami -jak należy mniemać-tych samych isobbobrazajacych dobre imię i zniesławiający, wystąpiłem do prokuratury oraz operatora portalu o ujawnienie danych osobowych tych osób cekemnpodjecia postępowania karnego i dochodzenia roszczeń odszkodowawczych przed Sądem.

Alexis Colby z "Dynastii"

Dajcie mu spokój,a nawet jeśli będzie obsługiwał branżę kosmetyczną,to super,bo np.ja bardzo lubię kosmetyki i mam nadzieję,że akurat dla mnie załatwi sporo darmowych próbek i firmowych gadżetów - choćby za tą "wazelinę"- jak to uszczypliwie zostało tutaj określone. A jak ja wparuję do siedziby "go work" to będzie ostra zadyma i megaintryga,więc radzę się Szanowna Administracjo dobrze przygotować na moje WEJŚCIE SMOKA :)

Poprawka

Mała poprawka.Nie mieszka ,bo bardzo chętnie przeprowadza się do swoich partnerek , które opiorą, nakarmią. A żeby było na temat to adwokatem jest beznadziejnym, a jeszcze gorszym człowiekiem.( choć w jego przypadku określenie człowiek to nadużycie.)

No nieżle
@Poprawka

no nieżle,nieżle,ale jakoś coś mu ostatnio opinie podskoczyły w górę odkąd udziela się na tym portalu,bo pewno sam sobie wystawia same szóstki hi hi to z ogólnej miernej awansował na dostateczny hi hi

UKRYTA PRAWDA ODC.2098

W Warszawie,przy ul.Czerniakowskiej mieszka 42-letni adwokat Dariusz,który jeszcze się nie ożenił,zaś słynie jako uwodzidziciel - zimny drań.Ostatnio jednak doszły słuchy o jego zaręczynach z anonimową niejaką "piękną dr E".Czyżby była to słynna Dr Eris? A Dariusz podstępnie przejmie jej majątek i stanie się potentatem kosmetycznym? Co na to Marzena? Jakim wazeliniarstwem tym razem wykaże się Magda? Co z Barbarą? Jak zareagują dawne i obecne kochanki? O tym dowiemy się w następnym odcinku.Zostańcie Państwo z nami.

Magdalena Prawdziwa :)

Szanowny Dariuszu, jak słusznie się domyśliłeś ja również umieściłam tutaj kilka wpisów,jeżeli któreś z nich wydały Ci się na tyle groteskowe,że poczułeś się obrażany,to najmocniej Cię przepraszam,bo nie taki był mój zamiar.Jednak uważam,iż gustowanie w takich kobietach jak Pani Marzena,czy Pani Barbara to tylko sprzyja Twojemu prestiżowi i jeszcze bardziej podnosi Twoją atrakcyjność w oczach innych ludzi,a w tym kobiet - w sumie to takie miłe zaskoczenie,bo przykładowo ja myślałam wcześniej,że Ty to lubisz tylko dziewczyny nieco "innego" pokroju. Mnie osobiście Panie typu M. czy B. bardzo imponują,stanowiąc pewien wzór i autorytet: oprócz tego,że są kobietami sukcesu zawodowego,to jeszcze nienagannie,ładnie wyglądają,a także potrafią być po prostu fajnymi,sympatycznymi kumpelkami.Ty również jesteś mężczyzną bardzo atrakcyjnym i wysokiego poziomu ogólnego i dobrze zdiagnozowałeś,że ja również się w Tobie podkochiwałam,bo znamy się od 2011 roku,a Ty mimo wszystko zachowałeś wtedy postawę Gentleman'a w pełnej krasie i nie pozwoliłeś sobie wtedy na wykorzystanie mojej tamtejszej słabości ku Tobie.Zatem pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących świąt. Magda K.

@Magdalena Prawdziwa :)

Ha, Magda, Marzena, Barbara .... a Darek i tak zrobił po swojemu :-) Zaręczył się z Piękną Panią Dr E. Drogie Panie dajcie już spokój i zajmijcie się swoim zyciem a Darkowi pozwólcie spokojnie pisać nowy rozdział Co by o nim nie mówic-fajny gość i dobrze, ze mu się w końcu ułożyło

Magdalena Prawdziwa
@DD

Tak,to prawda,dobrze,ze mu się w końcu ułożyło,bo on jest tego wart pozdrawiamy :)

Powazni

Prawda jest jedyna. Darus zakochał się i zaręczył w Pięknej Pani Dr E. z wzajemnością

@Powazni

No, to Marzence tylko ta bmka zostala ! trzymaj tak dalej bracie

@Darek Darek

Aaaa no i gratuluje ,jesli to ta o ktorej myslę tak trzymać !

Sorawuedliwi

Ponownie podająca się za znajomego Pani Marzeny Kotarskiej osoba używająca nicku OBUEKTYW w wulgarny sposób zniesławianie i narusza prawa inych co spotka się z zawiadomieniem prokuratury i reakcja prawna. Współczujemy Oani Marzenie takich znajomych bo godzą riwnuez w jej dobre imie

@Sorawuedliwi

A ja Ci powiem Darek ,ze jesli Cie z tą babką Marzena faktycznie cos lączy i sz nia sie zaręczyles, to slabo slabo bracie .....

obiektyw

Marzena jest bardzo w porządku osobą,a ten cham na nią absolutnie nie zasługiwał,ją stać i na dwudziestolatka,bo jest kobietą na poziomie - jezdzi taką niebieską bmką i woziła (usunięte przez administratora) temu frajerowi przez jakiś czas,a on ją oszukał.TAKA JEST PRAWDA!!!

A propos poziomu
@obiektyw

Szanowny Panie/Pani to nie marka samochodu świadczy o poziomie człowieka,choć Pani Marzena na pewno jest osobą wysokiej klasy i kobietą sukcesu. Pzdr.

?
@A propos poziomu

Jeśli za klasę i wysoki poziom Pani M.K. można uznać publiczną wymianę zdań na tematy prywatne ....

??
@?

Szanowni Państwo

Pani Marzena Kotarska kryjąc się pod nickiem "szok" zniesławiała D.M, uzywajacsliw"gnojkowi" i wyrażała groźby typu "nue daruje mu" "utrzeć nisa temu gnojkowi" i wzywała do pisania mailowo i kontaktów telefonicznych. Stanowi to naruszenie prawa i spotkali się z reakcja prawna. Reszta to manipulacja tej osoby oraz osób podających się za Jej znajomych typu Obiektyw, Szanowni Panstwo. Dziwimy się Administratiriwi ze nue usuwa tych wpisiw

True

Szanowni Oanstwo po raz kolejny pojawił się wpis o "telenoweli" autorstwa -jak należy wnioskować- osoby znajomej Pani Marzenie Kotarskiej , na co osoba kryjąca się pod nickiem powołuje, -a który to wpis narusza dobre imię i zniesławia. W związku z tym zostali skierowane zapytanie do operatora portalu o ujawnienie danych oraz odpowiednie kroki prawne związane z zaniechaniem dalszych naruszeń orawa

Szanowni Państwo

I to z Marzeną jest zaręczony ?

@Szanowni Państwo

He he,nie wiem,ale na pewno chciałby :)

Prawo

Znów Znojemy Pani Marzeny Kotarskiej posługujący się nickuem OBIEKTYW obraza wulgarnie i zniesławianie. W związku z tym złożone zostało zawiadomienie do orokuratury o wezwanie operatora do ujawnienia danych osobowych tej osoby celem zaniechania dalszych naruszeń prawa

Niecierpliwy

Troche mnie ty nie bylo i troche sie pogubilem.Czy Magda i Marzena to ta sama osoba?Czy Darus zostanie ojcem?Z niecierpliwoscia czekam na kolejne odcinki noweli:)

Prawda

M.k.skad tyle pozytywów po uprzedniej takiej złośliwości? Nie rozumiem, ale dziękuje za życzenia jeśli są szczere. Nie zmienia to jednak oceny wpisów naruszających dobre imie

@Prawda

A które to takie złośliwe wpisy? Panu się chyba coś pomyliło...ja zawsze publicznie robię tylko ładne wpisy,a brzydkie rzeczy komunikuję ustnie i wprost,lub w prywatnych dialogach pisemnych formą sms.Pozdrawiam i dobranoc.

@Prawda

"Kto się czubi,ten się lubi" Drogi Panie "Prawda" ;-)

M.K.

Dziś wypadają imieniny Dariusza i przyjmij,chociażby ode mnie najserdeczniejsze życzenia imieninowe,(mimo tych żenujących dyskusji,na które jak widać portal nie raczy zareagować,co oczywiście może skutkować dla firmy go work wyrokiem nakazu wypłacenia odszkodowania osobom poszkodowanym za upublicznienie niedozwolonych treści) - na pewno jest w tym gronie odbiorców wiele osób które Cię lubi, poważa i ceni, osób,które coś Ci zawdzięczają i poznali Ciebie od szlachetnej strony,zatem niewątpliwie dołączają się do tych życzeń.Pozdrawiam. M.K.

zawiedziona
@M.K.

Pani Magdo,bo nie trudno się domyślić,że to Pani,niech Pani da spokój,przecież on tak Pani "obrabiał tyłek",opowiadał tyle niechlubnych rzeczy,zniesławiał Panią wielokrotnie w swoich opowieściach,"wieszał na Pani psy",szkalował publicznie,a Pani mu jeszcze życzenia składa? Niechże Pani przestanie.

???
@M.K.

A może on Panią szantażuje i zastrasza,proszę się nie bać przyznać.Są osoby,które Pani pomogą,w razie czego to wie Pani do kogo się trzeba zgłosić.Powodzenia.

Prokurator

Z uwagi na groźby karalne oraz wulgaryzmy i oszczerstwa kierowane przez osobę która poprzez informacje uznaje się za znajoma Pani Marzeny Kotarskiej zostały podjęte kroki prawne i jednocześnie wezwanie do operatora portalu o podanie danych tej osoby i usunięcie oszczerstw i wulgaryzmów jako niezgodnych z prawem

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka