Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

Łódź

Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka

koleżanka kibicka 2017-02-11 18:04
Droga Pani,takie "roszczenia" jeśli juz to należy zgłaszać do administracji fb,a nie tutaj. Bo na "go work" to tak naprawdę powinni się wypowiadać tylko tacy ludzie,którzy współpracowali z Dariuszem,jako profesjonalistą w dziedzinie prawa.Ale z tego,co dane mi było poznać jak Dariusz "uwodził" na fb np.moje koleżanki,to robił to w niesamowicie kurtuazyjny,delikatny i miły sposób,bo komplementy zawsze są miłe,nawet jeśli nie brzmią wiarygodnie i zawsze miło jest,gdy ktoś do nas napisze jakiś serdeczny sms,lub chwilę porozmawia przez telefon,czy na czacie.Niestety wiele kobiet za bardzo bierze to "do siebie",nie mając dystansu do tego rodzaju sytuacji.A przecież niektóre nacje na świecie np.Włosi,Romowie czy Arabowie już maja zakorzenione w swojej kulturze to,że do kobiet należy zawsze zagadywać i je komplementować- co często jest w wykonaniu panów z tych nacji zupełnie odruchowe,a czesem nawet bezmyślne.Kobieta powinna i tak zawsze "wiedzieć swoje" i ufać swojemu rozsądkowi.Swoją drogą,skoro Panie,które zaznały rozkoszy z Dariuszem mają potrzebę wyrazić na tym forum swoje osobiste emocje,świadczy to o tym,że w gruncie rzeczy za nim tęsknią i czują się zawiedzione brakiem kontynuacji spotkań,a skoro tak jest,to świadczy to tylko i wyłącznie o tym,jak cudownie i wspaniale było tym paniom z Dariuszem podczas tych rozkosznych chwil :)
Goto 2017-02-12 22:53
Pustosłowie, pustosłowie, a dowodów brak! Status na fb ma byc dowodem? Bzdury, nie rozśmieszaj mnie hahaha hihihi
pokrzywdzona 2017-02-13 17:32
Bzdurą i pustosłowiem to jest tłumaczenie,że skoro się ma dziewczynę to się nie chodzi po agenturach! Od kiedy ci przeszkadzała obecność dziewczyny w łajdactwie na prawo i lewo! W poszukiwaniu co raz to nowych chętnych na mniej lub bardziej poufne bzykanie! Również płatne! Choćbyś miał za dziewczynę najbardziej seksowną i namiętną miss świata to i tak byś ją zdradzał i chodził na dziwki,bo jesteś tak żałosnym i beznadziejnym dupkiem!!!
ewa 2017-02-13 18:48
Sorry dziewczyny ale jesteście zalosne. Chciałybyście żeby Darek poszedł do waszej pracy powiedział że bzykacie się za darmo . Albo lepiej opisal w necie wraz z setka swoich kolegów. Do Darka mozna miec wiele zarzutów ale to nie jest chyba miejsce na to bo same się poniżacie.
ewa 2017-02-13 18:50
I o jedno można miec do niego pretensje. Klapie jęzorem na lewo i prawo-wszystkim i o wszystkim.
Evita 2017-02-13 19:30
Szanowna Ewo,właśnie teraz wkopałaś swojego kolegę Darka i potwierdziłaś to po jakich miejscach chodzi i uwiarygodniłaś post niejakiej "zawiedzionej".W darmowe bzykanko nie wątpię,bo skoro wytwarza w upadłych,sponiewieranych życiem kobietach nadzieję na wysoki standart życia u swego boku i dozgonną miłość,to logiczne,że tego pokroju kobieta w ramach promocji ufunduje mu darmochę.Przecież dziwki pracują nie tylko w agencjach,również na "odlotach",czy ulicy.A ty czyżbyś była z tej branży i przestraszyła się,że stracisz klienta?
yu 2017-02-13 20:50
Ty jesteś głupia czy tylko udajesz?
znajoma sprzed lat 2017-02-13 22:17
To prawda,co stwierdziła osoba o nicku: "ewa",że Dariusz ma zbyt długi język i czasem wręcz złośliwie plotkuje i podważa cudzą wartość,chcąc w ten sposób zyskać na własnej atrakcyjnosci w oczach adresata,jednak te ostatnie posty,które pojawiły się pod jego adresem są po prostu podłe.Tak się składa,że ja jestem osobą,która poznała go kilka lat temu w jednym z warszawskich nocnych klubów,w którym wraz ze swoją przyjaciółką byłyśmy hostessami,mającymi pomóc rozkręcać nowo otwarty nocny klub go go,w postaci wprowadzania gości i sprzedarzy oferowanych tam alkoholi.Tam też poznałam Dariusza i OKAZAŁO SIĘ,ŻE JEST ON ZATRUDNIONY PRZEZ FIRMĘ,KTÓRA JEST POD KTÓRĄ PODLEGAŁ KLUB,BĘDĄC PRAWNIKIEM,ZAJMUJĄCYM SIE SPRAWAMI PODATKOWO-ADMINISTRACYJNYMI. Gdy się tam pojawiał,dziewczyny - tancerki,a nawet ukryte prostytutki być może,widząc atrakcyjnego,miłego eleganckiego faceta,który czasem z grzeczności zagadał,uśmiechnął się,przywitał - mogły po prostu narobić sobie nadzieji same z siebie.Bo niestety poziom dziewczyn w takich lokalach jest "meliniarski" i raczej o mizernym poziomie IQ,aczkolwiek nierzadko wygórowanym mniemaniu o sobie,nieproporcjonalnym zupełnie do tego,co soba reprezentują.Ja miałam przyjemność porozmawiać wtedy z Dariuszem,to naprawdę okazał się być bardzo ok,nawet postawił mi drinka,ale w żaden sposób nie próbował podrywać,wspominał wręcz o swoim synku i partnerce,która czekała na niego w domu itp. Wiem,ze Darek prowadził też sprawy dla agencji o innym sektorze usług,ale to dlatego,że każda działalnosć,zwłaszcza tego typu musi mieć swojego administratora,księgowego,prawnika itp. Zyjemy w panstwie prawa,a skoro Dariusz się w tym specjalizuje to jest to jego rynek,a klient - nasz pan.Skoro ktoś zamawia u niego konkretna usługę prawną,to dlaczego miałby odmówić tylko dlatego,że robi to branża erotyczna. To jego "chleb". Kobitki, zostawcie już proszę prywatny aspekt życia Dariusza,bo niektóre z tych postów są pisane tak prymitywnym i ry
Rakieta 2017-02-15 13:07
Wygląda na to że Dariusz usunął konto na FB ?
Anty 2017-02-15 13:09
Dariusz przestać pisać te bzdury o sobie, zacznij studiować psychologię :)
Anty 2017-02-15 13:25
Znajoma albo jesteś tak głupia i naiwna jak reszta bo "postawił ci drinka" i go nadal bronisz albo jesteś Dariuszem ? Dariusz to jeden z największych manipulantów Świata !!!, ale jednak można go pokonać, po prostu trzeba go zlekceważyć. Natomiast Wszyscy pokrzywdzeni, pisząc na gowork powyższą prawdę opiszcie również to wszystko na piśmie, również te zawody miłosne, wykorzystania seksualne, wszelkie inne wykorzystania, zboczenia, itp., które ujawnią oficjalnie prawdę o Dariuszu, zboczenia Dariusza, też będą tu mile widziane z racji że adwokat powinien być przykładem a nie zboczeńcem, itd., i zaadresujecie to do NRA tzn. Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie, Świętojerska 16, 00-001 Warszawa z prośbą o wszczęcie postępowania w celu usunięcia Dariusza z listy adwokatów itd. pozbawiając go prawa do wykonywania dotychczasowych zawodów powiązanych z prawem, bo Dariusz był też komornikiem itd. Cel tego portalu jest tylko jeden, należy tego Człowieka pozbawić wykonywanego zawodu by nadal nikogo nie oszukiwał, a szczególnie ludzi w potrzebie prawnej, bo o Kochankach to już brak słów. Pozdrawiam.
znajoma 2017-02-15 15:56
Szanowna lub Szanowny Anty,skoro twierdzisz,że "trzeba go lekceważyć" to czemu się nakręcasz i atakujesz jego osobę od strony prywatnej? Ja również uważam,że Dariusz jest czasem knąbrnym i bezczelnym bucem,zaś od strony prawnej lub "zboczeniowej" nie miałam okazji go poznać.To jest też pojęcie względne czym dla kogo jest zboczenie.Natomiast zgodzę się z Toba,iż Darek jest charyzmatyczny i niwątpliwie posiada olbrzymi zmysł psychomanipulacyjny - jeśli dobrze by wykorzystał te cechy,a okoliczności życia okazały by się sprzyjać to mógłby zrobić międzynarodową np.w polityce.Być może jeszcze wszystko przed nim ....kto wie?.... jednak zaszczuwanie Dariusza do tego stopnia,że chłopina aż miałby usunąć konto z fb jest moim zdaniem przesadą.

Ps. Biedne niektóre panie,kto im teraz będzie słodził,komplementował i obiecywał śluby oraz wycieczki ...?....hi hi hi ... a tak to przynajmiej miały oparcie w naszym Darku :)
fejsbukowiczka 2017-02-15 20:04
On twierdził,że ma fetysz na stopy i kobiety prosił,żeby wysyłały mu zdjęcia nagich stóp,a sam bywało,że wysyłał im zdjęcia nagiego penisa,lub ogólnie nagiego siebie.
Zarzut 2017-02-16 09:05
Zostały mu postawione jakieś zarzuty? Czy te obserwacje zachowań miały charakter bardziej prywatny?
Policjantka 2017-02-16 15:30
Z perspektywy prawa Pan Dariusz nie popełnił przestępstwa i ciężko było by mu cokolwiek udowodnić,jednak tego typu zachowania,które są skondaliczne i niedopuszczalne z humanitarnego i moralnego punktu widzenia - maja znaczenie w etyce zawodowoj adwokata - tak jak jedna z Pań tutaj opisała.Pomyślałam więc,że przyda się ta informacja,zarówno jako przestroga dla kobiet,jak i dla NRA.
hohoho 2017-02-17 14:55
Dziewczyny miejcie trochę godności. Cieszcie się ze trafilyscie na niego a nie na jakiegoś łowcę majątków bo zostałybyście z niczym jak jesteście aż tak głupie by zaufać takiemu facetowi jak DM. Naprawdę po trzech zdaniach mozna się zorientować co to za typ. Ale bylo wam wygodnie przez te kilka godzin byc ta jedyna...
Co do rady adwokackiej to tez jesteście śmieszne łamane na żałosne bo gdyby prywatne życie miało wpływ na bycie adwokatem to chyba w tym kraju nie mielibyśmy takowych.
Jest jeszcze jedno podejrzenie,ze te wszystkie posty pisze jedna i ta sama dziewczyna o imieniu na literę K.
Ewentualnie ta druga co to sie na blond przefarbowała bo D.lubi blondynki.
Magdalena 2017-02-17 20:26
O to jak Darek lubi blondynki,to ja już go nie lubie i nie będę lubić :( hech...masz ci los....
karma wraca 2017-02-17 23:01
Otóż Panie DM,a czy Pan przypadkiem się nie boi,że los się przeciwko Panu odwróci i odpłaci Panu za to jak potraktował Pan te kobiety? Czy Pan się nie boi,ze w końcu trafi na taką dziewczynę,która okaże się być córką,partnerką,albo siostrą jakiegoś wpływowego człowieka ?Przykładowo przedsiębiorcy,polityka czy nie daj Boże gangstera i ktoś w niespodziewanym dla Pana momencie wymierzy Panu samosąd? Niezbadane są wyroki Boskie,bo w końcu kiedyś to Pan może się zakochać w jakiejś dziewczynie,która może sie wydać Panu chodzącym ideałem i to Panu będzie się wydawało,że trafił na swoją i to Pan się zaangażuje,a ona tylko dla własnej satysfakcji perfidnie Pana uwiedzie,rozkocha i rozbudzi zaufanie w sobie,a gdy tylko przestanie być Pan dla niej "wyzwaniem" zacznie się wycofywać,a to Pan będzie tęsknił a ona Pana jeszcze upokorzy. Albo jakby to Pan się poczuł gdyby na przykład miał Pan córkę,a jakiś inteligentniejszy i cwańszy od niej facet perfidnie by ją omotał,zrobił swoje i zerwał kontakt? Myślę,że wtedy dopiero zrozumiałby Pan,co czuły lub czują te kobiety.
?? Pytania ?? 2017-02-18 00:11
Tak sie składa, ze ja jestem ta jego dziewczyna, a przynajmniej tak mi sie wydawało... Jestem porażona tymi wpisami i chętnie przeszłabym na priv, aby poznać szczegóły. Choć z drugiej strony nawet boje sie zapytać :(((((
nbbbjmlkm 2017-02-18 00:50
...oj Skarbie,brak słów,ale pamiętaj ,że takich jak Ty - kobiet,którym wmawia,że sa jegą wymarzoną dziewczyną jest zazwyczaj około kilku,po prostu,jezeli poznaliście się przez fb to on funkcjonuje w ten sposób,że wysyła zaczepki,pozdrowienia lub zaproszenia do jak najwiekszej liczby nienagannie wyglądających kobiet,a te,które wdzadzą sie z nim w konwersację nagabuje prędzej,czy pózniej na spotkanie podczas którego dąży do jednorazowego seksu.Podczas facebookowania jest Ci w stane napisac i powiedzieć wszystko,co tylko wyczuje,że życzyłabyś sobie usłyszeć,tak naprawde nie skupiając sie na Twoich rzeczywistych wartościach...przykre to,ale niestetyb prawdziwe...
nnhjjd 2017-02-18 00:58
Prosta sprawa,facet,który ma dziewczyne,na pewno wyrzuciłby ze swojej prezentacji fb haslo : WOLNY,chociażby poprzez szacunek do tej swojej dziewczyny zmieniłby status i nie zapraszałby nowej rzeszy pań,najlepiej - jak robiły to jego inne ofiary załóż fikcyjne konto i go popodpuszczaj to zobaczysz,że takich najwspanialszych,cudownych i wyśnionych materiałów na żonę i kobiet jego życia jest w h.. i jeszcze trochę....
dawna kochanka/klientka 2017-02-18 01:37
Jesli zaproponujesz mu spotkania na razie na kawki,herbatki,w knajpach itp. lub gdy wyczuje,że po prostu jestes inteligentna i chcesz coś stponiowo budować to wycofa się z tego kontaktu,a jeśli wyczuje,że jesteś tak nieskomplikowana i za przeproszeniem uzna za łatwy łup w sensie "pogotowia seksualnego" to napali się na spotkanie,ale jak mu nie będziesz chciała mu dać to gotów Cię jeszcze naobrażać i zerwie kontakt,ale z kolei jak mu dasz,to skończy się to na jednorazowym bzykanku i i tak Cie oleje.Jesli myślisz,ze rozkochasz go w sobie tym,jaka bedziesz namietna i pomysłowa w łóżku,albo wyjątkowo ładna czy wybitna pod jakimś innym wzgledem to sie mylisz - już nie jedna taka była... on ma to głeboko w d......Dla niego liczy sie fakt, że za każdem razem bzyka inną kobietę i pcha w inny otwór - takie są fakty niestety...
legenda 2017-02-18 02:24
A mi raz taka koleżanka z która sie przespal opowiadała,ze jak tuz po poszła do toalety u niego w domu to w kiblu był kloc wczesniej przez niego niespuszczony eeee he he....kibel opsrany i nawet wody za soba nie spuscił e he he ee
ciemnowłosa :) 2017-02-18 12:43
Darku,czy Ty nie masz jaj?! Dlczego tego nie zgłosisz do adm. "go work"?! Jakim prawem tolerujesz,żeby takie wytwory ludzkiej złośliwości, ograniczenia i ciemnoty były tutaj pisane?! A tak w ogóle to gdzie są pracownicy tego portalu,że nie reagują i nie filtrują opinii?! Swoją drogą,to niestety,ale trochę masz "za swoje",bo takie są konsekwencje spoufalania sie z kretynkami i patologią... która teraz w perfidny sposób nadużywa anonimowości w internecie. A dla Szanownej Patologii i Kretynek to mam do przekazania tyle,żeby zamiast wypisywać,jak to bardzo je skrzywdził i oszukał,i nie odbiera telefonu itd... to,żeby faktycznie w tej całej swojej bezmyślności i nieprzewidywalności cieszyły się,że trafiły tylko i aż na Darka,a nie na jakiegoś prawdziwego zboczenca,psychpatę czy "Tulipana"... Pamiętajcie o tym,gdy po raz kolejny umówicie się z kimś obcym z internetu i jeszcze od razu pojedziecie do niego do domu (doskonale wiedząc na co),bo wtedy może się to okazać naprawdę jakiś "Kuba Rozprówacz"....
i jeszcze jedno 2017-02-18 13:34
Ten schemat,który powstawał w głowie tych Pań z fb a propos jego osoby to przede wszystkim był obrażliwy,ale dla Darka,bo on był po prostu fałszywie skromny,twierdząc,ze nie ma szczęścia i zle trafia,a Wyscie widocznie to łykały. Panie nie osmieszajcie się ,facet owszem - może być w czyimś typie lub nie,ale ogólnie Dariusz - kawaler przystojny,zadbany,elegancki i szarmancki, komunikatywny, adwokat z doktoratem,ustabilizowany materialnie i ktoś taki Waszym zdaniem nie miałby w kim wybierać i szukał "miłości" i "żony" na fb - paranoja... Jest jakis procent mężczyzn,z pewnym bagażem doświadczeń życiowych,którzy już wybierają życie singla i świadomie "uciekają" przed miłością i swiadomie nie chcą dawać sobie juz kolejnych szans na zaangażowanie uczuciowe,skupiając się jedynie na tym,by co jakiś czas rozładować swoje samcze instynkty - stąd też panowie Ci sa niewybredni i jedynym ich wyznacznikiem co do pań jest to,by po prostu "była kobietą" i fizycznie jako tako w miarę wyglądała,a raczej nie chcą się do danej,konkretnej kobiety przyzwyczajać,tęsknić czy ją wspominać,więc starają się,by była to za każdym razem inna pani. Dariusz ogólnie jest gentlemanem i podrywa kobiety i tak w bardzo kulturalny i poetycki wręcz sposób,potrafi zaprosić do drogiej restauracji itp. Wolały byście np.spotkać jakiegoś faceta w remizie i żeby Was wprost zapytał np."ruchasz się ,czy trzeba z tobą chodzić?",albo od razu zaproponował: "chodżmy za stodołe"....???...
ANTY 2017-02-20 16:32
Idealnie :)
ANTY 2017-02-20 16:49
Kochana, jeśli tak mogę by Cie nie zranić. Uczyń coś dobrego dla innych, dla tych Kobiet które niestety poczują to samo co Ty czułaś kiedy cię porzucał, kiedy Cię zostawiał, kiedy Cie lekceważył. Trudno Ty już to przeżyłaś, jesteś, i czuwasz by się to w Twoim życiu nie powtórzyło. A co by było gdybyś się załamała psychicznie, czy też w depresji odebrała sobie życie ? A może niestety ktoś już to uczynił. My sobie tu piszemy i ubolewamy bądź się śmiejemy. A może kogoś już wśród Nas brak, może ktoś uwięziony w szpitalu psychiatrycznym, nie daj Boże , ktoś byłby uwięziony w pokoju, etc., przez Naszego bohatera Dariusza Matuszczyka. Osobiście słyszałem z jego ust jego Chore marzenia niczym z najbardziej przerażających filmów. Kto wie kiedy Dariuszowi Matuszczykowi całkowicie stanie się coś w głowie, teraz to jeszcze zabawa, a gdy pójdzie na całość i będzie chciał odtworzyć np. film pod tytułem Piła :( Wtedy żaden z Nas nie chciał by być blisko Niego.
Zatem jeśli możesz spisz to wszystko co doświadczyłaś, spotkaj się z innymi pokrzywdzonymi Kobietami, wieloma klientami bo tak naprawdę to tu jest masa pokrzywdzonych i oszukanych Klientów, nie tylko Kobiet. Napiszcie to wszystko i powiadomcie NRA Naczelna Rada Adwokacka w Warszawie Świętojerska 16, 00-001 Warszawa. Proszę złóżcie zawiadomienie do Prokuratury.
Osobno każdy z Nas będzie tylko pozostawiał tu po sobie tylko wpisy. Natomiast razem możemy Raz na zawsze zakończyć karierę Dariusza Matuszczyka jako adwokata, prawnika itd., oraz jako oszusta Kobiet czy pedofila, bo znam przypadki że i z nastolatkami też bywał.
Pamiętajcie, Razem możemy Wszystko. Może załóżmy stowarzyszenie, nie wiem, ale w końcu zróbmy coś. Te wpisy tu są już od 2012 roku !!!, to już 5 lat Oszukiwania i nic, a my Oszukani klienci ? a my oszukane Kobiety ?
Poniżej adresy email do osób/kancelarii które mają dużo dowodów przeciw Dariuszowi, którzy zostali wyjątkowo oszukani, proszę się z nimi skontaktować:<
ANTY 2017-02-20 16:52
Wspomniane adresy email:

1. longinszwach@gmail.com
2. mann@autograf.pl
3. biuro.giorgio@gmail.com
4. dd-lex@wp.pl

Pozdrawiam,
ANTY 2017-02-20 16:58
Ciemnowłosa i jeszcze jedno, przeczytaj sobie komentarz osoby ANTY, i wszystkie inne i proszę nie broń Dariusza. Co do Administratora, prokuratura nadzoruje wpisy i administrator nie ma wpływu na to co jest wpisywane. W zasadzie dla prokuratury jest to idealne rozwiązanie ponieważ mają mnóstwo dowodów, ponadto po adresach IP znajdują pokrzywdzone osoby bo same nie mają na to odwagi. Natomiast osobiście nawołuję by każdy pokrzywdzony pisał listy do Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie i prokuratury w Warszawie i w Łodzi.

Pozdrawiam,
hi hi ha ha 2017-02-20 17:37
a tyłek chociaż powycierał?
ponad to 2017-02-21 18:16
Ponad to Dariusz jest tak bardzo wyczulony i przewrażliwiony na swoim punkcie: czy ktoś go przypadkiem nie podpuszcza,nie robi sobie żartów,że przypuszczam iż gdyby prowokowało go "dziecko" ,to od razu zaczął by wietrzyć w tym jakiś podstęp i wręcz sam prędzej zgłosił by to organom ścigania.
klient 2017-02-21 19:20
Wydaje mi się, a nawet na 100% że Ciemnowłosa, I jeszcze jedno, Ponadto to - to we własnej osobie nasz szanowny mecenas Dariusz Matuszczyk !, Brawo !!!
ciemnowłosa ;) 2017-02-21 22:41
Słuchaj Facet,myślę,że raczej byś się zdziwił i raczej wolał byś nie mieć do czynienia z ciemnowłosą,bo nawet szanowny nasz mecenas nie mógł sobie z nią poradzić ;) ha ha ha - my wiemy z Darkiem o co chodzi ;)
psycholog kryminalny 2017-02-23 18:36
Osoba o przeciętnej inteligencji jak najbardziej - jest w stanie zweryfikować motywację pana Dariusza,więc "ofiarami ' takich panów stają się zazwyczaj kobiety albo szczególnie naiwne i słabo rozgarnięte,albo interesowne,które podświadomie lub świadomie liczą na jakieś korzyści np.materialne z tej znajomości,albo wyjątkowo zdesperowane,a także w dołku psychicznym,depresji itp.,czyli osoby niezdolne w danym momencie do racjonalnego i właściwego rozeznania sytuacji.Natomiast w żadnym wypadku nie wynika to z "wygody bycia tą jedyną".Takie formy uwodzenia i świadomego oszukiwania jak największej liczby kobiet celem rozkochania w ich sobie wynikają u mężczyzn z chęci bycia w "tym jedynym",ale tych mężczyzn w odczuciu tych kobiet, dla własnej satysfakcji i poczucia się przez to kimś lepszym przed samym sobą.Jest to forma dowartościowywania się i leczenia kompleksów,próba zrekompensowania sobie np. niskiego poczucia swojej męskiej atrakcyjności przed samym sobą,braku powodzenia wśród płci przeciwnej lub zawodów miłosnych z przeszłości bądż też lęku z powodu nieustannej rywalizacji wśród mężczyzn i z tym związanej potrzeby udowadniania sobie swojego pseudo-bohaterstwa.
Mamy Cię. 2017-02-25 15:12
Mamy Cię.
anomin 2017-02-25 21:22
a do mnie tez pisal i mi sie oswiadczał debil,a jak go olałam to mi zaczał robic kolo dupy,bo ja se z niegio jaja robilam z innego konta bom on mi sie nie podobal,a on gadal,ze jest adwokak i ze mnie do Paryza zabierze i ze wezmiemy slub,on opisac nie umnie i litery gubi analfabeta
OLE DAREK!!! 2017-02-27 13:06
Proszę już tak nie najeżdżać na życie prywatne naszego kochanego Dareczka - Wy sie Państwo jeszcze kiedyś przekonacie,ze on zostanie prezydentem. OLE DAREK!!!
obserwator 2017-02-27 17:02
Myslę,ze wnioski psychologa są w tym przypadku jak najbardziej trafne - ja znałem niegdyś pana mecenasa i miałem okazję go szczególowo obserwować,gdy odwiedzał pewne lokale o dwuznacznym charakterze,gdzie rozkoszował się towarzystwem kobiet,będących motłochem,z którymi dopuszczał się również wiadomo jakich czynów,zazwyczaj awanturując sie pózniej co do płatności i pewnie do dziś nie wyjawiłbym szczegółów jego zachowania gdyby nie to,że mi się ogolnie naraził. Skądinąd wiem,ze miał w swoim życiu reprezentacyjne,kochające partnerki,które naprawdę wydawały się być bardzo dobrymi partiami,kobiety z klasą.Więc jak widać pan mecenas lubi łatać kompleksy,czując się jak ryba w wodzie wśród kobiet z którymi dzieli go spora przepaść poziomów,bo logiczne,że wtedy on czuję się kimś wyższym,doskonalszym i lepszym.Dziewczyny,rzućcie na luz i nie rozpaczajcie,bo naprawde nie ma za kim .
trelemorele 2017-03-05 23:53
Popatrzcie ,nasz ulubiony mecenas chyba się przestraszył tych wpisów - i słusznie,bo i tak jest już namierzony przez policję i zmienił status na FB jako : w związku....tylko ciekawe z kim ,chyba z "Renią Grabowską"...ha ha ha ..."najlepsza baba,to własna graba"...ha.ha.ha...
Darek 2017-03-09 12:37
Taki już jest Darek !!!
fanka Darka :) 2017-03-10 17:54
Wszystkie Darki to fajne chłopaki :)
he he he 2017-03-10 22:46
Głowa siwieje - dupa szaleje
a co 2017-03-29 00:03
A co,i ja pozwolę sobie dodać opinię o Dariuszu,jako kochanku,skoro i tak takie tutaj padaja, i uważam,że jest w pełni cudowny i bardzo namiętny,zarówno dominujący,jak i opiekuńczy,a problem i te powyższe żale wściekłych pań wynikają po prostu z tego,że Darek jest "ulotny jak wiatr",pojawia sie jak "balsam na zranioną duszę" dogadza kobiecie i znika,a kobiety tęsknią,ale mimo to nie mają moralnego prawa wyżywać sie na tym forum podwazajac jego atrakcyjność i nadinterpretując jego perfidność.Pozdrawiam.
a g 2017-03-29 12:34
Darus nam gwiazdorzy?
D.M. 2017-04-11 12:56
Zaraz Was wszystkich pozamykam w zakładzie karnym,za to co o mnie wypisujecie! Zabraniam Wam i bedę składał kolejne zawiadomienia do prokuratury! Ja jestem the best i raz na zawsze sobie to zapamietajcie!
Oszukani Klienci 2017-04-11 21:55
Panie Dariuszu bardzo prosimy o składanie zawiadomień. Natomiast pragniemy poinformować że w ten sposób Nam pan sprzyja. W ten sposób nie jeden z Nas zostanie wręcz zmuszony przed organami ścigania wyznać oficjalnie, podpisując się pod tym Imieniem i Nazwiskiem, całą prawdę na pana temat. Nie dotyczy to tylko spraw seksualnych, natomiast dotyczy to licznych wyłudzeń których się pan dopuścił względem Swoich klientów.

Oszukani Klienci.
zainteresowana 2017-04-11 23:37
Przepraszam,ale piszę sobie z panem Dariuszem od kilku tygodni na fb i on naprawdę wydaje się być we mnie zaangażowany.W sumie to nie spotkalismy sie jeszcze,że Dariusz mi sie podoba i jestem zainteresowana perspektywą ewentualnego związku z nim.Może po prostu on jeszcze nie natrafił na tą jedyną,która jest mu pisana i prawdopodobnie jestem nią właśnie ja,a Wy Państwo co o tym myslicie?
he he 2017-04-13 22:46
he he następna głupia
jerzy 2017-05-01 13:18
To oszust jest. Bezwzgledny chciwus. Bieze kase za sprawy i znika. Po prostu oszust
hohoho 2017-06-14 17:08
Patrzcie,Daruś zmienił status na fb naWOLNY i nadal szaleje po internecie szukając łatwego,przygodnego bzykanka, ciekawe co mu się teraz trafi...która to z pań okaże się być tą "jedyną,wymarzoną i wyśnioną szczęściarą"....
Zostaw swoją opinię o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka