Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Pedro

A może tak dowiem się coś o pracy w firmie? Nie róbcie z forum takiego magla!

Dawny pracownik
@Pedro

Niestety w tej firmie były wieczne problemy z wypłacalnością dla pracowników i aplikantów-za to pan mecenas nie żałował sobie na różne luksusy i wystawne życie.

Bzdura,Bzdura!

Co to ma być ? ! To jest jakieś obrażanie niewinnych osób na tym portalu ! Załatwiajcie sobie z Dariuszem swoje spory,ale zostawcie w spokoju osoby,które nie mają z tym nic wspólnego. Panie DD.,Pan jest taki charyzmatyczny. ,może Pan coś pomoże? Coś zdziała z tym portalem.Ja jak coś to podam do siebie namiar i skontaktujemy się priv.

DD
@Bzdura,Bzdura!

A z kim mam do czynienia ze tak bardzo się oburza ? Ja tu widzę ze tylko Darek ma powody do zdenerwowania , ale on na szczęście to zlewa i robi swoje . Swój chłop !

Zainteresowana
@DD

Może jakaś kawka? ;)

Sejkrety

Marzena Marzena! Kibicujemy ci ! No opowiedz cos jeszcze : jak doszło do poczęcia, a w jakiej pozycji ,a jak teraz pzerzyjesz stratę tego wyrzezbinego ciała, a jak darus da dziecku na imię, a chłopak to czy dziewucha będzie ????? Marzena Marzena no pochwal się

Za Marzeną
@Sejkrety

Ta to nie Marzena,to ludzie maja ubaw,ona przypuszczalnie nawet tu nie zagląda.

Królik
@Sejkrety

On zna tylko jedną pozycję -misjonarska,5 minut i po zabawie,zero kreatywności i polotu.I tryska ślepaktami, więc to raczej kit z tą ciążą.

Jaja

A to nie była żadna wpadka,tylko planowane,bo oboje tego chcieli i wara wszelkim tancerkom go go od Darka,a szczególnie tej,co... Ale jaja , no to są jaja Na miejscu tej Marzeny to bym się pod ziemię zapadła ! Niech jeszcze rozmiar cycków poda ! A na miejscu Dariusza z miejsca bym się z nią rozstała, chyba że życzy sobie ciągu dalszego tej marnej telenoweli (jak to słusznie ktoś określił) . Zmienia się tylko bohater , Marzena pozazdrościła Dariuszowi roli głównej i teraz to ona wysuwa się na pierwszy plan .

Jaja jak berety
@Jaja

he he nie wiem,czy rozmiar i owe parzyste części ciała mają dla Dariusza jakieś znaczenie,bo z tego,co inna pani na M.,która naprawdę ma czym oddychać to z kolei uskarżała się,że Darek zbyt mało pieszczot i uwagi poświęcał jej popiersiu :) Biedna rozpalona dziewczyna poczuła się rozczarowana he he

Czarnobyl
@Jaja jak berety

No u tej to ewidentnie he he chyba efekt nuklearny zadziałał...he he

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
D D

Ludzie dajcie już spokój i jemu i jego narzeczonej, nieważne kim ona jest.Nie stresujcie kobiety bo jeszcze przez Was poroni i będziecie mieli na sumieniu niczemu winna istotę! A za to grozi odpowiedzialność karna.

Ha ha

Posiada posiada - i zdolnośc do bilokacji i inne jeszce zdolności. Wspólczuje wszystkim tym naiwnym które sie nabierają na jego gadkę. Zapytajcie gdzie bywa i z kim ,adresy znane bywalcom pewnych warszawskich klubów . Tej jego lasce z która sie zaręczyl wspólczuje .ZZrszta mao prawdopodobne, żeby chciał goktoś inny niż panienka z klubu gogo. Dr ? haha ,o doktor to daruś może sobie pomarzyć .

Gorzej
@Ha ha

Gorzej, nie tylko panienki z klubów go go, jego ulubienice to również panienki z "odlotów " i innych pseudo klubow nocnych o charakterze towarzyskim...

"odprawiona i spławiona"

Facet jest w porządku,ma swój honor,swoją godność i uczucia,a nawet w sytuacjach oraz osób go irytujących stara się zachować opanowanie oraz pełną kulturę.Wśród tych wpisów jest sporo nadinterpretacji ludzi (z całym szacunkiem),ale którzy usiłują na płaszczyżnie tego portalu poprzez siłę persfazji na płaszczyżnie tego portalu wpływać na swoje relacje prywatne z Dariuszem,co jest niezgodne z regulaminem.Proszę się również nie ośmieszać w kwestii opisywania tu wyolbrzymionych jego poczynań co do "zwodzeń i uwodzeń oraz oszustw" względem kobiet.Na pewno nie jest święty,ale jakby to wszystko,o czym tutaj jest tak dosadnie wypisywane było prawdą,to za przeproszeniem "sprzętu" by mu na to wszystko nie starczyło,albo D. musiałby posiadać zdolność do bilokacji i nie robić w życiu nic innego poza "bzykaniem".Myślcie trochę ludzie.

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Pana Mecenasa za okazaną w życiu życzliwość oraz pomoc darmową prawną na wielu płaszczyznach. Klub Seniora z Warszawy

Diagnoza

W tym przypadku oszukiwanie jest jak uzależnienie-podobnie jak u niektórych zjawisko kleptomanii podnosi poziom adrenaliny i jest powodem do dumy,tak i tutaj oszukanie każdej kolejnej kobiety/klienta podnosi poziom ego i daje satysfakcje.Żenada Panie Mat.

MP
@Diagnoza

I proszę mieć odwagę się podpisać , Pani M.K., bynajmniej nie Magdo !

Frajer
@MP

Ta Magda to Cię ma głęboko w (usunięte przez administratora) ,pisze,to co wypada pisać,bo usiłuje być lubiana łechtając ego takich palantów jak ty,bo jest PR-owo cwana i równie narcyztyczna,co ty,a czyżbyś zapomniał jak na nią najeżdżałeś?jak się uskarżałeś?jak chciałeś nasyłać na nią policję?! Przypomnij sobie!

Magda
@Frajer

O jej....nie to nie tak,to Darek dał mi kosza,a ja to bym za takim facetem poszła i na koniec świata :) Pozdrawiam. Ps.Darek,nie ma co tu dyskutować i polemizować,trzeba lekceważyć te wpisy,a swoją drogą iść osobiście na interwencję do siedziby "go work".

Prawda

Uprzejmie zawiadamiam ze z uwagi na bezprawne zniesławienia Pan lub Oani kryjąca się pod nickiem Miłość i Zdrada jest obiekty zawiadomieniem do prokuratury.

Miłość i Zdrada

A ciekawe,co Dariusz robi podczas nocy sylwestrowej? jaką kobietę w tym momencie oszukuje i werbuje na sex? albo siedzi i kombinuje jak tu wyrolować swojego kolejnego klienta na kasę..

Wenera-Hetera

Szanowne Uszczypliwe Panie - nie śmiem wnikać w Wasze spory zawodowe i inne z Dariuszem,jednak w kwestii moim wykpionym tutaj zachwytem nad jego "urokiem osobistym i blaskiem oczu" oraz złośliwej aluzji co do "wenerologa",to pozwolę sobie powstydzić poniektóre z Pań,a zwłaszcza te,co były jego partnerkami,"królowymi nocy",towarzyszkami życia itp., gdyż przemawia przez Was straszna obłuda i hipokryzja,oraz brak cywilnej odwagi względem przyznania się ku własnym słabościom,bo dokładnie ten sam "urok osobisty" i ten sam "blask oliwkowych oczu" zniewolił niegdyś,albo i obecnie zniewala każdą z Was,skoro pozwoliłyście sobie na podjęcie z panem D. wyżej wymienionych przeze mnie relacji prywatnych.Spokojnie - ja akurat nie byłam nigdy jego klientką,ani partnerką,a jedynie zwąc kolokwialnie - taką panienką,co sobie do niego wzdychała - platonicznie się kochała i z całą pewnością stwierdzam,że naprawdę jest się kim zauroczyć,jest kogo podziwiać i jest się kim zachwycać,oraz nie sposób przejść tak obojętnie obok jego postaci. A tak a propos, to ten, tak rzadko spotykany-oliwkowy,a moim zdaniem po prostu piękny blask i kolor oczu,z tego co wiem,to Dariusz przekazał w kodzie genetycznym swojemu synkowi, który na pewno wyrośnie na równie uroczego mężczyznę co jego tato.Pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę Miłe Panie :)

Zagadka
@Wenera-Hetera

Miłe , ze Pani tak broni Dariusza , ale czy właściwym jest wyrażanie takich opinii i poglądów w tym miejscu ? I nie chodzi tu tylko o Panią , ale tez właściwie o wszystkich zamieszczających wpisy niezgodne z intencją portalu , a szczególnie Państwa złośliwych , zawistnych nierzadko wulgarnych i kłamliwych . Otóż mili Państwo , nie róbcie z tego portalu forum dyskusyjnego na temat życia prywatnego Dariusza , a skupcie się na ewentualnym wyrażaniu opinii na temat jego pracy zawodowej - jeśli macie o tym jakiekolwiek pojęcie , bo sądzać po wpisach można w to szczerze wątpić ... I zgodnie z tym , co przekazał dzisiaj Dariusz, ja także życzę Mądrości i nie tylko w Nowym Roku !

Wenera-Hetera
@Zagadka

Słuszna racja,mój wpis stanowi jedynie słuszną reakcję na ironię i obrażanie oraz faktycznie nie jest zgodny z tematem - jak większość,jednak czemu to właśnie mnie postanowił Pan - Panie Zagadko wystosować tę reprymendę? Oj,Oj ....wyczuwam w Panu nutkę zazdrości ;) :) a my to się przypadkiem nie znamy? ;) Wzajemnie - Szczęśliwego Nowego Roku Panie Zagadko :)

Mądrość

Głupota i zawiść ludzi nie zna granic. Teoretycznie każdy może zostać Mecenasem tylko potrzeba 10 lat nauki i kolejne 10 praktyki ze specjalizacja w określonej dziedzinie prawa i można zaczynać. Wtedy ma się prestiż i powagę ludzi. Serdecznie polecam życząc Mądrości w Niwym Rroku

Zniesmaczony

Czytam wszystkie wpisy i nie wierzę własnym oczom. Ogarnia mnie przerażenie, że życie wielu z komentujących jest tak miałkie i beznadziejne, że muszą żyć życiem jednego z circa 10.000,00 mecenasów w RP. Obrzydliwi podludzie...

ZNIESMACZONA
@Zniesmaczony

JAKBY TO PAN ZNIESMACZONY BYŁ INNY , ZWAZYWSZY ŻE ZACZYNA DZIEŃ OD PRZEGLĄDANIA PORANNEJ PRASY O 5:45

Sprawiedliwosc i Prawda

Szanowni Państwo, poza w większości przychylnymi i prawdziwymi wpisami , pojawiają się bezprawne, nieprawdziwe i zniesławiające . Już zostało zlecone ujawnienie danych i zawiadomienie do prokuratury. Naruszone są bezprawnie prawa moje i mojej narzeczonej .

rada
@Sprawiedliwosc i Prawda

to niech ta amatorka "uroku osobistego i blasku oczu" Dariusza lepiej poszuka sobie dobrego wenerologa he he

postronna

Az kim Daruś dzisaj spędził noc ? No z kim ?

kol.
@postronna

Droga Pani,rozwiązłość w każdym wydaniu jest zła i prędzej,czy póżniej prowadzi zarówno do czyjejś,jak i własnej krzywdy.Jednak,zanim zaczniemy kogokolwiek publicznie osądzać i ośmieszać,bądż potępiać cudze postępowanie (szczególnie jak jest ono niezgodne z tematyką tego portalu) to może warto było by się zastanowić nad cytatem: "KTO JEST BEZ GRZECHU,NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ" - zwłaszcza,że mamy okres świąteczny.

D

Darek , to jakieś jaja to wszystko ,chłpie

koleżanka

A ja to się wcale tym Paniom nie dziwię,że tak zabiegają o jego atencję i sama na pewno bym się nie oparła ogólnemu urokowi Dariusza oraz blasku tych Jego rzadko spotykanych oczu koloru oliwkowego...

Sprawiedliwi

Szanowni Państwo, Z uwagi na to ze ponownie jakaś osoba względnie osoby bezprawnie podszywają się pod Dariusza zostały podjęte kroki prawne celem identyfikacji tych osób i wyciagnięcia konsekwencji prawnych. Pani M. Oświadczyła ze podjęła rownolegle tożsame kroki prawne

Mądrość i Dobro

Są Swueta Bożego Narodzenia, wczoraj zasiedliśmy do kolacji Wigilijnej , strudzeni często podróżą , Szczęśliwi bo w gronie Bliskich. To czas pojednania i zaufania do drugiego Człowieka., czego Wszystkim Państwu złowrogo nastawionym na tym portalu życzę . Humanus , nastawiony na drugiego człowieka. Dobroci i Miłości Wszem i Wobec.D.M.

@Mądrość i Dobro

Bardzo piękne słowa Darku - pokazałeś prawdziwą klasę,ale pamiętaj,byś Ty też żył wedle tych słów :)

@Postronna

To niesamowite Marzena jak nisko upadłas Przyjrzyj się sibie - zero poczucia godności i honory . Wywalają cię jednymi drzwiami - włazisz drugimi Hi Hi Hi

@anonymous

Hi hi,to nie Marzena - ja akurat mam na imię Magda,a z kim mam przyjemność? :)

@Postronna

I w dodatku podszywasz sue pod Magdee. Wuemy kto to , Narzenko Zajmij sue w końcu swoim zycuirm bo latka lecą , Marzrnko. I znów kolejny rok , znów nikogo nie upolowalasx

@anonymous

A ja Cie poznaje,ze to Ty jesteś Darku he he :)

Ja Dariusz :)
@anonymous

Kochana Marzenko,zrozumiałem ostatnio,że to jednak ty jesteś miłością mojego życia,tęsknię za Tobą i pragnę,byśmy sobie dali kolejną szansę,pozdrawiam i czekam na telefon od Ciebie Kochanie :)

Żenada
@Ja Dariusz :)

A teraz Marzenka zadzwoni bo bedzue miała prektrrst - w końcu Dareczek poprosił ja o to publicznie Zenada co wy tu rozgrywacie - oboje ! A Ty Panie Mecenasue nie jestes czasem zaręczony ? OO czym huczy juz cała Warszawka ?

@Żenada

No bo on chciał,żeby Marzena była zazdrosna i do niego wróciła,dlatego ogłosił,że się zaręcza :) :) 100 lat Młodej Parze ! :)

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka