Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

MAGDALENA PRAWDZIWA

Otóż to Panie Matuszczyku,bo w kim,jak nie TYLKO w Panu można się zakochać :) i żadna siła nie jest w stanie odciągnąć niczyjej atencji od Pańskiego uroku osobistego :) I tym optymistycznym akcentem kończymy tę polemikę,a ja jeszcze raz pozwolę sobie podkreślić,iż jest Pan niesamowitym gentleman'em godnym zakochania i na pewno wszystkie Panie podzielają tę opinie :) Zatem wraz ze swoim oblubieńcem - Pańskim młodszym kolegą serdecznie pozdrawiamy: Magdalena i Paweł :)

Rywal Pana Matuszczyka

Niesamowite Panie Matuszczyku,a mnie się wydawało,że to we mnie się zakochała !

Szok

Drogie Panie - zachęcam do kontaktu wszystkie uwikłane Panie (na wspomniany adres mailowy). Mnie osobiście już udało się skontaktować i uważam, że wspólnymi siłami powinnyśmy utrzeć nosa temu gnojkowi. Ciekawe, czy i teraz DM wykaże się takim samym sprytem i błyskotliwością.

Zaskoczona1

Od miesiąca jestem jego wybranką , muzą , wszystkim ! Trudno uwierzyć w to co robi ..... Bardzo proszę o kontakt inne Panie które są / były oszukiwane . Zwłaszcza "Zaskoczoną" bo chyba jesteśmy jego dziewczynami w tym samym czasie (!!) Łudzę się , ze to może jakieś nieporozumienie Kontakt : bk.58@wp.pl

Jestesmy...

Jeszcze raz proszę Panią o kontakt na priv bk.58@wp.pl

@Zaskoczona

Zaskoczona , Czy Pani się czegoś obawia kontaktując się ze mną ? Proszę o kontakt mając poważne i uczciwe intencje bk.58@wp.pl

a tak
@Zaskoczona1

A tak szczerze,to co Panią w nim ujęło? Poznaliście się osobiście,czy na razie jesteście tylko w kontakcie tel.i internetowym?

@Zaskoczona1

Niczego sie nie obawiam, ale fakty mowia za siebie...Zadne opowiesci od kolejnej chwilowej wybranki nic nie zmienia.Nie chce w zaden sposob byc laczona z DM.Dla mnie ta zabawa jest zakonczona.

@Zaskoczona

Myśle podobnie Mimo to bardzo proszę o kontakt Może jest jeszcze coś o czym powinnyśmy porozmawiać ? Niech mu Pani nie daje satysfakcji

Wzburzona
@Zaskoczona

Słuchajcie Zskoczone , jeśli nie skończycie z tą nagonką na Pana Mecenasa , to naprawdę sobie zaszkodzicie Radzę więc zająć się swoim życiem , chyba że chcecie wylądować w zakładzie karnym

@Zaskoczona1

Obawiam sie, ze to konto mailowe nie działa

Działa Proszę pisać

@Zaskoczona1

Konto zablokowane administracyjnie lub nieaktywne - probowalam dwa razy. czy jest jakas inna opcja kontaktu z Pania. To ważne dla mnie.

Niemożliwe Zaraz sprawdzę bk.58@wp.pl

Działa Sprawdziłam

@Szok

Działa Sprawdziłam Może pisze Pani pod inny adres ?

szok
@Zaskoczona1

Wygląda na to, ze teraz się udało - przynajmniej nie otrzymałam maila zwrotnego od administratora o błędnym doręczeniu. Powinna Pani dostać już maila ode mnie. Będę wdzięczna za kontakt zwrotny - potem proponuje kontakt telefoniczny. Jeśli to co jest napisane na tym portalu to choć w części prawda, to mu tego nie przepuszczę...

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
obrońca pani M.K.

A czemu to właśnie ona miała by Pana zniesławiać ? Z tego,na co wskazują dowody i zeznania Państwa wspólnych znajomych to,pani Magdalena nie widziała się z Panem od ponad dwóch lat,zaś to Pana zachowanie mogło podchodzić pod bezprawne,gdy wyraziła zainteresowanie jednym z Pańskich kolegów.Przecież to bardzo łatwo sprawdzić z jakiego numeru IP,komputera,czy lokalizacji pochodzą poszczególne wpisy,a szczegółowe informacje posiada administrator portalu. Szanowny Panie,wszelkie uzasadnione podejrzenia wskazują na to,iż to Pan,próbując oddziaływać psychologicznie na innych usiłuje sobie kosztem pani Magdy podnosić sobie własną atrakcyjność w cudzych oczach,również opowiadając o niej swoim znajomych,a nawet innym kobietom. Jest jeszcze taka kwestia,iż to Pan względem Pani Magdaleny pozwolił sobie na nękanie po przez portal społecznościowy fb,czego dowodzą screen'y korespondencji pomiędzy panią Magdą,a Panem.Pańskie ataki na panią Magdalenę miały wyrażny podtekst seksualny i sugerowały u Pana zazdrość. W jednym z podań ku pani Magdalenie bezpodstawnie posądził ją Pan o molestowanie dwóch nastoletnich chłopców.Dowody zostały,więc,czy życzy Pan sobie własnej kompromitacji i ich upublicznienia? Bo ktoś może zadbać o odpowiednie problemy dla Pana z tego tytułu.

Adwojat

Szanowni Państwo z uwagi na nieprawdziwe i pojawiające się wpisy z różnych fikcyjnych nickow na tym portalu i FB oraz SMS oraz głuche telefony przez Oania Magdalenę Korblewska złożyłem wczoraj zawiadomienie do Orokuratury o uzasadniony podejrzeniu przestępstwa zniesławienia oraz stalkingu. Wniosłem również powództwo i zawezwanie do zaprzestania dalszych publikacji na tym portalu. Dalsza próba naruszania mojego dobra osobistego spotka się z kolejnymi krokami prawnymi

Ha

Ha ha hi hi a to dobre

@Adwojat

Pani Magdaleno , no to zapraszamy do nas ,liczy się każde wwsparcie -kontakty jak poniżej

Odważny?
@Adwojat

Ciekawe czy tak łatwo jak publiczne szkalowanie ( wpis o P.Magdzie) przychodzi Mecenasowi powiedzenie prawdy -choćby która to z tych "wielu Jedynych" jest jego wybranką ? Bo na razie mamy wciąż stan WOLNY ??????? Pani Magdo , niech się Pani nie daje i nie boi ,to Pan Mecenas popełnił błąd wymieniając z imienia i nazwiska . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawid Ro....di
@Adwojat

Bravo Panie Mecenasie! Perfetto!Bene! Cieszę się,że Pan to zrobił.To bezwzględna sucz,która chciała mnie mnie wy....ć z majątku, zaszczuwając w poczucie winy,że czuje się gejem - ona juz od dwóch lat tak "poszukiwała" prawników.Doskonale wiem co do Pana wypisywała,bo w gruncie rzeczy byłem cwańszy od niej.Ale Pan powinien było ją pogonić od razu na początku.Ona nękała również Pana kolegę i tego Andrzejka.Proszę by Pan publicznie podał w jakim miejscu ją poznał!Ja miałem wyrzuty sumienia wobec niej i sam od siebie w porozumieniu,po rozwodzie zostawiłem jej kilka dóbr materialnych!Panie Dariuszu to prawda,ona ma coś z głowa,dlatego szkoda mi jej było,to się z nią ożeniłem,choć nigdy mnie nie pociągała,bo nie da się zmienić natury.Ona tego nie rozumiała.Jeżeli Pań zechce możemy ją wspólnie i uczciwie"dojechać".Nic tak nie łączy jak wspólny wróg.To babsko ma sprawę karną w Italii,za wyłudzenie kredytu wraz ze swoją wspólniczką Ewą.Kontaktowałem się również z jej obecnym partnerem,ale mnie zignorował,bo zdążyła go już zmanipulować.Jeszcze raz nie rozumiem,po co Pan w ogóle się z nią zadał.Ona nie dokończyła nawet studiów,a kłamie na prawo i lewo,że ma tytuł dottoressa. Obserwuje każdy jej ruch i wiem,że kiedyś zapłaci za swoje.

Dawid R.
@Odważny?

Ty nią bądz taka cwana i nie broń jej,chyba,że sama jesteś nią,ale wątpię,bo nie ten styl pisania.A szanowny mecenas poznał tą wywłokę z w jednym z zklubów go go,któremu prowadził sprawy!Szkoda mi było zawsze tylko jej rodziców,którzy są bardzo wartościowymi i szanowanymi w swojej społeczności ludzmi,ale to też wina ich wychowania,bo za bardzo ją rozbestwili i w głowie jej się poprzewracało.

NO TAK DARIUSZ

hi hi
@Adwojat

hi hi hi dobre sobie,a ta Magda to niezła,ja na miejscu męża bzykałbym, ile się da i nie schodził he he

Maks
@NO TAK DARIUSZ

Jego życie jego sprawa. Jak dla mnie to może on bzykać każdą/każdego. A wy, którzy z tego powodu czynicie mu wyrzuty jesteście zwykłym bydłem nie wartym uwagi.

Twój wróg
@Adwojat

Przechwalasz się pod byle pretekstem,ze ona kiedykolwiek się Tobą zainteresowała - PODSTARZAŁY ADWOKACIKU -MIERNOTO, ciekawe czemu nigdy nie zablokowałeś jej nr,tylko w żenujący sposób bezczelnie się przechwalać tymi treściami. Specjalnie wymieniasz z imienia i nazwiska,żeby sobie wszyscy ją pooglądali.Potrafisz oszukać i ruchnąć na kasę nawet swoich bliskich kumpli, regularnych chlebodawców.Tak proszę Państwa - DM to OSZUST .

o Pani Magdalenie
@Dawid Ro....di

Drodzy Państwo.Pani Magdaleny mąż po roku trwania małżeństwa okazał się sodomitą, a "żona" była mu potrzebna jedynie od parady i reprezentacji,ze względu na wymagany prestiż,obowiązujący w jego środowisku i rodzinie.Tak to już w życiu jest,że skoro kobieta nie może liczyć na uczucie,to musi chociaż zadbać o dobra materialne dla siebie. A Pan Dariusz,no cóż,chociaż on się niegdyś "zlitował" i wyręczając w "tych sprawach" męża po prostu dogodził pani Magdalenie,za co niestety jej mąż niegdyś odczuł ku Panu Dariuszowi wściekłość i zaczął go prześladować,tylko chyba już o tym zapomniał...hm... ;)))) Pozdrawiam :)

o Magdalenie :)
@Adwojat

Szanowny Panie Adwokacie,widocznie jest Pan tak uroczy i cudowny,że pani Magda do dziś jest pod wrażeniem Pańskiej postaci,a Pan to niewłaściwie interpretuje ;) Pozdrowienia ;) :) :)

obrońca pani M.K.
@Adwojat

A czemu to właśnie ona miała by to robić? Z tego,na co wskazują dowody i zeznania Państwa wspólnych znajomych to,pani Magdalena nie widziała się z Panem od ponad dwóch lat,zaś to Pana zachowanie mogło podchodzić pod bezprawne,gdy wyraziła zainteresowanie jednym z Pańskich kolegów.Przecież to bardzo łatwo sprawdzić z jakiego numeru IP,komputera,czy lokalizacji pochodzą poszczególne wpisy,a szczegółowe informacje posiada administrator portalu. Szanowny Panie,wszelkie uzasadnione podejrzenia wskazują na to,iż to Pan,próbując oddziaływać psychologicznie na innych usiłuje sobie kosztem pani Magdy podnosić sobie własną atrakcyjność w cudzych oczach. Jest jeszcze taka kwestia,iż to Pan względem Pani Magdaleny pozwolił sobie na nękanie po przez portal społecznościowy fb,czego dowodzą screen'y korespondencji pomiędzy panią Magdą,a Panem.Pańskie ataki na panią Magdalenę miały wyrażny podtekst seksualny i sugerowały u Pana zazdrość. W jednym z podań ku pani Magdalenie bezpodstawnie posądził ją Pan o molestowanie dwóch nastoletnich chłopców.Dowody zostały,więc,czy życzy Pan sobie własnej kompromitacji i ich upublicznienia? Bo ktoś może zadbać o odpowiednie problemy dla Pana z tego tytułu.

Słuchaj Gnoju!

DOPUSZCZASZ SIĘ POWAŻNYCH PRZEKRĘTÓW FINANSOWYCH !!!

Słuchaj Gnoju!

Słuchaj gnoju,OSZUŚCIE! oszukujesz kogo tylko się da,nie masz skrupółów , wobec nikogo,czy to Twój kumpel,czy niby dziewczyna! nie próbuj się głupio bronić w ten sposób,co usiłujesz,bo konsekwencje mogą być dla Ciebie bardzo przykre!

Zaskoczona

Od jakiegos czasu Dariusz zabiega o moje wzgledy.Z przerazeniem przeczytalam te komentarze.

@Zaskoczona

O moje również - dokładnie od miesiąca ..... a Pani ? Może przejdziemy na priv ?

Chetnie-)

@Zaskoczona

Odpisze po południu Podam mejla , może nie tylko Pani z niego skorzysta ....

Zgodnie z rozmową : bk.58@wp.pl

@Zaskoczona

Ile nas tu jest !!! Aż wstyd Macie racje - nie możemy dać mu tej satysfakcji Mam wiele cennych informacji - być może do wykorzystania :-) Napisałam do Pań na priv

@Zaskoczona1

Z przerażeniem czytam te wszystkie informacje o Dariuszu - pozwolę sobie również do Pani napisać na podany mail

PRACA

TEN PORTAL DOTYCZY PRACY,JESZCZE RAZ POWTARZAM PRACY,RELACJI PRACOWNICZYCH,USŁUGOWYCH I TYLE !!!

Poinformowany

Rozkochiwanie w sobie wielu Pan samo w sobie przestepstwem nie jest.Sposob w jaki czyni to pan Matuszczyk nie przystoi jednak profesji adwokata- zawodu publicznego zaufania.Mile Panie, proponuje o czynach Mecenasa poinformowac Izbe Adwokacka.

Magda
@Poinformowany

Czy Pan jest prawnikiem ? Myśli Pan , ze to nadaje się do zgłoszenia do tak ważnej instytucji ?

???
@Magda

To ile jest w końcu tych "MAGD"?

Magda
@???

Nie rozumiem ? Jakich Magd ?

Han Solo
@???

Może być ich nawet pierdyliard. To jego życie i jego umiejętności, których mu szczerze zazdroszczę

apel do ludzi!

Ludzie,pierzcie swoje brudy gdzie indziej dobrze?,bo to naprawde nie miejsce na to- tu na tym portalu nikogo nie interesuje to kto z kim kiedy spał,kto kogo bzykał itp tutaj sie pisze o pracy,rozumiecie PRACY PRACY PRACY PRACY!

Uczciwy
@apel do ludzi!

Do tego marginesu nic nie trafi. Nie mają swojego życia to żyją życiem innych.

NO TAK DARIUSZ

kcyjnych nickow na tym portalu i FB oraz SMS oraz... No tak Dariusz , miało być tak pięknie ! - ktoś Cię broni , przyklaskuje :-) A tymczasem wyświadczył Ci odwrotną przysługę - to znów namacalny dowód na to w jakim środkowisku się obracasz , z kim się zadajesz . Słownictwo Pana Dawida , ton jego wypowiedzi i ocena wystawiona byłej żonie tylko to potwierdzają . Człowieku , jak Ci nie wstyd ????? Włóczysz się po wątpliwych lokalach , zadajesz z pannami łatwych obyczajów , śmigasz po internecie w poszukiwaniu łatwego łupu ????!!!! Kim Ty jesteś ???????? PRAWNIK ????? Tak się zachowuje prawnik - osoba publiczna , mająca budzić zaufanie ??? Człowieku , masz 42 lata a zachowujesz się jak smarkacz . Wstyd !!!!! Gdzie Twoja godność ? praworządność ? dbałość o wizerunek ?

Maria Viosen

Kochane Kobitki,niedawno na dniach założyłam fikcyjne konto na fb,jako Maria Voisen i zamieściłam na nim dwa upublicznione zdjęcia szerzej nieznanej wenezuelskiej aktorki,zapraszając do znajomych naszego ulubionego mecenasa.No i oczywiście schemat był jak zawsze ten sa: jestes nieziemska,nieziemsko piękna,miłego dnia piękna nieznajoma,przesyłam tysiąc róż i pocałunków.Rzygać mi sie chciało i nie mogłam juz kontynuować tej dennej korespondencji,więc mu stanowczo pocisnęłam.Ale to fakt,że nadal usiłuje podstępnie werbowac kobiety na sex. Rany co to za DEBIL!?

@Maria Viosen

Proszę się skontaktować z nami ma priv Jedna z koleżanek udostępnia szczegółowe dane kontaktu z kobietami które DM werbował i oszukiwał (bk.58@wp.pl) Szykuje się w końcu Wielki Koniec Pana Mecenasa

Maria Voisen
@Była oszukana

Proszę również pisać do mnie na fb,jako do Marii Voisen.Pozdrawam.

Wzburzona

Darek jest cudownym kochankiem i daje wiele rozkoszy . Jest czuły i silny . Nie powinniście się wypowiadać jeśli sami tego nie przeżyliście . Wiem , ze to mnie kocha oczym wiele razy dał dowód . Niech wszyscy Ci którzy Go obmawiają lepiej przestaną ,bo On jako prawnik zna sposoby jak temu zaradzić .

Ha,ha
@Wzburzona

Ha,ha-Darus znowu sam o sobie

Wiatr w jajcach :)
@Wzburzona

Daruś jedz więcej nabiału :)

Szkoda mi Ciebie dziewczyno

kontra
@Wiatr w jajcach :)

Mi wspominał kiedyś o niejakiej Madzi,która ciurkiem wypisywała mu jakiś idiotyczne uwielbieńcze, zboczone smsy, gdy sprawdziłam ową Madzię,to ku memu zaskoczeniu wydawała się być z pozoru inteligentna,no i można nawet powiedzieć,że piękna,więc tym bardziej od razu się domyśliłam,że ta dziewczyna po prostu miała coś nie tak z głową,a poza tym na pewno wiele kompleksów i jakieś zaburzenia seksualności,więc jeśli tego typu kobiety go uwielbiają,to on naprawdę nie ma się czym szczycić,ani przechwalać.

przyzwoitka
@Wzburzona

Szanowna Pani,skoro Dariusz jest taki cudowny i wierny ,szanuje Panią i daje wiele dowodów,ze Panią kocha, czemóż to na jego profilu fb wziąż jest bezczelnie napisane: WOLNY? i czemóż to wśród jego znajomych wciąż pojawiają sie nowe podejrzanego formatu dziewczyny? I czemóż to wciąz próbuje do nich w standardowy dla niego sposób wypisywać? Pani to chyba po prostu nie ma godności.

Cienki Bolek

No to może właśnie dlatego,ze zdaje sobie sprawę,że w łóżku jest cienkim Bolkiem i sam wie,że potencjalna kochanka po spędzeniu z nim jednej nocy raczej poczuje się rozczarowana,więc to on sam pierwszy postanawia zerwać kontakt i szukać kolejnych "otworków".Bo takie "zaliczanie" dla stricte "zaliczania" kobiet u 40-latka nie jest normalne,tylko ma ewidentnie psychologiczne podłoże z głęboko zakorzenionym kompleksem.

Była kochanka

Przepraszam,że śmiem może w taki dość nieetyczny sposób się wypowiedzieć,ale czy przypadkiem inne kochanki też nie zauważyły,iż pan D. ma jakiś taki lichy wytrysk,a potem to już wcale...czy on przypadkiem nie jest transseksualistą?

@Była kochanka

Proszę o kontakt bk.58@wp.pl

Napisałam na priv

Drogie Panie

No bo na takie tandetne ściemy jak Was,miłe Panie,czyli : "jesteś nadzwyczajna, idealna,nieziemsko piękna,cudowna i jedyna wyśniona,wymarzona na świecie" Dariusz stara się werbować na przygodny sex kilka,lub kilkanaście kobiet jednocześnie,więc nie bądzcie głupie.Powodzenia.

@Drogie Panie

Skàd te informacje Droga Pani ? Z własnego doświadczenia czy tez wspólnie z Dariuszem ustala Pani te teksty , sàdzàc ze to MY siè ośmieszany ??? To on jest bezwzględnym draniem żartujàc sobie z kobiet i ich uczucč Pani rówiniez za przyklaskiwanie mu

Szacun dla Pani
@R.I.

Znam Darka,jako takiego "znajomego znajomych",więc uważam,że owszem szybko daje się zauważać,że zazwyczaj gdy tylko na jego horyzoncie pojawia się jakaś w miarę atrakcyjna(a nawet niekoniecznie),ale w ogóle kobieta ,to stawia sobie za cel dążenie do tego, by "zmoczyć".Takie teksty jak powyżej to on owszem wypisuje,ale przykładowo na fb do tzw.kretynek,które napompują sobie usta i wstawiają po 10 selfie dziennie szukając dla siebie poklasku,zaś Dariusz jest na tyle cwany,ze kobiety wyższego pokroju uwodzi w bardziej wyrafi nowany sposób-choc w sumie to też dokladnie w tym samym celu.Więc nie dziwię się,że równiez sporo inteligentnych i wartościowych pań pada jego ofiarami.

@Szacun dla Pani

Dziękuję Panu za ten wpis

UWAGA !!!

Mecenas Dariusz M.(42 lata)perfidnie rozbudza zaufanie kobiet,usiłuje je w sobie podstępnie rozkochiwać,bez względu na to kim one są,w jakim wieku itp. (uważajcie również rodzice na swoje nastoletnie córki)-ważne,że pojawiają się na jego horyzoncie-zawsze stawia sobie ten sam cel,a po ewentualnym kontakcie seksualnym(nie ważne czy ten kontakt nastąpi po pierwszej,trzeciej,czy dziesiątej randce)usiłuje okazywać tym kobietom pogardę i sprawiać,by czuły się ośmieszone,oszukane i upokorzone.

@UWAGA !!!

Poproszę o kontakt prywatny Proszę podać mejla lub zostawić dane u administratora - skontaktuję się

POZOR !!!
@R.I.

Traktuje kobiety w sensie zaliczania kolejno poszczególnych sztuk.

@POZOR !!!

Bardzo proszę o kontakt

@POZOR !!!

Bardzo proszę o kontakt

@UWAGA !!!

Czy mogę prosić o bezpośredni kontakt ? E-mail : bk.58@wp.pl

he he he

Dziewczyny,wy się nie skupiajcie na słowach tylko obserwujcie czyny faceta,bo co z tego,ze on "nawija dziewczynom makaron na uszy"udając zaangażowanego,jak na spotkaniach daje się ewidentnie zauważyć takie niuanse,które ewidentnie świadczą przeciwko jego wiarygodności,tzn.: zapomina się w kwestii przepuszczania kobiety pierwszej w drzwiach itp. No i,niestety..."ŻYDZI HAJSEM"...,mężczyzna przecież powinien kobietę rozpieszczać,fundując różne niespodzianki itp. a on kombinuje wręcz jakby tu od kobiety wyciągnąć jakieś pieniądze i najlepiej,żeby to ona jeszcze za niego płaciła np.rachunki w restauracjach.Od razu odpuszczajcie sobie takich typów

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka