Opinie o Wol-Bar Przemysław Wolniewicz w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wol-Bar Przemysław Wolniewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wol-Bar Przemysław Wolniewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wol-Bar Przemysław Wolniewicz w Łódź

Kinia

Radzę trzymać się z daleka od tej firmy. Płacą słabo a wymagają pracy po (usunięte przez administratora) godzin bo szefostwo układa plan tygodniowy którego nie da sie wyrobić w 40 godzin . Bałagan, (usunięte przez administratora) i słaba atmosfera.

Zmeczona

Kolejny raz widac jaki tu jest balagan. Nie potrafia zorganizowac pracy i znow zamkneli produkcje.

Zmeczona

Przerwy robia bo nie ma co szyc. Dzis to samo. To nie ta firma co kiedys.

Jakiś czas temu pisaliście, że przerwa, bo nie ma co szyć. A teraz jest praca dla szwaczki, tak jak w 2020 co tu szukali przez ogłoszenie? Tylko takie znalazłam, no ale widzę, że Wy później pisaliście. Często ogółem się zdarzają takie przerwy w produkcji?

Wkur Nowy wpis

Bo tu się dziękuje jak się 4 dni z 5 pracuje. A w nagrodę ktoś powie ze nie robisz tego co do ciebie nalezy.

@Wkur

I stąd ten brak ofert pracy od takiego czasu, właśnie przez te ciągłe przerwy? Chciałabym się nauczyć zawodu, więc trochę szkoda. Mówisz, że dobrze jest jak pracuje się 4 dni z 5, to ile zazwyczaj dni pracujących jest w tygodniu?

@Zmeczona

Dwa miesiące milczenia i produkcja jest zamknięta? O co chodzi? Z miesiąc temu ktoś pytał o warunki zatrudnienia u was, wtedy ludzie byli potrzebni? Ogłoszenia mi nie wyskakiwały, teraz gdy jest cos wstrzymane tym bardziej nie będą szukać?

Zmeczona Nowy wpis

Przerwy robia bo nie ma co szyc. Dzis to samo. To nie ta firma co kiedys.

Jakie są warunki zatrudnienia w Wol-Bar Przemysław Wolniewicz?

Kinia

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Wol-Bar Przemysław Wolniewicz rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku pracownik magazynowy Lisi Ogon noc?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
M***a

Praca tylko dla zdesperowanych. Płacą mało i to od uszytej sztuki. Na konto tylko minimalna krajowa,(usunięte przez administratora). Stawki za sztukę nie rosną jak inflacja więc trzeba szyć coraz więcej by zarobić tyle co parę lat temu. (usunięte przez administratora) podejmują sprzeczne decyzje co odbija się na pracownikach. Brakuje planowania więc często nie ma materiału a szyć trzeba. Przygotowanie produkcji z roku na rok coraz gorsze. Krojownia nie nadąża a w magazynie bałagan. (usunięte przez administratora)

Tola

Nie wiem skąd to bezpodstawne zarzuty. Atmosfera w pracy bardzo mi odpowiada, szefowa choć wymagająca to sprawiedliwa. Wynagrodzenie więcej niż zadowalające, o zmianie pracy nawet nie myślę.

Barbara
@Tola

@Tola W samych pozytywach określasz pracę w Wol-Bar. Osoby od razu po studiach mogą liczyć na zatrudnienie w tej firmie?

Bamboleo
@Barbara

Oczywiście. Do szycia gaci najlepiej magistrowie włókiennictwa.

Pepe

@Mietka czyli te osoby ,które dobrze żyją z szefową to mają u niej chody tak?

V1rt73

Szanowny administratorze, Chciałbym zapytać czemu usuwane są prawdziwe informację o tym, że firma (usunięte przez administratora) zarówno Pracowników jak i Państwo?

V1rt73

Co ja mogę powiedzieć wam o tej firmie.... Byłem na rozmowie bo Pani właścicielka zachęciła mnie przez telefon wyjątkowym ponadprzeciętnym wynagrodzeniem. Pojechałem, spotkałem się i co usłyszałem?? że dostanę ciekawe wynagrodzenie, ale.... cyt(usunięte przez administratora) no szkoda:( (usunięte przez administratora) Dziewczyny, prawda to?? Bo ja się nie skusiłem, ale może dla innego kandydata będzie to jakiś argument. Pozdrawiam wszystkie Panie tam pracujące.

Fuks
@V1rt73

15.10.2019 pożegnaliśmy długoletniego pracownika firmy. Nie otrzymał czego chciał, odszedł niezadowolony.

@Fuks

Ale o co chodzi ?!

Mietka

Witam:) Generalnie nie polecam pracy w tej firmie :)Szefowa tej firmy lubi donosy dlatego panuje tam kiepska atmosfera :(Zarobki śmieszne najnisza krajowa a obiecanki jak z bajki :(Pracowakam tam jako szwaczka i stwierdzam ze P.Beata ma ulubione szwaczki czyli te co jej wchodzą w (usunięte przez administratora) i one dostają do szycia lepsze majtki :(Radzę omijać ta firme :)

Ann
@Mietka

Witam:)Cała prawda o tej firmie :) Odradzam prace tam :) Najnisza krajowa i atmosfera straszna :)Dzieki właścicielce

Zostaw merytoryczną opinię o Wol-Bar Przemysław Wolniewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Wol-Bar Przemysław Wolniewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Wol-Bar Przemysław Wolniewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wol-Bar Przemysław Wolniewicz?

Wol-Bar Przemysław Wolniewicz
  • Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 3