Opinie o ENKI Polska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ENKI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ENKI Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENKI Polska w Kraków

MIC

PAN PREZES MARCIN CODZIENNIE PO PRZECIAGNIECIU TERMINU WYPLATY O 60 DNI TŁUMACZY SIE ZE JUTRO JUTRO KAZDEMU PRACOWNIKOWI MOWI INNA WERSJE LUDZIE CZEKAJA NA KASE MAJA RACHUNKI DO ZAPLACENIA DZIECI DO WYZYWIENIA A PAN PREZES MARCIN TŁUMACZY SIE CO MIESIAC ZE NIE MA KASY. PRZESADA. CZEKAC NA PIENIADZE PO 2/3 MIESIACE I JESZCZE NIE WIADOMO CZY SIE JE WOGOLE DOSTANIE MOZE PAN PREZES MARCIN SPRZEDA SWOJ SAMOCHÓD I WYPLACI CHOCIAZ JEDNEMU PRACOWNIKOWI WYPŁATE MOZE DOM TRZEBA SPRZEDAC WTEDY ZNAJDA SIE PIENIAZKI CHOCIAZ DLA KILKU PRACOWNIKÓW

Zrobuś

Mega pozytywne odczucia ze współpracy.Super firma.Szczerze polecam.

Swoj

Witam mam pytanie do Pana prezesa czemu nowo przyjęci pracownicy mają wyższe stawki niż pracujący po 10 lat np

Spawacz
@Swoj

To proste: Bo nikt nie chce robić za taką stawkę jak wy (10 letni pracownicy)

Czy byłby mi ktoś w stanie powiedzieć jak na chwile obecną przedstawia się praca w firmie Enki na stanowisku Automatyk ?

No może wy w biurach macie czas na kawe bo my /fizyczni/ na was zapychamy

www

Gdyby nie bylo biura to nie bylo by pracy dla "fizyczncyh", tylko Ci "fizyczni" niepotrafia tego zrozumiec. Praca w takiej firmie jak Enki polega na wspolpracy miedzy pracownikami fizycznymi I biurowymi a jesli " fizycznym" sie nie podoba taki uklad to zawsze jest opcja wyjechania za granice I poszukania pracy na budowie na wlasna reke;).

jwj
@www

to komu Panie biurowy będziesz szukać pracy jak fizycznym każesz wyjechać za granicę. a po drugie pochwal się ile tej pracy znalazłeś i czy w ogóle były z tego zyski czy wyszło po kosztach.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ENKI Polska.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Wypłaty na raty, kombinowane i z dużym opóźnieniem. Ciągle rekrutują bo ciągle ludzie odchodzą.

Kandydatka

Byłam na rozmowie w tym tygodniu. Rekrutują do biura na stanowisko handlowe i zakupowe. Ktoś coś powie? Na rozmowie odniosłam dobre wrażenie o firmie i atmosferze, a teraz czytam tu o braku wypłat i o tym, że w firmie ogólnie źle się dzieje. Ktoś wie jak jest w biurze?

@Kandydatka

Ja pracuje w ENKI i polecam. Bywały problemy bo jeden klient nie zapłacił za dużą robotę, ale sytuacja się poprawia nawet pomimo akademii.

Gosc
@Kandydatka

Priblemy z wyplatami trwaja juz od dluzszego czasu, i nie jest to problem jednej roboty :)w ostatnim czasie odeszlo duzo ludzi, takze ja bym sie zastanawiala

Problemy z wypłatami są od kilku lat i coraz gorzej się dzieje. A jak się nie spodobasz to dadzą Ci do wyboru bezzasadna dyscyplinarkę lub porozumienie stron. Wielu pracowników odchodzi z powodu nie wypłacania wynagrodzenia w terminie za co dostają odszkodowanie że to wina pracodawcy. Szukaj innej firmy, Enki to tonącą tratwa.

Pasożyt 61

Najlepszy ????????????????

Dagmara

@noname dlaczego nie ma pracy? Jest jakiś przestój ?

Beata

Jaki jest głowny zakres obowiązków księgowej?

Jola-księgowa

Firma bez przerwy szuka głównej księgowej. To oznacza że dzieje się coś niedobrego. Porządna księgowa nie robi wałków i pracuje w firmie lata. Taki stan rzeczy daje wiele do myślenia. Odradzam aplikowanie na to stanowisko. To jak trantują potencjalnego kandydata to jest żenada

EDEK
@Jola-księgowa

Jola skad takie mocne zarzuty. Dziewucha ogarnij się jakie walki???? Masz dowody , że oczwrniasz? Nie wiem jak tratraktują potencjalnych kandydatów ale na pewno nie pisz bzdur ,że firma robi walki. To jedna z niewielu którą nie placi pod stołem.... odprowadza wszystkie podatki i należne składki od prawdziwych wynagrodzeń a nie jak większość od minimalnej ...

Edek
@Jola-księgowa

Już raz opisałaś swóje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Ojjj obawiam się, że w.dalszym ciągu szukasz pracy..... lub znowu.....

Kandydatka
@EDEK

Firma wydzwania po kandydatach. Rekruterzy na niczym się nie znają a prowadzą rozmowy kwalifikacyjne. Ciekawe jaki jest stan wiedzy innych pracowników rekrutowanych przez ten zespół. Jedyne na co patrzą to wygląd. Zadna porządna księgowa nie będzie tam pracować. Omijać z daleka

@EDEK

Edek a skąd wiesz że płaci podatki. ZUS zajął majątek, PIP siedzi w firmie. Lepiej uciekać póki można bo emerytury i tak nie dostaniesz.

EDEK

Bo wiem. Jakby zus zajął majtek firmy to byś pensji nie dostał, a o ile wiem to dostałeś wszystko co ci się należało i to nie mało. Lepiej sobie swoich platnosci względem.zus pilnuj. Nie oczerniajxie uczciwej firmy. Wynagrodzenia może i są płacone z opóźnieniem ale wszyscy dostają tyle ile zarabiają i wszystkie składki i podatki są opłacone.

BOGDAN

Największe nieroby i przekręty już odeszły i.... bardzo dobrze.

Księgowa
@Jola-księgowa

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie kryją że mają trudna sytuację finansową i walczą o wynik. Najdziwniejsze jest to że tam nie ma działu księgowości. Tak duża firma i GK nie ma nikogo do pomocy, a pozostałe osoby same sobie organizują pracę. Gdzie kucharek sześć..... To nie jest firma gdzie chce się pracować. Szkoda czasu na rekrutację.

ZUS zajął majątek, PIP siedzi w firmie. Wynagrodzenie nie płacone wszędzie mobbing i nierowne traktowanie.

grabarz

Początkiem roku pogrzeb Enek - byłych oraz obecnych pracowników zapraszam na Igołomską. Kondukt żałobny przejdzie spod warsztatów na ul. Sołtysowską.

Organista
@grabarz

Data , godzina?

Jacek

Nie zawsze jest wszystko z górki , czasami może być trudniej ale pracując można poprawić wiele!

Wasyl
@Jacek

To kiedy jest to czasami? Od kilku lat jest pod górkę. Haruwa po 12 godzin A pensji nie ma....I tak od wielu miesięcy .... Pracownikom nie płacą pensji. Za granicę wysyła tylko tych z wynajętych firm pseudo dyrektora ktory bogacił się A pracownicy robią za pensje gorsze niż w biedronce.

Normalny

Ok jest ciezko lecz juz pasozyty pseudo kierownicy uciekli wydoili firme I tyle moze pan prezes przejrzal na cozy. Mysle ze firma sie podniesie I bedzie ok

@Normalny

Albo padnie.....

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ENKI Polska?

Damgalnuna

Żaden. Nie ma żądnych premii.

Feliks

Czyli są zmiany w firmie, jeśli będą korzystne to szybko będzie mozna to zauważyć.

@Feliks

Oby.... może w koncu zarząd zrozumiał, że pańskie oko konia tyczy, bo jak na razie to ruszyła się wiadomo firma zwlaszcza..... może nie wszystkie mosty jescze spalone.....

Antek

dlaczego administrator usuwa fragmenty komentarzy???? Prawdziwe komentarze! Firma zalega z płatnościami dla pracowników. Pensje nie są płacone w terminie... NIKT nikogo nie inspiruje taka jest prawda,,,,,

Walery

Firma z opinią dobrego pracodawcy a niektórzy takie piszą bzdury. Może ktoś was inspiruje?

Zenek
@Walery

Co wg Ciebie jesr bzdurą?(usunięte przez administratora)Bo taka jest prawda.

Krzysiek123

Bardzo dobra atmosfera, punktualne wynagrodzenia i doskonałe warunki pracy.

Szczery 123
@Krzysiek123

Krysiek123 ty chyba pomyliłeś firmy

Szczery 123
@Krzysiek123

Bardzo dobra atmosfera - a konkretnie czym to się objawia ? Punktualne wynagrodzenia - to skąd ten wpis poniżej aby uważać na opóźnienie w płatnościach, doskonałe warunki pracy - czyli jakie, jakiś social jest, dodatki, a może płatne nadgodziny ? Coś więcej poproszę skoro tak fantastycznie ?

Weronika
@Szczery 123

Rozumiem, że masz odmienne zdanie na temat warunków pracy? Mógłbyś zatem przedstawić swój punkt widzenia oraz podać wady i zalety zatrudnienia w tym miejscu? Zależy nam na rzetelnych komentarzach, dlatego też proszę Cię o konkretne argumenty.

Waldek
@Szczery 123

Dokładnie musiał pomylić firmy.... miła atmosfera???? Kadra zarządzająca obraża swoich pracowników przekleństwami, to samo kierownicy, zwłaszcza jeden, dochodzi nawet na wyjazdach do bitek z kierownikiem.Więc wszystko w temacie.

MAREK

To kolejny juz miesiąc, w ktorym nie płacone sa pensje na czaa. Na pieniądze czeka sie tygodniami a na diety i nadgodziny miesiącami.....

Zostaw merytoryczną opinię o ENKI Polska - Kraków

• Jak się pracuje w ENKI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ENKI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENKI Polska?

ENKI Polska