Opinie o Agencja SEM / SEO SEMPIRE w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja SEM / SEO SEMPIRE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja SEM / SEO SEMPIRE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja SEM / SEO SEMPIRE w Poznań

Artur Nowy wpis

Nie widzę nigdzie aktualnych ogłoszeń o pracę, ale dopytam o już wygasłe. Chodzi o stanowisko specjalisty ds. sprzedaży B2B. Wspomniany jest 8-godzinny czas pracy i "prawdziwy work-life balance", o co w tym dokładnie chodzi? I czy jest opcja pracy zdalnej albo chociaż hybrydowej?

Jakub Nowy wpis

Firma katastrofa. Oni są tylko od wyciągniecia pieniędzy od klientów. Ich pozycjonowanie to wpuszczenie bezwartościowego ruchu na stronę który nie generuje żadnych konwersji. Nie należy z nimi podpisywać żadnej umowy bez możliwości miesięcznego wypowiedzenia inaczej mają was i wyduszą z was wszystkie pieniądze i nie kiwną palcem aby wykonać usługę. Kontakt z zarządem to jakieś nieporozumienie. Jedno kobieta mówi inne robi a na koniec tylko klient jest stratny.

Bbb

Rekrutacja do tej firmy to typowa strata czasu, 2 etapy z czego jeden w siedzibie firmy, który mógłby równie dobrze odbyć się zdalnie. Zero informacji zwrotnej mówi więcej niż tysiąc słów.

@Bbb

W jakie stanowisko celowałeś? Dawno to było, nie ma szans, że jeszcze odezwą się z decyzją? Na czym polegały te etapy? Po samym procesie i rozmowie jak wrażenia na temat firmy? Ja myślę nad aplikowaniem na Specjalistę ds. strategii, ale trochę zależy mi na czasie, więc też nie wiem, co teraz robić, skoro jest problem z brakiem feedbacku od firmy..

Były pracownik Nowy wpis

@QF Jakiś czas temu aplikacja wyglądała w ten sposób, że robiło się zadanie rekrutacyjne zdalnie w domu a następnie (o ile zaprosili do kolejnego etapu) szło się do biura, rozwiązywało papierowe testy, następnie rozmowa z osobami rekrutującymi + na koniec zadanie praktyczne na wizytę w biurze polecam zarezerwować sobie z 3h dodam, że tak rozbudowana rekrutacja była na stanowisko STAŻYSTY SEO...

Sylwia

Duża firma z wielką możliwością rozwoju? Taka padła ostatnia fraza z rok temu od jednego z byłych pracowników. Czy wiecie może cos więcej na ten temat? w tym przypadku ludzie z tego co widziałam debatowali na temat staży, mnie jednak na głównej stronie wpadła w oko oferta pracy dla specjalisty ds. strategii, dlatego tu jestem. Czy jest tu ktoś kto już pracuje / pracował niedawno i oceni warunki? jak teraz rozmowa będzie wyglądała? Jak się przygotować?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja SEM / SEO SEMPIRE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznań
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Hanna

Czy ktoś z pracowników moze to czyta, i jest w stanie powiedzieć mi czy agencja przyjmuje studentów? Chodzi mi o praktykę/staż :)

@Hanna

na staż tak, ale w pełnym wymiarze godzin

Jolanta
@były pracownik

I w porządku, a ile wynosi stażowe? Nie ma m nic przeciwko pracy w pełnym wymiarze, jeśli stażowe przypomina kwotowo regularną pensję pracownika. I czy można przyjść na staż jako copy?

@Jolanta

A nie lepiej zatrudnić sie na umowe zlecenie? Stażystów zatrudnia sie z Urzędu Pracy. Taka duża z wielka możliwością rozwoju firma a pobiera dofinansowanie za pracownika

Michał Tomczak

Drogi użytkowniku portalu gowork.pl! Cieszymy się, że chcesz nas lepiej poznać i aktywnie szukasz informacji o nas. Obserwując opinie na nasz temat, chcę zabrać głos w sprawie i pokazać w jaki sposób pracujemy. Zacznę od wyjaśnienia, że nasza firma jest zorganizowana w taki sposób, aby: - pracownicy działu handlowego - optymalnie doradzali i sprzedawali; - pozycjonerzy - dbali o wysokie pozycje i ruch na stronach naszych Klientów; - copywriterzy - dbali o najwyższej jakości treści; - pracownicy działu obsługi - zapewnili ciągłość komunikacji i realizacji projektów; - pracownicy działu administracji - zapewnili sprawne działanie organizmu jakim jest przedsiębiorstwo; - programiści - tworzyli technologię, która podnosi jakość naszych działań; - kadra zarządzająca - dbała o stały rozwój firmy. W toku współpracy, niezależnie od pełnionej funkcji, pojawiają się momenty kiedy trzeba ocenić naszą pracę, jej intensywność, jakość oraz efekty. W konsekwencji, czasami należy podjąć trudne decyzje - rozstać się i szukać nowych możliwości. Jednocześnie wszyscy jesteśmy ludźmi i rozumiemy, że nie wszystko w pracy układa się idealnie. Dlatego każdy dostaje szansę na wykazaznie się. Trzeba to umiejętnie wykorzystać. Zrozumienie tych prostych reguł jest kluczowe, aby rzetelnie ocenić pracodawcę nie krzywdząc jednocześnie swoich kolegów i koleżanek z pracy. Zasady panujące w firmie są jasne, transparentne od początku zatrudnienia i nie różnią się od zasad panujących w innych firmach. Potwierdzeniem powyższych słów niech będzie nasza skuteczność i współpraca z bardzo wymagającymi klientami, np.: aniakruk.pl, Komputronik czy Fundacja Na Ratunek. Możesz to sprawdzić pod adresem www.sempire.pl/referencje.html. Kolejnym dowodem jest zdobycie wyróżnienia w XVIII edycji konkursu Poznański Lider Przesiębiorczości, organizowanego przez powiat poznański. Tego tytułu nie da się kupić, jest przyznawany po wnikliwej analizie wyników, przez specjalistów z jednej z uznanych firm doradczych. Efekty, które pozwiliły nam na zdobycie wyróżnienia może osiągnąć jedynie zgrany zespół, pracujący w atmosferze wzajemnej pomocy. Jeśli właśnie poszukujesz pracy, chcesz sprawdzić jak naprawdę pracuje się z nami, to serdecznie zapraszam! Wówczas wyrobisz własną opinię! Michał Tomczak Pełnomocnik Zarządu Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

Agnieszka
@Michał Tomczak

Firma już na wstępie robi wrażenie profesjonalnej, jednocześnie bardzo klimatycznej i wyluzowanej. Rozmowa z Michałem konkretna. Super jakby się udało.

Mortadela
@Michał Tomczak

Pisz co chcesz. Twoje słowa nic nie zmienią. Współpraca z tobą i ta firmą jest tragiczna i nie godna polecenia. Pozytywne komentarze napisane przez pracowników brzmią jakby im to robot jakiś pisał. Najprawdopodobniej zostali zmuszeni do pisania postów, żeby przykryć te negatywne. Wszystkim wam serdecznie współczuję, czego się nie robi dla pieniędzy. Gebelsy. Taka to właśnie jest firmą. Robi sama pod siebie.

GalAnonim
@Michał Tomczak

Ponad 100 pozytywnych reakcji. Straszne. Najprawdopodobniej kazali codziennie pracownikom klikać żeby post się przebił do góry nad negatywnymi . Tak się robi pozycjonowanie. Hahaha Jak dla mnie to jest tragedia.

Fatalny zarząd, kłamstwa na rozmowie kwalifikacyjnej, trzymanie pracownika w niepewności do ostatniej chwili przy przedłużaniu umowy.

Barbara
@były pracownik

A możesz powiedzieć coś więcej? Co to za kłamstwa? Nie dotrzymywali słów co do zarobków? Inne opinie wyglądają niestety tak, jakby pracownicy zostali zmuszeni napisać rozprawki w ramach swojej pracy na stanowiskach seo.

@Barbara

Tak właśnie jest.

Krzysztof

Współpraca z SEMPIRE to czysta przyjemność. Transparentne zasady, wzajemne poszanowanie i świetna komunikacja.

AneczkaPropagusia
@Krzysztof

Ten wpis jest ewidentnie napisany przez Szefostwo tylko oni używają takiego języka aż w oczy kole. Jest superowo w tej firmie łooohoo ale czad czysta przyjemność ;D hahhahaha ;D

Pozycjoner
@AneczkaPropagusia

W punkt nick, naczelna propagandzistka, ale o prywacie gada chętnie :D

Gebels
@Krzysztof

Gebels

handlowiec

Bardzo słabe miejsce pracy, pełne nierówności i podwójnych standardów. Wynagrodzenie bardzo niskie. Zespół zarządzany bardzo nieprofesjonalnie, z nutką mobbingu. Mnóstwo obietnic, oczywiście bez pokrycia O podwyżce można pomarzyć, bo temat jest odwlekany, jak tylko się da. Bardzo źle wspominam pracę w SEMPIRE i nie życzę nikomu takiego stresu, ani takich zarządzających, jak osoby zarządzające działem handlowym.

Łucja
@handlowiec

Hej to jak tam pracowałeś to ja dopytam o posadę Specjalisty ds. sprzedaży B2B. Niedawno kogoś szukali. Dużo info tu piszesz o pracy a napiszesz coś o rozwoju w firmie? Chodzi mi o szkolenia i kursy. Czy można liczyć na takie benefity?

Sylwia

Nie polecam (wypowiadam się jako były pracownik działu SEO) Współpracowałam z firmą 9 miesięcy - pierwsze trzy to był staż w czasie którego otrzymałam szkolenie ale również zadania do wykonania na klientach pozostałych pracowników. Wynagrodzenie wspomnianego stażu było w mojej ocenie bardzo niskie - ledwo starczyłoby na wynajęcie pokoju w Poznaniu więc dla osób, które chciałby się przebranżowić (tak jak w moim wypadku) stanowi to nie lada wyzwanie. Po przejściu stażu otrzymałam ogromną paczkę klientów (mówimy tu o pracowniku, który dopiero skończył staż). Wiązała się z tym niemała odpowiedzialność. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych prac na klientach związanych z przejęciem obowiązków jako ich opiekun, okazało się, że czekała na mnie kolejna paczka - ponownie liczba klientów była naprawdę duża. Prace starałam się wykonywać w czasie, który był wyznaczony na konkretne działania oraz nie przekraczać narzuconych terminów. Otrzymałam feedback, że jakość wykonywanej przeze mnie pracy jest bardzo dobra więc starałam się to utrzymać. W momencie, kiedy musiałam zrezygnować z pracy ze względu na planowaną wyprowadzkę z Polski, złożyłam stosowne wypowiedzenie z zachowaniem określonego terminu. Przez ostatnie kilkanaście dni pracy rzetelnie wykonywałam swoje obowiązki dopinając wszystkie tematy. Ostatniego dnia w biurze okazało się, że decyzją zarządu oraz managera działu SEO umowa o zakazie konkurencji nie zostanie rozwiązana. Decyzja została umotywowana tym, że jestem zbyt cennym pracownikiem aby firma mogła mnie tak po prostu puścić. Dodam, że przez codziennie lub co drugi dzień od złożenia wypowiedzenia próbowałam otrzymać informację, czy coś wiadomo w tej sprawie. Podczas ostatniej rozmowy dostałam tylko feedback w formie "Brak informacji jest też informacją". Uważam, że takie zachowanie jest bezczelne, obraźliwe i po prostu nieprzyzwoite. Dodatkowo przez osobę o wysokim stanowisku byłam jawnie zachęcana do próby obejścia zakazu. Czuję się (usunięte przez administratora) i wykorzystana ponieważ ta informacja została udzielona mi dopiero po telefonie do odpowiedniej osoby z prośbą o pilne spotkanie. Dodam, że wcześniej (przy podpisaniu tej umowy) dostałam informację, że nie ma problemu z rozwiązaniem umowy o zakazie konkurencji i jest to tylko formalność - wszyscy do tej pory mieli ją rozwiązaną za porozumieniem stron. Pracownicy, którzy zakończyli współpracę mieli możliwość przejścia do firm konkurencyjnych bez płacenia kary. Dla osób zainteresowanych pracą zdalną – jeśli przychodzicie bez doświadczenia nie dostaniecie jej przez co najmniej rok. Stanowisko firmy w tej sprawie jest bardzo restrykcyjne i na kilkudziesięciu pracowników pracę zdalną miała tylko jedna (w momencie, gdy podejmowałam tam pracę) Rekrutacja była bardzo rozbudowana - rozumiem, że firma chce zatrudnić wyselekcjonowane osoby, które jak najlepiej poradzą sobie z codzienną pracą, ale uprzedzam, że po rozwiązaniu zadanie rekrutacyjnego czeka Was jeszcze kilka godzin w biurze a stawka przez pierwsze miesiące jest naprawdę niska. Czy są jakieś pozytywy? Z pewnością życzliwi ludzie, na których mogłam liczyć w przypadku napotkania problemu. W pokoju, w którym spędziłam znaczną większość czasu, była naprawdę pozytywna i serdeczna atmosfera.

Bujaq

Witajcie, pytanie do frontendowcow : ile dostaliście czasu na wykonanie 1:1 kopii psd na rekrutacji? Ja godzinę i niepotrzebne dodatkowe 15min .

Jolanta
@Bujaq

A czemu niepotrzebne 15 min? To chyba dobrze jak dostałeś jakiś bufor czasu? Czy nie?

Bujaq
@Jolanta

Bo wzór, który miałem sklonować nie jest do wykonania w ciągu ok, godziny. W uproszonym feedbacku najpierw dostałem odpowiedź, że za słaby z seo jestem, a jak wyjaśniłem, że mogli mnie odrzucić na etapie seo, to mi odpisano, że za słaby z css-a. W ciągu godziny to ledwo zacząłem coś skrobać w CSS przy okazji tworzenia struktury.

@Bujaq

Coś Ty. No widocznie chcą kogoś kto jak strzała klepie w klawiaturę może. Ale to tylko seo i cssa sprawdzali? Na jakim poziomie go wymagają jak patrzyłeś na to zadanie?

Mon

Ktoś napisał, że dla ludzi bez oczekiwań finansowych i niestety jest to całkowita prawda.

@Mon

Sugerujesz najniższą? Bo jeśli tak to chyba nie pierwsza i nie ostatnia firma, która tak wynagradza?

Nie polecam

Niestety nie mogę polecić współpracy z sempire. Kłamstwa o wsparciu pracownika, jest to ładniej nazwane call center ;) jak nic nie sprzedasz przez dwa miesiące to jesteś traktowana jak powietrze. Kierownik więcej opowiada o swoim życiu prywatnym niż skupia się na wsparciu pracowników. Wypłata fatalna. Obiecywana była swoboda w działaniu- później były ustalane godziny w których dzwonisz i nie możesz w nich odejść od komputera nawet do toalety - ewentualnie w przerwie która była ustalona u nas przez team lederke zespołu. Mówią ze zależy im na długofalowej współpracy - nie zliczę ile imion i nazwisk widać w systemie w którym firma pracuje. Długo myślałam czy napisać ta opinie - uznałam, ze wole ostrzec innych którzy mysla, ze złapali Pana Boga za nogi. P.S. Podstawowych benefitów takich jak opieka zdrowotna bądź karta sportowa - brak.

@Nie polecam

Jest ambitnie. Potrzeba determinacji i chęci nauki. Dlatego rozumiem opinie tych, których praca u nas rozczarowuje. Z tego powodu chciałbym odnieść się do ważnych aspektów współpracy. - Zaangażowanym współpracownikom zapewniamy narzędzia, niezbędną wiedzę, bieżące konsultacje niestandardowych przypadków i klarowne warunki oceny pracy. - W naszym fachu rzeczywiście bardzo często wykorzystujemy telefon - nadal jest to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na poznanie potrzeb klientów, wstępne omówienie strategii SEO/SEM oraz negocjowanie kontraktów. Warto jednak zauważyć, że lubimy spotykać się z klientami online i bezpośrednio (jeśli jest taka możliwość). - Istotnym elementem w pracy doradcy jest sprzedaż. Rzeczywiście, już na etapie wdrożeniowym dążymy do tego, żeby finalizacje pojawiły się jak najwcześniej. To dla nas siła napędowa i motywacja do dalszej pracy. Musimy mieć jednak świadomość, że handlowiec bez kontaktów z klientami, bez wnikliwych rozmów, bez dopasowania rozwiązań do ich biznesów, nie ma szansy na dobry wynik i "wyjątkowe" wsparcie przełożonych. - Kwestia wypłaty pozostaje bardzo indywidualna. Wynagrodzenie podstawowe jest ustalane przed zawarciem umowy na bazie umiejętności i doświadczenia – każdy, kto dołącza do zespołu, wie, na jakich warunkach będzie współpracował. Dodatkowo mamy atrakcyjny system premiowy - możliwe, że najlepszy w naszej branży:) Wynagrodzenia w dziale handlowym są zorganizowane w taki sposób, aby ciężka praca i jej efekty były odpowiednio docenione! - Sprawa przerwy i higieny czasu pracy jest do sprawdzenia bezpośrednio w biurze. Myślę, że najlepiej to zweryfikować samodzielnie. Zdarza się w zespole dzielić swoimi przemyśleniami, sprawami prywatnymi związanymi z rodziną czy przyjaciółmi, a także oczekiwaniami, aspiracjami i problemami – w końcu spędzamy ze sobą aż 8 godzin dziennie i w wirze spraw służbowych chcemy pozostać ludźmi – to dla nas oczywiste i naturalne. - Jak w każdej firmie, tak i w SEMPIRE cały czas poszukujemy najlepszych! Osób wyjątkowych, które w swoim indywidualizmie potrafią dopasować się do naszego sposobu pracy. Profesja handlowca i branża SEO nie są dla każdego. Bywa trudno, bywa ciężko, trzeba szukać nowych rozwiązań, ale jednocześnie można mieć ogromną frajdę z kontaktu z ciekawymi i zróżnicowanymi ludźmi oraz świadomości wykonania dobrej roboty! - W sposób otwarty komunikujemy, że nie mamy popularnych benefitów, ale rekompensuje to wyjątkowy system premiowy, ubezpieczenie grupowe oraz masaż work site bez wychodzenia z biura:) Nad kolejnymi bonusami mocno pracujemy! Na pewno w naszej firmie mamy sporo do optymalizacji. Mam nadzieję, drogi Czytelniku, że nam pomożesz i rozpoczniesz z nami swoją SEO-przygodę! Zapraszam :)

Pan Piotrek
@Michał

(usunięte przez administratora) to takie standardy pracy jak pracowałeś w Sunrise dawno temu..agresywny telemarketing ?

@Pan Piotrek

Nie jestem pewna, ale czy Ty to wszystko negujesz?

Poszukujący z doświadczeniem

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik (widełki podstawa) + premia (mediana) w obszarze doradztwa? Krótko mówiąc, ile mogę zarobić mając doświadczenie i dobre wyniki utrzymaniowe i dosprzedazowe?

Pracę wspominam bardzo dobrze, fajna atmosfera, wsparcie i pomoc. Jeżeli ma się chce pracować i ma do tego predyspozycje to można na prawdę zarobić fajne pieniądze. Niestety to nie moja bajka, ale wszystkim, którzy szukają dobrej pracy bardzo polecam.

Czy w firmie Agencja SEM / SEO SEMPIRE są regularne szkolenia pracownicze?

Ze względu na doświadczenie w branży większość szkoleń realizujemy we własnym zakresie. Wzajemna edukacja jest procesem długofalowym i zależy od etapu na jakim znajduje się pracownik bądź cały zespół. System zdobywania wiedzy w naszej firmie cały czas dojrzewa i jest dopracowywany, aby w końcowym wyniku przyczynić się do poprawy efektów dla naszych Klientów. W skrócie wygląda to w następujący sposób: - Wdrożenie nowego pracownika - wspólne usystematyzowanie wiedzy z zakresu SEO / SEM. - Mentoring - opieka doświadczonego specjalisty. - Szkolenina odświeżające. - Szkolenia dotyczące wdrażanych nowości. Dodatkowo korzystamy z zewnętrznych szkoleń (np.: SEO, Social Media) oraz pomagamy w zdaniu egzaminów branżowych. Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji to zapraszamy do aplikowania! Podczas rozmowy sprawdzimy jak możemy sobie pomóc :)

Mateusz

Pracuję w SEMPIRE ponad 2 lata, a swoją przygodę rozpocząłem od 3-miesięcznego płatnego stażu na stanowisku asystenta do spraw SEO. Szedłem drogą Młodszego Specjalisty ds. SEO, a następnie Specjalisty SEO. Z początku nie było łatwo, jednak wymagania względem mojej pracy i jej jakości znałem od samego startu współpracy z firmą. Przez cały okres pracy mogłem i nadal mogę liczyć na pomoc swoich przełożonych, członków zespołu i innych pracowników. Nigdy nie czułem, żebym został rzucony sam sobie i musiał zawsze samodzielnie sobie z wszystkim radzić – to wsparcie to moim zdaniem największy plus całej firmy! Aktualnie pełnię funkcję Team Leadera działu SEO i chciałbym dla przyszłych pracowników zostawić kilka słów prawdy. W ciągu całej swojej ścieżki kariery zaliczysz wiele wzlotów i upadków. Na każdym etapie swojej pracy możesz liczyć na moją pomoc czy też innych osób z zespołu. Również na każdym etapie swojej pracy będziesz otrzymywał bieżący feedback o jakości wykonywanych przez Ciebie obowiązków i informacje co idzie dobrze, a co wymaga jeszcze poprawy. Praca w dziale SEO jest mocno ukierunkowana na analitykę w połączeniu z kreatywnym myśleniem, działania techniczne oparte o obsługę CMS, czy znajomość technologii takich jak; HTML/CSS oraz podstaw PHP. Powyższe umiejętności są niezbędne, aby móc rozwijać strony klientów, ale również podnosić własne doświadczenie i umiejętności. Pojawiło się w innych opiniach, że wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące. Początkowe wynagrodzenie dla osób, które przychodzą bez żadnego doświadczenia na okres stażowy, jest adekwatne do umiejętności. Jednak tylko od Ciebie zależy, jak szybko będziesz je podnosić. Firma daje szeroki wachlarz możliwości rozwoju zarówno w ścieżkach kariery, jak i w kwestii wynagrodzenia. Pracując uczciwie, rzetelnie wywiązując się ze swoich obowiązków i pokazując jakość swojej pracy możesz liczyć na pozytywne zaskoczenie w tym temacie :) Jeżeli jednak ktoś liczy, na sławne powiedzenie „Programista 15k" nie dając nic od siebie, a tylko oczekując to powinien poszukać pracy jako programista, nie pozycjoner. W firmie panuje bardzo zdrowa atmosfera. Osoby, które poznasz na etapie swojej pracy w SEMPIRE to niesamowite osobowości i na pewno złapiesz z kimś wspólny język. W moim zespole stawiamy na szczerą relację oraz na solidnie wykonaną pracę, bo nie ukrywajmy – po to się chodzi do pracy. Wszyscy wzajemnie współpracujemy, aby rozwijać naszych klientów, rozwijać nasze własne umiejętności i rozwijać cały dział SEO. Pomysł i opinia każdego członka zespołu jest brany pod uwagę niezależnie od stanowiska czy długości stażu. Krótko mówiąc – jesteśmy drużyną z krwi i kości. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę SEO zapraszam do SEMPIRE! Krok po kroku wszystko Ci pokażę, wytłumaczę i opowiem tak, aby każda z stron znała swoje wzajemne oczekiwania względem siebie. Twoje chęci i zaangażowanie są kluczowe w całym procesie – pamiętaj o tym!

Czy w Sempire jest możliwa praca zdalna ?

Kuba

Jako już były pracownik SEMPIRE mogę zapewnić, że decydując się na pracę tutaj spotkacie przede wszystkim masę życzliwych ludzi. Od początku czeka was masa szkoleń wewnętrznych - jeśli tylko chcesz, to momentalnie wiele się nauczysz, nawet jeśli początkowo twoja wiedza będzie bliska zeru :) Bezproblemowo dostaniesz urlop, dzień wolny, opcję wyjścia wcześniej. Bardzo cenię sobie w SEMPIRE to, że jako pracownik, nawet z małym doświadczeniem i stażem, ma się realny wpływ na środowisko pracy. Jeśli masz więc pomysł, który ma ręce i nogi, to szybko możesz być świadkiem tego, jak wchodzi w życie. Przez wiele miesięcy przychodziłem i wychodziłem z tej agencji z uśmiechem na twarzy, więc jeśli zaczynasz przygodę z SEO/SEM i zależy Ci na rozwoju, cenisz sobie atmosferę w pracy i ludzi, którzy Cię otaczają, to zdecydowanie polecam to miejsce!

Z SEMPIRE miałam przyjemność poznać się dwa lata temu, gdy rozpoczynałam miesięczny płatny staż. W ciągu rozwoju mojej osobistej ścieżki kariery mogę nie tylko obserwować, ale jako Team Leader w dziale handlowym, brać czynny udział w tym jak zmienia się cała firma. Nie będę ukrywać, na początku bywało różnie, czasem bardzo trudno. Jak w każdej firmie konieczny był czas na poznanie się, wymianę poglądów i nabranie wzajemnego zaufania. Pokazałam, że mi zależy, a dzięki regularnym wysokim wynikom sprzedaży dostałam możliwości do tego, by się rozwijać i zdobywać te kompetencje, które są dla mnie ważne. W ostatnim roku została wypracowana nowa struktura firmy, każdy z działów zyskał Team leadera, dzięki czemu dopracowaliśmy elementy, które pozwalają nie mieć względem siebie niespełnionych oczekiwań (plan wdrożeniowy, ścieżki kariery i wymagania do awansu, szkolenia wewnętrzne, jasne priorytety firmy – mamy to!) Nieskromnie powiem, że udało nam się stworzyć zespół, który wzajemnie się motywuje, napędza do działania, który dobrze wie co ma robić. Gramy do jednej bramki, razem! Każdy w firmie zna swoje zadania, które nie zawsze bywają łatwe. Każdy wie po co przychodzi do pracy i co ma robić by się rozwijać. Wystarczy tylko chcieć. Dlatego właśnie, jeśli poszukujesz pracy, jeśli chcesz - zapraszam do mojego zespołu handlowego! Pokażę Ci jak, podpowiem, pomogę w trudniejszych momentach. Możesz liczyć na pełne wsparcie nie tylko moje, ale każdego z nas. Tylko pamiętaj, Twoje zaangażowanie też jest potrzebne ;)

Karol
@Marta

Od pół roku pracuję w SEMPIRE w zespole Marty. Jestem zadowolony, bo dostałem spory zastrzyk wiedzy podczas szkoleń, a branża SEO jest bardzo rozwojowa. Dużo się dowiedziałem o relacjach B2B, rozwiązaniach marketingowych i dostosowaniu ich do potrzeb różnych klientów. W firmie panuje świetna atmosfera i mogę liczyć na wsparcie zespołu. Niektóre projekty wymagają więcej uwagi, dlatego rozpatrujemy je wspólnie. Podoba mi się to, że możemy na sobie polegać i wymieniać się doświadczeniami w różnych branżach. Każdy pracuje w swoim stylu i może dostosować się do klienta. Mogę być naturalny i indywidualnie podejść do rozmówcy. To miła odmiana po narzucanych skryptach i szablonach rozmów u innych pracodawców. Firma jest ok i polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja SEM / SEO SEMPIRE - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja SEM / SEO SEMPIRE?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja SEM / SEO SEMPIRE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja SEM / SEO SEMPIRE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja SEM / SEO SEMPIRE