Opinie o Carrefour Poznań Posnania w Poznań Pleszewska 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Poznań Posnania. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Poznań Posnania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Poznań Posnania w Poznań Pleszewska 1

O.n

Super sklep

Mika

Dlaczego w Carrefour dział wędzone wyrób kiełbasa krucha była dobra, ale, szkoda że zaczęła zmieniać skład dużo tłuszczu galaretki brak początki były super, teraz już nie! Można prosić o odpowiedź na pytanie?

niezadowolonaklientka

Stare baby pracujące na kasach jak za karę. Rozumiem,ze kasjerka ma prawo nie miec jak wydać,ale parskanie na widok 50zlotych i tekst "Nie wydam,nie ma opcji. Niech sobie pani poradzi sama" to gruba przesada,a wystarczyło zapytać Pania z kasy obok,czy mogłaby rozmienic. Podziękowałam za zakupy, a produkty zostawiłam Pani kasjerce,która nie byla zainteresowana sprzedażą i obsługa klientów. Bardzo nie pozdrawiam Pani,która obsługiwała kasę numer 13 dzisiaj o godzinie 17:30.

A.

Nie polecam pracy tutaj, chamskie zachowanie niektórych pracowników, brak kultury, ciagle o coś problemy, człowiek jest tam w wiecznej presji :)

luke
@A.

Zgadzam się całkowicie,miałem okazję przepracować tam 2 dni.to mobbing i tyle,każdy mówi co innego co masz robić,a najgorsze ,że obrywasz za innych.myślą,że jesteś jakimś robotem albo prostakięm ,którego można wykorzystać.

Kasjer

Rozmowa rozpoczęła się rzuceniem stawki i pytaniem czy rozmawiamy dalej. Później kilka słów o sobie i monolog rekruterki.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Mikołaj

@A., dlaczego masz takie zdanie? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i podać jakieś argumenty na poparcie tego co piszesz? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia takimi jak pakiet socjalny, szkolenie lub premie? Czy na Twoje zdanie wpłynęła atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Czekam na Twoja opinię.

Dzisiaj na dziale cukiernia kupiłam ptysie zwane przez nich jako eklerki smietanowe. Ciasto bardzo twarde a bita smietane smierdzi wymiocinami.

Zirytowany

Witam muszę niestety wygłosić swoją opinię na temat działu mięso bo to już jest przesada. Dzisiaj zakupiłem serca z kurczaka. Jak wrzuciłem do domu i je odpakowalem wydobyła się nie przyjemna woń która zmusiła mnie do wierzenia całego mieszkania. Sprzedała mi je Pani blondyneczka która swoją drogą zachowuje się tam jak by była niewiadomo kim a jest zwykłym pracownikiem widać że coś z nią nie tak zapewniała mnie że są super świeże (uwierzyłem ponieważ jeszcze nigdy nie dała mi nic starego aż do dziś). Zaznaczę też inną Panią która chyba jeszcze tam pracuje choć już dłuższy czas jej nie widziałem taka spora pani z buszem na głowie która chyba nie wie że czepek który noszą pracownicy jest po to by zakryć włosy a nie do noszenia go na samym końcu tego co ma na głowie nie dość że jest sporych rozmiarów choć nie o to chodzi każdy wygląda jak wygląda ale poza tym jest bezczelna i brak jej kultury to w jaki sposób zwraca się do klienta to jakiś skandal nie wiem co ona tam jeszcze robi. Wspomnę także o panu kierowniku ten facet to już kompletnie nie wychowany cham który napala się na kobiety które chodzą po sklepie i drze się jak by był na jakimś targu! Nie rozumiem też jak można klepac po tyłku swoją pracownice myśląc że nikt nie widzi ale to już inna sprawa. Chodzę do tego sklepu prawie dzień w dzień i dużo już widziałem na tym dziale. Reszta pracowników z tego działu jest bardzo sympatyczna jak jest coś nie świeżego odrazu powiedzą. Bardzo serdecznie pozdrawiam resztę pracowników oprócz tych trzech osób.

Klient

Kilka słów o obsłudze na dziale miesnym, nie polecam tak kupowac gdy obsluguje takie wielka kobitka z szopem na glowie, zona robila zakupy nie dosc ze z mina cierpiacej osoby obsluguje, no rozumiem godz 20 to juz nikomu sie nie chce ale gdy zona zwrocila uwage ze powinna miec czepek przy takiej fryzurze to uslyszala ze nie musi tu kupowac, skanadal!

@Klient

Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Mieszkam obok posnani i na większe zakupy zawsze tam jedziemy. Obsługa miła i mają większy wybór niż w innych. Co do obsługi to nigdy z ust pracownika bądź kierownika nie usłyszałam złego słowa. Trochę puste półki na napojach ale to wszystko

Szczera

Najwiecej placa w handlu sporzywczym zreszta jak ktos robi a nie jest leserem to nie zginie wszedzie jest dpbrze gdzie nas niema szukaja konkretnuch ludzi za fajne pieniadze ale takich to niema . W innych cerfurach mniej placa to juz mowie

oster
@Szczera

No niestety tam akurat nie bycie leserem nie wychodzi na dobre. Zapierdalasz uczciwie a ini cię dymają - idą na fajkę po kilka razy itd.

ewa b
@Szczera

Niby tak. Ale nie polecam Carrefour Posnania. Tam pracuje(usunięte przez administratora)Lepiej nie komentować. Na szczęście kilku bylych pracowników ich wydymało pięknie

tajemniczy mag

Byłem kiedyś na towarowaniu z parę razy się tam zapisałem , ten kierownik działu , który chyba ma dział napoje albo i inne jeszcze na zmianie nocnej , traktuje pracowników niepoważnie , odnosi się do nich żartobliwie , wręcz w sposób prześmiewczy , byłem tam w grudniu - listopadzie , uważam , że taka osoba wgl nie powinna być kierownikiem. Ciekawy jestem czy on chociaż podstawówkę skończył :)

luke
@tajemniczy mag

Tak popieram byłem na towarowaniu i zwykli pracownicy też są chyba bez podstawówki -po prostu mają cele,które muszą zrobić w danym dniu i na tych,którzy przychodzą z agencji pracy na kilka dni żerują-obrażają(cytat weź się skup np ogarnij się itp.)Dla nich to praca życiu,a dla mnie tylko kwestia dorobienia.Pani kierownik jednego z działów zachowuje się jak (usunięte przez administratora)-tylko spójrz w telefon to zaraz najchętniej by Tobie go zabrała.Dla młodych może ok bo się nie odezwą,ale ja w wieku 30 + nie pozwoliłem sobie na takie chamstwo.Odradzam nawet 1 dzięń towarowania !!!!

prawda !!!

nie polecam pracy w ty miejscu naprawdę wiem cos tym.. sama się przekonalalm jak pracownicy traktowani.. nawwt dyrektor ma w nosi to co się do niego mowi i jak się o cos prosi... nie potrafi nawet pracwonika wysluchac... a jeśli chodzi o reszte pracowników polozonych ie co wyżej takich jak menadżer czy tez lider to innych tez trakotj jak smieci... masaka

garsdf

Mógłby ktoś napisać jakie są warunki, bo zastanawiam sie nad pójściem tam do pracy.

Jeremi
@garsdf

Nawet o tym nie myśl,dyrektoor mało że cep ,prostak,z wykształceniem NIE PEŁNYM PODSTAWOWYM ,TO JESZCZE ,Z ŁODZI I POZNANIAKÓW NIE NAWIDZI,mobing na każdym kroku,kontrola nawet w toalecie....

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Poznań Posnania - Poznań

• Jak się pracuje w Carrefour Poznań Posnania?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Poznań Posnania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Poznań Posnania?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Poznań Posnania?

Kandydaci do pracy w Carrefour Poznań Posnania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Poznań Posnania