Opinie o Tele concept w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tele concept. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tele concept na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele concept w Kraków

Złośliwiec Nowy wpis

O rany, jeszcze się nie uspokoili... Człowiek z tej firmy miał dawno temu swoje call center w Warszawie i tam właśnie spotkaliśmy się po raz pierwszy. Atmosfera, szkolenia, ludzie - jeżeli o to chodzi to rzeczywiście trzeba przyznać, że było lepiej niż dobrze. Ale jak doszło do wypłaty to to była jedna wielka porażka, bo żadnej wypłaty po prostu nie było, a firma zniknęła. Od tamtego czasu śledzę ich sobie raz na jakiś czas na różnych forach i za KAŻDYM razem znajduję jakieś aktualne wpisy, że to oszuści itp. No cóż, to naprawdę są oszuści (tylko nie widać tego na pierwszy rzut oka, gdyż są to oszuści bardzo sympatyczni ;)) Dlatego nie dziw się, drogi Obiektywny, że trudno jest znaleźć o tej firmie jakieś informacje w necie. Zapewniam Cię, że po prostu nie opłaca im się zamieszczać jakichkolwiek informacji, ponieważ firma niedługo zniknie i pojawi się mnóstwo ludzi, którzy będą tę firmę szkalować i uwaga - ci ludzie będą mieć rację. Sam z resztą zwróciłeś uwagę na, zdawałoby się, drobną nieprawidłowość w zmianach nazwy. Ta "drobnostka" włącznie z owymi "dziwnie skonstruowanymi strukturami w ITC" okaże się potem jedną z kluczowych przeszkód przy próbie zidentyfikowania tej firmy. A Ty, droga NatalioCiongwa możesz być pewna, że wypłaty nie doczekasz się nigdy. Naprawdę dziwi mnie, że jeszcze im się ten cały proceder nie znudził. A co mnie dziwi jeszcze bardziej to to, że w pomieszczeniu socjalnym, o którym pisze Obiektywny, nie było mikrofalówki. SERIO??? Już nawet tego nie zapewniają? Myśmy przynajmniej mieli porządną, nawet całkiem nieźle wyposażoną kuchnię...

zalewska Nowy wpis
@Złośliwiec

i rozumiem ze nie robiłeś nic z faktem ze nie dostales zaległego wynagrodzenia? bo ja owszem zamierzam cos zrobic, takich rzeczy nie mozna odpuszczac a sprawa jest dosc prosta

Złośliwiec Nowy wpis
@zalewska

Hej, minęło już trochę czasu. Udało Ci się odzyskać wynagrodzenie?

Kuba Nowy wpis

W lipcu 2017 roku Sąd ogłosił o wszczęciu z urzędu postepowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postepowania likwidacyjnego

NataliaCiongwa

Oszuści!! Stanowczo odradzam, pracownicy nadal nie otrzymali zaległych wypłat, telefon w firmie nie odpowiada, nikt nic nie wie, pieniedzy prawdopodbnie sie nie doczekamy.

obiektywnie

Pracowałam w tej firmie stosunkowo krótko - odeszłam z przyczyn osobistych (rodzinnych). Przedstawię moją opinię na temat tej firmy (jest to firma telemarketingowa znajdująca się przy ul. Szlak 65). Jeżeli ktoś się nadaje do telemarketingu, to polecam właśnie tę firmę. Tylko osoby, które nie czują tego biznesu będą się czuły w nim niedobrze i to niezależnie od firmy. Ja chcę tu ocenić tę firmę, a nie taki rodzaj roboty, który (jak każdy wie) traci na atrakcyjności przez wkurzonych klientów. PLUSY * świetna atmosfera i to naprawdę-naprawdę! * dobrze zorganizowany czas przerw * bardzo mili i kompetentni koordynatorzy projektów * nowy sprzęt, brak awarii, odpowiednie miejsce do pracy * koordynatorzy naprawdę motywują i naprawdę zależy im na sukcesie sprzedawców * rozmowa kwalifikacyjna jest krótka, rzeczowa i ma za zadanie jedynie ustalić możliwości czasowe oraz sposób mówienia kandydata * jeśli są jakieś problemy z zarządzaniem, to wynikają one albo od widzimisię zleceniodawcy projektu, albo od dziwnie skonstruowanych struktur w grupie ITC * Dość wysoka stawka godzinowa (11zł brutto) i bardzo fajne premie * Elastyczny czas pracy MINUSY * trudno znaleźć informacje na temat tej firmy w internecie. Niby jest profil na facebooku, ale nie jest odświeżany * raz ta firma nazywa się tele concept, a raz ITC. I to prowadzi do zamieszań (koordynator powiedział "to nie my", gdy ktoś był umówiony na rozmowę kwalifikacyjna w ITC. A to jednak "my") * firma nie wynagradza/egzekwuje lojalności i de facto pracownik może rzucać bluzgami na temat tej firmy np. w mediach społecznościowych i kto mu co zrobi? Jeden pracownik na moich oczach nagadał przedstawicielowi zleceniodawcy projektu same złe rzeczy o firmie. I co Tele concept może potem zrobić, jeżeli zleceniodawca odwróci się od niego plecami? * Małe pomieszczenie socjalne bez mikrofalówki

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tele concept? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele concept - Kraków

Tele concept