Opinie o ABC-TOOLS Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC-TOOLS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ABC-TOOLS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC-TOOLS Sp. z o.o. w Wrocław

WypłataEnjoyer

Wszystkie negatywne opinie zamieszczone tutaj są jak najbardziej prawdziwe. Wielki prezes to tak naprawdę wielki oszust, kłamca i naciągacz. Przez byłych pracowników jest przyzwyczajony, że grube opóźnienia w wypłatach to całkowicie normalna sprawa. Krętactwo, wydłużanie każdej wypłaty to norma w tej "firmie". "Klient jeszcze nie zapłacił" to juz klasyczne powiedzenie prezesa i pani "zajmującej się wypłatami", która z kolei "nie jest księgową". Najmniej ważni na zakładzie są pracownicy na hali. Co do samej pracy to najważniejsze, żeby nowe zamówienia wpadły bo z nich są nowe zaliczki (ale z tych zaliczek nie ma na wypłaty bo przecież poprzedni klient jeszcze nie zapłacił ????). Lanie wody do maszyn zamiast chłodziwa, zero przeglądów, naprawy maszyn "na słowo" byle by działały czy brak jakichkolwiek ubrań roboczych to tylko kilka z "zalet" tego przybytku. Chyba jedyne jeszcze co się dobrego ostało to frezy, chociaż z płytkami do głowic już może być mały problem ????. Generalnie praca dla człowieka, który robi wszystko co mu się powie, lubi być poniżony i nie ma swojego zdania, lubi pracować za darmo. Krętactwo z listami obecności to też niezły wymysł. Płacenie pod stołem na porządku dziennym i nikt nie widzi z tym problemu. Wiele osób, które zdecydowało się odejść nie dostało wypłat (niektórzy machnęli ręką nawet na 10k+, bo uważają że i tak nic się nie da zrobić). "Pani z biura" niby jedynie wykonuje polecenia szefa, a też kłamie na potęgę i nie widzi w tym nic złego. Podsumowując odradzam komukolwiek współpracę z tym człowiekiem. Prokuratura się w końcu zajmie panem przemyslawem, nie pozdrawiam.

Olaf
@@ronaldinho

Jakie właściciel stawki proponował, że ludzie szli na układ, że na umowie najniższa krajowa, a reszta nieoficjalnie? I czy pracowały tu osoby, które nie szły w takie historie, i chciały wszystko mieć wpisane w umowę o pracę? Po wszystkim, co tu przeczytałem zajrzałem nawet w KRS, ale wychodzi na to, że firma działa. Przy Pasterskiej, jako ABC Tools Group BFT Burzoni Polska Sp. z o.o.

Były_pracownik

Ludzie proszę, uważajcie na firmy BFT BURZONI oraz ABC TOOLS. Po kilku miesiącach od zakończenia współpracy z tym pracodawcą wciąż nie odzyskałem należących mi się pieniędzy. Prezes tych bliźniaczych firm zachęcił mnie konkurencyjnymi warunkami wynagrodzenia, jednak już po krótkim czasie wystąpiły znaczne opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia, a warunki sanitarne na zakładzie były dramatyczne. Toaleta dla pracowników jest w takim stanie, że potrzeby fizjologiczne najlepiej załatwić za garażami naprzeciw miejsca pracy. Dodatkowo to, co można wyczytać w poprzednich wpisach to nie wymyślone historie, tylko stuprocentowa prawda. Ba, nawet dodam, że ten człowiek udający prezesa w identyczny sposób traktuje inne firmy, które miały pecha i podjęły z nim współpracę. Jeśli macie wątpliwości co do rzetelności mojej oraz wszystkich innych opinie znajdujących się na tej stronie proszę, zadzwońcie do Państwowej Inspekcji Pracy i zapytajcie o tę firmę. W momencie składania mojej skargi dowiedziałem się, że niewypłacanie wynagrodzeń pracownikom to standard a osób potraktowanych w ten sposób jest więcej. Na tym samym miejscu pracy jest założone kilka firm, aby oszukać jak największą ilość firm i ludzi !!!

Były_pracownik

@PY Rozpoczynając pracę, dostajesz umowę o prace najczęściej na minimalną a reszta dogadanej stawki pod stołem w kopercie. Praktycznie wszyscy pracownicy, którzy odeszli nie dostali zaległych pieniędzy, nawet tych na biało na konto! Rozmawiałem z panią, która prowadzi te sprawy i każdemu z automatu zaleca składanie pozwu do sądu pracy. Przeprowadziła kontrole i zastosowała dostępne narzędzia administracyjne, ale właściciel jak to powiedziała "on coś dobrze kombinuje", i z doświadczenia zaleca przy składaniu skargi składać pozew. Ja uzyskałem pomoc od adwokata, który zna już @Pracodawca oraz BFT BURZONI.

WypłataEnjoyer

@WypłataEnjoyer

To jaki czas moga mieć te opóźnienia w wypłatach, o których piszesz? Kwestia dni, tygodni, czy może miesięcy? Czy koniec końców wypłacają co trzeba?

WyplataEnjoyer

Właśnie takich ludzi tam potrzeba, ktorzy myślą "no w końcu wypłaci". Każde spóźnienie to naruszenie praw pracownika. Wyobraź sobie że masz do opłacenia mieszkanie, rodzinę do wykarmienia, a wypłatę zamiast normalnie dziesiątego to dostajesz przy dobrych wiatrach pod koniec miesiąca. Tak jak pisałem wyżej, jak masz już dość i chcesz zakończyć współpracę to znajdą sposób abyś nie dostał jednej, dwoch, czasami trzech wypłat. Nie chodzi o spóźnienie, nie dostaniesz ich wcale. Większość nic z tym nie robi bo na zakładzie panuje przekonanie że nie da się z tym nic zrobić co wydaje mi się śmieszne (dorośli ludzie, często z rodziną na utrzymaniu nie domagają się swoich ciężko zarobionych pieniedzy). Nie wiem jakim cudem ten człowiek znajduje jeszcze ludzi ktorzy chcą z nim współpracować

@WyplataEnjoyer

Hmmm...jeżeli płacą całkiem nieźle to może byłbym w stanie tak sobie rozłożyć pieniądze do końca miesiąca, że byłbym w stanie jednak przeboleć to, że są opóźnienia, dlatego tez pytanie jakiego rzędu są wypłaty? Jesteś w stanie podać orientacyjne widełki płacowe? No i skoro wypłacane jest do ręki, to jaką umowę z pracownikiem podpisują?

@ronaldinho Nowy wpis

Na umowie najniższa, reszta pod stołem w zależności jak się dogadasz a i tak nie ma to znaczenia bo często tych pieniędzy nawet nie zobaczysz na oczy. Rozkładać sobie wypłatę żeby starczyła na dwa miesiące bo prezes zrzuca na pracownika winę za opóźnienia? Serio? Jesteś mega naiwny, a tacy są potrzebni prezesowi. Idź do pana przemka pracować za darmo bo jego umowy i ustalenia nie obchodzą.(usunięte przez administratora)

Olaf Nowy wpis
@@ronaldinho

Frezera nie szukają już? Tu jakieś oferty są, ale same stare z 2016 r.,a mi chodzi o coś teraz wiadomo. Może ktoś coś słyszał na temat jakichś aktualnych ogłoszeń i Naborów? Jeśli tak to ogólnie ile lat doświadczenia chcą od człowieka? Jest możliwość przyuczenia w ogóle?

@Były_pracownik

Cześć, a firma daje umowę o pracę? Bo nie rozumiem jednego, niżej ktoś również pisał o niewypłacalności i podobno są pracownicy, ktorzy na 10 tysięcy machneli ręka, ze nic się nie da zrobić. Rozumiem obawy, jakby praca była na czarno, ale w innym przypadku?Tak z ciekawości, jakie to konkurencyjne warunki proponują na początku?

Były_pracownik Nowy wpis

Czy firma ABC-TOOLS Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ABC-TOOLS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wszyscy ludzie mają zaległości w pensjach? Wiesz może ile czasu ludzie czekają za kasą? Widzę, że podpisujesz się jako były pracownik, wypłacalność to był główny powód odejścia? Jak przebiegało zakończenie współpracy?

Tak, wszyscy ludzie mają zaległości w pensjach.

Max

Nie bardzo rozumiem. Wypłaty opóźnione o trzy miesiące i nadal ma pracowników? Dziwne że w ogóle ktoś tam zostaje skoro trzeba się prosić o swoją kasę. A ile jest w tych kopertach powyżej minimalnej jak już szef zdecyduje się zapłacić? Ty tak dostawałeś wypłatę i wiesz?

Sylwia

Czy jest tu ktoś z pracowników, który opisałby merytorycznie warunki płacy i pracy w firmie bo są tu w większości (albo i wszystkie!) wpisy jednej i tej samej osoby. Potrzebuję bezstronnej i obiektywnej opinii. Będę wdzięczna. Z góry dziękuję.

@Sylwia

Cześć, tak są jednej osoby i tą osobą jestem ja! Mistrz Hassa. Jeśli szukasz pracy w Abc-tools odradzam! Jeśli myślisz, że kłamie czy coś to dam ci parę wskazówek które moga ci pomóc podjąć decyzję, zobacz gdzie jest lokalizacja firmy a gdzie znajduje się faktycznie, zrób obejście po firmie ale mi chodzi o hale, łazienkę pomieszczenia które są ukryte przed sanepidem itp, ludzie niekompetentni, wpisz sobie imię i nazwisko właściciela ale tego Pana (Przemysław Waligóra), poczytaj opinie Hotelu miodowego w Dzierżoniowie ten sam właściciel. Jeśli to cię nie przekona to na pewnie przekona cię to jak się zatrudnisz i z dniem wypłaty nie będzie wypłaty. Powoła osób która odeszła nie dostała kasy. A dlaczego tyle wpisów jest ode mnie ? Ponieważ chcę, żeby prezesa trafił do za kratki i był (usunięte przez administratora) w więzieniu. Zaszedł mi za skórę! Odradzam całkowicie! Aktualnie działają pod nazwa Burzoni jakoś tak. Pozdrawiam ciepło Przemka (usunięte przez administratora) który powinien dostać za swoje!

Sebastian
@Mistrz Hassa

Tylko połowie płaci czy co? Jakaś część pracowników chyba została i oni mają płacone? Bo przecież nie robią za free? Tobie ile zalega? Ostatnią wypłatę czy więcej?

@Sebastian

Robią za free, aż w końcu nie wytrzymują bo czekają 2-3 miesiące na wypłatę i odchodzą. Oczywiście pieniędzy już nigdy nie zobaczą.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ABC-TOOLS Sp. z o.o.?

Mistrz Hassa

Jakie warunki ? Wystarczy, że oddychasz i już spełniasz warunki. Dużym + dla firmy jest jak lubisz być ruch** w dup* bo szef robi codziennie nie wypłacając wypłaty, płacąc na czarno (Jak zapłaci) oszukiwanie, przepisywanie ciebie na inne firmy bez twojej wiedzy, branie dotacji na fikcyjne stanowiska itp. Nie daj się obietnicą kasy itp, wszystko to jest fikcja :) Pozdrawiam cieplutko cała firmę, koniec firmy coraz bliżej, Panie Bartku czas pójść do innej firmy i zobaczyć jak tam dasz radę! Krzyczeć to możesz w domu na swojego tatę a nie na pracowników :)

Sebastian
@Mistrz Hassa

Jak to na czarno? To nie daje pracownikom żadnej umowy? Ty nie miałeś? Bez papieru trudno wyegzekwować należne pieniądze. U wszystkich pracowników ma zaległości?

Mistrz Hassa

I Cyk pierwszy listy poleciał do PIPU. Tak jak obiecałem a staram się dotrzymać słowa będę regularnie pisał listy i opisywał sytuację która działy się w czasie kiedy pracowałem i które aktualnie się dzieją :P Mam cel który chce osiągnąć i będę szedł konsekwentnie do przodu bo takie osoby jak "prezes," nie powinny istnieć w społeczeństwie również osoby które są na stanowisku zarządzającym są współwinny tego bo zamiast przeciwstawić się, pchacie do go*** razem z Szefem. Nie wstyd ci patrzeć codziennie rano w lustro, że jesteś nik** w życiu ale w pracy czujesz się kimś, bo możesz pomiatać innymi jak szef tobą. Tak to do ciebie nie muszę wymieniać imienia żebyś wiedział, że to do ciebie a jak nie wiesz zapytaj się chłopaków to ci powiedzą. Pozdrawiam i całuje całe Abc-Tools PS: Niedługo się wezmę za Hotel Miodowy (Również kolejna inwestycja "prezesa")

HURCO-OKUMA-HASS
@Mistrz Hassa

Też pracowałem w tym czymś trzymam kciuki by cwaniakowi dobrali się (usunięte przez administratora) a jest za co. Jak ja tam pracowałem to wszyscy albo prawie wszyscy operatorzy CNC dostawali kasę pod stołem.

Mistrz Hassa

Dzień dobry, Jak tam chłopaki wypłata jest ? Nadal robicie w tym (usunięte przez administratora) ? Chłopak który nie zna się na pracy wami rządzi ? W nadchodzącym roku czas na zmiany w tym wypadku zmiany pracy! Czas odejść od Pana Przemysława i jego pomagierów. Już sam PIP mi nie wystarczy więc wysyłam zgłoszenie o oszustwa podatkowe + złe składowanie chemii itp :P Pozdrawiam i całuję całe Abc-tools :)

uczeń hurco

Wigilijny nadszedł czas, premia znów minęła was, chcę złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi do wypowiedzenia w nadchodzącym Nowym Roku!

Mistrz Hassa

Tradycyjnie, jak co roku, Wypłata nie jest w toku Większość życzy wypłaconej wypłaty i prezentów znakomitych, a ja Ci życzę: Dobrej pracy i wypłaconej płacy Wesołych Świąt! Mistrz Hassa

Mistrz Hassa

Chłopaki jak tam wypłata ? Będzie czy nie będzie ? Bo góra pewnie dostała bo oni najważniejsi a pracownicy to mogą poczekać. Może szef na Boże narodzenie wypłaci jako prezent. (usunięte przez administratora)

Mistrz Hassa

Cześć Wszystkim widzę, że systematycznie kasują moje komentarze spokojnie moja częstotliwość zwiększy się o 2 razy :) Jeśli myślisz o pracy w tej firmie to odradzam, nie płacą (usunięte przez administratora), wypłaty nie w terminie nawet po kilka miesięcy, niekompetentni ludzie na stanowiskach, brak narzędzi, firma ma zadłużenia, osoby które się zwolniły nie dostały wypłat, atmosfera w pracy luźna bo wszyscy mają wszystko w (usunięte przez administratora) tylko chodzi jeden "Panicz" który kompletnie nie zna się na frezowaniu jedynie może składać długopisy, jest (usunięte przez administratora) prezesa i pozwala na dalsze funkcjonowanie tej firmy, (usunięte przez administratora)w tej firmie to nie istnieje, w toaletach to można się załatwiać na samym środku i nie będzie różnicy. Szef jest (usunięte przez administratora) i krętaczem, jeśli ma okazję, żeby cię(usunięte przez administratora) to nie zastanowi się ani sekundy dłużej. Zaczynał jako przedstawiciel Avona więc kompletnie się nie zna na robocie. (usunięte przez administratora)która tam pracuje (Pozdrawiam serdecznie Panią Anię jak dobrze pamiętam) niestety również jest współwinna tego co tam się dzieje, ponieważ ciągnie ten zakład dalej, (Niedługo koledzy z PIPU wpadną to pewnie nie będzie ciekawie dla Pani) No to do rzeczy jeśli zastanawiasz się nad pracy w tym czymś to już nie musisz i szukaj czegoś innego. Pozdrawiam i Całuje całe Abc-Tools

Bartek Technolog

I Cyk kolejny dzień pracownicy nie mają wypłaty no i nie zapowiada się, żeby mieli. A co jest najlepsze ? że dalej przychodzą do pracy xd. Jeśli ktoś liczy z pracowników na premię to możecie sobie wziąć po płytce z węglika :)

OKUMAS-HURCO-HASS

Wszystkich którzy nieszczęśliwie pójdą tam na rozmowę i będą tam zatrudnieni polecam tą rozmowę nagrywać bo wtedy wam będzie łatwiej odzyskać pieniądze gdy do 10 nie wpłyną na konto a szefo (usunięte przez administratora)

Szef

I cyk kolejny klient zadowolony

@Szef

O proszę to super sprawa, że klient zadowolony. ;p A co z zadowoleniem pracowników? Bo widzę na forum dość nieprzychylne opinie o braku kultury i poniżaniu tutaj ludzi. To prawda? Ustosunkujesz się może do tego? ;)

23456wesg
@Szef

Klient zadowolony bo tanio. Tanio bo zatrudniamy pracowników płacąc im najniższą krajową a resztę pod stołem. Każdy kto tam pracował to potwierdzi.

Zofia
@23456wesg

A umowę o prace chociaż proponują? ;p

Beata
@23456wesg

A tak zwana "reszta pod stołem", którą wypłacacie, to jest premia? Czy normalnie pensja?

Lidia

Ale aż tak ostro, że słowo cenzuruje? Tylko, że gdyby miał aż tak słabe podejście to kto wtedy kasę w firmie by robił jak nie pracownicy właśnie? w dodatku widziałam, że coś o pracy na czarno pisałeś, czemu ludzie mieliby się na to tak po prostu godzić?

OKUMA-HURCO-HASS
@Szef

Klient zadowolony bo masz tanio a masz tanio bo zatrudniasz bez umowy i płacisz pod stołem. Według mnie jest kwestą najbliższego czasu kiedy twój (usunięte przez administratora) zwany firmą BFT Burzoni/ABC Tools upadnie.

@Beata

To jest normalna pensja po prostu facet zatrudnia na (tu nazwa koloru na "cz").

Przemek

Pan pod pseudonimem mistrz haasa został zwolniony za pracę pod wpływem środków odurzających a teraz proboje oczernić firmę

OKUMAS-HURCO-HASS

Potwierdzam sam krótko pracowałem w tym (usunięte przez administratora) wtedy nazywało się to BFT Burzoni/ABC Tools. Żałuję że nie nagrałem rozmowy i przekazywania pieniędzy pod stołem bo pajac by już siedział.

Co jaki czas w ABC-TOOLS Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ieooei

Nie

@Ieooei

w zasadzie to dlaczego nie? Sami oferują te coroczne i tyle? Chyba, że jakoś inaczej mobilizują, jak tak to jak?

Szaszka

Правда, хотілося б змінити на лисого, чув багато негативних думок про рудих в бмв. Ви пропонуєте кейтерінг пельмені?

Zostaw merytoryczną opinię o ABC-TOOLS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ABC-TOOLS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC-TOOLS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC-TOOLS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC-TOOLS Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 31 ocen.

ABC-TOOLS Sp. z o.o.