XTM International Limited

Poznań

Opinie o XTM International Limited

moijsza 2016-08-06 14:32
wiesz ale jak starasz się op wzięcia udziału w aktualnych rekrutacjach na takie stanowiska jak np. Senior Java Developer to wymagania przerosną młodych ludzi moim zdaniem
Agnieszka 2017-05-09 15:17
Jesteś zatrudniony w XTM International Limited? Co możesz powiedzieć więcej o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery? W jaki sposób pracodawca motywuje do pracy? Czekamy na Wasze oceny.
Wendrowniczek 2017-05-31 18:03
W Xtm bardzo sobie ceni doświadczonych pracowników. Im dłużej jesteś w firmie tym masz lepiej. A tak poza tym to normalnie - benefity jak wszedzie. Jedno ważne - to jest jeden projekt ciągle rozwijany z perspektywa stabilnej pracy na lata.
Konopista 2017-07-20 11:51
Pracuje tutaj już 2 lata i jedno co mogę powiedzieć, to to, że zarządzanie nią tej bezbłędne! Menagerowie pomocni, atmosfera super, zadania do wykonania zawsze dobrze dobrane.
Jedno co najważniejsze, coś z czym nie spotkałem się wcześniej - oni DBAJĄ o pracownika! Rozwijają go, wspierają, warto im zaufać. No i stabilizacja pracy to coś co jest bardzo wyczuwalne.
W wielu firmach pracowałem i nie rozumiem jak mogłem być zadowolony z tego co tam miałem, a co mam tuatj - nieporównywalne!
Polecanko!
lucky 2017-08-07 11:17
Fajnie tutaj! Są piłkarzyki i kawa i super ludzie! Tak to można pracować.
Agnieszka 2017-08-08 15:49
Dobrze, że atmosfera odpowiada pracownikom @konopista, to bardzo ważne w pracy, gdzie spędzamy, przecież większość czasu. A jak z innymi warunkami pracy, typu umowa czy szkolenia? Na pewno dla osób poszukujących pracy takie informacje są również ważne.
Zostaw swoją opinię o XTM International Limited - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XTM International Limited