Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

Bruno

Tak w Ostrowie będą pierwsze sprawy na początku maja. Warto sprawdzić na jakie konto bankowe zostały przelane pieniądze z aliora i ING , może na nowy firm i komornik nie sprawdził , i został pominięty , jeśli tak to przestępstwo. To może sprawdzić między innymi sąd.

j.

Ja wysłałam zgłoszenie dwa tygodnie temu o ustalenie stosunku pracy i wyplate zaległego wynagrodzenia. Za tydzień dwa tygodnie powinnam dostać odpowiedz, bo tyle sie u nich czeka z tego ci babka w IP mi mowila. Pikuś a ty tam jeszcze pracujesz? Czy w ogóle obecni pracownicy otrzymują jakies wynagrodzenia po przekształceniu firmy na via vox?

Czy ktoś złożył już może pozew do sądu pracy?

pikuś

Pracujesz tam charytatywnie. Za 3 miesiące nie otrzymałem wynagrodzenia. Żadnych informacji nie przekazują na ten temat. Odradzam. Na stronie wygląda to przyzwoicie - myślisz sobie - rzetelna firma. Rzeczywistość jednak MOCNO ROZCZAROWUJE. NIE POLECAM.

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Maciek

Hej, jeżeli pracujecie, pracowaliście w Holi, a macie już dość braku wypłaty i chcielibyście pracować jako normalny Doradca Klienta, wykonując 5 telefonów dziennie, a nie 150, zapraszam do wysłania CV na warthunder2555@gmail.com. Pytania też proszę na adres email.

Madame
@Maciek

Niestety, ja sparzyłam się właśnie na VIA VOX. Po dwóch tygodniach szkolenia z powodu jednego dnia nieobecności poinformowano mnie, że dalsza współpraca nie jest możliwa, mimo, że wcześniej, przez cały tydzień uczestniczyłam w szkoleniu. Straciłam czas i energię dojeżdżając na Starołękę, i kasę - uwzględniając koszt dojazdów (nie jestem z Poznania). sTUPROCENTOWY ANSURD.

Klara
@Madame

Odwieczna zagrywka - szkolenie nie jest płatne, nie podpisujesz żadnej umowy (czyli właściwie uczestniczysz "na czarno") i po 2 tygodniach nie masz żadnej gwarancji, że otrzymasz umowę

doktor
@Madame

A przeszłaś pozytywnie rozmowy testowe?

m.

Zatrudniają teraz jako VIA VOX - uważajcie na tą firmę i nie dajcie się zrobić w bambuko jak wiele ludzi z Holiconu.

Czy w Poznaniu ktoś dzwoni?

@ja

poznan dziala juz jako nowa firma.

nick

trzeba bylo od razu napisac w ogloszeniu o prace ze szukacie wolontariuszy

Bruno

Potwierdzam spotkanie w Ostrowie żenada, nie wiem jakie pieniądze musiał by mi prezes dać by zrobić z siebie takich pajacow. Faktycznie panom się pomyliło ze nie przyjechali jako osoby prywatne tylko w imieniu holiconu.Co do adconectu oni kasę za luty otrzymali, gratulacje dla ich przełożonych postawili się panu prezesowi i udało się można tylko do tego trzeba mieć jaja a nie skorupki. Pan prezes czeka na pozwy jak to ujął pan Koszal będzie sprawa to się odniosą. Zmieniajcie umowy w sądzie pracy tym bardziej nic to nie kosztuje. Dzisiaj podpisywał rachunki z aliora i ING , adconectu był na tyle mądry ze że swoimi konsultantami zrobił osobno bez udziału holiconu by się nie okazało jak to już bywało że rachunki nie dojechałyy.Jeszcze raz gratulacje dla przełożonych adconectu można po ludzku z wzajemnym szacunkiem .Panowie z holiconu może koledzy po starej znajomości nauczą Was jak nie stracić szacunku do samego siebie i wasze skorupki to nie zbuki .

ostrowianka

Dzisiaj byli z holiconu w Ostrowie , bez żadnych konkretnych informacji poza nic nie wiem - no jak takie biedaczki. Zdziwieni co wszyscy od nich chcą gdy koleżanka ich poprosiła o konkrety to jeszcze poczuli się popokrzywdzeni i jak zdarta płyta jedno i to samo w koło. Mało tego z brakiem poszanowania naszej godności jako byłych pracowników kłamiac prosto w oczy. Zero empatii jak to stwierdzili będzie sprawa w sądzie to się odniosą bo tak najlepiej . gratuluję dobrego samopoczucia. Prezes nie źle musi im za to płacić , gratulacje po trupach do celu bez żadnej etyki .Kiedyś panowie będziecie w takiej samej sytuacji Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

Bruno

Acha jeżeli macie smieciowa umowę o pracę możecie zmienić jest status .jeżeli musieliśmy wykonywać w określonym miejscu i był nad wami zwierzchnik jak koordynator , kierownik można wnieść do sądu o zmianę kwalifikacji umowy ,

j.
@Bruno

Dokładnie. To się nazywa ustalenie stosunku pracy. Sama złożyłam już wniosek o ustalenie stosunku pracy i o wyplate zaległego wynagrodzenia do Inspekcji Pracy. Czekam na ich odpowiedź. To nic nie kosztuje z tego co sie orientowałam.

Bruno

Ciekawe w środę będzie przedstawiciel holicon w Ostrowie o 10 zapraszam wszystkich zainteresowanych. Co do informacji że ZUS i skarbowy nie odpuszcza to już jest ciekawe na co czekają. Może na oficjalne zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa. A może Nowe firmy to nowe konta , i komornik również ma być wystawiony do wiatru.

Rocky

żeby wydrzeć trzeba mieć skąd wydrzeć a tu nie ma szans - w skarbowym wiszą na kilka baniek i w ZUS podobnie więc te instytucje nie odpuszczają z wsadzeniem do pierdla włącznie :)

Bruno

Jak zobaczyłam nabór na infolinię do Ostrowa to nie wiem czy się sśmiać ilu jeszcze ludzi chcecie oszukać. Byłym pracownikom nie płaci cie od stycznia. ,mało tego pozostawieni sobie jak te worki ze śmieciami które pozostały , może teraz będzie sprzedaż robili przez telefon.

nick

jak mozna tak ludzi traktowac - w tych czasach, gdzie wiekszosc umow, to umowy smieciowe!

Rocky

kasy nie odzyskacie nigdy , ponieważ byliście na umowach "śmieciowych" czyli najwyżej możecie se założyć sprawę cywilną która będzie se trwała ze 2 lata plus trzeba zapłacić od takiej sprawy wpis na dzień dobry oraz dac adwokatowi jeśli chcecie aby ktoś za was to zrobił więc przy należności zaległej około 1000 pln to pewnie ze 300 musicie wywalic na pocżtek a i tak jak wygracie po 2 latach to nikt wam tego nie zapłaci bo nie ma z czego :) - więc można dla samej satysfakcji

zdziwiona

Jakiś czas temu pracowałam w holiconie w Ostrowie i z wypłatami było różnie, ale rzeczywiście nadal nie ma wypłat za styczeń tak jak ktoś napisał w komentarzu? I naprawdę "wielcy holiconu" mówią już otwarcie o końcu firmy?

@zdziwiona

Rzeczywiście nie ma i prawdopodobnie nie będzie chyba ze sobie sami je wydrzemy.

f

Powiedzmy sobie szczerze - to już koniec Holiconu, nawet sam kierownik to powiedział. Teraz tylko czekać, aż firma ogłosi upadłość i wypłaci nam zaległe pieniądze. O ie w ogóle wypłaci!

Nigdy

O
@m.

Czyżby za tym tajemniczym m krył się sam Pan Prezes i tak szczerze odpowiedział?

@O

Nie trzeba być prezesem żeby sie domyślić prawdy o tym czy dostaniecie kase czy nie. ;) No, może osoby które jeszcze pracują będą dostawały coś w ratach żeby się zbytnio nie burzyły.

Lara

nawet nie próbujcie się brać do Holiconu do pracy, bo was wykorzystają a kasy nie dostaniecie bo firma aktualnie leży i kwiczy! dyrektor jeździ super drogim samochodem a nam wypłacić kasy to nie ma kto... jeszcze niedawno mogłabym polecić bo warunki były w porządku i praca nie należała do najgorszych, ale teraz to co się tam dzieje to jakaś totalna porażka!

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.