Opinie o Grupa M40 w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa M40. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa M40 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa M40 w Poznań

Anka

Firma ok, praca spokojna, bez ciśnienia, każdy wie co robić. Generalnie polecam.

Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Wiadomo, że zawsze można znaleźć jakieś mankamenty ale w porównaniu z poprzednim miejscem pracy tutaj panuje sielanka. Czasem jest kocioł, ale jeśli się pali jeszcze nikt nie odmówił mi pomocy. Zarobki mi odpowiadają w zupełności, jest też sporo benefitów, jednak trzeba pokazać że nie znaleźliśmy się tam przypadkiem.

Mona

Firmę stanowczo odradzam. Brak profesjonalizmu, elastyczności, ludzkiego podejścia. Omijać z daleka.

SP

Nie wiem jak praca ,(usunięte przez administratora) Moze dlatego do nauki podstaw to dobra firma .

Key Account Manager

Rekrutacja przeprowadzona dwustopniowo - pierwszy etap to rozmowa o moim dotychczasowym doświadczeniu i umiejętnościach, drugi etap to test z wiedzy i podsumowanie.

Pytania były zarówno techniczne jak i z umiejętności miękkich.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mr Nikt

Mała firma, rozrasta się, ale trochę cwaniactwa ze strony właściciela jest :/ I to obiektywna ocena, więc nie kasować :)

AK

Według mnie firma jest naprawdę ok. Ludzie sympatyczni i pomocni. Nie wiem skąd taka niska ocena, bo pracuje się przyjemnie :)

Grupam40
@AK

Dziękujemy za miłe słowa. Staramy się :) pozdrawiamy: https://grupam40.pl

Stały pracownik

Pracuję w Firmie M40 od kilku lat. Współpraca z ludźmi tu zatrudnionymi jest czystą przyjemnością, jesteśmy zgrani i możemy na siebie liczyć. Wiadomo jak wszędzie pojawiają się różnice zdań ale to normalne przy tak silnych osobowościach ;) Najważniejsza jest dla mnie możliwość rozwoju, na którą również mogę tu liczyć. Jednym słowem polecam :)

Były pracownik M40

Pracowałem w firmie M40 i ja osobiście mam bardzo miłe odczucia i wspomnienia. Praca jak wszędzie są zadania do wykonania i obowiązki. Pomimo małej wiedzy w branży zostałem wdrożony i na każdym kroku jeżeli o to poprosiłem otrzymywałem pomoc od innych pracowników. Przede wszystkim różnorodność w działaniu przy wielu różnych projektach, daje duże możliwości rozwoju i wiedzy w zakresie e-commerce. Generalnie w firmie panuje luźna atmosfera, nie ma wielkiej spiny i reżimu. Jedynie co stanowi lekki problem to dojazd komunikacją miejską do Plewisk. Są autobusy z Junikowa i Górczyna pod firmę, jednak dla osób z dalszych części Poznania kilka przesiadek znacznie wydłuża czas dojazdu do pracy. Reasumując idealna firma, aby wdrożyć się w branże e-marketingu i poszerzyć swoją wiedzę w tej materii.

Niki

Firma bardzo skrupulatnie dba o swoją opinię w internecie... (usunięte przez administratora)

rozczarowany

Stanowczo odradzam. miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tą firmą.

Jacek K.

Polecam M40.pl. Pozycjonują już moją stronę od 2 lat i jestem zadowolony. pozdrawiam Jacek. K.

Mi

Michal. Czy moglbys prosze napisac cos wiecej? Zastanawiam sie nad ich oferta na przygotowanie strony.

Nie wiem jak odnośnie pracy, ale raczej odrazam. Miałem okazje z nimi współpracować(usunięte przez administratora)

Polecam firmę M40.pl . Bardzo fajna atmosfera w pracy. Dobre warunki w biurze itp. Można się rozwijać i można być kreatywnym na stanowisku. Dodatkowo jest możliwość dofinansowania do karty multisportu :) polecam Jedyne co to firma www.m40.pl mieści się w Plewiskach pod Poznaniem (usunięte przez administratora) więc dla niektórych może być problem z dojazdem. Ale z drugiej strony jest to praktycznie Poznań:)

idek

hej moi mili nie wiecie moze czy do M40.pl - Agencja Interaktywna beda znow niedlugo poszukiwac na stanowisko konsultant do spraw e-marketingu? gdyz zainteresowala mnie firma bo oferuja zeroki wachlarz usług z zakresu IT, od prostych stron www, poprzez doradztwo, do zaawansowanych porali internetowych lub aplikacji dedykowanych., czyli cos co mnei interesuje

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa M40 - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa M40?

Kandydaci do pracy w Grupa M40 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa M40
3.1/5 Na podstawie 150 ocen.

Grupa M40