M40.pl Agencja Interaktywna

Plewiska

Opinie o M40.pl Agencja Interaktywna

idek 2015-11-12 17:48
hej moi mili nie wiecie moze czy do M40.pl - Agencja Interaktywna beda znow niedlugo poszukiwac na stanowisko konsultant do spraw e-marketingu? gdyz zainteresowala mnie firma bo oferuja zeroki wachlarz usług z zakresu IT, od prostych stron www, poprzez doradztwo, do zaawansowanych porali internetowych lub aplikacji dedykowanych., czyli cos co mnei interesuje
Paweł 2016-02-01 12:38
Polecam firmę M40.pl . Bardzo fajna atmosfera w pracy. Dobre warunki w biurze itp. Można się rozwijać i można być kreatywnym na stanowisku. Dodatkowo jest możliwość dofinansowania do karty multisportu :) polecam

Jedyne co to firma www.m40.pl mieści się w Plewiskach pod Poznaniem (ul. Grunwaldzka 519E/12, 62-064) więc dla niektórych może być problem z dojazdem. Ale z drugiej strony jest to praktycznie Poznań:)
Michał 2016-03-23 11:46
Nie wiem jak odnośnie pracy, ale raczej odrazam. Miałem okazje z nimi współpracować( usunięte przez administratora )
Mi 2016-07-11 13:24
Michal.
Czy moglbys prosze napisac cos wiecej? Zastanawiam sie nad ich oferta na przygotowanie strony.
Zszokowany 2016-11-21 11:58
Idealnie wpięty link pozycjonujący własną stronę, do tego cały adres podany żeby zaplusować w Mapach Google. M40 wie jak samemu sobie zrobić reklamę i pozycjonowanie, gratuluję autozachwytu.
Jacek K. 2016-11-21 16:05
Polecam M40.pl. Pozycjonują już moją stronę od 2 lat i jestem zadowolony. pozdrawiam Jacek. K.
rozczarowany 2017-04-27 12:14
Stanowczo odradzam. miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tą firmą.
Zostaw swoją opinię o M40.pl Agencja Interaktywna - Plewiska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M40.pl Agencja Interaktywna