M40.pl - Agencja Interaktywna

Poznań

Opinie o M40.pl - Agencja Interaktywna

Paweł 2016-02-01 12:38:37
Polecam firmę M40.pl . Bardzo fajna atmosfera w pracy. Dobre warunki w biurze itp. Można się rozwijać i można być kreatywnym na stanowisku. Dodatkowo jest możliwość dofinansowania do karty multisportu :) polecam

Jedyne co to firma www.m40.pl mieści się w Plewiskach pod Poznaniem (ul. Grunwaldzka 519E/12, 62-064) więc dla niektórych może być problem z dojazdem. Ale z drugiej strony jest to praktycznie Poznań:)
Michał 2016-03-23 11:46:47
Nie wiem jak odnośnie pracy, ale raczej odrazam. Miałem okazje z nimi współpracować i to są zwykli naciągacze.
Mi 2016-07-11 13:24:31
Michal.
Czy moglbys prosze napisac cos wiecej? Zastanawiam sie nad ich oferta na przygotowanie strony.
Zszokowany 2016-11-21 11:58:42
Idealnie wpięty link pozycjonujący własną stronę, do tego cały adres podany żeby zaplusować w Mapach Google. M40 wie jak samemu sobie zrobić reklamę i pozycjonowanie, gratuluję autozachwytu.
Jacek K. 2016-11-21 16:05:51
Polecam M40.pl. Pozycjonują już moją stronę od 2 lat i jestem zadowolony. pozdrawiam Jacek. K.
Pracownik 2016-11-23 23:01:24
Nie polecam, obiecywane są złote góry a w konsekwencji otrzymuje się zupełnie inne warunki zatrudnienia. Oferta pracy była na stanowisko copywriter, po przyjściu okazało się, że mam linkować jakieś strony na forach w kółko. Największą wagę przykłada się do działu handlowego, pozostali są traktowani bardzo po macoszemu. Umowa o pracę po trzymiesięcznym stażu za marne grosze nierealna, mimo wcześniejszych zapewnień i obietnic. Przez trzy miesiące brak jakichkolwiek szkoleń ani z zakresu SEO ani copywritingu. Nie polecam nikomu kto chce się rozwijać i zarabiać godne pieniądze. Taką robotę można wykonywać zdalnie w domu po dużo większych stawkach i nie trzeba dojeżdżać za Poznań taki kawał (dojazd przez wiecznie zamknięty przejazd kolejowy, wydostanie się stamtąd i dojechanie tam zajmuje godzinę!).
Zostaw swoją opinię o M40.pl - Agencja Interaktywna - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M40.pl - Agencja Interaktywna