Opinie o Grupa M40 w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa M40. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa M40 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa M40 w Poznań

NN Nowy wpis

Jestem tu już trzeci rok i widzę jak bardzo firma rozwinęła się na przestrzeni tych kilku lat. W tym także pod kątem troski o ludzi. Dla dobrego pracownika, który przychodzi w celu wykonania swoich zadań - to firma w której na pewno będzie czuł się dobrze.

Czy jest możliwość w Grupa M40 pracy na część etatu?

Nowy wpis

Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami, a postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie :)

m.m Nowy wpis

Pracowałem już w dwóch firmach SEO i w żadnej z nich nie czułem się tak dobrze jak tutaj, Nie dość, że miła atmosfera, to do pracy podchodzą bardzo profesjonalnie już nie mówiąc o tym, ile dowiedziałem się o prawdziwym pozycjonowaniu. Jeśli ktoś szuka pracy w firmie, która się rozwija i naprawdę myśli o kliencie to polecam.

Stażysta

To moja trzecia agencja SEO, w której rozpocząłem pracę na stanowisku juniora pozycjonera. Mimo kilkuletniego doświadczenia, okazało się jak wiele braków ma moja wiedza, w temacie pozycjonowania stron. A mimo wszystko firma zaufania mi, podczas kilkumiesięcznego szkolenia dowiedziałem się więcej niż przez wszystkie poprzednie lata, a to świadczy o tym jak profesjonalna jest firma. Jeśli chodzi o warunki pracy - mogę tylko je chwalić i polecać. Trafiłem w odpowiednie miejsce.

Key Account Manager

Rekrutacja przeprowadzona dwustopniowo - pierwszy etap to rozmowa o moim dotychczasowym doświadczeniu i umiejętnościach, drugi etap to test z wiedzy i podsumowanie.

Pytania były zarówno techniczne jak i z umiejętności miękkich.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Renata

Polecam za elastyczność, odpowiednie zarobki i możliwości rozwoju.

Asia Ż.

Projekty różnorodne i ciekawe.Bardzo młodzi menadżerowie, ale można na nich zawsze liczyć, są też dość elastyczni. Firmę polecam - w zamian za zaangażowanie dostaję stabilne zatrudnienie, uczciwe pieniądze i możliwość płynnego wejścia w świat SEO :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Grupa M40? Ktoś coś?

Wszystko z chęcią wyjaśnimy - prosimy o kontakt bezpośrednio z nami :)

Renata

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Grupa M40. Możesz powiedzieć na jaką stawkę można liczyć rozpoczynając pracę w firmie? Jest szansa na zdobycie premii?

@Renata

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania :)

Renata

Znalazłam na stronie firmy informacje o naborze na płatny staż. Czy ktoś z pracujących podpowie,jak przebiega taki staż i czy po nim jest szansa na zatrudnienie w strukturach firmy?

Zbyszek

Świetny zespół, przyjazna atmosfera w biurze, atrakcyjne zarobki. Jeśli ktoś się zastanawia nad współpracą z Grupą M40 - gorąco polecam :)

Sylwia

Pracuję w grupie m40 kilka miesięcy na stanowisku handlowym. Jestem bardzo zadowolona z warunków związanych z wynagrodzeniem oraz systemem pracy. Polecam wszystkim, którzy szukają miejsca z dobrą, pomocną atmosferą i możliwością ciągłego rozwoju.

@Sylwia

Jakie warunki Ci zaproponowano? Wiesz jak z pracą w firmie dla osób bez doświadczenia? Rozszerz swój komentarz.

Vevalaja

Pracę w firmie oceniam bardzo pozytywnie - jestem tu od kilku miesięcy i wiem, że jest to miejsce w którym chcę zostać na dłużej. Na samym starcie zaserwowano mi potężną dawkę wiedzy, którą nauczono mnie też odpowiednio wykorzystywać. Ogromna pomoc ze strony przełożonego i kolegów z innych działów, dzięki czemu wiem, że mam pełne wsparcie. Praca jest przyjemnością, mimo że wymaga skupienia, samodzielności i efektywności. Każdy dzień czegoś uczy, czuję, że się rozwijam, nabieram jeszcze większego doświadczenia i mam perspektywy na sukces. Ogólnie - polecam! :)

Zadowolony

Pracuje się bardzo dobrze. Jest fajna atmosfera i ciekawe projekty. Nikt nie jest w firmie pomijany, każdy dokładnie wie, co ma robić. Ekipa jest zgrana, wszyscy są chętni do pomocy. Dużym plusem są na pewno godziny pracy 8-16 i umowa o pracę. Dojazd do biura też jest ok.

Patrycja

Warunki całkiem całkiem, biuro kawałek od Centrum - może to być plus i minus. Fajne biuro. Dają umowę o pracę, zarobki do zaakceptowania - uzależnione od efektów. Jak ktoś szuka pracy w tej branży to warto spróbować.

AA

Jest w porządku, polecam

Joe Black

Bardzo dobrze wspominam moje doświadczenie z Grupą M40. Dostałam tam możliwość rozwoju i budowania doświadczenia. Kwestie finansowe regulowane w terminie, zatrudnienie legalne, narzędzia do pracy i wsparcie zespołu. Polecam tego pracodawcę.

Asia

Potwierdzam to co mówią przedmówcy - …. . Wiadomo - każdy zna lepsze firmy pod kątem warunków pracy z większych miast czy zachodnich krajów, ale na warunki poznańskie - bardzo fajne miejsce. Sama firma, podejście do pracowników i atmosfera jest super spoko, ludzie pomocni. Jednym zdaniem bardzo elastyczna.

Robert

Przygodę z Mką rozpocząłem na przełomie roku. W branży SEO pracuje od 3 lat, myślałem, że widziałem już wszystko. GrupaM40 rzuciła nowe światło. Miałem na początku wątpliwości, gdyż spotkałem się z mało przychylnymi opiniami nt. firmy. Od czasu pojawienia się nowego Prezesa to zupełnie inna sprawa. Sposób podejścia do klienta, zaplecze jakim firma dysponuje są czymś co zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie. Polityka nie zakłada zdobywania klientów na sile, wyróżnia ją to z pośród innych. Profesjonalne podejście do pracy, ogromne doświadczenie ludzi, rewelacyjna atmosfera. Dla mnie M40 to kolejny duży krok w karierze.

Dondi

Jestem w tej firmie od samego początku, przeszliśmy niedawno szereg zmian. Nie da się ukryć że większości pracowników strach zajrzał w oczy. Przerywaliśmy sztormy i burze i tak oto dziś mamy świetny zespół i o wiele lepszą usługę. Piątka dla wykonawczych!

Khorin

Firma z doświadczeniem na rynku, praca w fajnej atmosferze z ludźmi chętnymi do rozwoju i profesjonalistami w swoim fachu. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa M40 - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa M40?

Kandydaci do pracy w Grupa M40 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa M40
3.1/5 Na podstawie 150 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042