Opinie o BIC International Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BIC International Polska sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BIC International Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIC International Polska sp. z o.o. w Poznań

Natalia

@anonymous, bardzo Cieę proszę, abyś nie używał słów wulgarnych na forum publicznym, ponieważ łamią one zasady, które panują na tym forum. Zapoznaj się z regulaminem przed komentarzami w tym temacie https://www.gowork.pl/regulamin Poza stawką, którą podałeś w komentarzu firma BIC International Polska przewiduje jeszcze jakieś dodatki, dla osób, które są zatrudnione na stanowisku kierowcy w tej firmie? @obiektywny, dlaczego uważasz, że Twój komentarz zostanie usunięty? Jeżeli jest zgodny z panującym regulaminem forum gowork.pl to, jak zresztą widzisz komentarz nie znika z forum. Wypowiedz się bardziej szczegółowo na temat stanu narzędzi do pracy w tym przypadku aut, które oferuje firma BIC International Polska. Czy zdarzały się sytuacje, że w trakcie długiego wyjazdu samochód odmawiał posłuszeństwa?

Natalia

@Łukasz, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy za pośrednictwem firmy BIC International Polska na stanowisku kierowcy. Możesz przybliżyć, jak wyglądają konkretnie zarobki? Poza stałą stawką wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od innych czynników? Np. oszczędna jazda bądź inne tego typu warunki? Napisz coś więcej na ten temat.

Mariusz

Witam, czy są wśród forumowiczów osoby które pracują w Niemczech w miejscowości Jena na stanowisku kierowca w systemie 3/1 na chłodni ? Praca przez firmę Bic international Polska. Czy są dobre warunki ? Proszę o opinie

Natalia

@obiektywny, możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją sytuację, która miała miejsce poprzez zatrudnienie w firmie BIC International Polska? Rozumiem, że pracowałeś na stanowisku kierowcy, dlatego przedstaw, proszę, jakie warunki zaoferował Ci pracodawca oraz jak wyglądał Twój typowy dzień w pracy. Opinia, którą wyrazisz będzie pomocna dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BIC International Polska sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
obiektywny

Kierowco uważaj na tą firmę. wsadzą Cię na minę. Gorszej firmy nie spotkałem. Umowy śmieciowe... masakra. LSH i Sproloo to jedno i to samo- (usunięte przez administratora)!

Natalia

Czy są wśród forumowiczów osoby, które zamierzają aplikować do pracy w firmie BIC International Polska na okres wakacyjny? Czy agencja pracy oferuje taki rodzaj czasowy zatrudnienia? Osoby młode, które chciałyby "dorobić" w wakacje mają szansę na przyjęcia? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Witam, otrzymałem propozycję pracy za pośrednictwem agencji Bic int. w Osnabruck w systemie 2/2 na chłodnię. Proszę o komentarz, jeśli ktoś miał bądz ma do czynienia z firmą w Osnabruck za pośrednictwem Bic int. Serdecznie dziękuję za wszystkie wskazówki. Pozdrawiam Piotr

Natalia

@Sebu, skąd masz takie informacje? Czy miałeś na myśli premię motywacyjną za przyjęcie do pracy? W każdym razie rozmawiamy tutaj o firmie BIC International Polska. Czy jesteś zadowolony z warunków pracy? Może wiesz czy firma rozwija się i planuje przyjęcia nowych pracowników? Nawet kilka zdań może stanowić wielką pomoc.

Natalia

@Paweł, rozumiem, czy może więc opisać jaki związek ma firma Rutom Cargo z firmą BIC? Myślę, że to ważna informacja dla potencjalnych kandydatów, którzy nie znają jeszcze dobrze struktury firmy. Warto to wyjaśnić, żeby przez przypadek nie być źle zrozumianym. Dlaczego zakładasz sprawę firmie Rutom Cargo? Czy chodzi o niedotrzymanie warunków umowy?

Natalia

@Paweł, jeżeli prawdą jest, to co napisałeś, to są to informacje niepokojące. Dlaczego zdecydowałeś się na taki krok? Czy możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Jaka jest Twoja ogólna opinia o firmie BIC International Polska, czy możesz to rozjaśnić pozostałym użytkownikom?

@Natalia

Ja zakładam sprawę firmie Rutom Cargo nie firmie BIC

Zosia

prosze o jakies namiary lub kontakt do Pani

Chetnie skorzystam z podpowiedzi , poniewaz mam zamiar sądzic sie z Rutom Cargo

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Natalia

Jaka jest aktualnie sytuacja w firmie BIC International Polska sp. z o.o.? Czy są jacyś zatrudnieni obecnie pracownicy którzy mogliby powiedzieć jak się teraz pracuje? Pracujecie z BIC w Polsce, czy za granicą? Jak oceniacie zaproponowane wam warunki?

Eskobar
@Natalia

Odradzam BIC ,załatwiają pracę w firmach które potrafią z dnia na dzień zwolnić z pracy (usunięte przez administratora)

Harry

Czy ktoś pracuje w Ahaus ? Zaproponowano mi tam pracę na chłodni w systemie 2/2 .

Les
@Harry

Witam widzę same negatywne opinie na temat pracy w Fehrenkooter, czy ktoś obecnie tam pracuje lub rezygnuje z pracy?

Warmiak

(usunięte przez administratora) nie jedzcie do fehrenkötter

Stefan

Witam, pracuje przez Bic w firmie w Osnabrucku i jeżdżę z maszynami rolniczymi. Musze powiedzieć ze bardzo fajna praca. Dalekie trasy, pieniądze wypłacane na czas nawet 10, a pracować trzeba jak wszędzie. Dyspo tez dają rade. Bic wszystko załatwił. Osobiście polecam tych profesjonalistów.

Pio
@Stefan

Ciekawe jaką masz podstawę na umowie?

Gosc
@Stefan

Do Stefana ale sciemniasz kasę zanikają a ty tam nie jeździsz bo bym cie znał

Gosc
@Stefan

Stefan ale sciemniasz podaj choć jeden nr tel do dyspozycji i imię i niema tu polaka onimieniu Stefan

zainteresowany

Jak ktos bedzie wiedział cos o Bic w nordhorn ?? w systemie 2/2 na chłodnie to prosił bym o kontakt 607347886

@zainteresowany

dajcie sobie spokój z tą firmą. (usunięte przez administratora)

roberto

Kolego skoro nie polecasz tej firmy,to proszę o kontakt bo mam tam pracować tel (usunięte przez administratora)

Driver

Ta firma nie płaci czy jakie są realia ?? Ktoś tam jest ? Wie więcej ?

Eskobar

Jakieś opinie o Nordhorn z BIC na kierowce w systemie 2/2 ? Mam tam jechać i ciekaw jestem opinii

roberto
@Eskobar

Witam,też mam tam pracować od 5 marca,jak masz jakieś info zadzwoń 571 329 600 pozdrawiam Robert.

Obiektywny
@Eskobar

dajcie sobie spokój z BIC... Chyba że chcecie pracować charytatywnie!!!!

Warmiak

Jakby ktoś się wybierał 2marca do osnabruck dajcie znać na maila można by polecieć jednym autem mateusz.wubergarage@gmail.com. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BIC International Polska sp. z o.o. - Poznań

BIC International Polska sp. z o.o.