Opinie o BIC International Polska sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BIC International Polska sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BIC International Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIC International Polska sp. z o.o. w Poznań

jelonek

Pomóżcie panowie jak w tej firmie to wygląda mianowicie w Rheim dajcie jakieś info 530519280

tobiasz 5111
@jelonek

Czesć kolego ja tez dostałem ofertę pracy w Rheim w systemie 3/1 na trasach do UK ale mam obawy bo nie mogę nikogo namierzyć kto by tam pracował i powiedział jak jest :( Proszę o komentarz osobę która tam pracuje.

bic

Witam, a był Pan zapytać o swoje rozliczenie miesięczne? Składki są płacone. Ostatnia wyplata tez, oczywiście nie wspomnę ze jak ktoś odchodzi w połowie miesiąca, to otrzymuje ostatnia wypłatę dopiero do 15 dnia następnego miesiąc - to chyba logiczne. Jeśli chodzi o korzystanie z własnych telefonów komórkowych to chce zaznaczy, ze system TRANSICS ma wbudowany telefon, z którego powiniecie korzystać. Jeśli nie potraficie lub nie chcecie - to wasza decyzja. Oplaty za parkingi są również zwracane, pod warunkiem, ze ustali się z dyspozytorem, ze staje się na płatnym parkingu. I najważniejsza kwestia, czyli wynagrodzenie. Proszę czytajcie umowy dokładnie, a jeśli coś jest niejasne zgłaszajcie się do nas o wyjaśnienia. Jesteśmy do dyspozycji.

@bic

Dobry. Czy mogę dostać nr.telefonu do pani Mirony?

jelonek

Witam dostałem ofertę do Rheim na kierowcę na chlodnie w systemie 2/2 wie ktoś coś na temat tej pracy bardzo proszę o info

szyszka

Kolego, Rutom jest ok, jezdze w miedzynarodowce, pieniadze sie zgadzaja. Maja tam teraz polskiego dyspozytora. ja osobiscie polecam

Kris
@szyszka

HA HA HA !!!!

Moris
@szyszka

Hah pseudo spedytor . Nawet tacha nie zna .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BIC International Polska sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Roberac

witam własnie dostałem tel. z oferta z firmy bic jobs @bic-int.com 2200e netto jazda do angli eurotunelem 3/1 za piekne to troche ? wie ktos cos wiecej o tej firmie

Roberac

witam własnie dostałem tel. z oferta z firmy bic jobs @bic-int.com 2.200e netto jazda do Angli euro tunelem 3/1wie ktoś coś wiecej o tej firmie

Roberac

witam własnie dostałem tel. z oferta z firmy bic jobs @bic-int.com 2.200e netto jazda do Angli euro tunelem 3/1 wie ktoś coś o tej firmie

W

Pracuję w Rutomie ponad rok i tragedii nie ma-przeginki zdarzają się ale nie często, kasa w miarę na czas ( zdarzają się poślizgi 1-2dni), praktycznie cała flota jest nowa (poza pierwszymi kilkoma autami), auta wyposażone w przetwornice 1700W i mikrofale. Z reguły jeździmy 3tyg ale zdarza się że dzwonią i męczą że mają problem itp i proszą żeby zostać czwarty tydzień. W domu nie jesteś pełny tydzień​a 6 dni - jedziesz do domu bo w czwartek to do pracy wracasz na czwartek rano. Glownie jeździ się z pocztą po całym kontynencie. Nie przemęczysz się bo głównie odstawiamy naczepy na firmie i wyjeżdżamy na pauzę, często i gęsto mamy przepinki. Sporadycznie zdarzają się załadunki bokiem-glownie na Skandynawii. Podstawa na umowie 1020€ brutto plus ryczałty za nadgodziny i godziny pseudo dojazdowe- łącznie 480€ czyli podatek i składki są odprowadzane od 1550 lub 1600 a reszta do 1900€ w dietach. Kasę mają wszyscy taka samą niezależnie od klasy podatkowej-czy 1 czy 3 jest tyle samo. Po roku nowa umowa i 100 € brutto więcej. Reasumując-za taką kasę trudno znaleźć lepszą robotę gdzie niezbyt wiele będzie trzeba robić.

Staru
@W

Głównie po całym kontynencie albo j....sz cały tydzień Paryż-Niveles. Jak już napisałem na początku o.k Polatasz sobie Finlandia-Hiszpania itd a potem usadzą cię na jedną rajkę,15h pracy 9 pauzy i go go go. A no i najważniejsze 3/4 etatu jak ktoś chce emeryturę z Niemiec to się może przeliczyć. Pozdrawiam. Ps. Ponoć z Bic-a mieli zrezygnować

jarek
@W

pamietajcie ze 1020 podstawy to nie jest caly etat a 3/4 a co za tym idzie na emeryture minimalna trzeba pracowac nie 5 a 7 lat

Siwy

Przewóz kontenerów, firma z Aachen. Ktoś pracuje? Jakie opinie?

@Siwy

Ja zaczynam na tych kontenerach. Pomoc spoko z tego co z kierowcami na parkingu rozmawiałem,

Andrzej Prezes
@Adam

Adam i jak ta robota w Aachen na kontenerach? Jestem ciekawy jak możesz daj znać lub puść sygnał to oddzwonię Andrzej tel. +48784661882

Kierowca CE
@Andrzej Prezes

Pewnie starmans z kerkrade . Następna poroniona firma

Krzysiek

Witam mam wyjechać do Rheine na ciężarówki system 3/1 i trasy Niemcy-Anglia. Czy ktoś ma wiedzę jak wygląda tam praca i warunki? Mój numer 735974904. Będę wdzięczny za info.

Kklo

I jak? Jak z ta praca na wozlach w frankfurcie? Ktos cos wie? Jakie warunki? Polecacie????

mruczek

Co jest z tym Scharfem z Kassel ,że tak narzekacie?

3/1 do Rheine

Panowie mam wyjechać do Rheine na ciężarówki system 3/1 i trasy Niemcy-Anglia. Jeździ ktoś kto mógłby mi powiedzieć coś więcej? Jestem ciekawy jak to wszystko wygląda.

Kris

Pracowałem w Rutom, czasami ciężko, trzeba się czasami postawić. Jak wszędzie. Rozliczenie na koniec bez zastrzeżeń. BIC jak to agencja nie niańka. Generalnie średnio.

bolo

Proacował ktoś w Schart w Kassel, proszę o opinie

bolo

już uciekłem

Adams
@bolo

Czenu uciekles.. zostaw jakis kontak to podpytam troche jak tam w tej firmie?

kmicic

Witam,dostałem propozycje pracy w frankfurcie na komisjonowaniu na początku września,czy koś sie tam wybiera w tym terminie? może bym sie z kimś zabrał?

kolo

był ktoś z nimi w frankfurcie na komisjonowaniu? ktoś coś

Kamil

Witam. Jedzie ktoś z lubelkiego 14-15 sierpnia?

MB

Hmm.... od samego początku wygląda to troszkę podejrzanie. Trudno dojść do porozumienia odnośnie samego terminu wyjazdu itp. Ktoś jest niezorganizowany. Pracuję w DE i wiem z diagnozy że gdy problemy, opóźnienia pojawiają się na początku, później już nic nie jest tak jak należy.Ale...obym się mylił,tym razem.

man
@MB

ja mam zacząć pracę 28 sierpnia. Sam jestem pełen obaw co mnie spotka na miejscu. Jak zaczniecie pracę w 1 terminie to dajcie znać co i jak.

@man

Heyka ja też mam zacząć 28. I nie wiem czy mam już w obecnej pracy mówić że odchodzę czy jeszcze chwilę się wstrzymać??? A skąd i czym będziesz jechał???

man
@Zenek

Jadę busem z łódzkiego. Ja zrezygnowałem z pracy bo miałem zacząć 14 sierpnia ale termin mi przesunęli na 28. Generalnie to firmy nie znam ale mam nadzieje że to termin ostateczny i z pracą i zakwaterowaniem też będzie ok. Będziemy więcej wiedzieć jak zacznie pierwsza grupa.

@man

Ja gonię z zach-pom, mi zaproponowali oba terminy i wybrałem ten dalszy. No nic poczekam jeszcze kilka dni może ktoś coś napisze jak to tam wygląda na miejscu i wtedy ewentualnie rzucę wypowiedzenie.

Ambitny

A jak tam jest z umową ??? Polska czy niemiecka??? Czy może praca w delegacji??? Chodzi mi o wózki widłowe i komisjonowanie we Frankfurcie

Fenek

Ja jadę z Opola, byłby ktoś chętny na wyjazd jednym autem?

@Fenek

No do Kato to raczej za daleko masz chyba że Ty planujesz zabrać się z Kimś. Ja jadę prawdopodobnie o ile nic się nie zmieni dopiero we wrześniu, swoim autem.

@MB

no ja moge z kimś jeśli jest dalej ode mnie to zwinie mnie po drodze, a dlaczego dopiero wrzesień? pierwsi jadą na 14.08 a drugi wyjazd 28.08

@Fenek

A widzisz, mi gadali że drugi planowany jest na września.

@MB

To z tą drugą turą chyba nie jest pewne albo jest jako rezerwowa jakby się ktoś wykruszył. Pewnie jest dużo chętnych bo oferta jest trochę lepsza od innych ogłoszeń

EK
@Fenek

Dostał już ktoś informacje odnośnie hotelu? Ja dzisiaj rozmawiałem z kobietą z biura i powiedziała, że data wyjazdu może się przesunąć od dzień lub dwa. Ktoś coś wie?

@EK

I jak tam??? Wyjechałeś w końcu czy nie??? Daj znać lub ktokolwiek niech da znać czy wszystko gra??? Pozdro i być może do zobaczenia ;)

@Fenek

Fenek podaj email to sie odezwe tez jestem z okolic Opola

@Tomek

ja jade 28.08 a ty?

A z Katowic jedzie Kto??

Zostaw merytoryczną opinię o BIC International Polska sp. z o.o. - Poznań

BIC International Polska sp. z o.o.