Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o

Adres: Strefowa 1, 59-101 Poznań

NIP: 6922088897 KRS: 0000100781

Rozmowy kwalifikacyjne w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o

Zgrzewacz 2018-05-30 01:54 przez franek

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja jaką ja miałem trwała cały dzień od 8 do 16. Długo się czeka, nie wiem czemu. Następnie dostajesz trochę informacji o firmie. Póżniej testy na komputerach. Dżojstikiem jedziesz kulką po ekranie przez przeszkody. Taki pegasus. Pózniej zajęcia grupowych. Trzeba zbudować konstrukcję wraz z kilkoma kolesiami. Pózniej test na inteligencje, wkręcanie śrub. Nastepnie rozmowa rek.

Pytania

Pytania ogólne, dlaczego chce pracować, jak pracuje, czy jestem dobry. Jeszcze kilka podobnych pytań. W sumie to nic nadzwyczajnego. Można te rozmowy zrobić krótsze tylko przy tylu ludziach to trwa i trwa i trwa.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Monter 2018-04-16 12:59 przez rusłan

Przebieg rekrutacji

testy sprawnościowe dżojstkiem, krótka gadka, brak trudnych pytań. Generalnie ok, choć trochę "masowo"

Pytania

Kasa, dlaczego, po co, co wiem o vw i takie tam

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Monter 2018-01-17 10:22 przez bogdan

Przebieg rekrutacji

Ogólne informacje o firmie przedstawione przez rekrutera. Później testy na komputerze. Generalnie ok. Atmosfera ok.

Pytania

Oczekiwania finansowe, gotowość do podjęcia zatrudnienia przez agencję, powód złożenia aplikacji do tej firmy, doświadczenie. Później testy na komputerze. Generalnie ok.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Praktykant 2017-09-08 01:54 przez Student

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja odbywała się w Kostrzynie, moim zdaniem za długo trzeba było na wszystko czekać i zbyt wiele osób oczekiwało na assesment center i rozmowę o pracę w tym samym czasie. Sądze, że w Volswagenie to było moje najlepsze jak dotąd doświadczenie rekrutacyjne - pracownicy HRu są naprawdę ludzcy, dosyć wyluzowani i nie zadają durnych bezsensownych pytań, więc to bardzo ułatwia sprawę, dzięki czemu skupiamy się na istotnych informacjach na temat pracy i kandytata.

Pytania

Zadanie grupowe - 5 osób w jednym pomieszczeniu ma zbudować razem jakis projekt (oceniana między innymi współpraca w grupie) Pytania o poprzednie miejsca pracy, przedsięwzięcia, projekty, ukończone studia. Konretnie i na temat

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Spawacz zgrzewacz 2017-08-11 21:33 przez Faraon

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja rozpoczęła się o 7 rano najpierw czekanie aż łaskawe panie przyjdą potem garść informacji a następnie rozpoczęły się testy na komputerze miałem przed sobą dwa joystiki i musiałem przejechać kropeczką przez wąskie tunele oczywiście sterując joystikami dość łatwe następnie miałem jeszcze pedały pod stołem i był test na refleks trzeba było wciskać odpowiednie przyciski które wyświetlały się bardzo szybko. Jeden koleś odpadł nawet bo nie wyrabiał a wina była kompa. Następnie znów czekanie w cholerę i grupkami wchodziliśmy na salę gdzie była praca w grupie najpierw zbudowanie bodajże wiatraka lub wierzy a następnie wymyślenie cudnego hasła dla VW oczywiście wszystko w grupie następnie były testy znów manualne gdzie wkrętarka na czas wkręcalem śruby w jakaś płytę pilśniowa. Masakra a następnie czekanie do godziny 15 bądź 16 aż ta nie miła babka od rekrutacji przyjedzie łaskawie z jakimiś pożal się Boże majstrami i rozmowa kwalifikacyjna na której pytali się co pan robi żeby usprawnić swoje stanowisko pracy usłyszałem od majstra Boże że mógłbym chociaż pudełko ze śrubkami przełożyć z lewej na prawą stronę żebym miał bliżej. (Taki przykład) oczywiście nie dostałem się bo właśnie czegoś takiego odemnie usłyszeli. Także czekanie od 7 do 17 dojazd ponad 100 km i (usunięte przez administratora) A niby ludzi im brakuje a odsyłali co drugiego. Dziękuję bardzo za taką firmę. I nie opowiadajcie czasem zbyt dokładnie co działo się u was w poprzedniej firmie w sensie wasze relacje itp. Sto ich bardzo interesuje.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)