Opinie o Sanpol w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sanpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sanpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpol w Poznań

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Sanpol?

Wanda Nowy wpis

Jak tak można sprzedawać? Też zostaliśmy (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@Wanda

Pani Wando, czy kontaktowała się Pani w tej sprawie z naszymi pracownikami z działu obsługi posprzedażowej (dop@sanpol.pl)? Jeśli nie, bardzo prosimy o kontakt.

Kamil

Sprzedają towar o którym nie mają zielonego pojęcia. Bałagan w dostawie brak faktury. NIE POLECAM !!!!!

Beata
@Kamil

Czemu mieliby nie mieć pojęcia o tym co sprzedają? Jak udało Ci się to zaobserwować? jakaś sytuacja z własnego doświadczenia?

@Kamil

Dzień dobry Panie Kamilu, przepraszamy za zaistniałą sytuację. W celu jej wyjaśnienia prosimy o kontakt z działem obsługi posprzedażowej: dop@sanpol.pl

Kamil
@Beata

Zamawiałem produkt który po jakimś czasie uległ uszkodzeniu. Następnie okazało się, że sprzedali o innych parametrach niż zamawiałem. Brak odpowiedzialności za pomyłkę. NIE POLECAM.

Kamil Nowy wpis
@Beata

Aktualność

Grudzień to wyjątkowy czas. Podsumowujemy rok, angażujemy się w przygotowanie do Świąt, szukamy prezentów, mocniej zanurzamy w refleksji. Dla nas – jako pracowników firmy Sanpol – to również szczególny okres, ponieważ wcielamy się w rolę Świętego Mikołaja, który pamięta o potrzebujących - w tym roku postanowiliśmy wesprzeć Seniorów z całej Polski!

Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom, którzy chętnie zaangażowali się w stworzenie prezentów dla kilkunastu Seniorów, zamieszkujących domy pomocy społecznej oraz placówki opieki.

Dziś, 1 grudnia, całe dobro i szczera intencja „Wesołych Świąt” spływa do placówek, a już 6 grudnia prezenty sukcesywnie będą dostarczane do naszych Seniorów. Jest to szczególnie ważna dla nas inicjatywa, ponieważ prezenty zapewniają podstawowe potrzeby obdarowywanych.
Kluczowy jest jednak przekaz, jaki ze sobą niosą: widzę Cię, życzę Ci jak najlepiej, nie jesteś sam(a)!
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sanpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Bieg Kobiet - Zawsze PierWsi w Poznaniu

Bieg Kobiet to coroczna impreza, której celem jest zwrócenie uwagi naszych wspaniałych kobiet na wykonanie kobiecych badań profilaktycznych. Udział w nim biorą nie tylko Panie, ale i Panowie wspierający swoje kobiety, matki, córki i koleżanki. Panów nie zabrakło i w naszej drużynie Sanpol Sport Team, za co wielkie DZIĘKI!❤️
W tym roku, zamawiając pakiet dorzuciliśmy swoją cegiełkę na leczenie Sylwii Fleszar, chorującej na raka piersi, której choroba w ostatnim czasie podwyższyła poprzeczkę.

Jesteśmy w tym razem, a zdjęcia niech mówią same za siebie. Wspaniała organizacja i atmosfera, wsparcie i motywacja na trasie, a także szczytny cel – to wszystko sprawia, że Bieg Kobiet jest naprawdę wyjątkowy.

Czy w Sanpol pracuje się na open space?

Zależy w jakim dziale, np. nasze biura handlowe pracują się w open space.

Renata
@Pracodawca

zdalnie nie da się tutaj pracować ?

@Renata

Pracujemy zdalnie w różnych konfiguracjach, w zależności od działu, w którym się pracuje.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Sanpol? W ogłoszeniu jakie umieścili 22 marca na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

O jakie szkolenia chodzi? Produktowe, podnoszenia kompetencji? Twarde?

Luka

@2019 Dobry pracodawca będzie dla ludzi którym chce się pracować i robią to dobrze . Ja polecam pracę w firmie.

kandydat

Czy ktoś wie jak się pracuje w dziale marketingu w sanpol ? jakie warunki pracy ? Czy może ktoś ma doświadczenia z rozmowy rekrutacyjnej ?

2019

100 % prawdy - Sanpol sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pokrzywno 8 - CWANIACTWO - (usunięte przez administratora) - KUMOTERSTWO - NEPOTYZM100 % prawdy - Sanpol sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pokrzywno 8 - CWANIACTWO - (usunięte przez administratora) - KUMOTERSTWO - NEPOTYZM

bass

Chyba nie do końca rozumiem, dlaczego na takich profilach przeplatają się opinię na temat firmy, żale Klientów i jeszcze inne recenzje. Jeśli chodzi o pracę, to jest na prawdę sporo plusów. Większość firmy pracuje tutaj bardzo długo, co chyba dobrze świadczy. Dzisiaj na rynku jest sporo pracy, więc gdyby było źle, to niektórzy nie pracowaliby tutaj kilkanaście lat :) Jest sporo możliwości rozwoju, bo firma jest duża, można migrować między działami.

@bass

Otrzymam od Ciebie konkretne informacje, co do warunków pracy w Sanpol? Wiem, że na stanowisku doradcy jest wynagrodzenie stałe + prowizja. Ile wynosi ta podstawa?

AMO

SAN POL GLIWICE _ NIE POLECAM NIKOMU kilka miesięcy temu zakupiłem u nich kocioł gazowy ARISTON ... kirował mną to iż przedstawiciel SANPOLu Gliwice zapewniał iż jest dobry serwis urządzenia bo mają serwisanta na miejscu i dojeżdza w klika godzin do klienta w razie rozruchu po instalacji czy w razie awarii

@AMO

Nie napisałeś, co było nie tak z samym sprzętem czy podejściem firmy Sanpol i co ogółem się stało, że nie polecasz. A jak oceniasz obsługę w firmie? Napisz nieco więcej konkretów.Dzięki.

ssarahsalon@gmail.com

Nie polecam nikomu tej firmy . Zapłaciliśmy zamówienie , a towar ? Połowy jak okazało się nie mają , druga połowa gubi się w drodze i nie dociera. Pani pracująca we Wrocławskim oddziale żąda pełnomocnictw wysłania towaru na adres przy kolejnej dostawie, gdzie pierwsza wysłana została na ten sam i Pani nie wymagała takiego dokumentu ( wygląda na to że towar nie jest na stanie ) . Pan z działu reklamacji ( POZNAŃ ) nigdy o takich warunkach nie słyszał . Więc w tej firmie drodzy Państwo każdy ma swoje zasady , reguły , towar zamawiany i podobno przebywający na stanie w magazynie - niestety nie znajduje się tam. Wysyłka jest wciąż przekładana , przesuwana. I po co planować remont i zamawiać w Sanpolu skoro pracownicy są nie rzetelni i robią ludzi w balona. Od nikogo również nie usłyszysz słowa przepraszam , a przez telefon kłamią że informowali konsumenta ( widocznie do Wrocławskiej placówki trzeba chodzić z dyktafonem ) . ODRADZAM - I Z WIELKĄ PRZYKROŚCIĄ BĘDĘ OPISYWAŁA TĄ SYTUACJĘ INNYM LUDZIOM ABY NIKT NIE MUSIAŁ MIEĆ REMONTU 2 TYGODNIE I ABY NIKT NIE MUSIAŁ CZEKAĆ JAK NA ZBAWIENIE. Wielkie rozczarowanie , ale teraz czytając opinie na temat firmy Sanpol w internecie wiem że nie Tylko nam zdarzyła się taka sytuacja . Przydała by się selekcja pracowników i odpowiednie przeszkolenie .

sanpolowiec
@ssarahsalon@gmail.com

Skoro pracownik wymagał upoważnienia do odbioru Pani towaru, to tylko i wyłącznie w trosce o Pani dobro. Skoro towar został opłacony, a jest Pani klientem detalicznym, to do kogo kierowała by Pani pretensje w razie odebrania towaru przez osobę nieupoważnioną, która by np. uszkodziła towar lub co gorsza przywłaszczyła sobie jego część. Dostępność towaru często nie zależy od nas. Jeżeli zamówiła Pani towar, który musimy zamówić u producenta, to niestety ale nie mamy wpływu na zmiany terminu dostawy. Takie opóźnienia niestety zdarzają się w miarę często i jest to wina tylko i wyłącznie dostawców. To, że nikt nie przeprosił za zaistniałą sytuacje jest dziwne, ale niestety jesteśmy tylko ludźmi, nie każdy potrafi dobrze poradzić sobie z niezadowolonym klientem. Odnośnie zarobków, to w moim regionie nie ma różnicy między naszą, a innymi hurtowniami. Nie oczekujmy cudów, nikt o zdrowym zmyśle nie będzie płacił więcej niż inni, każda firma jest nastawiona na zysk. Brak możliwości awansu? Zależy od wielu czynników. Jednostki, które się wyróżniają zawsze mogą liczyć na szanse, co prawda potrzeba czasu, ale na pewno nikt nie będzie tłamsił dobrego pracownika. Ktoś napisał, że sanpol jest drogi... Przy tak dużej konkurencji utrzymujemy się na rynku tyle lat w ścisłej czołówce, czy było by to możliwe, gdyby ceny i obsługa były tak złe jak ludzie mówią? Nie sądze.

@sanpolowiec

co za bzdura. wina tylko i wyłącznie dostawców...ale towar jest zamawiany przez klienta u Was a nie u dostawcy więc to wy za opóźnienie odpowiadacie. poza tym dostawca świadczy o was bo to wy go wybraliście na swojego partnera handlowego. jeśli jest niesolidny to trzeba go zmienic. w przeciwnym razie ilość niezadowolonych klientów będzie rosla, a chyba nie o to wam chodzi?

Bogdan
@Tomek

Odpowiedziałeś na dosyć stary wpis. Zastanawia mnie, czy masz może aktualne informacje związane z pracą w firmie Sanpol? Ciekawi mnie, czy doszło do jakichś zmian, czy może wszystko wygląda po staremu.

Lucek
@Tomek

Niestety zmiana dostawcy nie jest taka proste jak opisujesz. Wśród dostawców Sanpol są globalne marki, których produkty mają ugruntowaną pozycje na rynku i zwyczajnie muszą być w ofercie.

@Lucek

Wnioskuję, że możesz sporo wiedzieć na temat firmy Sanpol, co dobrze by się składało. Bardzo mnie ciekawi, jak podchodzą tam do zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy mają one szanse na zatrudnienie tam?

PP

Firma szuka obecnie handlowców w kilku lokalizacjach (http://www.sanpol.pl/praca). Cały czas się rozwija, więc warto się zainteresować. Kilka lat temu przeszła znaczną reorganizację, więc jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku, pewnie potwierdzi, że zmiany jak najbardziej na plus :)

Filipek

Podpowie mi ktoś na jakie zarobki i dodatki do podstawy można liczyć mając doświadczenie?

Bartez
@Filipek

Jest to sprawa bardzo indywidualna i zależy od stanowiska. A z tego, co kojarzę, to w firmie Sanpol jest mnóstwo różnych działów

zorientowany

Sanpol od roku 2010 przechodził bardzo trudny okres transformacji organizacyjnej, który jest na ukończeniu.To prawda,by przetrwać i tworzyć szanse dla najlepszych pracowników ,zostało zwolnionych bardzo wiele osób. Rynek się zmienił i Sanpol też musiał się zmienić.Jednak w firmie jest wiele osób, nie pochodzących z rodzin udziałowców, które rozpoczynały pracę w magazynach a dziś zajmują kluczowe stanowiska w handlu czy logistyce, są również tacy, którzy od magazyniera dobrnęli do funkcji dyrektorskich.Udziałowcy Sanpol też rozpoczynali od pracy w magazynie.W Sanpol docenia się trudną pracę magazyniera, dlatego podjęto wysiłki nad modernizacją logistyki w Poznaniu, by zapewnić komfortowe warunki pracy w ogrzewanych magazynach, co w branży standardem nie jest. W firmie nikt nie jest zatrudniony na "umowie śmieciowej" a firma płaci wymagane składki ZUS i podatki.

Jony Bravo
@zorientowany

Przecież większość ocen pozytywnych piszą ludzie tam pracujący:)Dno i (usunięte przez administratora) Plany i jeszcze raz plany oraz marża haha.Np w Zielonej Górze pracuje niby dwóch kierowników i nikt nie wie pp co one są.Weszli w układ z deweloperem i pajacuje jeden z nim przwd kamerami w koszuli repezentując obie firmy z logiem na kołnierzyku.Czlowiek zeby sie tak poniża to nikt inny jak Jacek F.zwany chynowskim cwaniakiem nie nadającym sie do niczego.Pow.tylko że to firma z Gorzowa.Sprzedał sie jak tania suc..ka za płotem.Jacek zmień sie...

Wielbiciel
@zorientowany

Od magazynier do funkcji dyrektora to tylko Pan Kokot " rudy"

Wielbiciel
@zorientowany

A dzięki wsparcia swojego ojca który jest w zarządzie to magazynienier stanie się dyrektorem. Bo raptem w tedy zbyt dużego doświadczeni A nie trzeba mieć bo wystarczy roczne i może być

agent007

witam, Ja pracuje w piasecznie i szczerze syf kiła i mogiła. Warto zwrócić uwagę na umowę tzn na podstawę bez premii-nędza. Doświadczony pracownik w sezonie potrafi dostać na łapę 1860

leszek z nadarzyna
@agent007

W Piasecznie były warunki jakie były, to 50 letnie budynki po starej fabryce telewizorów, ten (usunięte przez administratora) pamięta jeszcze Towarzysza Gierka ;) Teraz Sanpol funkcjonuje w nowej hali na terenie Segro Tulipan Park Nadarzyn i jest duuuużo lepiej.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sanpol? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

m

Serdecznie odradzam pracę w Sanpolu. Panuje tam niesamowity bałagan, którego przykładem jest historia zakupu przeze mnie firmowego produktu w postaci kabiny natryskowej. Zakupiłem ją 3 lipca 2018 r. i zapłaciłem najpierw zaliczkę , a potem - mimo nie wyznaczenia terminu montażu - całą resztę. Pierwszy termin montażu był wyznaczony na 26 lipca, ale nie "doszły" na miejsce komponenty tej kabiny (okazało się, że jedyny egzemplarz firmowego produktu jest uszkodzony - w firmowym magazynie), więc wyznaczono nowy termin- 2 sierpnia. W międzyczasie przyjechał jakiś dziadek furgonetką i z moją pomocą wytaszczył z niej 2 wielkie kartony po 20 kilka kg. Pokwitowałem odbiór kabiny. Po rozpakowaniu kartonów zorientowałem się, że to nie była nawet połowa zamówionej i opłaconej kabiny. Po interwencji znowu przyjechał ten miły staruszek i dowiózł mi znowu 2 kartony nie żądając już pokwitowania. Kiedy przyjechał kierownik ekipy, która miała mi złożyć tę kabinę odkrył, że brak jeszcze stelaża do brodzika. I znowu czekałem na stelaż. W końcu odebrałem go sam, żeby nie fatygować już tego dziadka. Wyznaczono mi nowy termin montażu - 17 sierpnia. Wziąłem kolejny dzień urlopu wypoczynkowego żeby wszystkiego dopilnować - i odpocząłem setnie, bo montaż się nie odbył, gdyż stelaż nie pasował do mojego brodzika (był o numer za duży). Dwa dni później dostałem sms od kierownika montażu, że "przytną" mi stelaż do rozmiaru brodzika, choć poprzednio na moją propozycję przycięcia stelażu powiedział, że w ten sposób utracę gwarancję na swoja kabinę. Odpisałem, że się nie zgadzam, na co on oznajmił, że przekaże tę wiadomość do Sanpolu (gdyż był tylko wynajętym podwykonawcą, a nie pracownikiem Sanpolu - to właściwie dlaczego Sanpol sprzedawał mi kabinę z montażem, jeśli nie miał możliwości jego wykonania? ) Od tego czasu minął już miesiąc i nie mam ani kabiny ani żadnego kontaktu z Sanpolem (brak odpowiedzi na maile, nie odbierane są telefony). Jeśli chcecie pracować w takim bajzlu i narażać się na pretensje klientów, to składajcie CV w Sanpolu. Gwarantuję, że będziecie mieli wszystkie te atrakcje gratis. Podaję mój telefon dla chcących potwierdzić te wiadomości: 501 433 156.

oko777

Pracował ktoś tam z was przez agencje?

Elias

Byłem na rozmowie ogólnie żenada, brud, otwarty magazyn, 3350brutto z ogłoszenia to ściema. Podstawa, premia za brak L4, za wydania, okres próbny wychodzi 3000brutto sensacji nie ma, po pół roku podwyżka haha dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpol - Poznań

• Jak się pracuje w Sanpol?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpol?

Sanpol