L-Bit

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o L-Bit

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L-Bit

Administrator

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Wrocław i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Admin

Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda atmosfera pracy w biurze i zarobki ?

Mick
@Admin 29.10.2016 11:52

Atmosfera słaba i zarobki yak samo. Nie polecam.

Inżynier
@Admin 29.10.2016 11:52

Atmosfera w biurze zależy od zespołu, ja pracuję tu od dwóch lat i jestem zadowolony z warunków. Na zarobki również nie narzekam, bo na swoim przykładzie widzę, że jeżeli tylko chcesz się rozwijać, to wiążą się z tym też podwyżki. Wszystko zależy od osoby i jej podejścia, ale oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Ja polecam tę firmę.

admin

No i jak z zatrudnieniem jest teraz u nich w L-Bit , bo jakaś tu cisza na forum i nie wiem czy będzie można się załapać na coś.

Zostaw opinię o L-Bit - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L-Bit