L-Bit

Wrocław

L-Bit
2 3

Opinie o L-Bit

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy L-Bit?

Henry

Niektórzy natomiast jedynie potrafią narzekać

Honorata

Ostatnie opinie o L-Bit pochodzą z ubiegłego roku. Jak teraz oceniacie tą firmę? Czy coś się zmieniło? Widzę że firma poszukuje asystenta projektanta - w wymaganiach jest dyplom z zakresu budownictwa lądowego. Co sądzicie o tej posadzie? Warto aplikować? Czy wiąże się z możliwością rozwoju i perspektywami na późniejszy awans zawodowy?

anonymous
@Honorata 06.04.2018 10:29

Nie polecam pracy w tym biurze. Jest to biuro typowo kreślarskie wyłącznie żelbet. Uprawnien tam sie nie zrobi, żaden z kierowników nie ma nawet uprawnień. Osoby zarządzające zespołem myślą że są panami świata. Praca wyzyskująca studenta. Płaca jak w biedronce

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Wrocław i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Admin

Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda atmosfera pracy w biurze i zarobki ?

Inżynier
@Admin 29.10.2016 11:52

Atmosfera w biurze zależy od zespołu, ja pracuję tu od dwóch lat i jestem zadowolony z warunków. Na zarobki również nie narzekam, bo na swoim przykładzie widzę, że jeżeli tylko chcesz się rozwijać, to wiążą się z tym też podwyżki. Wszystko zależy od osoby i jej podejścia, ale oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Ja polecam tę firmę.

No i jak z zatrudnieniem jest teraz u nich w L-Bit , bo jakaś tu cisza na forum i nie wiem czy będzie można się załapać na coś.

Zostaw opinię o L-Bit - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L-Bit