Opinie o MCKEEN-BEEF w Lisków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MCKEEN-BEEF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MCKEEN-BEEF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCKEEN-BEEF w Lisków

Młody

Brak słów na nich.....

Yyy

Linne zdemaskowane jak traktują zwierzęta tak i ludzi ciekawe kiedy w końcu wezmą się za mobbing w liskowie

Sonata

Tak. Możesz sobie za prywatne pieniądze kupić cole albo jakieś batoniki w automacie firmowym. Jeśli nie uważasz tego za pozytyw to wyobraź sobie że siedzisz w pracy bez kanapek cały dzień i nie możesz wyjść do sklepu.

Nik

Co tam nowego u Niemca? Zapierdol jak zawsze i pieniądze mierne?

Aleksander
@Nik

Pracowałeś kiedyś w firmie MCKEEN-BEEF? Na przyszłość chciałbym Cię prosić, abyś nie używał wulgarnych zwrotów. Poszukuję rzetelnych informacji związanych z tym pracodawcą, dlatego liczę, że dowiem się czegoś od Ciebie.

@Aleksander

Jeśli chcesz się tam zatrudnić. To grubo sobie to przemyśl. Zresztą sam fakt ,że cały czas widnieją ogłoszenia,że kogoś zatrudnia daje do myślenia,że coś w tej firmie jest nie tak. Mobing straszny. Szefowa zwykła prostaczka,która dorwala bogatego dziada . I robi z siebie wielka Panią. Na początku pięknie gada . A później chce Cię zezrec.

Mech co porasta drzewa
@Anonim

To nie tak, że szefowa lub szef są źli. Oni lubią zmiany zewnętrzne tj. przenoszenie osób do innych działów, zmiana wystroju, unowocześnianie parku technologicznego. Natomiast nie są zainteresowani wprowadzaniem zmian w sobie. Moim zdaniem potrzebują jeszcze trochę czasu by dojść do tego wniosku. Można pomagać domom dziecka, w domu być dobrym człowiekiem, a później doprowadzać ludzi w pracy do płaczu. Ta zmienność charakteru jest sporym wyzwaniem dla pracowników. Z drugiej strony można w pewnym ograniczonym czasowo zakresie nauczyć się sporo o sobie. Czy da się pozostać sobą w środowisku tak bardzo niestałym. Moim zdaniem należy zamiast siać nienawiść i hejt w komentarzach okazywać współczucie dla osób które nie chcą samym sobie pomóc i zobaczyć, że szczęście nie wynika z niesamowitych zysków finansowych ale ze znalezienia punktu równowagi między generowaniem zysku a szacunkiem dla pracownika.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MCKEEN-BEEF? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
derwisz85

bylem pare dni temu w Linne wszechobecne kamery, biura bez zadnej intymnosci ,kontrola ,bramki zamykane na kody -do imentu.. Atmosfera troche jak koncentronian lager....

Samogon
@derwisz85

Dlaczego psujecie opinie zakładowi w Liskowie zostawiając opinie o ubojni? Masakra jakaś... kiedyś w szkołach uczyli czytać ze zrozumieniem.... Oba zakłady się rozwijają, ale aktualnie poziom każdego zakładu jest inny. Zobaczcie chociaż ile certyfikatów jakości ma Lisków, a ile ma Linne. To jest zupełnie inny poziom zakładu. Może kiedyś oba zakłady będą na zbliżonym poziomie, ale aktualnie mamy sporą przepaść.

Kmicic
@derwisz85

Z tego co wiem to w ubojni biura są tymczasowe ponieważ w budowie maja nowy budynek, wiec nie wiem o co chodzi autorowi . Kamery ? W supermarketach i na ulicach tez są , w rozwiniętych firmach również , wiec nie rozumiem bulwersu Pana powyżej .

@Kmicic

Ale nie 4 nad jedna osoba Heha

Annonymous

Głupie gadanie nygusów i leni, jeśli pracujesz rzetelnie, starasz się i znasz się na robocie to wcale nie jest tak jak w opiniach innych:) "linne"

Emiter hałasu
@Annonymous

Przecież Linne ma swoją stronę na złymworku i nikt tam nie chce pisać. Swoją drogą firma ma inną nazwę tu i na Linne.

Uwaga, Liskow jak i Linne zwalnia ludzi bez podania powodu i wtedy kiedy najmniej się tego spodziewacie ????

Jacek

Widziałem w internecie, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Trudno dostać się tu do pracy?

Bbb
@Jacek

Jak lubisz codziennie robić po 10 godzin za 2600 to spoko idź

Danuta
@Bbb

Rozumiem, że uważasz pensję w McKeen-Beef za zbyt niską w stosunku do czasu pracy? Czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach pracy w tej firmie? Właśnie odkryłam świeże ogłoszenia o pracę m.in. na produkcji, dla kierowców itp. https://www.lento.pl/ogloszenia.html?co=mckeen Myślę, że zainteresowani tą pracą chętnie dowiedzą się, jakie są zalety tego zatrudnienia. Liczę, że pomożesz.

Otrd

Nawet Ukraina w weekendy nie pracuje? Dużo ogólnie teraz macie pracy? Jest zapotrzebowanie na ludzi?

Otrd

Czy przyjmują np tylko na umowę zlecenie aby pracować np tylko w weekendy?

@Otrd

W weekendy nie pracujemy

Aa

Witam szukam opinii na temat pracy dla elektryka na ubojni w linne

Ubojowiec

jak wyglada praca na uboju ?? ile sztuk dziennie jakie tempo i czy jedna zmiana ?? ponoc uboj koszerny tak ?? prosze o normalne odp

Antymateria
@Ubojowiec

Ubojnia ma swoją stronę na goworku i polecam tam pisać swoje opinie. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21504196

Pracownik nowy

A kim jest ken?

Jdse

Jakie stawki godzinowe tam są na produkcji? Idzie to 3000 tys zarobić na 8 godzin?

Komisja pana
@Jdse

Na 8 godzin? Tam pracuje sie do wykonania normy. Po 14 godzin wyzysk!!!

Pracow ic
@Komisja pana

14 godzin ? Chyba pan/pani liczy czas od momentu az budzik rano dzwoni do momentu powrotu do domu. Nie przesadzajmy ... sama tu pracuje i pierwsze slysze takie brednie.

Kiedyś pracowałem w ochronie i tak z czystej ciekawości zajrzałem na opinie widzę że nic się nie zmieniło,z opini jedno wielke (usunięte przez administratora)

Marty McFly

Ochrona jest świadczona przez obcą firmę więc technicznie to nie pracowałeś dla nas. Faktycznie ochrona lekko nie ma.

Irena

Co chciałeś nam przekazać poprzez swój komentarz? Jesteś byłym pracownikiem MCKEEN-BEEF? Jeżeli tak, może podzielisz się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi zatrudnienia w firmie? Postaraj się proszę wypowiadać w taki sposób, aby wszyscy na forum mogli Cię zrozumieć.

Jjjj
@Irena

Ten pan zapewne chciałby się dowiedzieć co pracownicy otrzymali w paczkach na święta które są przygotowywane co roku dla każdego z inicjatywy zarządu firmy. Swoją droga to jest trochę zalosne ze ludzie dostają coś z dobrej woli szefostwa a potem komentują ze coś im nie pasuje...

Irena

@Ji, abstrahując od oceniania osób trzecich, istotnym jest by przestrzegać zasad kultury wypowiedzi. Czy jesteś pracownikiem firmy? Może mógłbyś powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w MCKEEN-BEEF? @Jig, czy pracujesz obecnie w firmie? Czy według Ciebie, ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Enlil
@Irena

Istotną rzeczą jest mówić w sposób kulturalny lub używać języka popularnie przyjętego np. pod sklepem monopolowym. Każdy narzeka i każdemu jest źle (w końcu Polska). Ciekawe jest to, że spora ilość bardzo narzekających osób z produkcji jakoś nadal uparcie pozostaje w pracy nie szukając szczęścia gdzieś indziej. Ja tam nie płaczę choć co jakiś czas powraca pokusa sprawdzenia co by było gdyby.... Pytanie o warunki pracy jest mało precyzyjne. Trzeba by doprecyzować czy chodzi o biuro czy produkcję oraz jakie stanowisko bo wszędzie są inne obowiązki i każdy może sobie ponarzekać na co innego. Warto jest nauczyć się emisji dźwięków przy użyciu narządu mowy i to najlepiej takich zrozumiałych dla otoczenia. Bo tak się składa, że ludzie mają uszy i czasem potrafią też coś konstruktywnego doradzić by zmniejszyć stres lub poprawić samopoczucie. Osoby nie utrzymujące kontaktu z otoczeniem odchodzą pierwsze.

@Enlil

Analogia nawiązująca do sklepu monopolowego zdecydowanie nie jest powodem do dyskusji na forum. Pytanie jest ogólne i zadaje je w taki sposób ponieważ nie wszyscy chcą wypowiadać się na dany temat. Niektórzy, tak jak Ty - proszą o doprecyzowanie pytania, inni odmawiają a jeszcze inni traktują to jako zaproszenie do dyskusji i dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Możesz opowiedzieć nam o wybranym aspekcie pracy - każda merytoryczna opinia będzie w stanie pomóc potencjalnym kandydatom. Sugestie od innych pracowników mogą wiele pomóc jak i wiele utrudnić - wszystko zależy od intencji. Jak rozumiem, uważasz, że w tym przypadku porady są pomocne i warto wziąć je pod uwagę?

Isztar
@Irena

Nie wiedziałam że gowork to forum. To raczej taki blog bez treści z komentarzami pod nieistniejacym artykułem. Natomiast treść pani komentarza sugeruje powiązania z tym arcydziełem.

@Isztar

Obecnie znajdujesz się na forum Opinii o Pracodawcach w serwisie pracy GoWork.pl. Bieżący wątek dotyczy opinii o firmie MCKEEN-BEEF. Analogia dotycząca "bloga bez treści" jest mylna i choć rozumiem zamysł prześmiewczy to nie on do końca jest on trafiony ponieważ blog GoWork także istnieje. Możesz znaleźć go pod tym adresem: https://www.gowork.pl/blog/. Przede wszystkim zapoznaj się także z regulaminem GoWork.pl i zasadami wypowiadania się na forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Enlil
@Irena

Nawiązanie do poziomu dyskusji prowadzonej w wymienionym miejscu miała na celu pokazać rozbieżność w poziomie wychowania osób piszących co widać w zamieszczanych odpowiedziach. Ocena pracodawcy prowadzona w serwisie gowork jest oceną całkowicie subiektywną. Jeśli ktoś został zwolniony to zapewne wypowie się negatywnie. Jeśli pracuje i jest zadowolony/a to pewnie nic nie napisze. Jeśli pracuje i czuje się niezadowolony/a to też wyleje swój żal w komentarzu. Realnie trudno powiedzieć czy nasza nowa koleżanka lub kolega będzie zadowolona/y z pracy. To zależy od wielu czynników natomiast zawsze warto rozmawiać z kolegami i koleżankami oraz z przełożonym o tym, że coś jest źle. Zakład się rozwija ilość pracy w niektórych działach może być przytłaczająca dla nowej nie wdrożonej w system osoby. Dopasowanie do warunków wymaga czasu. Ja jestem zadowolony z pracy choć czasem bywa ciężko.

@Enlil

To, czy ktoś wypowie się w sposób obiektywny, czy subiektywny, zależy od charakteru danej osoby. I oczywiście, że mają na to wpływ także czynniki pośrednie, jednak jest wiele osób, które potrafią spojrzeć na pracę w danym miejscu w taki sposób, by opisać zarówno minusy, jak i plusy. Wspomniałeś, że zakład się rozwija. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat zmian, jakie zaszły w firmie?

Jupiter

każdego można kupić trzeba tylko znać cenę i rodzaj waluty

Ross 128b
@Jupiter

Nie zgodzę się z twoją opinią. Ja zażądasz zbyt dużo pieniędzy od pracodawcy to cię nie zatrudni.

Jupiter

1. "Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie"2. "Pracuj, aby się stawać, nie aby zdobywać."3. "Wszyscy ludzie są przedsiębiorcami, nie dlatego, że powinni zakładać firmy, ale dlatego, że jest to zakodowane w naszym DNA."4. "Moją filozofią jest: jeżeli mam jakieś pieniądze to inwestuje je w nowe przedsięwzięcia, nie pozwalam im siedzieć w miejscu."5. "Bądź niezaprzeczalnie dobry. Żaden wysiłek marketingowy nie będzie dla tego substytutem."6. "Ponoś porażki często, abyś mógł odnieść sukces szybciej."7. "Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."8. "Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu."9. "Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób."10. "Nie znam klucza do sukcesu, ale kluczem do porażki jest próbowanie zadowolenia wszystkich wokół."11. "Sukces to nie to, co masz, ale to, kim jesteś."12. "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."13. "Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest."14. "Najgorsze dni tych, którzy lubią to, co robią, są lepsze, niż najlepsze dni tych, którzy nie lubią tego, co robią."15. "Staram się nie podejmować decyzji, wobec których nie jestem podekscytowany."16. "Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie."17. "Okazje biznesowe są jak autobusy, zawsze przyjedzie następny."18. "Twoi najbardziej niezadowoleni klienci są najlepszym źródłem do nauki."19. "Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę."20. "Nie bądź zbyt wrażliwy i krytyczny w stosunku do swoich działań. Całe życie jest eksperymentem."21. "Nie mogę zrobić wszystkiego, ale mogę zrobić coś. I nie mogę odnieść porażki w robieniu tego czegoś, co mogę zrobić."

Jupiter

1. "Jeśli myślisz, że jesteś za mały, aby uczynić różnicę, spróbuj spać w obecności komara."2. “Moja religia jest prosta. Nie wymaga kamiennych świątyń, nie wymaga filozoficznych dociekań. Świątynią jest nasz umysł i nasze serce; filozofią – dobroć.”3. “Miłość i współczucie to rzeczy niezbędne, nie luksusowe. Bez nich ludzkość nie przetrwa.”4. „Podążaj za trzema rzeczami: szacunkiem dla innych ludzi, szacunkiem dla siebie oraz odpowiedzialnością za wszystkie swoje czyny”.5. „Pamiętaj, że najlepszym związkiem pomiędzy ludźmi jest taki, w którym miłość dla siebie nawzajem przewyższa waszą potrzebę drugiej osoby."6. „Jeśli problem jest do rozwiązania i możesz coś zrobić, nie ma potrzeby by się martwić. Jeśli nie jest możliwy do rozwiązania, martwienie się nie pomoże.”7. “Pamiętaj, że nie otrzymać tego, czego się chce, to czasem wspaniały łut szczęścia.”8. “Oceniaj swój sukces na podstawie tego, z czego musiałaś zrezygnować, by go osiągnąć.”9. “Chcesz, by inni byli szczęśliwi? Praktykuj współczucie. Chcesz sam być szczęśliwy? Praktykuj współczucie.”10. „W niezgodzie z ukochanymi osobami, zajmuj się tylko obecną sytuacją. Nie przywołuj przeszłości”.11. "Podaruj tym, których kochasz skrzydła, by mogli latać, korzenie, aby wracali i powody, aby zostali."12. „Kiedy przegrywasz, nie przegrywaj lekcji

Zostaw merytoryczną opinię o MCKEEN-BEEF - Lisków

• Jak się pracuje w MCKEEN-BEEF?

Zobacz opinie na temat firmy MCKEEN-BEEF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCKEEN-BEEF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCKEEN-BEEF