Opinie o Sk Eurochem Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sk Eurochem Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sk Eurochem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sk Eurochem Sp. z o.o. w Włocławek

XXXX

Wiem już o tym i ciekawe co dalej.

lolek

sprzedaja sk

XXXX

Czytając wasze wypowiedzi aż źle się robi patrząc jak co nie którzy są tak naiwni. Nie wiem czemu ktoś pisze źle o chłopakach z bramy a jeszcze gorzej o produkcji. Fakt jest taki że dzieje się źle na zakładzie i nikt temu nie potrafi zaradzić. Może ktoś z kierownictwa zauważy różnicę płacową (chodzi tu o podstawy) jak to możliwe jest że w zeszłym roku ktoś kto pracuje na 2 zmiany, ma wszystkie weekendy wolne oraz święta ( mowa jest tu niestety o chłopakach z wagi-nie obrażając ich) jego podstawa wynosiła 1698zł a na produkcji najniższa 1200zł do 1556zł najwyższa(omijając DCS-tam jest inna bajka-lecz chłopaki mają wiedzę i są dobrze wyszkoleni), gdzie jak wiadomo produkcja pracuje prawie wszystkie weekendy oprócz jednego w miesiącu jak przypadną święta też chłopaki przychodzą. Pytanie brzmi gdzie sprawiedliwość, nie oszukujmy się gdyby nie dział produkcji zakład nie przynosiłby zysków. Niech ktoś w końcu zauważy tę różnicę, bo morale osób pracujących są coraz gorsze i zapewne będzie gorzej jak wciąż będzie ten temat bagatelizowany. W biurze co niektóre osoby też kolorowo nie mają. Z tego co mi wiadomo są rozmowy z pracodawcą lecz ja bym nie wierzył że coś się polepszy, jak kierownicy sami nie wierzą, że da się cokolwiek zrobić to czy zwykli pracownicy coś mogą wskórać. Ktoś kiedyś powiedział że w grupie siła, więc działając w grupie może coś się uda zdziałać. Powodzenia w działaniu i mam nadzieję,że produkcja się zjednoczy a co niektórzy foremeni przestaną zachowywać się jak władca zakładu i zmienią stosunek do swych podwładnych, bo pamiętajmy praca powinna być przyjemna a nie karą. A poza tym pracuje się w grupie a na szacunek grupy trzeba sobie zapracować a co nie którym przydałoby się z tej dziedziny lekcja życia, bo niestety na teranie zakładu jesteś mistrzem lecz poza nim taki sam jak inni. Drogi foremenie przemyśl swe zachowanie ( nie będę pisał po nazwiskach, bo nie wypada)

driver

Wiec i ja się dopisze właśnie kręcę pauze i nie mogę spać, mam doświadczenie z pracownikami z wagi sk napisze tak są konkretni, potrafią współpracować i ktoś kto pisze takie opinie pewnie [usunięte przez modertora]

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Sk Eurochem Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
wtajemniczony

Wiec to wszsytko co tutaj zostalo napisane jest wyznacznikiem ludzi ktorzy sa kierownictwem poniewaz to "oni" stwarzaja lub nie potrafia zapanowac nad atmosfera panujaca na calym zakladzie. A co do chlopakow z bramy sa normalnymi pracownikami i CI ktorzy siedza przed monitorem i wypisuja takie oszczerstwa na ich temat maja jeden palec w nosie a drugi na klawiaturze sa zwyklymi judaszami pragnacymi zza monitora polepszyc swoje jutro!!Autor lub autorka watku pamietajcie najpierw uruchomcie swoje zapomniane szare komorki a pozniej emocje!!!zreszta ktos kto tworzy takie anonimowe watki jest wart zerznecia w dupsko bez nawilzenia!!! pozdrawiam normalnych

kierowca

jesli moge to jestem na sk od 4 lat jako kierowca i musze powiedziec ze takiej obslugi jak yu nigdzie nie ma spoko chlopaki zawsze pomoga i pelna kultura a wiec nie zgodze sie z ta opinia bo zeby kazda firma miala takich pracownikow to by nikt w Polsce nie nazekal

xyz

Powinieneś też ich przeprosić.Razem pracujecie.KOLEDZY.

abc

dokreśl się o co ci dokładniej chodzi .

Zostaw merytoryczną opinię o Sk Eurochem Sp. z o.o. - Włocławek

Sk Eurochem Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek