Delecta

Włocławek

Opinie o Delecta

anonymous

serdecznie nie polecam tragedia na sześćdziesiąt parę os 9 osób będzie w szczęśliwej opcji ,że zrobi premię , na samym początku miesiąca od razu stwierdzisz ,że plan nie jest do zrobienia mało tego jeden Pan łysy z drugim łysiejącym patrząc Ci w oczy będzie się śmiał i wmawiał Ci ,że wszyscy zarabiają i są zadowoleni wycisną Cię jak starą szmatę do podłogi zawsze wszystko będzie Twoją winą ponieważ w tej firmie tylko prezesi dyrektorzy i WDM się liczą zwykły przedstawiciel to jest dla nich popychle stendy wystawki email i tak w koło na wesoło kontrol jeżdżą za mną jeżdżą ze mną zdjęcia ankiety zdjęcia !!!! Polityka firmy oficjalnie wygłoszona : Ci co są niech są a jak już będą mieli dość i się zwolnią to zatrudniać małolatów bez doświadczenia po 18 lat bez rodziny i obowiązków taki dostanie samochód telefon podstawę trochę wyższą niż najniższa i siedział będzie bo porządny przedstawiciel potraktuje tą firmę przejściowo jak już zbesztają Cię z błotem , zrobią z Ciebie idiotę i wyzwą od kretynów to na koniec roku budżetowego po paśmie nie kończących się porażek jeżeli chodzi o Twoją pensje wstanie zadowolony jeden z drugim i wygłosi mowę hmmmm Było groźnie .. ale uratowały nas Biedronki handel nowoczesny BTB w sumie plan zrobiony A to (usunięte przez administratora) prawda od początku był zaplanowany tak żebyś upadł blisko celu a kasy nie wziął Twoje 80% planu to ich sto i śmieją Ci się zadowolone łyse buce w oczy Naprawdę kto tam został jest nieudacznikiem albo po układach nikt normalny już tam nie siedzi

Mirosław

Fajna firma ale bardzo zastanawiająca jest ta cisza na forum. Rozumiem, że jest dobrze ale czasami możecie coś napisać?

Ona

Witam. Mam pytanie.Jakie są warunki zatrudnienia dla pracowników sezonowych? Podobno umowa o pracę na 3 miesiące i 2300 brutto na dwie zmiany. Czy to prawda? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Jum

No opinie na rynku mają świetne, nie wiem naprawdę skąd Ty możesz mieć jakies negatywne, przecież wszystko w firmie gra jak w zegarku, toteż nie czaję o co chodzi - umowy o prace, dobre warunki, mili ludzie, wszystko jest chyba takie jak powinno być.

DUŻY PIK

tak a świstak siedzi i owija w sreberko.

stary

tak zwlaszcza ci ktorzy maja miękkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

murzynek

danio, andzia, melchior - przeciez na kilometr widać, że jesteś z biura. Popytajcie PH z Delecty w terenie to się dowiecie jak wygląda ten cyrk. Popytajcie co sie dzieje na hurtowniach. Popytajcie na sieciach. Wiele osób odeszło już do Oetkera, który chętnie zgarnia ph chcących zarabiać tyle samo co zarabiali zanim nadszedł ten cyrk. A jeśli chodzi o wpisy dziewczyn z centrali to postarajcie się bardziej bo naprawdę niewiarygodne są te wasze wpisy....

Fabryczny

Będzie dobrze. Nikt nie wie jak ale będzie dobrze. Być musi bo tak powiedział M&Ms. A on zna wszystkich i wie wszystko. Poza tym przecież zwolni się jeszcze parę osób Delecty to w końcu wezmą się za robotę anie na forum będą marudzić. M&Ms nie daje zatrudnienia tylko dając pensję w swoim mniemniu kupuje niewolnika. karnego, pokornego, dyspozycyjnego. Delecta, to se newrati

Fabryczny

Daria_K

A ile teraz można zarobić jako przedstawiciel ? nadal 2000 podstawy i do 1500 premii ? Ile godzin dziennie realnie się pracuje ?

Abdul

A tam, nie wyrzuca. Siła odśrodkowa to siła odśrodkowa! A może jakieś przetasowania? Jakaś reorganizacja? Jakieś przesunięcia? W środku się kotłuje to nieraz ktoś wypadnie z beczki :) Zresztą, nie udawaj, że nie wiesz, bo coś mi tu zalatujesz..kadrą....

Abdul

To już jest GK Bakalland. Delecty czyli RieberFoods juz nie ma. Jeśli chodzi o zatrudnienie to nie licz na to. W tym momencie jest takie zamieszanie, że siła odśrodkowa wyrzuca co jakiś czas ludzi z tej toczącej sie beczki, a w środku? W środku jak to, co w toczących sie po zboczu góry beczkach :) Hejże ho! Taka była dobra firma kiedyś (...)

podeleccie

Kolejny dowód na to, że zaorano Delectę. Zwalniają handlowców Delecty, a ogłoszenia pojawiają się do Bakallandu. Jak to odbierać? Czystki...

ejże

... rekrutują tylko trzeba dobrze poszukać. Nie pod Delecta tylko pod Bakalland. Ostatnio nawet 18 ph na tradycję puścili. Co do pana M, o kt mówicie to niestety nadaje na innym pułapie i dlatego pan L odszedł. Poza tym.... cóż czas pokaże czy kulki prawde mówią:-)

doświadczony-niepotrzebny

Znów zwolnienia. Znów ph lecą na bruk. Świetna firma.

dermatolog artysta

Jak stawiasz takie byki to raczej nie dostaniesz się do Delecty :)

starywyga

Ile można teraz dostać pensji podstawowej na stanowisku PH? Czy premie są do wyrobienia? Jak z kożystaniem z samochodu? No i atmosfera jaka?

Delicja

No nic. DELECTY juz nie ma! Nie chodzi tu o szczegóły, a o ogólny obraz firmy, która teraz się zwie Grupa Kapitałowa Bakkaland S.A. Właściciel Delecty sprzedał firmę funduszowi, który kupił sobie do kompletu Bakalland i postanowił utworzyć maszynkę do zarabiania pieniedzy by na koniec sprzedać wszystko z zyskiem.Drodzy handlowcy! Jesli szukacie dobrej pracy, a może zwykłej pracy? Nie jest to dobre i stabilne miejsce. Juz nie. Ci, którzy musieli lub ci którzy mogli juz pracują gdzie indziej. Zostają ci z układami lub ci, którzy nie potrafią podjąc decyzji o zmianach.Zostaja również ci, którzy nie dadzą sobie rady gdzie indziej, ale tacy niestety prędzej czy później polegną. Odradzam.

gość

Pracy w Polsce nie brakuje, trzeba tylko znaleźć właściwe miejsce, gdzie wszystkie ciekawe oferty są skumulowane w jednym miejscu. Rekrutujemy! Pracodawcy oferują wolne wakaty w całym kraju. Daj się znaleźć :D Wejdź na stronę www.rekrutacyjnarewolucja.pl i znajdź pracę !

cd

Do Winiarowiec - pamiętaj, że teraz zarządzają ludzie z delecty i to oni nie potrafią sobie poradzić nawet z delectą.

Winiarowiec

Lecą ci bez układów,a zostają ci z układami :( Niby poważna firma. Ba, koncern, a zachowanie góry jak u jakiegoś prywaciaża. Pracują niestety nie ci, którzy mogą coś wnieść do firmy, którzy mają doświadczenie i umiejętności, a kolesie i koleżaneczki z miernym warsztatem. Jeszcze kilka lat temu praca w Delekcie to było coś. Naprawdę warto się było zainteresować pracą bo i pieniądze i prestiż i kultura pracy. Teraz to jest jakaś paranoja! Apegeum kuriozum zostało osiągnięte po połączeniu delekty z jakimś badziewiem pod nazwą bakacośtam. No proszę!! To jest masakra jakaś. Orzeszki i rodzynki to był syfilis, który miał zostać wyciągnięty z dna przez jednego z liderów w swej kategorii, a wychodzi na to, że Delekta znajdzie się za chwilę tam gdzie miejsce rodzyneczek i śliweczek..

cd

Układy,układziki. Wiele decyzji bez sensu. Ale jak ktoś się zastanawia dlaczego dzieje się tak lub inaczej to niech sobie da spokój. Nie ma klucza. Zostaną ci, którzy mają zostać i kropka. A jak się to skończy? Nieistotne. Ciekawe, że ludzie, którzy zawsze byli najlepsi nagle nie mogą zrobić targetu. Można tak bez końca.

ab

Problemem nie jest M. Problemem jest kolesiostwo. Kumaci zostali zwolnieni, albo sami odeszli a zostali ci którzy nie bardzo wiedzą o co chodzi. za dużo tabelek a za mało pracy u podstaw.

Resteuracja Janów

Perliczko Hmm uzdrowiciel M..... !

Perliczka

Panie Restauracja. Jeśli Pan jesteś reprezentantem kadry kierowniczej to w imię ojca i syna..Jakiś poziom powinieneś Pan prezentować i jako tako zdanie sklecić. No nic. Obnaża się corpo, obnaża w nikczemny sposób. Jeśli chodzi o sens wypowiedzi to trzeba się zgodzić. Nic dobrego tu się już nie zdarzy. Pan, który ma tłuste włosy nie jest wszystkiemu winien (choć nie wybielam go) Myślę, że bardziej winien tej sytuacji jest ten, który włosów tłustych nie ma. Wiecie o kogo chodzi. Jesteście najlepszym ,wyselekcjonowanym zespołem. Wiecie o kim mowa. Hmm?

Resteuracja Janów

To nie dla mnie ..... Normalnym jest iż mając logikę myślenia to normalny pracownik zastanawia się co będzie dalej patrząc na wymagania wobec pracownika kadry kierowniczej ! ale tu mając dyrektora który cały czas ma tłuste włosy chcąc utożsamiać się ze swym dawnym Prezesem kręci loki na ślinę nie widzę nic dobrego

PeHa

Zdjęcia, promocje, tabelki, promocje, ile? Ile? czemu tylko tyle? Malo! Więcej! Więcej!!! Standy, stopery, cenówki, plakaty, zdjęcia, plakaty, zdjęcia! zdjęcia! terminy, cenówki Terminy! Szybko! Szybko! Mało! Ktoś jedzie za mną? Nie, zdawało mi się. Jednak jedzie ktoś? Nie, na szczęście, nie. Wczoraj jeździł ktos po sklepach. Dziś jeździ komus innemu. Szybko, szybko bedzie nalot! Zdjęcia robią, zdjęcia? Ja robie zdjęcia, a oni mi robia! Mało! Więcej! Szybko! Szybko! Zwolnią? Nie, może nie! Zwolnią jego. Jego juz nie ma.. Jadą!!! Nie to nie do mnie...

anonymous
@PeHa 05.05.2015 00:11

święta prawda tak tam jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Resteuracja Janów

I jeszcze będzie większy tragizm !ale podobny jest schemat na Fabrycznej :)

Fergie

taka dobra firma była. Kasa się zgadzała, obowiazków na 8 godzin pracy było tyle, że mozna było się wyrobić. Nie powiem żeby bylo lekko i przyjemnie, ale pracowało sie normalnie i można bylo plany wyrabiać jeśli sie pocisnęło bardziej. Premie jak ktoś się postarał bardziej i popracował więcej były do zgarniecia ,a wypłata w porównaniu z innymi firmami spozywczymi stała na wysokim poziomie. Myslę, że najlepszym dowodem na to ,że była to dobra firma jest to ,że było tu niewiele wpisów do pewnwgo czasu. Zauważcie taka prawidłowość, że dobre firmy maja niewiele opinii. Tam gdzie ludziom źle tam i wiele wpisów. Pomyślcie :) I nie sugerujcie sie tym ,że tu mało osób pracuje to i mało wpisów. W Deleccie mamy 4-5 przedstawicieli na województwo + kierownicy + kierownicy kierowników + przedstawiciele od sieci itp. itd więc ludzi pracuje cała masa. Pozdrawiam i odradzam pracę w tym tworze ,który powstał po połączeniu dobrej firmy z inną firmą.

Niestety ciężka praca nie jest doceniana w tej pięknej firmie. Ciekawe kiedy karierowicze otworzą oczy, jak będzie trzeba zabrać się za prawdziwą robotę ;-)

Kinior

Zwolnienia ,zwolnieniami ,ale jeżeli ludzie sami odchodzą to chyba wszystko na temat pracy w Deleccie. Nie ma nic bardziej wymownego niż masowe odejścia starych handlowców.

Alka

Potęgą jest CocaCola albo KompaniaPiwowarska. A ,że będzie wiecej znaczyła niz znaczy delecta czy bakalland? No i co z tego??? Pytam sie w imieniu wszystkich pracowników. Co z tego, że grubasy na szczycie będa grubsi i bogatsi? To jest forum pracowników. Jest źle, nie, jest bardzo źle. Zwalniają ludzi, ludzie sie zwalniają. Prosze zapytac kogokolwiek kto tam pracuje (i to szybko bo zaraz nie bedzie kogo pytać) Niech nikogo nie zwiodą focusy kombi bo zaraz będa fabie. A najlepiej było jak były zwykłe Yariski więc samochody nic nie powiedza o firmie. Kilka lat temu była kasa powyżej III pietra ;) I szacunek na rynku. A teraz??? Skoro ludzie odchodzą. Świetni przedstawiciele i nie tylko to chyba cos znaczy.

alek

Poczekajcie chwilę, proces łączenia dobiegnie końca to Grupa Kapitałowa Bakalland bedzie potęgą na polskim rynku.

lata pracy

Temat można zamnknąć. Delecty od stycznia już nie ma. Założyć trzeba nowy wątek Grupa Kapitałosa Bakalland. Zwolniono połowę zalogi. Ci co zostali szukają pracy w podobnych firmach. Wiele osób odeszło samowolnie do Oetkera np. Oficjalnie Delecty od stycznia nie ma. Jest nową firma. Tragiczną

delecciarz

Zwolnienia grupowe. Zostają ci z układami. Reszta papa. Ogólnie tragedia po tym połączeniu. Ludzie szukają pracy, zarobki spadły doszła masa obowiązków i bakalland do sprzedawania. Zamiast być lepiej jest odwrotnie. Skończy się leasing na focusy i nie będzie śladu po dawnej Deleccie która miała tak dobrą opinię na rynku...

pik pok
@delecciarz 04.03.2015 18:53

dobrą opinie na rynku czlowieku co ty bierzesz !!!!!!!

tak jasne
@delecciarz 04.03.2015 18:53

kur śmiech........ ale co

la boca

Ciepła posadki się pokonczyły .

Win

Jakaś masakr od dłuższego czasu w tej firmie się robiła. teraz po połączeniu z Bakallandem to nie jest masakra tylko dramat dramatu. Ludzie nie wytrzymuj i uciekają z Delecty. Zrobił si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a że nikt nikogo nie trzyma na siłę to większość zespołu szuka pracy. Na sieciach jest jeszcze w miarę ok, ale na detalu wymagania i obowiązków że nie da się tego opisać.nigdzie nie jest lekko i wszedzie trzeba pracować i dawać z siebie wiele ale to co się dzieje w Delekcie to nie da się wyobrazic.kasa coraz mniejsza.

assam

Zarobki PH to ok 2000 podstawy + nawet do 1500 premii Samochody to Focusy kombi+GPS (można jeździć prywatnie -bez przeginania) Średnio trzeba robić 12-14 wizyt dziennie, znana marka, dobrze postrzegana na sklepach, ale plany "ambitne" ,a ilosc dodatkowych zadań zatrważająca. Praca z typowego handlu zmieniła swój charakter w fotografowanie półek i ustawianie standów. Ostatnio było dużo zwolnień i przetasowań, zmienił się właściciel,a Delecta połączyła się z Bakallandem więc co będzie od nowego roku - niewiadomo..

Jeżeli pracowalibyście w Cykorii w Wierzchosławicach, to już po tygodniu, dręczyłyby was myśli czy to zakład pracy czy zaklad psychiatryczny.

sliniak

ma pytanie jak zarabiają przedstawiciele handlowi ??? i czy warto tam pracować

jezeli na stanowiskach sa zatrudniane osoby po zawodowce i to za wodach nie zwiazanych z profilem firmy | ceramik itp. to nie ma co sie dziwic .jaka zaloga i poziom wyksztalcenia taka firma i placa!!!

ala

atmosfera bardzo miła, prca całkiem przyjemna, zarobki poniżej jakiejkolwiek godności

jak tam jest?? jakie zarobki, atmosfera i w ogole???? wie ktos cos na ten temat????

Zostaw opinię o Delecta - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delecta