PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Włocławek

Opinie o PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

były pracownik.

Firma się dopiero rozwija,a początki zawsze są trudne przy wybiciu się na rynku, ludzie boją się czegoś nowego, produkty jakościowo dobre! Pracując jako Vansaller trzeba liczyć się z targetem sprzedażowym ale tak jest wszędzie w handlu w lepszym czy gorszym stopniu, ludzie w pracy mili, wypłata na czas i premie !! fakt przydałaby się reklama lokalna do wsparcia handlowców ale myślę że to poprawią. Pozdrawiam

anonimus
@Zib 20.01.2018 05:21

Idę o zakład że wypowiedź byłego pracownika to wypowiedź kogoś z siedziby ;) Jestem jednym z tych którzy startowali z firmą, nie wspominam tej współpracy zbyt owocnie ale za moich czasów wcale nie było tak najgorzej. Poza tym że praca czasami od rana do zmierzchu bo jak nie miałem sprzedanego towaru to szukało się wszędzie. Towar na sklepy wjechał a dalej już najzwyczajniej w świecie stanął bo cena dość wysoka i nikt nie zna produktu a jak się okazało paczki z matowych folii i "moda na bycie fit" nie wystarczyły do szybkiego zawojowania rynku snacków. Firma jeszcze w powijakach, mam nadzieje że się im uda mimo wszystko. Warto dodać że z naszej startowej grupy (około 15 osób) praktycznie 75% odeszła już po 3-4 miesiącach albo zostali zwolnieni. P.S Pozdro Rybak tak coś czuje że wiem kto się pod tym nickiem ukrywa :)

Grzegorz
@Zib 20.01.2018 05:21

Szanowni Państwo, to bardzo cieszy jeśli jest możliwość zobaczenia opinii o swojej firmie, nawet jeśli ta opinia nie jest przychylna.Daje to możliwość poprawienia sytuacji. Tak, to prawda, że początki firmy są bardzo trudne i nie łatwo sprostać także oczekiwaniom pracowników. Staramy się jednak w taki sposób konstruować wynagrodzenia by były atrakcyjne i wiązały wyniki sprzedaży z wielkością wynagrodzenia. chcemy być bardziej atrakcyjni niż inni gracze w branży , być może nie zawsze nam to wychodzi ale do opinii które tutaj się pojawiły muszę się odnieść. Wynagrodzenie w naszej firmie składa się z 2 elementów : pensji podstawowej oraz premii liczonej wg regulaminu. Prawo do Pensji i premii reguluje umowa o pracę i nie ma tutaj systemu uznaniowego. Wszyscy nasi pracownicy działu sprzedaży do tej pory mieli w pierwszym miesiącu pracy tzw gwarantowaną minimalną wypłatę . Podpisując umowę o pracę wszyscy są świadomi jak to wygląda więc dziwi mnie sytuacja gdy Ktoś Anonimowo wpisuje b. niekorzystne opinie o nas jako nasz były Pracownik w szczególności o wynagrodzeniu znając wcześniej wszystkie warunki i zgadzając się na nie podpisując umowę o pracę . Zachęcam wszystkich do osobistego kontaktu z firmą PanSnack jeśli macie Państwo pytania. Wszystkie opinie z pewnością są bardzo ważne dla nas i rozumiem, że czasami u niektórych osób może pojawić się "złość" bo wspólna praca z nami nie przyniosła sukcesów - to także nasze zmartwienie i dlatego zachęcam do bezpośredniej komunikacji z nami, bo z pewnością zależy nam na sukcesie firmy powiązanym z sukcesem naszych pracowników. Jeśli ktoś z Państwa chce nam przekazać opinię lub zapytać o pracę lub wyjaśnić jakąś kwestię , proszę powołać się na mój wpis w tym portalu i ja bezpośrednio skontaktuję się z tą osobą ( jestem współwłaścicielem firmy) ,lub osoba z działu który jest w obszarze dyskusji .

plamK

Praca lipa. marketingu i reklamy brak. wsparcia brak. wynagrodzenie żenujące lepiej zarobisz przy nalewaku na petrochemii. firma szukająca "murzynów" z kontaktami aby wstawić cegły na półkę, nie polecam przez złe doświadczenia

Rybak

Zadna rewelacja .kiepsko placa.praca od rana do wieczora w terenie .Z tymi produktami szalu niema

Tyle czasu chłopaki i na prawdę żadnej opinii o firmie?

Agnieszka Merchelska

Zostałam zatrudniona w Firmie PanSnack, kiedy powstawała. Jestem osobom, która bardzo zwraca uwagę na sposób traktowania pracownika. Czy chodzi o komunikację, zarobki, czy po prostu bycie "człowiekiem" i możliwość dogadania się - sposób rozmów i załatwiania spraw. Bardzo polecam współpracę z tą Firmą, wróżę jej wielki rozwój i sukces i mam nadzieję, że przyczynię się do tego. A pola do tego jest mnóstwo :)

all
@Agnieszka Merchelska 10.01.2017 15:40

Jest Pani raczej osobą...(specjalIstką ds.marketingu :-) )

Zostaw opinię o PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k