PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Włocławek

PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Opinie o PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Lutek

Witam Firma bardzo prężna i ciekawa bardzo dobre produkty tzw (samograj ) bardzo dobra rotacja na półce zarobki super właśnie się buduje wcześniej mieszkanie na kredyt . Na początku jest ciężko wiadomo ale jak już się klient przekona to idzie z górki, naprawdę wdzięczne produkty .Polecam tego pracodawcę dużo można się nauczyć kursy krajowe i zagraniczne co roku wycieczki dla całej rodziny na Majorkę oczywiście za wszystko płaci firma.

anonymous
@Lutek 20.07.2018 03:02

Nie wiem co spozywales,ale nieźle daje,czerep...

Gogol

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Grażyna

@benek Drogi Użytkowniku, jeśli coś firmie zarzucasz, to nie odsyłaj mnie proszę do poprzednich komentarzy, tylko sam swoje stanowisko obroń. Nie zrozum mnie źle, po prostu zależy nam na tym, aby każda napisana tutaj opinia o firmie PanSnack była opinią merytoryczną. Dlatego będę Ci wdzięczna, jeśli sam napiszesz o tym, co pisałeś wcześniej.

Grażyna

@grubybenek Możesz napisać, dlaczego masz taką, a nie inną opinię? Ważne są konkretne wypowiedzi na temat pracy w firmie PanSnack. Takie, które zawierają szczegóły. Wtedy są one pomocne innym użytkownikom. Dlatego właśnie chciałabym Cię prosić o więcej informacji.

benek
@Grażyna 03.07.2018 13:51

prezesik nie śpi, sorry ale jak widać od początku bez konkretnych szczegółów, bardziej ogólnikowo wszyscy piszą wiec i ja się nie wyłame... się domyśl jak jest skoro tak... przeczytaj wszystko i przeanalizuj.. Ja rozumiem ze sa ważne konkretne opinie ale po tym co piszą chłopaki i jakieś postronne osoby już jakieś wnioski można wyciągnąć. ja mogę tylko obiektywnie potwierdzić poprzednie opinie ;)

Grażyna

@u a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

grubybenek
@Grażyna 27.06.2018 22:51

możliwości awansu nie ma, benefitów brak.. wskazówki dla przyszlych pracowników : OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

WWA

Chyba wszystko co pisane to prawda, jakieś nieporozumienie ta firma. po rozmowie kw. nie polecam nawet tym bez doświadczenia jako PH. Mówiąc krótko można się nadziać (usunięte przez administratora) na dzidę..

Co nowego w PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ula
@u 23.04.2018 16:09

Bardzo proszę wypowiadać się w swoim imieniu i nie podszywać się pod czyjeś inicjały bo zawsze można sprawdzić IP.

kamil

witajcie. opinie raczej kiepskie ale możne się poprawiło.. jak wygląda codzienna praca na vanie? jakie obroty da się robić na "zdrowszym" towarze? czy kasa na łapę się zgadza jak na PH przystało, czy faktycznie zarobie podobnie co na stacji paliw? jak to wygląda waszymi oczami bo ja to nie chcialbym popalić sobie swojej bazy i kontaktów. nie interesuje mnie fałszywa opinia kogoś tam z zarządu bo wiadomo ze dla nich wszystko kolorowo i super, tylko tych co faktycznie jeżdżą tymi białymi busami. pozdro

były pracownik.

Firma się dopiero rozwija,a początki zawsze są trudne przy wybiciu się na rynku, ludzie boją się czegoś nowego, produkty jakościowo dobre! Pracując jako Vansaller trzeba liczyć się z targetem sprzedażowym ale tak jest wszędzie w handlu w lepszym czy gorszym stopniu, ludzie w pracy mili, wypłata na czas i premie !! fakt przydałaby się reklama lokalna do wsparcia handlowców ale myślę że to poprawią. Pozdrawiam

Grzegorz
@anonymous 19.03.2018 17:55

Szanowny Panie, jeśli z Panem nie jeździłem to Pańska strata - szkolenie zawsze się przydaje co z pewnością potwierdzą Ci którzy mieli okazję ze mną pracować. Myślę, że obrażanie innych nie może świadczyć o Panu najlepiej więc na więcej komentarzy do pańskiej wypowiedzi z mojej strony nie ma co liczyć .

Iza

Jeśli ktoś nie ma predyspozycji do sprzedaży to nie jest praca dla niego. Warunki są proste podstawa minimalna plus premia od sprzedaży!!!!

plamK

Praca lipa. marketingu i reklamy brak. wsparcia brak. wynagrodzenie żenujące lepiej zarobisz przy nalewaku na petrochemii. firma szukająca "murzynów" z kontaktami aby wstawić cegły na półkę, nie polecam przez złe doświadczenia

Rybak

Zadna rewelacja .kiepsko placa.praca od rana do wieczora w terenie .Z tymi produktami szalu niema

Tyle czasu chłopaki i na prawdę żadnej opinii o firmie?

Agnieszka Merchelska

Zostałam zatrudniona w Firmie PanSnack, kiedy powstawała. Jestem osobom, która bardzo zwraca uwagę na sposób traktowania pracownika. Czy chodzi o komunikację, zarobki, czy po prostu bycie "człowiekiem" i możliwość dogadania się - sposób rozmów i załatwiania spraw. Bardzo polecam współpracę z tą Firmą, wróżę jej wielki rozwój i sukces i mam nadzieję, że przyczynię się do tego. A pola do tego jest mnóstwo :)

all
@Agnieszka Merchelska 10.01.2017 15:40

Jest Pani raczej osobą...(specjalIstką ds.marketingu :-) )

Zostaw opinię o PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k