PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Włocławek

PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Opinie o PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ula
@u 23.04.2018 16:09

Bardzo proszę wypowiadać się w swoim imieniu i nie podszywać się pod czyjeś inicjały bo zawsze można sprawdzić IP.

kamil

witajcie. opinie raczej kiepskie ale możne się poprawiło.. jak wygląda codzienna praca na vanie? jakie obroty da się robić na "zdrowszym" towarze? czy kasa na łapę się zgadza jak na PH przystało, czy faktycznie zarobie podobnie co na stacji paliw? jak to wygląda waszymi oczami bo ja to nie chcialbym popalić sobie swojej bazy i kontaktów. nie interesuje mnie fałszywa opinia kogoś tam z zarządu bo wiadomo ze dla nich wszystko kolorowo i super, tylko tych co faktycznie jeżdżą tymi białymi busami. pozdro

były pracownik.

Firma się dopiero rozwija,a początki zawsze są trudne przy wybiciu się na rynku, ludzie boją się czegoś nowego, produkty jakościowo dobre! Pracując jako Vansaller trzeba liczyć się z targetem sprzedażowym ale tak jest wszędzie w handlu w lepszym czy gorszym stopniu, ludzie w pracy mili, wypłata na czas i premie !! fakt przydałaby się reklama lokalna do wsparcia handlowców ale myślę że to poprawią. Pozdrawiam

Grzegorz
@anonymous 19.03.2018 17:55

Szanowny Panie, jeśli z Panem nie jeździłem to Pańska strata - szkolenie zawsze się przydaje co z pewnością potwierdzą Ci którzy mieli okazję ze mną pracować. Myślę, że obrażanie innych nie może świadczyć o Panu najlepiej więc na więcej komentarzy do pańskiej wypowiedzi z mojej strony nie ma co liczyć .

Iza

Jeśli ktoś nie ma predyspozycji do sprzedaży to nie jest praca dla niego. Warunki są proste podstawa minimalna plus premia od sprzedaży!!!!

plamK

Praca lipa. marketingu i reklamy brak. wsparcia brak. wynagrodzenie żenujące lepiej zarobisz przy nalewaku na petrochemii. firma szukająca "murzynów" z kontaktami aby wstawić cegły na półkę, nie polecam przez złe doświadczenia

Rybak

Zadna rewelacja .kiepsko placa.praca od rana do wieczora w terenie .Z tymi produktami szalu niema

Tyle czasu chłopaki i na prawdę żadnej opinii o firmie?

Agnieszka Merchelska

Zostałam zatrudniona w Firmie PanSnack, kiedy powstawała. Jestem osobom, która bardzo zwraca uwagę na sposób traktowania pracownika. Czy chodzi o komunikację, zarobki, czy po prostu bycie "człowiekiem" i możliwość dogadania się - sposób rozmów i załatwiania spraw. Bardzo polecam współpracę z tą Firmą, wróżę jej wielki rozwój i sukces i mam nadzieję, że przyczynię się do tego. A pola do tego jest mnóstwo :)

all
@Agnieszka Merchelska 10.01.2017 15:40

Jest Pani raczej osobą...(specjalIstką ds.marketingu :-) )

Zostaw opinię o PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PanSnack Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k