Opinie o Piekarnia Południe Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia Południe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Południe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Południe Sp. z o.o. w Włocławek

Karol

Można zawsze zmienić pracę bo nikt na siłę nie trzyma w firmie szczególnie jeśli brakuje chęci do takiej pracy!

emerytka
@Karol

Taka Pani mądra ,że można zmienić pracę pani emilo???można i ludzie odchodzą a wtedy słyszą ,że jak to,jak tak można i w ogóle...że nie macie nikogo na to miejsce!!ale to już nie pracownika problem tylko wasz!!!prawda jest taka,że nie dbacie o pracowników wcaleeeeee!!!!a ludzie otwierają oczy i odchodzą i odchodzić będą na zasłużoną emeryturę lub po prostu gdzie indziej....jeszcze trochę i wam się wszystko wyjaśni!!kupujcie nieruchomości ,nabijacie sobie skarpety bo "budynek"zaraz będzie świecił pustkami i nadawał się tylko do sprzedaży!!kto mądrzejszy ewakuje się KONIEC I KROPKA!!!

kandydat

Jak jest faktycznie z wynagrodzeniem za pracę?Piekarze pracują w systemie 3 zmianowym(logiczne||)czy jest dodatkowe wynagrodzenie za zmianę nocną?za weekend 50%,100%?jak wygląda system premii?nadgodzin?czy są dofinansowania do urlopów,premie na święta,karnety sportowe,jednym słowem socjal?

szukam pracy ,czytam co piszą.

Szukam pracy,czytam opinie tu i nie tylko i nie wierze,że napisał to pracownik???!!!"pensja na czas"??"wolne na chore dziecko"??to nie żaden luksus i coś nadzwyczajnego TYLKO PRZESTRZEGANIE PRAWA!!Pracowniku serio jesteś wdzięczny,że dostajesz wypłatę na czas??no to brawo!!!ze świecą szukać takiego pracodawcy ;)

Czy w firmie Piekarnia Południe Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Piekarz, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

młody Nowy wpis

premie?BRAK,KWARTALNYCH,ROCZNYCH,JAKICHKOLWIEK....BRAK DODATKU ZA ZMIANĘ NOCNĄ,ZA PRANIE...(usunięte przez administratora)NA OKRĄGŁO...np zaczynasz ranki w poniedzialek-kończysz w sobotę,w niedzielę idziesz na noc kończysz w sobotę,niedziela uff wolna idziesz w poniedziałęk na popołudnie kończysz w piątek i hurrra weekend wolny i nie wiesz czy odespać,czy pożyć...i w poniedziałek idziesz na rano-oblicz sobie ile godzin twa twój miesiąc pracy ,podziel przez najniższą krajową i wtedy Ci się wyjaśni czemu ogłoszenie wisi i wisi... poza tym traktują Cię jak ....,że musisz i bądź wdzięczny,że pracujesz

Liberi Nowy wpis

Do którego sklepu może teraz szukają? Czy warto pracować tam jako sprzedawca ? Co ogólnie sądzicie o pracy tam ?

klient/były klient Nowy wpis
@Liberi

ogłoszenie,że szukaja pracownika do sklepu,kierowcy i piekarzy wisi na każdym sklepie(to chyba o czyms świadczy) poza tym właśnie stracili wieloletnią klientkę,mieszkam na południu więc PIEKUŚ wygrał!! niestety towar z piekarni NOWCY coraz gorszy,niedopieczony ,albo przepieczony i popękany,bułki to maja kszałt nie wiadomo jaki,a ostatnio jak kupiłam razowy co tam nie było????cos czerwonego...albo jakiś owoc ,albo pozostałości po brudnych foremkach,albo może ktos się skaleczył i....aż strach pomyśleć -obrzydlistwo!!! ja za to płacić nie zamierzam!!!

Opinia
@Karol

Podobno ryba psuje się od glowy,to co się dziwić pracownikom,też bym się nie angażował. A owszem prace można zmienić i pewnie ludzie zaczną stamtąd niedługo uciekać, albo już uciekają bo na sklepach coraz słabiej .

@Karol

nawet jeśli ludzie chęci do pracy mają (a są tacy),to takie traktowanie pracownika sprawia ,że im się przestaje chcieć!!i nawet jak ktoś robi to z pasją to się wypala albo raczej go "wypalają",niech dalej głowy wysoko noszą to zaraz szefowa sama za ladą stanie ,szef już jako kierowca zasuwa...i wtedy się pańci wyjaśni...z wysokiego konia upadek boli bardziej....

zainteresowana
@Karol

co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy. Czy może ktoś coś bliżej powiedzieć? jak kasa, godziny, zmiany? jakiś socjal, cokolwiek? Dziękuję za onfo

joanna
@były pracownik

100% prawdy,kwestia czasu

byłą pracownica
@Karol

nie ma płacy nie ma pracy...widać po ogłoszeniach na każdym punkcie sklepowym ,w necie i na różnych portalach od miesięcy..."zatrudnię...",potencjalni kandydaci pokazują się i jak szybko się pojawiają tak szybko znikają!Póki wynagrodzenie za tak ciężką pracę nie wzrośnie ,nie będzie nowych pracowników...kwestia zmiany myślenia właścicieli...tak ,tak "nikt nie trzyma jak brakuje chęci do takiej pracy"jasne ,że można zmienić i zmieniają...nawet długoletni pracownicy

emerytka

kandydat

Możecie mi napisać piekarze jak jest z urlopami,wolnym za pracę w święto,sobotę?dzień wolny oddawany jest w tygodniu czy doliczane są jak nadgodziny?Bo Pani powiedziała,że wszystko zgodne z prawem,ale czytając komentarze zacząłem się zastanawiać? to prawda,że po okresie próbnym większa kasa?że ok 4 zarobię?

Były Pracownik
@kandydat

Zarobki 4 tys., najniższa krajowa. Wolne za sobotę, święta pierwsze słyszę. Płatne za nadgodziny nigdy w życiu, nawet dziękuję nie usłyszysz. Omijać to miejsce szerokim łukiem. Urlop musisz się prosić a po 2 dniach dzwonią , że musisz przyjść bo ktoś l4 albo inna awaria. Na urlopie mniejsze wynagrodzenie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Piekarnia Południe Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku POMOCNIK PIEKARZA R104/0543-262/23. Jaki był jej rezultat?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Piekarnia Południe Sp. z o.o.?

Byly pracownik

jeżeli chodzi o zakład produkcyjny to wśród pracowników na piekarni dobra atmosfera, szefostwo i kierownictwo wyrozumiałe, wypłata zawsze na czas i bez kantowania, niestety premie na święta w formie paczek ale za dodatkową aktywność można dostać premie pieniężną, szefostwo miłe i sympatyczne wiedzące co to praca bo sami pomagają/pracują

byłęm zoabzcyłem i ...uciekłem
@Byly pracownik

na piekarni piją aż lądują w szpitalu,wtedy brakuje kadry to zostajesz na 11-12 h bo trzeba zrobić (dodatkowa kasa????żart!!!!produkcja tak kiepska ,że masakra,codziennie produkt inny,coraz gorszej jakości,chleb albo drobny,albo spalony,albo ....codziennie inny,wypłata na czas to luksus?TO OBOWIĄZEK -poza tym śmiech na sali ,ze na nie na konto tylko 10 go stoisz w kolejce jak za (usunięte przez administratora) w kasie po zapomogę-przed wypłatą humory szefostwa ,że bez kija nie podchodź,co do ostatniego zdania,że szefostwo pomaga....człowieku brak personelu (bo nie płacą jak należy)muszą zasuwac sami...zresztą zawsze można iść na rozmowę o pracę i poznać szczegóły-najniższa krajowa,brak dodatku za noce,weekendy,pranie itd....

Jakie warunki , atmosfera pracy w administracji , czy zarza się praca po godzinach i jak z wynagrodzeniem .

były
@Nowy

problem ze znalezieniem pracownika na różne stanowiska w tej formie powinien dać Ci odpowiedź na wszystkie Twoje pytania.. ani atmosfera,ani płaca...tylko ROBOTA bez szacunku do człowieka

ekso
@Nowy

Pytają się ile chciałbyś zarabiać, podajesz swoją kwotę oni mówią Ci, że mogą zaproponować najniższą krajową i jeszcze szok Pani, że chcesz zarabiać więcej niż najniższa.

BYŁY
@ekso

no jak możesz chcieć więcej niż najniższa krajowa ?????(pracując w soboty,niedziele,na zmianę nocną itd)ambicje tylko do pracy potrzebne, do płacy już nie jest potrzebna...

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Piekarnia Południe Sp. z o.o.?

@kandydat

MOŻE SZEFOSTWO SIĘ WYPOWIE????... z punktu widzenia pracownika jest tak,że nie wypada pisać źle bo każde ręce do pracy by się przydały a z drugiej strony może warto SZEFOWIE się zastanowić ,że nowy/młody żaden nie przyjdzie za te pieniądze pracować co my starzy pracujemy...odpowiadając na pytanie..kandydatowi: nie ma dodatkowego wynagrodzenia za popołudniówki,nocki,weekendy,nie ma dodatku za pranie,nie ma socjalu i największy ból idziesz na urlop i tracisz na wynagrodzeniu jakby był urlopem bezpłatnym!na święta paczka ELDORADO

pracownica pp
@pracownik

na sklepach najniższa krajowa +premijka często bywa,że za brak odpowiedniego utargu(mniej klientów-a przecież nie sprzedasz jak klienta nie ma-no chyba ,że mamy stanąć przed sklepem i nawoływać???)w ramach systemu motywacyjnego goła pensja....rotacja straszna,jestem ale zaraz mnie tu nie będzie jak i koleżanki z punktu...szczerze?NIE POLECAM PRACODWCY-(usunięte przez administratora)

@pracownik

Pracuję od długiego czasu w tej firmie. Jest płacone za nadgodziny lub dni wolne, za tryb nocny też płacone ,pensja zawsze na czas. Jak w każdej pracy trzeba zwyczajnie pracować. Jak pracownik jest w porządku to i szefostwo jest w porządku,podchodzą po ludzku i gdy ktoś potrzebuje pomocy to zawsze taką pomoc uzyska. W innych firmach nikogo nie obchodzi czy nagle dziecko Ci zachorowało,czy musisz wyjść do lekarza wcześniej, czy przyjść w innych godzinach i milion innych problemów. A tutaj naprawdę są wyrozumiali,a to naprawdę rzadkość u pracodawców.

szukam pracy ,czytam co piszą.

Karol

Serio umowy się tu tak pyka po miesiącu albo dwóch? Nie można dostać przynajmniej od razu na rok? Ma ktoś w ogóle dłuższy kontrakt żeby można się było czuć stabilnie?

Opinia
@Karol

W tym zakładzie nic nie jest stabilne, właścicielka fałszywa,humorzasta,arogancka. W dodatku co innego ustala,co innego robi. Zmarnowane 3 lata w takiej pracy.

Czy nowo zatrudnione osoby w Piekarnia Południe Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Otrzymują na miesiąc , potem na dwa , nie polecam praca w nieludzkich warunkach

klient

Lepsza organizacja na dowóz niż na sklepach,zamówiłem tydzień temu zakupy do domu,pani doradzila, dostawca przywiozl jak trzeba, dzis chcialem tylko chleb i najblizej mam przy kauflandzie, panie chyba tam pracują z łaski, niemile...

BYŁA PRACOWNICA-MIŁA
@klient

nowy persolenel,nowej pani manager:):)a jednak nie taki świetny UPS

@klient

Proszę się nie dziwić paniom sprzedającym, przychodza różni klienci niektórzy sa tacy że popsują cały dzień, sprzedawcy to też ludzie nie roboty. Zapraszam do pracy w sklepie wtedy Pan/Pani się przekona jacy potrafią być ludzie

Teresa

A to akurat niestety prawda, wszystko zależy od perspektywy. Ale to w takim razie często tutaj tacy nieciekawi klienci się trafiają? :/

@klient

Jak Panie mają do czynienia z takimi wybrednymi ludźmi to aż coś się robi, chleb za płasko, albo pęknięty, gorszych marud to nie widziałam. Pan przyjdzie i popracuje to zobaczymy czy będzie tak miło.

Ktoś

Pani właścicielka bez szacunku do ludzi,nosi głowę wysoko a zapomniała chyba skąd pochodzi . Może by tak wrócić do okienka albo sprzedaży rolet ?

byłem widziałem
@Ktoś

niestety to prawda,golfikiem pomykała starym a teraz wielka pani prezes bez szacunku do ludzi i nikogo.Karma wróci!!

Ktoś
@byłem widziałem

Chłop tyra ,księżniczka się lansi ,można się ustawić w życiu .od dłuższego czasu widać że już nawet ciągle towar sam rozwozi

Klientka ania

Robiłam dziś zakupy w sklepie na ul Kaliskiej przy ryneczku. Pani wydała mi resztę , a ja wziełam bilon a 40 zł zostawiłam na lądzie. Wróciłam po jakiś 2 godzinach. Pani oddała mi pieniądze bez problemów. Mimo że to była moja nieuwaga. Pani przemiła i przede wszystkim uczciwa, bo to rzadko sie zdarza. Pani Agnieszka super sprzedawca , odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Poleca ten sklep .

Marcel

Dobra praca, całkiem przyzwoite zarobki oby tylko aktualna sytuacja uległą poprawie.

dziś zamówiłam i 2 godziny później miałam zakupy, świetny pomysł, robię zakupy od lat i teraz jest to duże ułatwienie,pani przez telefon uprzejma i pomocna, miło że rozwozi sam właściciel, miły i uprzejmy, zamówie jesscze nieraz

Orlen wloclawek

-wypieki pełne chemii i ulepszaczy jak wszędzie( nie ma cudów, naturalne ciasto to tylko swoje w domu może być)proszę wziąć do badania laboratoryjnego którykolwiek z oferowanych produktów, -pracownicy co chwilę inni (usunięte przez administratora) -brak rozwoju firmy(usunięte przez administratora) -firma jakich wiele bez perspektyw na przyszłość, liczy się tylko szybki zysk dla właścicieli ale to akurat zrozumiałe bo takie mamy czasy i można liczyć tylko na siebie.

Fragles

A czy można wiedzieć, w którym sklepie takie cuda?

Stała klientka
@Fragles

Oczywiście to nie tajemnica. Sklep ul.Kaliska 76a

Fragles
@Stała klientka

O już opinia znikła ciekawe kto usonol

Dobre źródło informa

Żadnych benefitow, zero na święta A jak na urlop pracownik idzie to m wynagrodzenie POMNIEJSZANE.pensje żałosne. Do tego brak szacunku do ludzi.klka lat i zamkną ten biznes,niech tylko Ci co tam pracują zrozumieją,że rynek pracy się zmienił.i gdzie indziej przy połowie godzin można mieć te same pieniadze

admin

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Piekarnia Południe Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Południe Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Piekarnia Południe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Południe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Piekarnia Południe Sp. z o.o.
  • Nowcy 26
    87-800 Włocławek

Piekarnia Południe Sp. z o.o.