Opinie o Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling w Włocławek

Marazm Nowy wpis

Szkoda tracić swój czas na pracę w tej cukierni, lepiej znaleźć miejsce, gdzie są godne warunki finansowe i jasne warunki umowy-a takich miejsc jest dużo, wystarczy tylko lepiej poszukać, a do pracownika podchodzi się z należytym szacunkiem

Coco Nowy wpis

Nie polecam tej firmy panie które są dziedziczkami po p. (usunięte przez administratora) są to jakieś wariatki dawno powinne leczyć się w wariatkowie swoje frustracje wyładowują na pracownikach(kiepski dzień czy coś innego) a do tego paczki i ciasta nie są już tak smaczne jak kiedyś.

Artur Nowy wpis

Czy pracodawca szkoli swoich pracowników, wysyła na jakieś szkolenia cukiernicze ?

Robi Nowy wpis
@Artur

Wysyła na szkolenie na zmywak do szorowania garów.

Pracownica..

Zero profesjonalizmu, dawno z tak tępym człowiekiem nie miałam doczynienia. Trzeba było tłumaczyć sprawy elementarne.(usunięte przez administratora) Inaczej jest na rozmowie a później w realu. Żałosne i śmieszne zachowanie. Politowania tylko życzyć...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Czarek

Czy firma poszukuje może pracowników? Jaką macie atmosferę i jakie zarobki?

@Czarek

Niestety odradzam pracę w tym miejscu, panie właścicielki mają poważne problemy natury psychicznej i swoje frustracje wyładowują na pracownikach. Ponadto nieumiejętność w zarządzaniu biznesem, brak elementarnej wiedzy w branży cukierniczej wpłynęły na złą kondycję firmy.

@Tomek

Czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniony w Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling? Jeżeli tak, to proszę, napisz na jakim stanowisku. Możesz również opisać atmosferę w firmie panującą. Interesuje mnie, jak wyglądają kontakty między pozostałymi pracownikami.

Slawomira Evans

Zawsze mozna polegac na tej cukierni jesli chodzi o torty, sa smaczne, zrobione ladnie I wedlug zamowienia, zamawiam od lat

Izabela

@Olo, Chciałabym przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów lub aktualnych pracowników. Może warto przekazać swoje uwagi do kierownika tej Cukierni - Piekarni? Czy próbowałeś oddać produkty, z których byłeś niezadowolony?

Olo

Nie polecam. Sprzedają stare wyroby. Uwaga na paszteciki z miesem

Izabela

@była pracownica, rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę, ale Twojej opinii brakuje konkretnych argumentów. Twój wpis w zasadzie bazuje na haśle i może zostać odczytany jako pomówienie. Czy możesz napisać coś więcej o atmosferze w pracy? Czy jako pracownik firmy Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling realizowałaś wszystkie swoje obowiązki zgodnie z umową ze swoim pracodawcą? Czy byłaś punktualnym pracownikiem?

była pracownica

NIKOMU NIE POLECAM.Zgadzam się z poprzednim wpisem. Praca na produkcji i obsługa klienta w tej cukierni to (usunięte przez administratora) Nie dałam rady psychicznie. Przestrzegam wszystkich.

JEDNYM SŁOWEM MASAKRA...

pracownica

Przed rozpoczęciem pracy oczywiście czytałam te opinie ale nie chciałam się zrażać więc spróbowałam. Wszystko super i kolorowo. Tak jak pisały poprzedniczki to jest jedna wielka masakra. (usunięte przez administratora) Miła do czasu. (usunięte przez administratora). Mogę jedynie słownie przestrzec innych ludzi.

pracownica

Wątpię, żeby coś się tam zmieniło. Kiedy byłam na rozmowie - też wydawało mi się, że szefostwo jest super, ale jak jest naprawdę to już należy przekonać się samemu.

pracownica

Wyzysk. Pani M.Sz. o zarządzaniu wie niewiele i pomiata pracownikami. Stare ciasta, a ciastka jeszcze starsze. Żenujące. Atmosfera w pracy nie do zniesienia. Kierowniczka kantuje na lewo i prawo, wysługując się pracownicami i ciągle wisząc na firmowym telefonie.

zainteresowana
@pracownica

Bylam wlasnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Wrazenie super. A tu czytam taka opinie. Mam rozumiec ze nie warto sie tu pakowac? Podobno pensja najnizsza krajowa +premie od sprzedazy+premie uznaniowe. Grafik do uzgodnienia- czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling - Włocławek

Cukiernia - Piekarnia Jan Szyling
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Hutnicza 28
    87-800 Włocławek