Szyling Jan Cukiernia

Włocławek

Opinie o Szyling Jan Cukiernia

JEDNYM SŁOWEM MASAKRA...

pracownica

Przed rozpoczęciem pracy oczywiście czytałam te opinie ale nie chciałam się zrażać więc spróbowałam. Wszystko super i kolorowo. Tak jak pisały poprzedniczki to jest jedna wielka masakra. Kierowniczka? Miła do czasu. Kantuje jak się da. Ciasta, ciasteczka itd. na zasadzie "póki nie spleśnieje to można sprzedać ludziom". Mogę jedynie słownie przestrzec innych ludzi.

pracownica

Wątpię, żeby coś się tam zmieniło. Kiedy byłam na rozmowie - też wydawało mi się, że szefostwo jest super, ale jak jest naprawdę to już należy przekonać się samemu.

pracownica

Wyzysk. Pani M.Sz. o zarządzaniu wie niewiele i pomiata pracownikami. Stare ciasta, a ciastka jeszcze starsze. Żenujące. Atmosfera w pracy nie do zniesienia. Kierowniczka kantuje na lewo i prawo, wysługując się pracownicami i ciągle wisząc na firmowym telefonie.

zainteresowana
@pracownica 01.03.2015 20:55

Bylam wlasnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Wrazenie super. A tu czytam taka opinie. Mam rozumiec ze nie warto sie tu pakowac? Podobno pensja najnizsza krajowa +premie od sprzedazy+premie uznaniowe. Grafik do uzgodnienia- czy to prawda?

Zostaw opinię o Szyling Jan Cukiernia - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szyling Jan Cukiernia