ZPC Glutenex Andrzej Kawa

Sady

Opinie o ZPC Glutenex Andrzej Kawa

NieChceszWiedziec

Nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam... banda zlodzieji i nieudacznikow... przydalaby sie konkretna kontrola.

Asia.

Paulina
@Asia. 23.08.2016 18:30
Hej Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tej firmy? jakie zarobki? w jakim systemie jest ta praca i na jakiej umowie....

Praca za najniższą krajową ,umowa zlecenia, praca w systemie 3 zmianowym,

Kamila

Nie mam dobrego doswiadczenia z firma Glutenex. Zgodze sie z Mike ze zeruja na ludziach i ich pieniadzach. Nigdy w zyciu nie bede juz wspolpracowac z firma Glutenex tym bardziej, ze slyszalam ze wielu ludzi dalo sie nabrac.

Mike

Mam negatywne odczucia odnosnie firmy Glutenex. Zeruja na ludziach. Nie polecam wspolpracy z firma Glutenex.

Zostaw opinię o ZPC Glutenex Andrzej Kawa - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC Glutenex Andrzej Kawa