Opinie o Timepart Personalservice GmbH w Ludwigshafen

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timepart Personalservice GmbH w Ludwigshafen

Janusz

Pracuję dla firmy prawie dwa lata i nie miałem żadnych problemów czy to z pracą cz też keaterą ani z pieniędzmi które zawsze są na czas urlop to również temat dyplomatycznego podejścia mam kiedy potrzebuję i nigdy nie robiono mi żadnych przeszkód jedynym minusem może być nie wpisywanie azk na łonie oraz urlopu trzeba dzwonić a poza tym ok. Polecam tym którzy chcą pracować a nie wydziwiać

Black

Witam Współpracuje z firmą około 8 miesięcy po tym czasie mogę powiedzieć że bezproblemowo firma docenia dobrych i zaangażowanych pracowników dających coś od siebie jestem zadowolony i wiąże przyszłość z firmą. A i współprace z Panem K.Filipiakiem oceniam też bardzo pozytywnie zawsze mogę liczyć na pomoc z jego strony. Z mojej strony serdecznie polecam a jak ktoś miał jakiś problem to cóż ile ludzi tyle opinii ciężko dziś o dobrego pracownika. Pozdrawiam

Dariusz K

Pracuję w tej agencji ponad 3 lata. Może i nie są zbyt duże zarobki, ale płacą uczciwie i regularnie (z zaliczkami też nie ma problemu) Zaletą jest też to, że współpracują z solidnymi dużymi firmami i zlecenia są długoterminowe. Mam wieloletnie doświadczenie pracując w Niemczech, co pozwala mi stwierdzić, że niekoniecznie agencje, które dają większe stawki są lepsze. Osobiście polecam.

Nie polecam: 1. Problem z przyjęciem wypowiedzenia 2. Brak kontaktu z biurem (potrafią nie odb 3 dni z rzędu) 3. OPŁATA ZA BEZPŁATNE MIESZKANIE PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU 4.Nie ma możliwości wzięciu urlopu na żądanie , porozumienia stron itp nikt nie odbiera (usunięte przez administratora)

Dociekliwy
@Tomek

Pracuje nadal dla tej agencji, nie wszystko wydaje sie byc zalatwiane nalezycie. Firma zdecydowanie nie jest wpozadku i zgodze sie z wszystkim co jest napisane powyzej. Rozmowa z pracownikami wymaga ogromnej inteligencji poniewaz sa dobrze wyszkolonymi manipulatorami. Na szczescie, w pewnym momencie zorientowalem sie I kazda rozmowe nagralem jak rowniez zachowuje cala korespondencje mailowa. Rozstanie sie z ta firma nie jest mozliwe w sposob polubowny. Wszystko ma swoj czas, mysle, ze przyjdzie on rowniez na manipulatorow. :) Socjotechniki, ktore stosuja sa tak naprawde zalosne i wystarczy odrobina zdrowego rozsadku, zeby wiedziec z kim ma sie doczynienia i gdzie sie jest. Ubarwianie faktow przez polski personel tej firmy jest na tyle imponujacy, ze latwo jest uledz iluzji. Mysle, ze w pewnym momencie, ktos moze ulegnie takim emocja, ze zrobi krzywde komus w biurze za opowiadanie banialukow. Pracuje juz troche za granica i znam osoby, ktore nie pozwola sobie na tego rodzaju zachowania. Na ta chwile jestem rozbawiony ale z niecierpliwoscia czekam, na rozwoj sytuacji. Koledze powyzej rzycze powodzenia, chociaz mysle ze zdrowa awantura w biurze bylaby skuteczniejsza.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timepart Personalservice GmbH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Blacharz izolacji przemysłowych (warsztat)
rk Bau GmbH
logo firmy Operator maszyn CNC
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Praca w Niemczech – murarz
InServ
logo firmy Tokarz CNC MAZAK (sterowanie Mazatrol) z językiem niemieckim.
Jobwise Łukasz Frankowski
Adrian K.

tez pracuje dla Rhenusa i nie ma zandych problemow... wyplaty, zaliczki, kwatera

@Adrian K.

Jakoś cię tam nie widziałem, kwatera ci odpowiada to chyba w Pl w szałasie mieszkasz ps: kolejny kolega z biura ? Pracujecie w tej dziadowskiej firmie a pózniej sami sobie opinie wystawiacie DNO

Marcin Z.

Pracuje od prawie 1,5 roku na wozku przez ta firme. Pieniadze na czas, dostaje diete na kwatere bo przenioslem sie na swoje mieszkanie... ja. tam potrzebuje prywatnosci. Na jakim Magazynie robiles? @Tomek?

@Marcin Z.

Witam Pracowałem na wózku widłowym w Lipsku skoro pracujesz 1.5 roku to gratulacje za zaangażowanie... wypłaty na czas ( dziwne żeby mieli problem z wysłaniem 1170 euro za 190 godzin nie na czas... )

Marcin Z.
@Tomek

190 h? ale przeciec nie pracujesz za dlugo? to masz cos okolo 152h wyplacone a reszta na banku godzin no ale nie wiem jak to u Ciebie bylo.... na jakim magayznie byles? BMW Audi? bo my tam z kolegami robimy

@Marcin Z.

Renus od 14 45 do 00 15 , 00 30 i soboty w razie rannej zmiany, bank godzin jest... ta mi w tym biurze mowila ze 250 h dobrze że się stamtad zawinelem uważajcie przy ostatnim rozliczeniu

Nie polecam: (usunięte przez administratora) 2. Brak kontaktu z biurem (potrafią nie odb 3 dni z rzędu) 3. OPŁATA ZA BEZPŁATNE MIESZKANIE PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU 4.Nie ma możliwości wzięciu urlopu na żądanie , porozumienia stron itp nikt nie odbiera (usunięte przez administratora) 6.Sprawe kieruje wobec nich do arbeitsgericht OMIJAĆ tę firmę!!!!!!!! (usunięte przez administratora) W MIESZKANIACH W LIPSKU SZCZURY NIE POLECAM

Rozczarowany

Witam, Jeśli nie znasz niemieckiego na poziomie conajmniej b1 to nie ma sensu jechać do pracy. Nawet znając niemiecki na poziomie B1 kwatera np. w Leipzig jest tragiczna. Sciagaja ludzi do pracy do Niemiec a na miejscu okazuje się że jest kolejna rozmowa kwalifikacyjna. NA TEJ rozmowie są kandydaci z innych agencji pracy.

Mariusz
@Rozczarowany

Pracuje z kolega dla DHL w Lipsku przez Timepart i potrafie sie dogadac po niemiecku ale nie znam biegle a daje rade... Pozdrawiam Mario

Iza
@Mariusz

A też miałeś na miejscu, w Niemczech jakąś rozmowę kwalifikacyjną? Czy od razu zacząłeś pracę? I jeśli tak, to byłeś o tym uprzedzony przez Timepart?

@Mariusz

Do DHLa biorą bez niemieckiego. Praca w nocy przy ciężkich paczkach. Już wiesz dlaczego nie wymagają niemieckiego. Określenie,,potrafię się dogadac'' jest mało precyzyjne dla kogoś kto jedzie do pracy kilkaset kilometrów.

Mariusz
@Iza

bez rozmowy... wprowadzenie na magazyn i rozpoczecie pracy ale jak sie naklamie przy zatrudnieniu ze sie wszystko potrafi to i tak bedzie niespodzianka i do domu

Agencja dostaje pieniądze za każdego kandydata do pracy który przyjedzie do Niemiec. Jeśli znasz niemiecki na poziomie swobodnej komunikacji to możesz jechać.

Filipek

A przecież wystarczy dobrze pracować. Firma to bardzo dobry pracodawca i z pewnością docenią nasze zaangażowanie!

Fryderyk

Bardzo dobra firma tylko trzeba mieć chęci do pracy a jest jej dużo!

Alfons

Tragedia co miesiąc nie zgadzają się wyplaty

Alex

zaczalem prace w lipcu i poki co nie narzekam jest OK kwatera jest ok pieniadze na czas... i to mi wystarczy bo stawki wszedzie podobne jade zeby zarobic i nie skakac po budowach co tydzien a przezylem juz wszytko w dojczach

Mikołaj
@Alex

Na jakim stanowisku pracujesz? Z tego, co piszesz, praca Ci odpowiada i jesteś z niej zadowolony. Czy masz dobry kontakt z koordynatorem projektu i pomaga Ci rozwiązywać problemy na miejscu? Jak długie są kontrakty, na które wyjeżdżasz i czy pracodawca obejmuje Cię ubezpieczeniem? Podziel się swoim doświadczeniem.

Potwierdzam

Alex

to dzwon i zglos ja zawsze biore indukcje z palnikiem bo to rownie wygalda na hotelach dla monterow

Szukający

Gdzie mogę znaleźć aktualne oferty tej firmy?

T. L.
@Szukający

Szukaj Timepart Rostock i zadzwoń, poproś kogoś kto mówi po Polsku, tel. Na stronie www

@Szukający

Daj se spokój. Szukaj w innych

Karol

Słyszałem, że to świetna firma ale jak czytam wpisy to myślę, że są inspirowane.

@Karol

Oczywiście (usunięte przez administratora) w pokojach bez neta i wgl

Andrzej Hamburg

firma jest ok (usunięte przez administratora) kiepskie warunki? ja mam pokoj jednoosobowy max 2 warunki sa wporzadku kuchnia lazienka z internetem jest roznie ale mam wlasny bezprzewodowy

Aneta

@Szukający, możesz zapoznać się z ofertą firmy pod tym linkiem: http://freiestellen.timepart.de/index.php/niederlassung-koeln Jeżeli trafisz na atrakcyjną dla Ciebie rekrutację, w której weźmiesz udział, to proszę Cię o Twoje wrażenia z jej przebiegu. Będą one ważne dla osób, które również interesują się współpracą z tą firmą.

RADEK

25 EURO ZA 50 GODZIN PRACY, HAHAHA A GDZIE DIETY CO NA UMOWIE??? NIMA.

@RADEK

Ale nadęty napisałeś człowieku

@RADEK

Bzdety znaczy się napisałeś

T.L.

Witam, dawno mnie tu nie było. Pracuję w tej firmie pełne cztery lata i nie mam zamiaru zmienić ( na dzień dzisiejszy ????) na inną. Współpraca mogę opisać w samych superlatywach. Płacą na czas, są zaliczki, te osoby co poznałem na budowie też mają dobre zdanie na temat współpracy z Timepart. Nie miałem problemu z urlopem. Jak ktoś pisze o 25 euro za 50 godzin i brak wypłaty diety, to mija się z prawdą, albo konkurencja tak pisze. Każdy wie jak jest. Jak jakaś firma nie wypłaca kasy, to idziesz do odpowiedniej instytucji i oni się zajmują taką sprawą. Pracowałem wcześniej w dwóch innych firmach i wyglądało to tak, że jeździłem po całych Niemczech tydzień tu, miesiąc tam- to była katastrofa. Tu jest normalnie- polecam i pozdrawiam: Tomasz L.

@T.L.

Dodam, że chodzi ooddział w Rostocku. Pozdrawiam: T.L.

Zostaw merytoryczną opinię o Timepart Personalservice GmbH - Ludwigshafen

• Jak się pracuje w Timepart Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Timepart Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timepart Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timepart Personalservice GmbH