Timepart Personalservice GmbH

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Timepart Personalservice GmbH

Marko

Pracuję rok w firmie Timepart jak wszyscy którzy zaczęli pracę w Niemczech uczyłem się języka podstawa obecność w pracy...wypłaty zawsze na czas ,możliwość zaliczki i co najważniejsze jeśli nie spodobasz się pracodawcy do którego cię wysyłają szukają nowej pracy ...i zawsze to co na umowie tak i na koncie ....dlatego nie rozumiem ludzi którzy narzekają ....podpisałeś umowę wiesz ile zarobisz masz opłacone mieszkanie i ja chciałem więcej ? No proszę idź kup auto w salonie podpisz umowę pojedź do domu i zadzwoń do nich powiedz że silnik za słaby kolor nie ten itd....uczciwa firma kontakt z nimi jest zawsze wszystko jest na czas dla mnie i innych kolegów którzy pracują z nami jest ok pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowia w nowym Roku

Janusz

Pracuję dla firmy prawie dwa lata i nie miałem żadnych problemów czy to z pracą cz też keaterą ani z pieniędzmi które zawsze są na czas urlop to również temat dyplomatycznego podejścia mam kiedy potrzebuję i nigdy nie robiono mi żadnych przeszkód jedynym minusem może być nie wpisywanie azk na łonie oraz urlopu trzeba dzwonić a poza tym ok. Polecam tym którzy chcą pracować a nie wydziwiać

Przemo

Witam pracuje w firmie Timepart od października 2018 roku - przeszedłem z innej firmy w której robiłem ponad 3 lata pech trafił że zaraz po zmianie firmy rozchorowałem się w trzecim może czwartym tyg pracy na ponad 3 tyg nie było problemu z moja chorobą jedynie co mógł bym się przyczepić to brak kontaktu w nagłym wypadku w niedzielę w ważnej sprawie. - wypłaty na czas to co na umowie to i na wypłacie - możliwe zaliczki co tyg wystarczy napisać na kartach godzinowych że się chce 200 E - co do hotelu to najczęściej są pokoje 2 osobowe ( co do jakości to rożnie z tym bywa ale można prosić o zmianę ) aktualnie robię od stycznia 2019 w Hamburgu i tam sam sobie wynająłem pokój tak wiec nie mam żadnych potrąceń i płace sobie sam . - sama praca jest rożna kwestia jak się trafi na budowę ale to nie zależy od pracodawcy chodź mi się wszystkie dobre budowy trafiły. - jak ma się ugadane z kierownikiem na budowie wolne to biuro nie robi żadnych problemów aktualna przerwa świąteczna od 13 grudnia 2019 do 6 stycznia i wszystko bez problemowo . - kontakt z Panem Karolem Filipiakiem dobry w 99% oddzwania jak nie odbiera - załatwianie spraw też ok - rozliczenia miesięczne mam wysyłane na polski adres i nie mam problemu - jedynie co mi na nich brakuje to ile godzin ma się na AZK oraz ile urlopu trzeba liczyć lub pisać do biura ogólnie polecam firmę Timepart Personalservice GmbH

T.L.

Witam, dawno mnie tu nie było. Pracuję w tej firmie pełne cztery lata i nie mam zamiaru zmienić ( na dzień dzisiejszy ????) na inną. Współpraca mogę opisać w samych superlatywach. Płacą na czas, są zaliczki, te osoby co poznałem na budowie też mają dobre zdanie na temat współpracy z Timepart. Nie miałem problemu z urlopem. Jak ktoś pisze o 25 euro za 50 godzin i brak wypłaty diety, to mija się z prawdą, albo konkurencja tak pisze. Każdy wie jak jest. Jak jakaś firma nie wypłaca kasy, to idziesz do odpowiedniej instytucji i oni się zajmują taką sprawą. Pracowałem wcześniej w dwóch innych firmach i wyglądało to tak, że jeździłem po całych Niemczech tydzień tu, miesiąc tam- to była katastrofa. Tu jest normalnie- polecam i pozdrawiam: Tomasz L.

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w Timepart Personalservice GmbH?

Prawdziwa Opinia Nowy wpis

Lepiej o wszystko się pytać przy rekrutacji. Gdy tylko coś komuś nie pasuje na miejscu najlepiej jak najszybciej zrezygnować. Agencja jest od tego że powinna wszystko zorganizować a pracownik powinien się czuć dobrze za granicą. Niemcy potrzebują pracowników a jeśli nie doceniają polaków to lepiej w Polsce pracować za 2 tyś niż tracić czas,nerwy i pieniądzę za granicą. Po co żyć marzeniami że w Niemczech zarobi się wielką fortunę a w rzeczywistości jest brak szacunku dla polaków.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa w Timepart Personalservice GmbH na stanowisko Spawacz? Prowadzący rozmowę są w porządku? 18 marca pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

kandydat radzio

mam pytanko .czy do pracy w firmie timepart jest niezbędne prawo jazdy i samochód?

Kolega Nowy wpis
@kandydat radzio

pewnie zalezy od oferty... ja pracowalem w Lipsku bez auta na magazynie pozdrawiam

Mati Wrocław

pracuje już jakiś czas dla Timepart i jestem zadowolony. wszystko jak w ustaleniach z Panem Karolem. zmiana kwatery też nie problem, zaliczki są i wypłata na czas.mogę polecic

@Mati Wrocław

To fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Timepart Personalservice. Teraz to już tym chętniej dowiem się o niej czegoś więcej. Wspomniałeś coś o bezproblemowej zmianie kwatery. Czyli mam rozumieć, że pracodawca zapewnia pracownikom na miejscu zakwaterowanie? Powiedz coś więcej na ten temat.

Jurek

Nie będę nikogo przekonywał do P. Karola. Pracowałem z nim 2 razy, ostatnio w Berlinie na budowie.W tym czasie miałem 2-3 razy problemy z autem i mósiałem zostać w kraju po wekendzie. nie miałem z tym problemu.Po 10 miesiącach mósiałem się rozstać z Timepart-em, ponieważ odesłano nas z budowy. Nie zgodziłem się jechać do Hamburga. Nie było też problemu z zaliczkami .Niemieckiego nie znam również tak, żebym dla niemców był niezastąpiony. Co do samej osoby P. Karola, jak nie odebrał telefonu oddzwaniał w wolnej chwili i do niczego Wam nie jest potrzebne Biuro. Pracuję w Niemczech tylko i aż 13 lat, nie chcę nikogo urazić , ale mam tyle lat życia za sobą, że powiedzmy sobie tak; nie ma budowlańca, który nie pije.

Haha
@Marko

Jak sie pracuje w biurze? W ktorym oddziale timepart'u siedzisz? :)

@Marko

Nie rozumiesz ludzi, patracenia przy rozwiazywaniu umowy sa zawsze. Jezeli pracujesz przez Agencje od 3 lat to stwierdzam, ze jestes slabym fachowcem. Z odrobina jezyka jak i dobrym fachem w reku znajdziesz prace bezposrednio u Niemcow bez posrednikow. (usunięte przez administratora)

@Dociekliwy

Ktoś zna szczegóły tej oferty od Timepart - https://www.gowork.pl/oferta/magazynier-pracownik-biurowy-z-angielskim,5yZY0Wgbd8KzVqdGqpJl4W,meerane? Co to za firma może być? Ktoś aplikował?

maximus

ostrzeżeniem przed biurem pracy czy właściwie firmą która rekrutuje głównie elektryków,ślusarzy,chydraulikow na terenie Niemiec dokładna nazwa firmy to " TimePart Personalservive GmbH "adres " Aue 23-27 09112 Chemnitz... ale mają napewno jeszcze biuro w Rostocku....Zatrudnilem się u nich jako elektryk około 2 miesięcy temu i zostałem oddelegowany do pracy we Frankfurcie nad menem przy instalacjach w tunelach kolejowych pod lotniskiem czyli coś nowego stwierdziłem a nie wciąż te mieszkania czy markety więc jadę stwierdziłem wtedy..i żałuję...biuro jak już Cię ściągnie na budowę i hotel możesz być już pewien że na więcej normalnego kontaktu nie możesz liczyć..mają Cię w garści i ogólnie już nie jesteś Panem jak to miło na początku bylo a jesteś robolem,masx robić i się nie odzywać...na miejscu okazuje się że praca jest od poniedziałku do czwartku po 10 godzin i słuchajcie...nie mając przerwy nawet na kawę..bo tłumaczą że Twoją przerwą jest to że idziesz na stanowisko pracy tym tunelem prawie 2 km i w tym momencie to nie pracujesz bo tylko idziesz brak toalety,brak narzędzi,elektonarzefzi ,jedna wiertarka na 5 osób...do tego przymuszanie do wykonywania zadań niebezpiecznych typu złóż sobie rusztowanie wysokość 10 metrów wejdź bez zabezpieczeń i instaluj kable..nie dość że po ciemku to jeszcze z rusztowania które powinno być złożone przez kogoś co się zna na tym..ja się nie znam....Hotel..a raczej ten (usunięte przez administratora) za który jak się okazalo płacisz 20 euro za dobę i mieszkasz w trzech na pokoju czyli pokój 1800 euro..no bój się Boga ... rotacja straszna..codziennie ktoś rezygnuję..i nagle na wieczór już jest ktoś nowy... pościeli nie wymieniają,środki czystości swoje trzeba mieć...sprzatac wszystko no ok można..ale to jest hotel przecież!!! nie kumam tego No i meritum sprawy...chcialem zjechać na weekend normalnie pracowałem tak jak cały czas po 10 godzin do czwartku więc godziny wypracowalem tak czy siak zjechalem mówię w końcu chociaż zjeść normalny obiad w domu,a tu SMS od(usunięte przez administratora)z biura właśnie z Rostocku że otrzymuje wypowiedzenie i to pod pretekstem że nie poszedłem do pracy w piątek oraz karę za to 300 euro...no (usunięte przez administratora),albo jestem jakiś upośledzony,albo coś tu naprawdę jest nie halo..malo tego listem przyszło wypowiedzenie do mnie oraz upomnienie za jakieś palenie papierosów w pokoju,jakiess ekscesy alkoholowe ...co nie miało w ogóle miejsca no i oczywiście kara.. .... Przepracowalem w listopadzie 160 godzin plus 13 godzin z Zeitkinta jakie mi zabrano w październiku i dostałem na konto uwaga uwaga... 840 euro.. takie wypowiedzenia dostały również jeszcze dwie osoby i na konto pi 500 euro więc to będzie bardzo burzliwa sprawa w sądzie bo napewno nie odpuszczę !!!!! Jeżeli chcesz jechać tyrać i przed wypłata być zwolnionym (usunięte przez administratora).to polecam TimePart..juz prawie 4 lata pracuje w Niemczech i różne firmy poznałem,ale to ci ta zrobiła to jest szczyt (usunięte przez administratora).pozdrawiam

@maximus

Po pierwsze Timepart udostępnia pracowników dla firm widać że z pracodawcą na miejscu się nie dogadałeś a nieobecność w pracy,chlanie itd jest notoryczne ....przyjechaliście zarobić macie rodziny a robicie imprezy i się nawzajem nie szanujecie hotel można zmienić pracę też a co Pana Filipiaka jak najbardziej pomocny człowiek wszystko załatwia zawsze podpowie.Twoja opinia jest wybielająca ciebie jako pracownika aniołka bez skazy najlepszego pracownika w Niemczech na bank coś odjeb....że dostałeś wypowiedzenie albo jesteś z innej firmy konkuręcja nie śpi pzdr

Haha
@Marko

(usunięte przez administratora)Part time ma slabe opinie zarowno od Polakow jak i od Niemcow. Dziwne, ze fajne komentarze pojawily sie w nowym roku, czyzby czas na naprawe wizerunku tego (usunięte przez administratora)jakim jest time part?(usunięte przez administratora) jest zwyklym prostakiem, a jego kolezanka jest tak nieudolna, ze po przylapaniu na 10 klamstwach pod rzad dostaje zakaz kontaktowania sie z pracownikami. Polecam time part jak komus nie szkoda nerwow i lubi byc oklamywany. (usunięte przez administratora)

NieZeMnąTeNumery
@maximus

Witam. Znam historię pracy w tunelu bo mój znajomy pracował tam tydzień i oddelegowali go po tygodniu. (usunięte przez administratora) Ja w ciągu 3 tyg byłem w 3 różnych miejscach. Ostatnia moja praca była w Chemnitz, co innego było ustalone a co innego zastałem na miejscu. Miała byc praca w warsztacie jako ślusarz a była pod chmurką jako pracownik budowlany, gdzie robiono jakieś wwierty pod ziemią na czym kompletnie się nie znam... Wkurzyłem się ale przerobiłem do końca dnia.. W pierwszy dzień pracy jakis niemiec pyta mnie czy mam prawko. Odpowiedziałem, że tak. To pojedziesz dostawczym 80km na budowe... Nie pojade, bo nie jestem do tego upoważniony. Poszła zla opinia o mnie, że niby nie jestem zmotywowany do pracy i następnego dnia miałem juz nie przychodzić. (usunięte przez administratora)Owszem, kulturalny ale co z tego skoro nie dotrzymuje słowa i nie mówi wszystkiego. Wzbudza zaufanie ale ma nad soba ludzi, którzy wywierają na nim presje i robi to co powiedzą konsekwentnie wypierając się pozniej tego co mówił. Otrzymałem wypowiedzenie i doliczono mi jakies Endreingung (końcowe sprzątanie) za pobyt na dwóch kwaterach, w sumie 65 euro. Za 3 noce w sumie zapłaciłem 100Euro. Nie było w umowie zadnego Endreingung. Ponadto nie otrzymałem abrechnungu, musiałem jechać specjalnie do biura w Chemnitz. Nie wysyłają na poczte elektroniczną tłumacząc sie tym, iz obowiązuje ich RODO. (usunięte przez administratora) mają krótkie kontrakty (2-3tyg)(usunięte przez administratora) Nigdy więcej wspópracy z tymi ludzmi.

Janusz

Przemo

Black

Witam Współpracuje z firmą około 8 miesięcy po tym czasie mogę powiedzieć że bezproblemowo firma docenia dobrych i zaangażowanych pracowników dających coś od siebie jestem zadowolony i wiąże przyszłość z firmą. A i współprace z Panem K.Filipiakiem oceniam też bardzo pozytywnie zawsze mogę liczyć na pomoc z jego strony. Z mojej strony serdecznie polecam a jak ktoś miał jakiś problem to cóż ile ludzi tyle opinii ciężko dziś o dobrego pracownika. Pozdrawiam

Dariusz K

Pracuję w tej agencji ponad 3 lata. Może i nie są zbyt duże zarobki, ale płacą uczciwie i regularnie (z zaliczkami też nie ma problemu) Zaletą jest też to, że współpracują z solidnymi dużymi firmami i zlecenia są długoterminowe. Mam wieloletnie doświadczenie pracując w Niemczech, co pozwala mi stwierdzić, że niekoniecznie agencje, które dają większe stawki są lepsze. Osobiście polecam.

Dociekliwy

Czy ktos mialby ochote wybrac sie do biura Time Part w celu wyjasnienia nurtujacych spraw pracowniczych takich jak: - diety za mieszkanie; - terminowosc wyplacania wynagrodzenia; - honorowanie wnioskow urlopowych; - potwierdzenie przyjecia wypowiedzenia? Chce wybrac sie niebawem, sadze ze skoro Biuro jest tak zajete, ze nie odbiera telefonow, to osobista wizyta pomoze obsludze wyjasnic sprawy. Dla osob, ktore sie wybieraja do pracy do Timepart pozostawiam powyzej wspomniane sprawy jako kluczowe pytania przed podjeciem wspolpracy. Dodam, ze warto jest przetlumaczyc umowe zanim sie ja podpisze. Wypowiedzenie jej jest trudne i rodzi konsekwencje w postaci kar umownych. Firma nie zarabia na pracy pracownikow lecz na stosowaniu kar wobec nich. Taki to model biznesu. Kluczowe jest ostatnie wynagrodzenie. Wiele opini zawartych w Google oraz na tej stronie jest wystawionych przez samych pracownikow biura. Prosze byc stanowczo ostroznym przed podjeciem wspolpracy z ta firma. Problem nie jest w przyjeciu sie do pracy lecz w polubownym odejsciu z wyplata w calosci.

Tomek

Nie polecam: 1. Problem z przyjęciem wypowiedzenia 2. Brak kontaktu z biurem (potrafią nie odb 3 dni z rzędu) 3. OPŁATA ZA BEZPŁATNE MIESZKANIE PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU 4.Nie ma możliwości wzięciu urlopu na żądanie , porozumienia stron itp nikt nie odbiera (usunięte przez administratora)

@Tomek

Pracuje nadal dla tej agencji, nie wszystko wydaje sie byc zalatwiane nalezycie. Firma zdecydowanie nie jest wpozadku i zgodze sie z wszystkim co jest napisane powyzej. Rozmowa z pracownikami wymaga ogromnej inteligencji poniewaz sa dobrze wyszkolonymi manipulatorami. Na szczescie, w pewnym momencie zorientowalem sie I kazda rozmowe nagralem jak rowniez zachowuje cala korespondencje mailowa. Rozstanie sie z ta firma nie jest mozliwe w sposob polubowny. Wszystko ma swoj czas, mysle, ze przyjdzie on rowniez na manipulatorow. :) Socjotechniki, ktore stosuja sa tak naprawde zalosne i wystarczy odrobina zdrowego rozsadku, zeby wiedziec z kim ma sie doczynienia i gdzie sie jest. Ubarwianie faktow przez polski personel tej firmy jest na tyle imponujacy, ze latwo jest uledz iluzji. Mysle, ze w pewnym momencie, ktos moze ulegnie takim emocja, ze zrobi krzywde komus w biurze za opowiadanie banialukow. Pracuje juz troche za granica i znam osoby, ktore nie pozwola sobie na tego rodzaju zachowania. Na ta chwile jestem rozbawiony ale z niecierpliwoscia czekam, na rozwoj sytuacji. Koledze powyzej rzycze powodzenia, chociaz mysle ze zdrowa awantura w biurze bylaby skuteczniejsza.

Adrian K.

tez pracuje dla Rhenusa i nie ma zandych problemow... wyplaty, zaliczki, kwatera

@Adrian K.

Jakoś cię tam nie widziałem, kwatera ci odpowiada to chyba w Pl w szałasie mieszkasz ps: kolejny kolega z biura ? Pracujecie w tej dziadowskiej firmie a pózniej sami sobie opinie wystawiacie DNO

Marcin Z.

Pracuje od prawie 1,5 roku na wozku przez ta firme. Pieniadze na czas, dostaje diete na kwatere bo przenioslem sie na swoje mieszkanie... ja. tam potrzebuje prywatnosci. Na jakim Magazynie robiles? @Tomek?

@Marcin Z.

Witam Pracowałem na wózku widłowym w Lipsku skoro pracujesz 1.5 roku to gratulacje za zaangażowanie... wypłaty na czas ( dziwne żeby mieli problem z wysłaniem 1170 euro za 190 godzin nie na czas... )

Marcin Z.
@Tomek

190 h? ale przeciec nie pracujesz za dlugo? to masz cos okolo 152h wyplacone a reszta na banku godzin no ale nie wiem jak to u Ciebie bylo.... na jakim magayznie byles? BMW Audi? bo my tam z kolegami robimy

@Marcin Z.

Renus od 14 45 do 00 15 , 00 30 i soboty w razie rannej zmiany, bank godzin jest... ta mi w tym biurze mowila ze 250 h dobrze że się stamtad zawinelem uważajcie przy ostatnim rozliczeniu

Tomek

Nie polecam: (usunięte przez administratora) 2. Brak kontaktu z biurem (potrafią nie odb 3 dni z rzędu) 3. OPŁATA ZA BEZPŁATNE MIESZKANIE PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU 4.Nie ma możliwości wzięciu urlopu na żądanie , porozumienia stron itp nikt nie odbiera (usunięte przez administratora) 6.Sprawe kieruje wobec nich do arbeitsgericht OMIJAĆ tę firmę!!!!!!!! (usunięte przez administratora) W MIESZKANIACH W LIPSKU SZCZURY NIE POLECAM

Rozczarowany

Witam, Jeśli nie znasz niemieckiego na poziomie conajmniej b1 to nie ma sensu jechać do pracy. Nawet znając niemiecki na poziomie B1 kwatera np. w Leipzig jest tragiczna. Sciagaja ludzi do pracy do Niemiec a na miejscu okazuje się że jest kolejna rozmowa kwalifikacyjna. NA TEJ rozmowie są kandydaci z innych agencji pracy.

Mariusz
@Rozczarowany

Pracuje z kolega dla DHL w Lipsku przez Timepart i potrafie sie dogadac po niemiecku ale nie znam biegle a daje rade... Pozdrawiam Mario

@Mariusz

A też miałeś na miejscu, w Niemczech jakąś rozmowę kwalifikacyjną? Czy od razu zacząłeś pracę? I jeśli tak, to byłeś o tym uprzedzony przez Timepart?

@Mariusz

Do DHLa biorą bez niemieckiego. Praca w nocy przy ciężkich paczkach. Już wiesz dlaczego nie wymagają niemieckiego. Określenie,,potrafię się dogadac'' jest mało precyzyjne dla kogoś kto jedzie do pracy kilkaset kilometrów.

Mariusz
@Iza

bez rozmowy... wprowadzenie na magazyn i rozpoczecie pracy ale jak sie naklamie przy zatrudnieniu ze sie wszystko potrafi to i tak bedzie niespodzianka i do domu

Agencja dostaje pieniądze za każdego kandydata do pracy który przyjedzie do Niemiec. Jeśli znasz niemiecki na poziomie swobodnej komunikacji to możesz jechać.

Filipek

A przecież wystarczy dobrze pracować. Firma to bardzo dobry pracodawca i z pewnością docenią nasze zaangażowanie!

Zostaw merytoryczną opinię o Timepart Personalservice GmbH - Ludwigshafen

Timepart Personalservice GmbH