Timepart Personalservice GmbH

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Timepart Personalservice GmbH

Marko

Pracuję rok w firmie Timepart jak wszyscy którzy zaczęli pracę w Niemczech uczyłem się języka podstawa obecność w pracy...wypłaty zawsze na czas ,możliwość zaliczki i co najważniejsze jeśli nie spodobasz się pracodawcy do którego cię wysyłają szukają nowej pracy ...i zawsze to co na umowie tak i na koncie ....dlatego nie rozumiem ludzi którzy narzekają ....podpisałeś umowę wiesz ile zarobisz masz opłacone mieszkanie i ja chciałem więcej ? No proszę idź kup auto w salonie podpisz umowę pojedź do domu i zadzwoń do nich powiedz że silnik za słaby kolor nie ten itd....uczciwa firma kontakt z nimi jest zawsze wszystko jest na czas dla mnie i innych kolegów którzy pracują z nami jest ok pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowia w nowym Roku

Janusz

Pracuję dla firmy prawie dwa lata i nie miałem żadnych problemów czy to z pracą cz też keaterą ani z pieniędzmi które zawsze są na czas urlop to również temat dyplomatycznego podejścia mam kiedy potrzebuję i nigdy nie robiono mi żadnych przeszkód jedynym minusem może być nie wpisywanie azk na łonie oraz urlopu trzeba dzwonić a poza tym ok. Polecam tym którzy chcą pracować a nie wydziwiać

Przemo

Witam pracuje w firmie Timepart od października 2018 roku - przeszedłem z innej firmy w której robiłem ponad 3 lata pech trafił że zaraz po zmianie firmy rozchorowałem się w trzecim może czwartym tyg pracy na ponad 3 tyg nie było problemu z moja chorobą jedynie co mógł bym się przyczepić to brak kontaktu w nagłym wypadku w niedzielę w ważnej sprawie. - wypłaty na czas to co na umowie to i na wypłacie - możliwe zaliczki co tyg wystarczy napisać na kartach godzinowych że się chce 200 E - co do hotelu to najczęściej są pokoje 2 osobowe ( co do jakości to rożnie z tym bywa ale można prosić o zmianę ) aktualnie robię od stycznia 2019 w Hamburgu i tam sam sobie wynająłem pokój tak wiec nie mam żadnych potrąceń i płace sobie sam . - sama praca jest rożna kwestia jak się trafi na budowę ale to nie zależy od pracodawcy chodź mi się wszystkie dobre budowy trafiły. - jak ma się ugadane z kierownikiem na budowie wolne to biuro nie robi żadnych problemów aktualna przerwa świąteczna od 13 grudnia 2019 do 6 stycznia i wszystko bez problemowo . - kontakt z Panem Karolem Filipiakiem dobry w 99% oddzwania jak nie odbiera - załatwianie spraw też ok - rozliczenia miesięczne mam wysyłane na polski adres i nie mam problemu - jedynie co mi na nich brakuje to ile godzin ma się na AZK oraz ile urlopu trzeba liczyć lub pisać do biura ogólnie polecam firmę Timepart Personalservice GmbH

T.L.

Witam, dawno mnie tu nie było. Pracuję w tej firmie pełne cztery lata i nie mam zamiaru zmienić ( na dzień dzisiejszy ????) na inną. Współpraca mogę opisać w samych superlatywach. Płacą na czas, są zaliczki, te osoby co poznałem na budowie też mają dobre zdanie na temat współpracy z Timepart. Nie miałem problemu z urlopem. Jak ktoś pisze o 25 euro za 50 godzin i brak wypłaty diety, to mija się z prawdą, albo konkurencja tak pisze. Każdy wie jak jest. Jak jakaś firma nie wypłaca kasy, to idziesz do odpowiedniej instytucji i oni się zajmują taką sprawą. Pracowałem wcześniej w dwóch innych firmach i wyglądało to tak, że jeździłem po całych Niemczech tydzień tu, miesiąc tam- to była katastrofa. Tu jest normalnie- polecam i pozdrawiam: Tomasz L.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Timepart Personalservice GmbH?

Max Nowy wpis

wszystko ok, warunki jak na umowie, szybko mozna zalatwic kindergeld i ubezpieczenie dla rodziny bo jest dobry kontakt z biurem polecam i pozdrawiam Max

Karolina Nowy wpis
@Max

A płacą też dobrze?

zzg Nowy wpis
@Karolina

Płacą zgodnie z umową i na czas brak żadnych problemów

Piohu

Wszystko ok...da sie pracowac a zarobki Jak na wschodnie niemcy ok

Agata
@Piohu

A ile konkretnie one wynoszą? Dasz znać?

Lena
Kandydat

Witam a jak oceniacie prace w trebbin na pakowaniu kopert Jaka atmosfera Warunki mieszkaniowe i w pracy oraz jakie zarobki ile tam można wziąć i czy pary pracują razem na 1dnej zmiane Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timepart Personalservice GmbH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Michal P.

Pracuje od roku Pieniadze na czas komunikacja ok praca jak praca wszedzie trzeba pracowac

Karolina
@Michal P.

A dużo godzin miesięcznie tu pracujesz?

Czarus
@Michal P.

Tez nie narzekam a niedlugo premie beda na urlop

Maro Berlin

Dlugie zlecenia blisko granicy wspolpraca ok bo mam dobry kontakt z Panem Karolem. Zmiana kwatery zaliczki,urlop bez problemu. Rozliczenia sie zgadzaja POLECAM

Wanda
@Maro Berlin

Długie zlecenia to znaczy że na jaki okres czasu ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Timepart Personalservice GmbH? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dominika

To w końcu jakie są stawki w tym roku na wyjeździe? Opłaca się jechać? No bo jak czytam, że lepiej w Polsce brać 2 tysiące...

Kamil

(usunięte przez administratora) na wypłatach. Z rozmowy w biurze wynikało że 20 euro z diety idzie na konto reszta na mieszkanie (nagrane na dyktafon do wglądu dla instytucji prawnych, które się tym zajmą jeżeli pieniądze nie zostaną uczciwie zwrócone. Wprowadzanie w błąd i mataczenie podczas podpisywania umowy jest karalne). Wyszło tak że pobierali więcej pieniędzy, dodatkowo sam musiałem opłacać weekendy.( Według nich weekend na Niemieckiej wiosce to super urlop za który musicie sami płacić, ewentualnie możecie jechać na 1-2 dni do Polski kilkaset km w jedną stronę). Zwykle godziny pracy wrzucają na zeitkonto. Jak ktoś lubi pracować charytatywnie to zapraszam :). Po ilości minusów pod pozytywnymi komentarzami wnioskuje że dużo opinii wystawiają sami sobie, jak ten narcyz przed lustrem.

Jak wygląda kwestia awansu w Timepart Personalservice GmbH? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Spawacz?

Prawdziwa Opinia

Lepiej o wszystko się pytać przy rekrutacji. Gdy tylko coś komuś nie pasuje na miejscu najlepiej jak najszybciej zrezygnować. Agencja jest od tego że powinna wszystko zorganizować a pracownik powinien się czuć dobrze za granicą. Niemcy potrzebują pracowników a jeśli nie doceniają polaków to lepiej w Polsce pracować za 2 tyś niż tracić czas,nerwy i pieniądzę za granicą. Po co żyć marzeniami że w Niemczech zarobi się wielką fortunę a w rzeczywistości jest brak szacunku dla polaków.

Jak wygląda rozmowa w Timepart Personalservice GmbH na stanowisko Spawacz? Prowadzący rozmowę są w porządku? 18 marca pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

kandydat radzio

mam pytanko .czy do pracy w firmie timepart jest niezbędne prawo jazdy i samochód?

Kolega
@kandydat radzio

pewnie zalezy od oferty... ja pracowalem w Lipsku bez auta na magazynie pozdrawiam

Mati Wrocław

pracuje już jakiś czas dla Timepart i jestem zadowolony. wszystko jak w ustaleniach z Panem Karolem. zmiana kwatery też nie problem, zaliczki są i wypłata na czas.mogę polecic

Iza
@Mati Wrocław

To fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Timepart Personalservice. Teraz to już tym chętniej dowiem się o niej czegoś więcej. Wspomniałeś coś o bezproblemowej zmianie kwatery. Czyli mam rozumieć, że pracodawca zapewnia pracownikom na miejscu zakwaterowanie? Powiedz coś więcej na ten temat.

Jurek

Nie będę nikogo przekonywał do P. Karola. Pracowałem z nim 2 razy, ostatnio w Berlinie na budowie.W tym czasie miałem 2-3 razy problemy z autem i mósiałem zostać w kraju po wekendzie. nie miałem z tym problemu.Po 10 miesiącach mósiałem się rozstać z Timepart-em, ponieważ odesłano nas z budowy. Nie zgodziłem się jechać do Hamburga. Nie było też problemu z zaliczkami .Niemieckiego nie znam również tak, żebym dla niemców był niezastąpiony. Co do samej osoby P. Karola, jak nie odebrał telefonu oddzwaniał w wolnej chwili i do niczego Wam nie jest potrzebne Biuro. Pracuję w Niemczech tylko i aż 13 lat, nie chcę nikogo urazić , ale mam tyle lat życia za sobą, że powiedzmy sobie tak; nie ma budowlańca, który nie pije.

Marko

Haha
@Marko

Jak sie pracuje w biurze? W ktorym oddziale timepart'u siedzisz? :)

Dociekliwy
@Marko

Nie rozumiesz ludzi, patracenia przy rozwiazywaniu umowy sa zawsze. Jezeli pracujesz przez Agencje od 3 lat to stwierdzam, ze jestes slabym fachowcem. Z odrobina jezyka jak i dobrym fachem w reku znajdziesz prace bezposrednio u Niemcow bez posrednikow. (usunięte przez administratora)

Iza
@Dociekliwy

Ktoś zna szczegóły tej oferty od Timepart - https://www.gowork.pl/oferta/magazynier-pracownik-biurowy-z-angielskim,5yZY0Wgbd8KzVqdGqpJl4W,meerane? Co to za firma może być? Ktoś aplikował?

Janusz

Przemo

Black

Witam Współpracuje z firmą około 8 miesięcy po tym czasie mogę powiedzieć że bezproblemowo firma docenia dobrych i zaangażowanych pracowników dających coś od siebie jestem zadowolony i wiąże przyszłość z firmą. A i współprace z Panem K.Filipiakiem oceniam też bardzo pozytywnie zawsze mogę liczyć na pomoc z jego strony. Z mojej strony serdecznie polecam a jak ktoś miał jakiś problem to cóż ile ludzi tyle opinii ciężko dziś o dobrego pracownika. Pozdrawiam

Dariusz K

Pracuję w tej agencji ponad 3 lata. Może i nie są zbyt duże zarobki, ale płacą uczciwie i regularnie (z zaliczkami też nie ma problemu) Zaletą jest też to, że współpracują z solidnymi dużymi firmami i zlecenia są długoterminowe. Mam wieloletnie doświadczenie pracując w Niemczech, co pozwala mi stwierdzić, że niekoniecznie agencje, które dają większe stawki są lepsze. Osobiście polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Timepart Personalservice GmbH - Ludwigshafen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Timepart Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Timepart Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timepart Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timepart Personalservice GmbH