Opinie o Timepart Personalservice GmbH w Ludwigshafen

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timepart Personalservice GmbH w Ludwigshafen

Jak tu byłem kiedyś to nie było tych ostatnich komentarzy, poza tym mieli w wizytówce google informację o zamknięciu. Teraz dalej tak jest, bo sprawdziłem przed chwilą. To z nimi normalnie teraz można jechać? W zeszłym roku na lato pojechałem z inna agencja to kwatery mówiły same za siebie. tutaj na lato jakiś normalny magazyn się znajdzie z normalnymi ludźmi i normalnym spaniem?

I jak tam, był ktoś może teraz niedawno? Od dłuższego czasu opinii tu nie ma chociaż z pół roku temu polecono na spokojnie firmę. Czy to zdanie dalej może się utrzymywać? Nic się nie zmieniło na przełomie? Teraz maja akurat z 25 ofert do wyboru, zazwyczaj jest mniej czy więcej? którą polecacie komuś bez doświadczenia?

Darek Nowy wpis

Przez rok byłem pracownikiem firmy Timepart Personalservice GmbH. Podkreślam, że był to mój pierwszy wyjazd za granicę, do Niemiec. Po przyjeździe na miejsce był telefon z pytaniem czy praca jest w porządku, czy nocleg spełnia oczekiwania - czułem że jestem w centrum zainteresowania. Gdy musiałem zmienić nocleg, mogłem wcześniej odwiedzić to miejsce i ocenić czy też będzie mi pasować. Wynagrodzenie było zawsze na czas, a jeżeli dzień wypłaty wypadał w weekend to oczywiście wpływ na konto był już w piątek. Choć samemu zaliczek nie pobierałem to wiem, że była taka możliwość. Od początku wiedziałem, że będzie Zeitkonto - zostałem o tym poinformowany podczas jednej z pierwszych rozmów telefonicznych. Jeżeli pojawiały się jakieś pytania z mojej strony - bardzo szybko otrzymywałem wyczerpujące odpowiedzi. Jak zaznaczyłem na początku, był to mój pierwszy wyjazd do pracy za granicą, co nie zostało to absolutnie wykorzystane przeciwko mnie. Dodam, że choć przeszedłem bezpośrednio pod mojego obecnego pracodawcę to gdy potrzebowałem zaświadczenie dla Familiennkasse - otrzymałem je z dnia na dzień (choć nie łączył mnie już stosunek pracy z Timepart Personalservice). Podsumowując: mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę!

Jaka atmosfera panuje w firmie Timepart Personalservice GmbH? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 17 maja. Czy jest rotacja?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timepart Personalservice GmbH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Blacharz izolacji przemysłowych (warsztat)
rk Bau GmbH
logo firmy Praca w Niemczech – murarz
InServ
logo firmy Operator maszyn CNC
Sedulus Sp. z o.o.
Marko

Pracuję rok w firmie Timepart jak wszyscy którzy zaczęli pracę w Niemczech uczyłem się języka podstawa obecność w pracy...wypłaty zawsze na czas ,możliwość zaliczki i co najważniejsze jeśli nie spodobasz się pracodawcy do którego cię wysyłają szukają nowej pracy ...i zawsze to co na umowie tak i na koncie ....dlatego nie rozumiem ludzi którzy narzekają ....podpisałeś umowę wiesz ile zarobisz masz opłacone mieszkanie i ja chciałem więcej ? No proszę idź kup auto w salonie podpisz umowę pojedź do domu i zadzwoń do nich powiedz że silnik za słaby kolor nie ten itd....uczciwa firma kontakt z nimi jest zawsze wszystko jest na czas dla mnie i innych kolegów którzy pracują z nami jest ok pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowia w nowym Roku

Haha
@Marko

Jak sie pracuje w biurze? W ktorym oddziale timepart'u siedzisz? :)

Dociekliwy
@Marko

Nie rozumiesz ludzi, patracenia przy rozwiazywaniu umowy sa zawsze. Jezeli pracujesz przez Agencje od 3 lat to stwierdzam, ze jestes slabym fachowcem. Z odrobina jezyka jak i dobrym fachem w reku znajdziesz prace bezposrednio u Niemcow bez posrednikow. (usunięte przez administratora)

Iza
@Dociekliwy

Ktoś zna szczegóły tej oferty od Timepart - https://www.gowork.pl/oferta/magazynier-pracownik-biurowy-z-angielskim,5yZY0Wgbd8KzVqdGqpJl4W,meerane? Co to za firma może być? Ktoś aplikował?

Oskar
@Marko

„Pracownik branży metalowej powinien być członkiem związku zawodowego IG Metall, jeżeli chce być odpowiednio reprezentowany w zakresie społecznym.” Fragment wyroku Trybunału Federalnego, ogłoszonego dnia 10.12.1984, II ZR 91/84

Czekam na odpowiedź

Witam wszystkich czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy przy stawianiu fundamentów pod inpost. Jak z płacą zakwaterowaniem czy w ogóle warto wyjechać czy strata czasu. Jak wyglądaj noclegi w Chemnitz. Mam możliwość wyjazdu i się grubo zastanawiam czytając opinie firmy.

Robert

Zainteresowany praca operatora wozka 576525826

Przemo

Witam pracuje w firmie Timepart od października 2018 roku - przeszedłem z innej firmy w której robiłem ponad 3 lata pech trafił że zaraz po zmianie firmy rozchorowałem się w trzecim może czwartym tyg pracy na ponad 3 tyg nie było problemu z moja chorobą jedynie co mógł bym się przyczepić to brak kontaktu w nagłym wypadku w niedzielę w ważnej sprawie. - wypłaty na czas to co na umowie to i na wypłacie - możliwe zaliczki co tyg wystarczy napisać na kartach godzinowych że się chce 200 E - co do hotelu to najczęściej są pokoje 2 osobowe ( co do jakości to rożnie z tym bywa ale można prosić o zmianę ) aktualnie robię od stycznia 2019 w Hamburgu i tam sam sobie wynająłem pokój tak wiec nie mam żadnych potrąceń i płace sobie sam . - sama praca jest rożna kwestia jak się trafi na budowę ale to nie zależy od pracodawcy chodź mi się wszystkie dobre budowy trafiły. - jak ma się ugadane z kierownikiem na budowie wolne to biuro nie robi żadnych problemów aktualna przerwa świąteczna od 13 grudnia 2019 do 6 stycznia i wszystko bez problemowo . - kontakt z Panem Karolem Filipiakiem dobry w 99% oddzwania jak nie odbiera - załatwianie spraw też ok - rozliczenia miesięczne mam wysyłane na polski adres i nie mam problemu - jedynie co mi na nich brakuje to ile godzin ma się na AZK oraz ile urlopu trzeba liczyć lub pisać do biura ogólnie polecam firmę Timepart Personalservice GmbH

andre
@Przemo

ok

Oskar
@Przemo

Michal P.

Pracuje od roku Pieniadze na czas komunikacja ok praca jak praca wszedzie trzeba pracowac

@Michal P.

A dużo godzin miesięcznie tu pracujesz?

Czarus
@Michal P.

Tez nie narzekam a niedlugo premie beda na urlop

Danuta
@Czarus

I ile z tych premii teraz wyszło? każdy ma takie same czy jak one są wyceniane?

Dociekliwy

Czy ktos mialby ochote wybrac sie do biura Time Part w celu wyjasnienia nurtujacych spraw pracowniczych takich jak: - diety za mieszkanie; - terminowosc wyplacania wynagrodzenia; - honorowanie wnioskow urlopowych; - potwierdzenie przyjecia wypowiedzenia? Chce wybrac sie niebawem, sadze ze skoro Biuro jest tak zajete, ze nie odbiera telefonow, to osobista wizyta pomoze obsludze wyjasnic sprawy. Dla osob, ktore sie wybieraja do pracy do Timepart pozostawiam powyzej wspomniane sprawy jako kluczowe pytania przed podjeciem wspolpracy. Dodam, ze warto jest przetlumaczyc umowe zanim sie ja podpisze. Wypowiedzenie jej jest trudne i rodzi konsekwencje w postaci kar umownych. Firma nie zarabia na pracy pracownikow lecz na stosowaniu kar wobec nich. Taki to model biznesu. Kluczowe jest ostatnie wynagrodzenie. Wiele opini zawartych w Google oraz na tej stronie jest wystawionych przez samych pracownikow biura. Prosze byc stanowczo ostroznym przed podjeciem wspolpracy z ta firma. Problem nie jest w przyjeciu sie do pracy lecz w polubownym odejsciu z wyplata w calosci.

Chris
@Dociekliwy

Odszedłem z zachowaniem okresu wypowiedzenia, wszystko się zgadzało, praca do ostatniego dnia, wypowiedzenie dostarczone listownie, żadnych problemów, L4 - wypłacone i bez jakichś dziwnych sytuacji, urlop dany po zaledwie kilkudniowym uprzedzeniu, zakwaterowanie ładne, nie mam złych wspomnień.

Max

wszystko ok, warunki jak na umowie, szybko mozna zalatwic kindergeld i ubezpieczenie dla rodziny bo jest dobry kontakt z biurem polecam i pozdrawiam Max

@Max

A płacą też dobrze?

zzg
@Karolina

Płacą zgodnie z umową i na czas brak żadnych problemów

Piohu

Wszystko ok...da sie pracowac a zarobki Jak na wschodnie niemcy ok

Agata
@Piohu

A ile konkretnie one wynoszą? Dasz znać?

Lena

Witam a jak oceniacie prace w trebbin na pakowaniu kopert Jaka atmosfera Warunki mieszkaniowe i w pracy oraz jakie zarobki ile tam można wziąć i czy pary pracują razem na 1dnej zmiane Pozdrawiam

Maro Berlin

Dlugie zlecenia blisko granicy wspolpraca ok bo mam dobry kontakt z Panem Karolem. Zmiana kwatery zaliczki,urlop bez problemu. Rozliczenia sie zgadzaja POLECAM

Wanda
@Maro Berlin

Długie zlecenia to znaczy że na jaki okres czasu ?

Dominika

To w końcu jakie są stawki w tym roku na wyjeździe? Opłaca się jechać? No bo jak czytam, że lepiej w Polsce brać 2 tysiące...

Kamil

(usunięte przez administratora) na wypłatach. Z rozmowy w biurze wynikało że 20 euro z diety idzie na konto reszta na mieszkanie (nagrane na dyktafon do wglądu dla instytucji prawnych, które się tym zajmą jeżeli pieniądze nie zostaną uczciwie zwrócone. Wprowadzanie w błąd i mataczenie podczas podpisywania umowy jest karalne). Wyszło tak że pobierali więcej pieniędzy, dodatkowo sam musiałem opłacać weekendy.( Według nich weekend na Niemieckiej wiosce to super urlop za który musicie sami płacić, ewentualnie możecie jechać na 1-2 dni do Polski kilkaset km w jedną stronę). Zwykle godziny pracy wrzucają na zeitkonto. Jak ktoś lubi pracować charytatywnie to zapraszam :). Po ilości minusów pod pozytywnymi komentarzami wnioskuje że dużo opinii wystawiają sami sobie, jak ten narcyz przed lustrem.

Prawdziwa Opinia

Lepiej o wszystko się pytać przy rekrutacji. Gdy tylko coś komuś nie pasuje na miejscu najlepiej jak najszybciej zrezygnować. Agencja jest od tego że powinna wszystko zorganizować a pracownik powinien się czuć dobrze za granicą. Niemcy potrzebują pracowników a jeśli nie doceniają polaków to lepiej w Polsce pracować za 2 tyś niż tracić czas,nerwy i pieniądzę za granicą. Po co żyć marzeniami że w Niemczech zarobi się wielką fortunę a w rzeczywistości jest brak szacunku dla polaków.

kandydat radzio

mam pytanko .czy do pracy w firmie timepart jest niezbędne prawo jazdy i samochód?

Kolega
@kandydat radzio

pewnie zalezy od oferty... ja pracowalem w Lipsku bez auta na magazynie pozdrawiam

Mati Wrocław

pracuje już jakiś czas dla Timepart i jestem zadowolony. wszystko jak w ustaleniach z Panem Karolem. zmiana kwatery też nie problem, zaliczki są i wypłata na czas.mogę polecic

Iza
@Mati Wrocław

To fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Timepart Personalservice. Teraz to już tym chętniej dowiem się o niej czegoś więcej. Wspomniałeś coś o bezproblemowej zmianie kwatery. Czyli mam rozumieć, że pracodawca zapewnia pracownikom na miejscu zakwaterowanie? Powiedz coś więcej na ten temat.

Jurek

Nie będę nikogo przekonywał do P. Karola. Pracowałem z nim 2 razy, ostatnio w Berlinie na budowie.W tym czasie miałem 2-3 razy problemy z autem i mósiałem zostać w kraju po wekendzie. nie miałem z tym problemu.Po 10 miesiącach mósiałem się rozstać z Timepart-em, ponieważ odesłano nas z budowy. Nie zgodziłem się jechać do Hamburga. Nie było też problemu z zaliczkami .Niemieckiego nie znam również tak, żebym dla niemców był niezastąpiony. Co do samej osoby P. Karola, jak nie odebrał telefonu oddzwaniał w wolnej chwili i do niczego Wam nie jest potrzebne Biuro. Pracuję w Niemczech tylko i aż 13 lat, nie chcę nikogo urazić , ale mam tyle lat życia za sobą, że powiedzmy sobie tak; nie ma budowlańca, który nie pije.

Zostaw merytoryczną opinię o Timepart Personalservice GmbH - Ludwigshafen

• Jak się pracuje w Timepart Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Timepart Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timepart Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timepart Personalservice GmbH