cezbed lewin brzeski

Lewin Brzeski

Opinie o cezbed lewin brzeski

jarek

branża konstukcji budowalnych az taka łatwa do dostania sie nie jest tym bardziej, ze musisz miec doswiadczenie jako konstruktor ale i tez panowacnad zespolem ludzi poza tym najwazniejsze by firma ubezpieczala swoich pracownikow poniewaz tu czesto zadarzaja sie jakies nieszczescia

kiedy w końcu ktoś poważny przejmie tą fabryke szkoda żeby tak stała fabrka ma produkować a nie stać i tracić na wartości????

wiola

sluchaj jak nie wiesz jaka jest sytuacja firmy to się nie wypowiadaj a jeśli chodzi o ubrania i wodę to się mylisz zakład pracy ma obowiązek zapewnic ubrania ochronne jak nie znasz się na przepisach php to się zapytaj innych zanim napiszesz coś. ja nie pracuje w tej firmie a wiem co tam się dzieje więc mam więcej coś do powiedzenia na temat tej firmy.

Zostaw opinię o cezbed lewin brzeski - Lewin Brzeski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cezbed lewin brzeski