Opinie o Jeronimo Martins DC Biedronka w Parzniew Solidarności 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins DC Biedronka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins DC Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins DC Biedronka w Parzniew Solidarności 1

Koronny

Magazynier (usunięte przez administratora) i burak młody szczyl który nie wyniósł kultury z domu ,bez zęby bandyta. Kierownik który wydaje papiery robi łaskę że jest w pracy ,czas oczekiwania na papieru ok 2 godzin bo nie chce się mu zadzwonić .

Patryk

Czy zmieniła się coś w pracy od momentu kiedy firmy musiały wprowadzić obostrzenia w związku z pandemią.

qulson

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków atmosfery.

Choracy

Słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie? Jaką umowę proponują na starcie i jaka stawka ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jeronimo Martins DC Biedronka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kontrola towaru- Parzniew
Parzniew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Parzniew
ACTION Poland Sp. z o. o.
Pan kierowca

Wiecie dlaczego te oszołomy na magazynie są do nas nie miłe bo muszą pracować 3miesiace żeby nam dorównać w zarobkach w miesiąc i wiexmcie co nam na nich wywalone

Ryszard

Jest tak dobrze i dlatego przestaliście pisać swoje opinie na forum?

mixx

Witam jak wygląda praca atmosfera wynagrodzenie i warunki na stanowisku magazyniera ?

Sama Prawda i tylko prawda

A propos nielubianej przez większość ludzi kierowniczki: ,,podobno" awansowała przez łóżko na magazynie w Mszczonowie. Po powrocie z macierzyńskiego dostała awans. Mam kolegę co tam pracował.

Sama Prawda i tylko prawda

Jeszcze mała kierowniczka: mała wredna kur... . Straciłem pracę, ponieważ potrafiłem się postawić ( na wypowiedzeniu powołali się na to, że jak masz na czas określony pracę: to mogą ci podziękować niepodając powodu.

mixx

@mixx

Widzę, że nikt nie udzielił Ci odpowiedzi, czy mimo to zdecydowałeś się aplikować? Jeśli tak, to może opowiesz innym, jak wygląda praca na tym stanowisku? Wymień proszę aspekty, z których jesteś najbardziej zadowolony.

Gosc

Masakra.

Iwona

@Solidny pracownik, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania, ponieważ nie jestem związana z firmą. Może ktoś z forumowiczów jest tam zatrudniony i odpowie na pytania @Solidny pracownik? @Stokrotek, czy planujesz złożyć CV? Może masz już za sobą proces rekrutacji?

Stokrotkowa

A jak u was z dojazdem z Sochaczewa? Ktoś dojeżdża czy jakiś bus? Wg to co możecie powiedzieć o tej pracy? Obecnie też pracuję na magazynie ale zastanawiam się nad zmianą, warto??

K.
@Stokrotkowa

Przenioslam się ze Stokrotki i... nie żałuję :)

Stokrotek
@K.

Witam także pracuje w stokrotce i jestem z Sochaczewa, czy zechciał by Pan/Pani więcej opowiedzieć na temat pracy w Biedronce?

Witam mam pytanko jak jest w dc w koszalinie jak normy i zarobki atmosfera godziny pracy jaka jest podstawa wynagroszenia

gość

Witam potrzebuje numeru telefonu na magazyny w Parzniewie

Iwona

Może znajdą się tu osoby, które odpowiedzą na pytania użytkownika @PracowityGość? Czy pozytywnie oceniacie relacje między zatrudnionymi osobami? @PracowityGość, czy przesyłałeś już do firmy CV? Może udało Ci się rozpocząć pracę? Jeśli tak, podziel się proszę pierwszymi wrażeniami!

Solidny pracownik
@Iwona

Zastanawiam się nad zmianą miejsca zatrudnienia,pracuję na trzy zmiany na magazynie, Potrzebuję więcej informacji jak to wygląda praca u was,jak z dojazdem z okolic Sochaczewa?W pracy jak z atmosferą?Cięzko jest wyrobić normę?Ile można minimalnie dostać do ręki?Czy warto taki kawałek dojeżdzać się zastanawiam,Pozdrawiam

PracowityGość

Jak atmosfera wewnątrz zakładu, między pracownikami ? Między pracownikami a kadrą? Idzie tam pracować, czy raczej kołhoz w którym człowieka ma się za nic? Jak z dojazdami, jestem z okolic Nowego Dworu Maz. Czy na kompletacji idzie zarobić 3 tyś do ręki?

Iwona

@Były wyrobnik, dziękuję za twoją opinię. Wiele ona wnosi i rozjaśnia sprawę z zatrudnieniem tym, którzy jeszcze się wahają. Co masz na myśli pisząc mordercze normy? Ile godzin dziennie/ tygodniowo/ miesięcznie jest wyrabianych?

Hkf

Są u was przyjęcia na zaladunki lub rozladunki??

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins DC Biedronka - Parzniew

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins DC Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins DC Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins DC Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeronimo Martins DC Biedronka