Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Szokobons

W przeciwieństwie do takiej innej firmy zaczynającej się na ,,my", a kończącej na ,,taxi" ecocar można pochwalić za naprawdę stabilne umowy. Niestety wcześniej już się ,,przejechałem" na wyżej wspomniałej firmie za to ecocar po 3 miesiącach pracy wiem że mogę ufać

Agata

Taka praca to marzenie

wcześniej pracowałem w uberze , ale zrezygnowałem przez częste opóźnianie wypłaty, za to w ecocar wszystko dostaje na czas za co odemnie duży plus

Przemysław Kot

Fajna firma i fajne zarobki, polecam

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
EkoDriver

Miło się jeździ z myślą że nie zatruwa się środowiska, świetna sprawa

kierowca bombowca

Pracowałem wcześniej w innych firmach taksówkarskich ale tutaj zarobki i godziny pracy moim zdaniem są najlepsze

Kamil Tolak

Jestem zadowolony, że mogę pracować w takiej firmie.

Borys

Wygodne godziny pracy i świetne wynagrodzenie nic dodać nic ująć, Polecam :)

Ivo
@Borys

borys jest dużo tam naszych ludzi z ukrainu?

Wygodne godziny
@Borys

Bardzo wygodne szczegolnie dla tych co maja zony, dzieci etc.... Zap.. dalaj 260 h/miec zeby przyniesc w zebach 2000 zl po odliczeniu kosztow a dzieci zaytaja, Mamo, kto to jest ten pan?

Driver

znajomy mi zaproponował pracę w EcoCar, na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale teraz nie żałuje, polecam!

Aleksander Czekowski

Jestem bardzo zadowolony, że mogę pracować w tej firmie, jako kierowca.

Rafał

Pracuje w EcoCar już od pół roku i mogę z własnego doświadczenia serdecznie polecić prace tutaj. Świetni znajomi z pracy oraz nie najgorsze wynagrodzenie zachęca mnie do dalszej pracy tutaj

Porkione

Polecam kierowce pana Grzegorza bardzo miły człowiek, Pozdrawiam :)

Stefan

Czy za lipiec zapłacą w terminie?

Kamil

Eco car idealne nie jest to prawda, ale jest możliwość wymiany zdań na temat firmy na spotkaniach organizowanych w każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00 ul.Żupnicza 17/ Warszawa, więc radze przyjść na takie spotkanie, a nie wylewać smutki i żale tutaj Pozdrawiam

Cierp 123

Stabilne umowy-czytam, chyba koles dopiero zaczyna prace , ja mam już kilka. 6000 zł zarobku ! Jak Ci się uda zarobić 3000 na czysto to jasteś dobry i pewnie przepracowałeś ze 300 godzin. Te wpisy chwalące firmę są chyba od podstawionych osób. Dlaczego słyszę,że będą nowe umowy- czy armii pracowników Eco car nie udaje się policzyć co będzie opłacalne dla firmy ale i dla nas. Tylko wtedy przyjdą nowi kierowcy ( z doświadczeniem ) i nie będzie potrzeby angażowania nowych ludzi do kaptowania młodych niedoświadczonych i nie znających realiów taksówkarzy. Rada. Zredukować personel biurowy, dać nam zarobić, przyjmować nowych kierowców, wycofać się z tzw. UBERA, traktować nas jak współpracowników a nie wyrobników w innym przypadku MPT i inne firmy przejmą naszych klientów co powoli już widać.

Grzegorz

Kolejny miesiąc pracy za mną i muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany. Do tej pory bezproblemowo w relacjach z managerami. Mimo okresu wakacyjnego, nie narzekam na zarobki. Może dlatego, że od samego początku nie spodziewałem się kokosów. Uwaga do wszystkich szukających pracy na tym forum - nie dajcie się zwieźć obietnicom zarobków po kilkanaście tys. miesięcznie. Z drugiej strony, nie jest też aż tak źle, jak piszą hejterzy. Spokojnie można wyciągnąć po kilka tysięcy. Na pewno więcej niż na uberku (a wiem, bo jeździłem). Także - polecam EcoCar Za jakiś czas wrócę jeszcze tu na forum, z nowymi uwagami

Szukający
@Grzegorz

@Grzegorz - a kto jest w EcoCar managerem - z tego co wiem to ani jedna osoba w biurze nie jest zatrudniona jako manager i tym bardziej sie nikt nie tytułuje takim okresleniem.... Chyba, że tak Ci sie napisało - w takim razie kogo masz na myśli?

Zasłużony

Wypada tylko polecić EcoCar kierowcom z innych korporacji

Henryk

Dla mnie EcoCar jest okej. Praca lekka nie jest wiadomo. Ale podejście jest zdrowe jak się nie kręci to dobrze się pracuje i ludzie podejście mają ok. Czasami podnosi ciśnienie jakość osób pracujących na kontakcie z kierowcami ale no cóż wszystko zależy od osoby na zmianie

Kamil Bogdanowicz

Bardzo dobrze współpracuje mi się z tą firmą.

MojeMiasto
@Kamil Bogdanowicz

Jak współpracujesz z Ecocar jeśli nie ma Cię w CEIDG?

Obiektywny
@Kamil Bogdanowicz

Lubisz jak robią z Ciebie białego murzyna?! Gratulacje chłopie!

Adam Słodowy
@Obiektywny

wypada tylko polecić EcoCar kierowcom z innych korporacji

Tadeusz

Dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie . Eco to jedna z nielicznych firm taksówkarskich, która dba o swoich pracowników, inwestuje w technologię i się stale rozwija. Jestem kierowcą w tej firmie i nigdy nie zostałem oszukany. Polecam

TezTadeusz
@Tadeusz

Ta wspaniała technologia wysyła kierowcę z Ursynowa na Wilanów w godzinach szczytu, bo patrzy na odległość w prostej linii zamiast na czas dojazdu.

Tyracz
@Tadeusz

Moze o pracownikow dba , ale o kierowcow nieszczegolnie. Tyrasz jak wol po 14-16godzin /dobe. Firma chyba traci plynnosc fnansowa, bo spoznia sie z kasa.

kierowca
@Tyracz

no wlasnie, kiedy beda przelewy bo mam zus do zappacenia

Zdolowany taksowkarz
@Tyracz

Trzeba wyplacic 5200 nierobom obstawiajacym szczyty, a nic nie robiacym... Zenada, ten kto wymyslil ten model biznesowy jak to gornolotnie pisza winien byc rownie gornolotnie wyj.... ny z tego biznesu

car
@Zdolowany taksowkarz

Brawo TY,wymyślił to coś Tadeusz ktoś ,który myśli,że wszystkie rozumy pozjadał.Jak świat światem Polak zawsze kombinował i dali pole do popisu.Teraz jest ból głowy,ale jak odkręcić kota ogonem?Przykro to pisać,lecz już nie widzę lekarstwa na tę gangrenę która zjada ECOCAR.Praktycznie rzecz biorąc firma jest nad przepaścią,a za chwilę da olbrzymi krok na przód!

CzterechSpiacych
@Zdolowany taksowkarz

5200 minus paliwo minus ZUS czyli ile netto?

Jaro
@CzterechSpiacych

Zostaje Ci max 3000 netto minus podatek dla US, i to przy min 260h zapier.... W zwyklym sklepie zarobisz te pieniadze pracujac 168h miesiecznie. Porazka, robota dla niezaradnych i frustratow tudziez bankrutow alimenciarzy, ja dziekuje, samochody, a i owszem fajne ale reszta do (usunięte przez administratora) py

@Jaro

Wypada tylko polecić EcoCar kierowcom z innych korporacji

Jerzy

Należy pamiętać o jednej podstawowej zasadzie: jeżeli jakas firma jest tak wspaniała, jak tu niektórzy piszą o Ecocar, to nie ma o niej ani słowa na gowork. Nie ma o niej żadnych złych ani dobrych komentarzy.

@Jerzy

A kolega Jerzy, to pierwszy raz w internecie? ;) Pamiętam, 20 lat temu, w drukowanych Książkach Telefonicznych też nie było komentarzy

bambi
@Jerzy

Kolega mówi, że od dzisiaj każdy kierowca Ecocar ma nakazane codziennie jeździć do 20:00. Jak gdzieś wieczorem widzicie Ecocar na ulicach, trzymajcie się jak najdalej, bo za kierownicą jest nieprzytomny z przepracowania zombie.

Jerzy
@Jerzy

Należy pamiętać o jednej podstawowej zasadzie: jeżeli na forum jakiejś firmy nagle pojawia się dużo komentarzy, to znaczy, że firma prężnie działa, prowadzi rekrutację i zatrudnia. O firmach, które ledwo zipią nie ma na gowork ani słowa :) Polecam EcoCar, jest nas coraz więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.