Opinie o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

maniek

Dzwonisz do dzieci albo do staruszków i próbujesz ich naciągnąć na to, żeby stali się inwestorami na rynku walutowym. Jak cię nie zwolnią po pierwszych dwóch tygodniach albo tygodniu co się prawdopodobnie stanie, bo rotacja jest ogromna to na czysto z kosztami życia odłożysz jakieś 700-1200 zł to przy założeniu oczywiście, że uda ci się sprzedać z 1500€. Jak szukasz roboty za granicą to lepiej jedź do Niemiec, tam po miesiącu odłożysz tyle co tutaj po 5 z tym, że poza właścicielem to nikt tyle w tej firmie chyba nie pracuje:) Jak chcesz to ryzykuj i jedź do Ostravy.

decks01

Witam, napiszcie co aktualnie sie tam dzieje? Rozwazam podjęcie wspolpracy.

Seller

kasa na czas :D forsa sie zgadza. Mozna sie rozwijac. Komu sie nie podoba to moze pracowac w polsce za 1750 brutto. Kazdy ma wybor. Ja polecam tym ktorzy chca zarabiac gruby cash :D

Jauhelichapihvicober -vander

Mnie jest dobrze oczywiście każdy ma prawo do własnej opini zreszta rekrutacja zakończona a ja nadal pracuje i jest ok

Doradca Klienta

Pierwszy etap to rozmowa przez telefon. Drugi jak Ci wygodniej, Skype albo Ostrava czy tam telefon. Dostajesz maila oficjalnie czy Cię biorą. Teraz biorą każdego.

Co cię motywuje do pracy?

logo firmy Kontroler jakości
Ostrava
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
car

ok ale mam pytanie czy zostały wypłacone pieniadze zgodnie z umową czy jest z wypłata problem ???

Al

Witam , firma troche szemrana, gdy masz wyniki jestes super szef kierownictwo itp , jesli nie masz wynikow to czlowiek cytryna wycisnac i nastepny , jesli ktos szuka czegos spokojnego to napewno nie tutaj , jesli masz gorszy miesiac dziwne rzeczy do podpisania i problem ze swiadectwem pracy , jesli ktos nie ma pracy to w ostatecznosci to aczkolwiek nie polecam

Jauhelichapihvicober -vander

Witam ja tam jestem prawie od poczatku wynagrodzenie na czas + zawsze jakieś dodatki atmosfera ok kierownictwo ok co do wciskania to gdzie konsultant nie wciska co za różnica tam czy tu jakj sie komus nie podoba zapraszamy do kraju raju

IZA

Witam prosze o informacje od osoby która prac tam dłużej niż 1 miesiąc ktoś kto fizycznie otrzymał wynagrodzenie w tej firmie ???????

car

Hey co ciekawego i nowego macie z firmy dla ciekawego -Co dzieje sie tam zlego.

xxx

Z tego co wiem to oprowadzanie kandydatów i podpisanie umowy odbywa się na spotkaniach wczoraj i będzie odbywało się w poniedziałek. Dużo ludzi było wczoraj? A co do tych dni świątecznych to chyba dobrze?

Who

Przecież wydaje mi się, ze wszystko jest napisane jaka kasa i jakie niespodzianki czekają acz kolwiek w Polsce na lepsze prace nie trafiam a za mniejsze pieniądze. Ja zaryzykowałem zobaczymy jak będzie dalej wyglądała współpraca z tą firmą

car

Więc warto w tej firmie pracowac ? jest az tak żle ???

Who

Ja mam na umowie 12500 plus prowizje

sandi

Ile zarobic? Zależy ilu biednych ludzi uda ci sie naciagnac, i ilu ludzi przekonasz zeby wydali ostatni grosz na glupoty. Podpisywac? np. ze zgadzasz sie pracowac w czechach na polskich warunkach (sic!) ale tylko jesli chodzi o dni swiateczne, przy cyzm nie należy ci sie dodatkowe wolne jesli dzien swiateczny wypada w weekend (a wedlug polskiego prawa tak). I inne różne szemrane sprawy...

@sandi

ale tak naprawde ile mozna zarobic czy ta podstawa jest wyplacana 1250 netto

sdd

A co trzeba podpisywac??

Buu

A ile można zarobić??

sandi

TRAGEDIA! Ta firma to jakiś żart! Nie polecam! Każą podpisywac rózne rzeczy a jak tego nie zrobisz to wylatujesz! Smierdzi oszustwem na odległość! Jak lubisz stres i naciaganie ludzi to spoko, mozna przezyc zwłaszcza ze kasa nie najgorsza

zainteresowana

Jak wygląda praca w tej firmie w ostravie?

Zostaw merytoryczną opinię o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava - Ostrava

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava?

Kandydaci do pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava