Opinie o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

michalina

A ja mam z kolei takie pytanie.. czy łatwo tam sprzedać ten produkt, który macie w ofercie. Wiem, że chodzi o inwestycje. Ale chyba ciężko namówić kogoś żeby Ci przelał kasę nie? A po drugie to jest typowe call center, czy dostajecie bazę osób już zainteresowanych produktem i trzeba tylko wytłumaczyć i zamknąć sprzedaż? Będę wdzięczna za odpowiedź bo nie ukrywam jestem zainteresowana. I ile tak zupełnie realnie idzie wyciągnąć na rękę?

Elaelaa
@michalina

Taka średnia firmy to 3500 zł, sa osoby kótre zarabiają 2,5 a niektórzy 7 na rękę. Wszystko zależy od Cb. Ja byłam osobą która nie miała pojęcia o rynku finansowym, ale organizowane sa szkolenia i wszystkeigo da się nauczyć. SPrzedac produkt nie jest trudno, ale czasem z klientem trzeba rozmaiwac godzine, czasem dwie. Baza klientow zainteresowanych jest, wiec tutaj nie naciagamy strszych osob czy dzieci..

do pracuje

Skoro tam pracujesz to o tej porze na forum siedzisz?

pracuje
@do pracuje

Kazdy pracownik podczas rozmow moze dowolnie korzystac z kompa;)

chętna do pracy

Fajnie. Ja bardzo chętnie bym spróbowała, ale niestety do 19 codziennie? To jest strasznie kiepskie. Jeśli się jest wolnym to spoko, ale jak się ma obowiązki w domu typu dziecko, które zostaje z dziadkami jak ja jestem w pracy to bardzo kiepska sprawa. Mimo, że kasa zachęca i mnie bardzo motywuje, to nie jestem w stanie sobie pozwolić na takie coś. Do 18 jeszcze , ale do 19 no way.

Wariat

Moja opinia wygląda następująco: dobra podstawa, spoko prowizje, miła atmosfera. Ogłoszenia ciągle pojawiają się na necie z powodu rozrostu firmy. Najpierw było nas zaledwie 10 teraz już ponad 20osób i ciągle pojawiają nowe osoby. Prawda jest taka, że ciężko znależc osobe która na prawdę chce pracować. Osoby które dają z siebie 100% szybo mogą awansować. Jak dla mnie zajefajna posadka w której można rozwinąć skrzydła.

Doradca Klienta

Pierwszy etap to rozmowa przez telefon. Drugi jak Ci wygodniej, Skype albo Ostrava czy tam telefon. Dostajesz maila oficjalnie czy Cię biorą. Teraz biorą każdego.

Co cię motywuje do pracy?

logo firmy Kontroler jakości
Ostrava
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Pracuje

Nie ma porównania, duzo lepiej niz w Polskim Call center. Tutaj jest podstawa, na czysto spokojnie 1800zł jest. Dodatkowo są premie, ja wychodze koło 3,5 tys miesięcznie. To taka średnia, sa osoby które neico mniej wyciągają, a są tacy co wyciągną 7 koła. Dodatkowym plusem są lekarze, do dentysty chodze za free, okulisty chodze za free itd. I atmosfera lepsza niż w pl call.

Esmd Call centres s.r.o.

Aby uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu z nami poprzez email - praca@esmd.cz

alexia

Halo! ktoś się wypowie?

Esmd Call centres s.r.o.

alexia

Ja chętnie bym spróbowała. Pracuję w call center w polsce, ale kasa słaba i kierowniczka masakra.Znam się na rzeczy, wiem jak sprzedawać. czyli rozumiem, że nie jest to typowe call center bo dostajesz bazę zainteresowanych ludzi tak? a nie tak jak w polsce dostajesz bazę i obdzwaniasz, żeby wyłuskać zainteresowane osoby? jakie są warunki finansowe? ile jest podstawy ile można wyciągnąć w premii? w jakich godzinach pracujecie?

Jonatan

Jak dla mnie praca spoko. Jest baza klientów zainteresowanych, nie jest to typowe call center. Można zarobić fajną kase z prowizji i podstawa wyższa niż w Polsce. Ogólnie polecam ;)

Binary/forex

Czy ktoś mógłby wrzucić nazwę platformy którą obsługuje firma?

Średniak

Co do mojej opini to wygląda to tak. Praca jest ok dzwoniz do klientów którzy wczesniej wyrazili zaintereswanie inwestycjami i poazujesz im na czym to polega.Szefostwo bardzo przyjemne nie to co u nas w Polsce(niestety). co jakiś czas w pracy sa jakieś konkursy więc jest zabawnie atmosfera spoko. co do pieniędzy to ja może nie jestem najlepszy w firmie ale taki średni mój zarobek miesięczny to około 2700 PLN. Tyle w Polsce nie zarobisz za taką prace.! a jeżeli ktos pracował dwa tygodnie i mu nie poszło to sory ale widocznie sie nie nadawał(hahaha). Ja pracuje 4 miesiąc i polecam. Warto samemu sprawdzić jak to wyglada. w problemów z wypłatami jeszcze nigdy nikt nie miał także hajs sie zawsze zgadza

Binary/forex

Siema firma zajmuje się tylko forexem czy Binarki tez mają? Jakie są progi prowizji? Przeczytałem z uwagą Wasze opinie ale BO i forex to nie branża dla każdego albo zarabiasz albo chodzisz po podstawę:) lepsza ostava niż Rumunia poproszę o odpowiedz obecnych pracowników, którzy sprzedają. Z góry dzięki.

wypadkowy

zainteresowała mnie tam praca, powiedzcie mi tylko czy jest wymagane zaświadczenie o niekaralności?

ESMD Call centres s.r.o.
@wypadkowy

tak, jest wymagane

bezimienna

praca jest wpozadku i naprawde mozna zarobic takie pieniadze.wszystko zalezy od techniki sprzedazy i wytrzymalosci.jesli osoba w siebie nie wiezy i nie wiezy w to co robi to niestety ale nie uda sie tego osiagnac.pracuje tam juz dluzszy czas i nie moge narzekac na pieniadze ktore zarabiam.a nie dzwoni sie do klientow ktorzy nie interesuja sie tematem.owszem moze poczaqtki sa takie ale po dluzszym czasie s klienci co wiedza co wypelniaja i dlaczego sie do nich dzwoni.wiec nie przesadzajcie ze jest tak zle.tak jak wspomniala osoba przedemna bardfzo wiele osob przychodzi z bardzo duzym ego i niestety nic z tego nie bedzie gdyz za duze mniemanie o sobie o niczym tam nie swiadczy duzo robi nauka techniki sprzedazy i rozmowy z damym klientem.ogolnie oceniam praca w tej firmie bardzo fajna super atmosfera brak wyscigu szczurow kierownictwo wpozadku i zarobki tez ale to tylko moja opinia

chudy

jest ok , nie ma co narzekac , jak tak obserwuje jacy ludzie czasem przychodza i czego oczekuja bez kompletnej wiedzy lub mysla ze sa juz niewiadomo kim to wiadomo ze nie przedluzaja im umowy , trzeba samemu ocenic swoja osobe i podjac decyzje czy to ta praca, a nie pozniej wyzywac sie na forum, wiadomo wiekszosc tych dziwnych opini pisza osoby ktore sobie nie daly rady lub wszedzie szukaly problemu , typowe plepsy co wylewaja sie na forach , dobrze ze firma sie rozwija wiec warto szukac miejsca na dluzszy okres czasu

nomatwaw

firma nietuzinkowa. nie spotkałem się w swojej karierze z taki podejściem do pracownika. szanują siłę roboczą, a co za tym idzie bardzo pomagają. jeżeli myślisz o pracy w dobrze prosperującej firmie z poczuciem, że masz pracę, a nie robotę to warto. moja opinia to moja opinia, ale jeżeli się tam znajdziesz to Ci się spodoba. pozdrowienia dla osób odważnych.

maniek

Może najpierw zacznę od tego, że pracownik ESMD nie jest żadnym doradcą inwestycyjnym. Doradzca inwestycyjny to osoba, która uzyskała wpis do rejestru doradców inwestycyjnych po zdaniu 3 stopniowego bardzo trudnego egzaminu. http://pl.wikipedia.org/wiki/Doradca_inwestycyjny którego intensywna nauka trwa często latami. Więc mówimy tutaj o sprzedawcach. Wolne stanowiska wynikają z tego, że nikt nie chce w tej firmie pracować, albo jest zwalniany bo dwóch tygodniach czy tygodniu. Rozrzut zarobków jest podany, żeby przyciągnąć pracowników a 50 tysięcy koron nie zarabia nawet właściciel o ile w ogóle coś zarabia bo z tego co wiem (usunięte przez administratora). A dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze? Potencjalnymi kandydatami są emeryci. Sprzedawca ma za zadanie namówić takiego emeryta, żeby w tym samym dniu co do niego dzwoni przelał pieniądze i stał się inwestorem. To tak jakby ktoś do ciebie dzisiaj zadzwonił i powiedział stań się lekarzem.

decks01

01012 masz rację. Jest wiele firm, również w Polsce w których pracują/pracowały osoby narzekające na warunki pracy. A przecież każdy podpisujący umowę o pracę dorosły człowiek wie co podpisuje.

Maniek - nie kazdy nadaje się na sprzedawcę... Widac ze bije od Ciebie rozgoryczenie, ze nie zarobiles tak dobrze jak inni . Zarobki bardzo sie zgadzają jeśli potrafisz sprzedawać. Teraz łatwo się oczernia prawda? Oszusta? Naciąganie? Jedni ludzie tracą, inni ludzie zarabiają, forex wygląda wszędzie tak samo.

Zostaw merytoryczną opinię o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava - Ostrava

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava?

Kandydaci do pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava