Opinie o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

sally

Dziewczyny co mialy być na rozmowach!!!!! jak było? dostałyście pracę?

Sabrava

Bo warto. Tyle ze godziny nie do przyjęcia. A szkoda bo wiele fajnych dobrych sprzedawców ma pewno by dołączyło do zespołu. Wystarczyłoby ze praca byłaby na zmiany. A tak mało kto może sobie pozwolić na prace w takich godzinach.

KosmoLoliDoliulalala

Jeśli ma się znajomości z Panią rekruter to na pewno się dostaniesz ;]

zainteresowana29

Czy firma nadal prowadzi rekrutację?

Doradca Klienta

Pierwszy etap to rozmowa przez telefon. Drugi jak Ci wygodniej, Skype albo Ostrava czy tam telefon. Dostajesz maila oficjalnie czy Cię biorą. Teraz biorą każdego.

Co cię motywuje do pracy?

logo firmy Kontroler jakości
Ostrava
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
sabrava

a ja wam powiem że pracuje w Polsce, w podobnej firmie ( zajmującej się tym samym). Miesięcznie sprzedaję po 20 000 euro. Pacuję za dużo gorszą premię i podstawę, i gdyby nie te godziny pracy to bym aplikowała do ostravy i chętnie bym się przeniosła. Ale mam dziecko i nie wyobrażam sobie żeby moja mama siedziała z nim całymi dniami bo to nierealne.

kolot

Ludzie a czego się spodziewacie? kto normalny może sobie pozwolić na pracę do 19? codziennie? przecież chyba tylko studenci? gdyby to był system zmianowy to ok. Ale codziennie do 19? żenada

Boni

Jedna wielka masówa, pijawki wysysają kasę z ludzi. Praca w zgiełku. Ale szefowa w miarę ;)

Olek

Co masz na myśli .

jauhelihapihvicobervanderlander hausen

Ale bayery nie sadzicie ze to wszystko pisze ktos od nich bo z tego co ja wiem tam jest przemial jak w przetworni i nie taki rozwoj jak pisza ryne Forex to bardzo iluzoryczna sprawa wiec nie dajcie sie zwiesc

ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava

zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres praca@esmd.cz Nabór na Grudzień trwa!!!!

Madzik88
@ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava

Zastanawiające... W każdym ogłoszeniu inna kwota wynagrodzenia ( Nie mówiąc o wypracowanych premiach/prowizjach) Raz mowa o 1950zł netto , potem mówią o 1850 zł netto, a teraz 2300 zł brutto. Mam coraz więcej wątpliwości.

Marcyśka

Chcę spróbować ! :)) Ktoś z Wodzisławia/Radlina pracuje ??

ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava

Praca od godziny 10:30-19:00 od poniedziałku do piatku weekendy i wszelkie świeta wolne. O szkolenia nie mam się co martwić ponieważ firma zapewnia cały pakiet szkoleń a także opiekę trenera, który na bierząco koryguje błedy i daje cenne wskazówki. Praca dla ludzi którzy chcą się rozwijać i nie straszny im kontakt z klientem. Szukamy ludzi, którzy mają cel i uparcię dążą do realizacji go. W firmie jest możliwość rozwoju a co za tym idzie ścieżka kariery może być naprawdę zadowalająca gdyż firma stale się rozrasta.

X

Chyba właśnie do tej 19. Taką informację uzyskałam od Pani przeprowadzającej rekrutację telefoniczną i w kilku ogłoszeniach też, szkoda, że nie wypowie się nikt z osób pracujących już. A jak z tymi szkoleniami? Są płatne? Żebym tylko miała z kim dojeżdżać, bo zależy mi na pracy.

Karol

Dziewczyny a to prawda że tam się pracuje do 19? czy można się dogadać?

Moro

A ja zastanawiam się co Nas czeka na rozmowie kw, to zdecydowanie mało przyjemny proces :/ Mają dość wysokie wymagania z tego co czytałem w ogłoszeniach.

Mariola$$

Cześć, Zastanawiam się nad podjęciem tej pracy w grudniu, zostałam już nawet zaproszona na kolejny etap rozmowy, zanim jednak się tam udam, chciałabym Was podpytać jak wygląda praca w tym miejscu, a mianowicie: Ile wynosi podstawa - 1950 ?? zł netto ( w kilku ogłoszeniach widziałam różne kwoty ) Umowa na stałe, czy wstępnie na rok? Czy produkt łatwo sprzedać? Trzeba wyrobić pewną normę dzienną? Czy pracujemy na bazie zainteresowanych już klientów czy poszukujemy? Jak szefostwo? Jestem z pow. wodzisławskiego musiałbym dojeżdżać z kimś.. Istnieje możliwość zakwaterowania? Pracowałam kiedyś w CC i przyznam, że nie był to łatwy orzech, szefostwo fatalne i płaca również stąd tak wiele moich pytań. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto podpowie mi co i jak. Dzięki, pozdrawiam Mariola

Tina
@Mariola$$

cześć! Zadajesz takie same pytania jakie ja też chciałam zadać. Również otrzymałam zaproszenie na rozmowę na 19. Odpowiadam Ci dlatego , że jestem z okolic Rydułtow więc w razie ewentualnego zatrudnienia mogłybyśmy jakoś dogadać się z dojazdem. Myślę , że takich osób znalazło by się więcej. Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi na Twoje pytania. Tez mam watpliwości.

ESMD
@Tina

Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to są naprawdę stabilne tj umowa o pracę po pokresie próbnym możliwośc przedłużenia na czas nieokreślony. Praca z dobra podstawą bo ok 1850 zl netto + bonusy a te są zależne tylko od Ciebie ponieważ sam sobie wypracowujesz zyski. Atmosfera swietna, motywują Cię na każdym kroku, masz dookoła ludzi którzy służą pomocą a nie wprowadzają tzw wyścigu szczurów,, Możliwosci rozwoju w firmie są ogromne co jest bardzo ważne bo firma ciągle się rozrasta. Jesli chcesz pracować i masz charyzmę to znajdziesz w firmie swoje miejsce.

Mariola$$
@Tina

DO TINA: To zrozumiałe, że mamy wątpliwości przed podjęciem tej pracy, to dosyć specyficzna branża. Pojadę, spróbuję, zobaczymy. Dobrze słyszeć, że jest Nas dwie. Mi właśnie bardzo zależy na tym, żeby móc się z kimś dogadać w kwestii dojazdów. Zostawię kontakt do siebie. Napisz to pogadamy. emka1234@o2.pl

Janina

Mam takie pytanie, czy firma prowadzi teraz jakąś rekrutację?

ESMD Call centres s.r.o.
@Janina

Tak, rozrastamy się nadal, obecnie poszukujemy sprzedawców od 12/2015.

Janina
@ESMD Call centres s.r.o.

a to prawda że pracujecie codziennie do 19? i jeśli można spytać rozumiem, że jest się zatrudnionym w czechach na polskich warunkach tak? czyli 26 dni urlopu mam rocznie tak jak w Polsce? i na jaki adres meilowy można wysłać cv?

michalina

Czyli polecacie? orientujecie się czy oni teraz mają jakąś rekrutacje?

michalina

czy ktoś odpowie proszę?

esmd call centres

Zostaw merytoryczną opinię o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava - Ostrava

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava?

Kandydaci do pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.