Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji - Prawa Jazdy

Puck

Opinie o Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji - Prawa Jazdy

Petent

Witam! Nie jest idiotyzmem to ,że w Komunikacji czeka się najpierw na uiszczenie opłaty przed kasą 1,5godziny na wymianę dowodu rejestracyjnego,tyleż samo aby dotrzeć najpierw do biura,ale to że po 3-ch godzinach nerwówki za wycieraczką znajduje się mandat 50 zł za parkowanie bez uiszczenia odpowiedniej opłaty!!! To wina petentów ,że tyle trzeba czekać aby być załatwionym ,tylko szkoda ,że ta formalność nie obowiązuje co roku,bo wtedy budżet powiatu na pewno by przedstawiał się b. korzystnie a Pani Starościna może zatrudnić jeszcze dodatkowo kilka osób!!Kompletny absurd ,żeby dla petentów UP wypisywać mandaty za dziadostwo administracji!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji - Prawa Jazdy - Puck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji - Prawa Jazdy