Opinie o McDonald's Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zatrudnimy pracowników do restauracji McDonald’s. Oferujemy nową wyższą stawkę! Gwarantujemy umowę o pracę! Oferujemy elastyczne godziny pracy! Zatrudniamy również na pełen etat!

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tobiasz

Niestety z tymi awansami to prawda. Pracuje dopiero pol roku w maku, wiec sama nie oczekuje awansu, ale widzę, że awans dostaja osoby, które "przyjaznia" się z kierownikiem lub chcą odejść. Jest kilka osob spokojnych, sumiennych, posiadajacych wiedzę o tej pracy wieksza niz wiekszosc menagerow, a od kilku lat sa zwyklymi pracownikami. To przykre.

@Tobiasz

Niestety nie każdy dostaje awans jak chce odejść, jak kogoś nie chcą to awansu nie dają.

N
@anonymous

U mnie chca wszystkich, bo nowi pracuja max. miesiac.

N
@N

Dobrze że miesiąc wytrzymują, za najniższą krajową kierownicy powinni pracować. Już nawet ruscy i ukraińcy nie chcą za taką stawkę pracować

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@pracownikMC
@Zainteresowany

Dostajesz na początek umowę o prace i MC tylko taka oferuje

@@pracownikMC

Nie licz na nic poza umową, bo się przeliczysz

Jadąc do pracy usłyszałem reklamę MC Donald w radiu o kawie i kanapce. Myślę sobie mam po drodze restaurację zajadę napiję się kawy a przy okazji zjem kanapkę. Mówię do pani że słyszałem właśnie o takiej promocji w radiu i chciałbym z niej skorzystać. Pani poinformowała mnie że do każdej kawy jest kanapka gratis, a po chwili zapytała się mnie co zamawiam. Poprosiłem o tą kanapkę z myślą że otrzymam również kawę, czekają prawie 5 min na kanapkę otrzymałem ją, gdy zapytałem się o kawę, otrzymałem odpowiedz że zamówiłem kanapkę. Szkoda było mi czasu na tłumaczenie, czy wyjaśnianie sprawy z jej przełożonym i na dalszy dialog z osobą która nie rozumie co się do miej mówi. Jeżeli nie zrozumiała mojego zamówienia powinna dopytać. Był to ostatni mój zakup w dobytku jakim jest MC Donald. Nie polecam. Dodam tylko że taki poziom obsługi gwarantowany jest w restauracji Gdańsk Przymorze koło uniwersytetu Gdańskiego.

Obserwatorka
@anonymous

Sam piszesz ze prosiles o kanapke maso.a oferta dotyczyla kawy

P.

Nie ma sensownego miejsca na pisanie opinii w internecie więc z góry przepraszam za nadużycie miejsca strony. Nie mniej może pomóc w ocenie sytuacji zatrudnionych fimy McDonadls. Nr paragonu: 256047 Jestem BARDZO niezadowolony, zresztą kolejny raz! Po raz kolejny co innego się prosi, zamawia, a co innego dostaje. Tym razem zamówiłem (przy monitorze LCD) Lodowe marzenie z masłem orzechowym/ Kitkat + lody w wafelku. (proszę odsłuchać nagranie!) Zapłaciłem tyle co Pani poprosiła: 12,70zł, nie zwróciłem uwagi na maluśki paragon (wrzuciłem do schowka/ jako śmieć). Podjechałem pod okienko odbiór. Po chwili Pani wydaje mi co innego Flary (coś w tym rodzaju) i lód w połamanym wafelku. Ponieważ to już nie pierwszy raz stanowczo mówię, to nie to co zamawiałem! Miało być Lodowe marzenie z Kitkat! Pani zdziwiona podała mi po chwili MLodowe Marzenie./ Ponieważ zdarzało się że była w nim inna posypka, pytam. Na pewno z Kitkat? Pani: tak, na pewno Kitkat. Odjeżdżam od okienka, włączam się do ruchu na trasie Gdańskiej. Na wysokości za Łomiankami orientuje się że znowu dali coś innego (oszukali) bo z posypką Layon. Moja złość była tak wielka (wydałem pieniądze w błoto, do tego na trasie nie miałem czasu się wracać), że wywaliłem to w czorta do kosza na najbliższej stacji! (nie nawidzę posypki Layon!!!!) Tak byłem i jetem nadal wściekły na obecną obsługę McDonalda że trudno mi opisać w dyplomatycznych słowach. Najgorsze że to już nie pierwszy raz! Zdarza się to coraz częściej. A, jeszcze gorzej, że jak widzę w całej Polsce. (śmigam dużo autem w delegacje) Przestają mieć ochotę wstępować do McDnaldsów. Zaczyna mnie odrzucać, utrwalać się zły, negatywny wizerunek tego "baru". Zresztą nie jestem osamotniony. Koledzy i Koleżanka z Firmy ma dokładnie takie same doświadczenia. Coś u Państwa jest mocno nie tak! Wydałem pieniądze i nie dość że nie otrzymałem tego co zamawiałem to jeszcze mnie oszukali, byłem i jestem wściekły na McDonadls! Pozdrawiam P.S. To samo dotyczy McDonalda w Ostrołęce!!! *przy rondzie, stacji benzynowej Cirkle) Notoryczne oszukiwanie, wydawanie nie tego co trzeba, braki. Rak nawet nieświadomy nie dostałem głupiej szklanki do zestawu(przeżyłem bo nie o szklankę chodziło tylko o "żarcie") ale pokazuje poziom obsługi McDonalda, zdemoralizowania lub zbyt wielkiego oszczędzania Państwa Zarządu/ Ajentów. Gdzie leży przyczyna, nie wiem... Mogę się tylko domyślać, że może: - za mało płacicie ludziom, (bardzo możliwe) - za bardzo ich poganiacie/ wykorzystujecie i tracą rozeznanie - za słabe kadry przyjmujecie (poziom moralny pracowników). Nie wiem, jak na razie to jest coraz gorzej. Tragicznie!

Grażyna
@P.

Człowieku. Idź sam sobie pracuj i usługuj takim burakom jak ty. Nie podoba Ci się jesteś nie zadowolony ? A kazał Ci ktoś tam jechać i kupować? Coś mi się nie wydaje.

Obserwatorka
@P.

Zejdz na ziemie nobie do.y ci nie urwali so wazniejsze spr na swiecie ni placz doroslego o kanapke kulturkaaa? A bylam sie kiedys pytac o prace niecale 2 tysiaki za norme jak zyc?

Pracownik Restauracji

Bardzo miła pani, wszystko trwało 10 min, dostajesz skierowanie na badania, za które płacisz, a oni później oddają pieniądze, stawka na dzień 19.04.2021 na umowę o pracę to 17 brutto.

O doświadczenie, opowiedzieć o sobie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
niezadowolony

opinia na wielki minus. zawsze mi się śpieszy dlatego zalatuje do MC , i praktycznie zawsze jak robie większe zamówienie czegoś brakuję!!! dzisiaj po raz kolejny brak . stwierdzony po drodze jak już byłem z 20km od MC. ludzie tam nie potrafią liczyć ? to chyba praca i jakieś obowiązki są. rocznie chyba z 150 zł kosztowały mnie te wasze pomyłki.

Z obserwacji
@niezadowolony

Twoja wina skoro nie sprawdzasz

Nick.

Czy w maku dostaje sie premie? Jesli tak to za co? Nie chodzi mi o dodatek za pranie czy za brak absencji.

ciułaczka
@Nick.

za pranie to 0,50 x godziny pracy. za dyspozycyjność 1zł x każda godzina pracy,bez spóźnień,absencji

Zainteresowana

Hej, czy ktoś byłby w stanie napisać mi jak wygląda teraz praca w macu przy ul. Połczyńskiej w Warszawie?

@PracownikMC
@Zainteresowana

Pracuje tam obecnie i jak się wchodzi tak to odrazu czuje się dobra atmosferę chociaż potrafią być Krzywe akcje ale na ogół świetna atmosfera nie raz jest bardzo duży ruch jeżeli chodzi o gości

Joanna

@Mcemployer widzę, że znasz firmę McDonald's Polska od wewnątrz, Twoja opinia jest raczej negatywna, ale może znalazłeś jakieś pozytywy tej pracy? Jednocześnie chciałabym zachęcić innych byłych lub obecnych pracowników, aby pisali na forum o swoich doświadczeniach z tej pracy. Każda taka szczera wypowiedź jest na wagę złota dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie.

nowe standardy

Jedna z Pań w niebieskiej koszulce wprowadziła nowe zmiany jak kierownik nie widzi albo nie ma go w pobliżu, mówi pracownikom żeby przebijali timery

Pracownik Mcdonalda
@nowe standardy

Prawda

Feliks

Firma ma opinię dobrego pracodawcy chociaż nie jest to praca lekka!!

@Feliks

Skąd ta informacja, że ma dobrą opinie? Wystarczy poczytać opinie jakie ma lub trochę samemu popracować żeby wyrobić sobie własne zdanie o tym miejscu.

Mcemployer

Zgadzam sie z opiniami o tej pracy, wyzysk molestowanie, ponizanie wyzywanie i obgadywanie. Zazdrosc grubych bab, do tego opieprz za wszystko co zrobisz i tak zle albo za wolno. (usunięte przez administratora) to malo powiedziane do tego pieniadze lepsze placa w ogrodniku. Zglaszanie to wysmiewanie cie i robienie z kogos durnia. Mam wrazenie ze niebiekie koszulki zakladaja osoby usposledzone umyslowo!!

Joanna

@Luidzi widzę że znasz firmę od środka, mógłbyś napisać coś więcej? Grafiki ustalane są z góry czy można to dostosować pod swoje ewentualne zajęcia na uczelni? Jesteś zadowolony z pensji, relacji z innymi pracownikami? Wewnątrz zespołu panuje dobra atmosfera? Takie szczere opinie są bardzo cenne dla osób poszukujących pracy w tym miejscu, warto dzielić się swoimi odczuciami.

ciułaczka

zapytanie o finanse... premia I to za godzinny przepracowane w weekendy? ekwiwalent za pranie, skąd się bierze od czego zależy?

Luidzi

Każdy wie, że tu nie jest lekko ale jeśli mamy pracę taką jaką lubimy to zawsze będzie nam dobrze!!!

Chcę podziękować wszystkim pracownikom Mc Donald w miejscowości Mop Chojny na trasie S-8,którzy pracowali w dniu 11 07 2018 a szczególnie osobie która znalazła saszetkę z dokumentami oraz pani która je wysłała za uczciwość i bezinteresowność . Po takim zdarzeniu chce się znowu wierzyć w ludzi.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. M . K

Szczerze nie polecam! Stałam przy kasie bardzo długo a obsługa miała mnie totalnie gdzieś. Pracownicy byli bardzo nie mili. Na prawdę lubię przyjeżdżać do tej restauracji bo mają tam dobre jedzenie ale tym razem obsługa bardzo mnie zawiodła. W końcu wyszłam ze znajomymi wkurzona nic nie zamawiając. Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy bo inaczej będę zmuszona pójść do konkurencji.

Mc
@12345678910

O nie! McDnalds już wysłał frytki na przeprosiny. Proszę tylko nie odchodzić do konkurencji!

dorota

Nie polecam pracy w maku w przejściu podziemnym na dw. centralnym. Kierownicy to porażka. Jedna kierowniczka ANIA złapała mnie za (usunięte przez administratora) bo nie wyrzucałam paragonów i nikt nie zareagował. Jak oburzyłam się i zgłosiłam to do osoby wyżej to mnie wyśmiali, a miałam wtedy 17 lat i była to moja pierwsza praca. Zraziłam się na całe życie do MAKA i więcej już się nie dokładam do tej firmy. To żart kogo oni tam zatrudniają... Druga kierowniczka na szkoleniu z kasy stała za moimi plecami i ciągle krzyczała mi do ucha paragon, chusteczka i tak przez bite kilka godzin też anka tylko z wadą wymowy. Jeżeli jesteś ładna to nie idź do tej pracy bo cię ZMOLESTUJĄ I SKRZYCZĄ za byle co, bo większość ludzi tam pracujących to zazdrosne k....

Jacek

Idealnych firm nie ma , jak ktoś wybrał taką pracę to jego decyzja!!

luiza

Zaczęłam pracę w weekendy. Nie dość, że po 1 godzinie zostałam sama na stanowisku (napoje zimne i desery), to wszyscy mają pretensję, że nie umiem robić kaw (z których mnie nie szkolono!). Co przychodzi kolejna zmiana, to każą w inny sposób nalewać lody czy bitą śmietanę. Managerowie olewają braki (np. lodu czy polew), są chamscy i nie chcą puszczać do toalety. O przerwę trzeba się prosić kilka razy. Wszędzie jest brudno, ludzie potykają się o łyżki, kubki, ślizgają na frytkach, tłuszczu i lodzie. Jedna ścierka służy do wycierania blatów, dozowników itd. Jeśli choć 1 minutę stoisz bezczynnie, to od razu zostaje zwrócona uwaga i dostajesz ochrzan. Szafki pracownicze to totalny (usunięte przez administratora) brud, podobnie jak toaleta i pokój dla pracowników, w którym podczas przerwy spożywają posiłki. Gdy po kilku dniach pracy zgłosiłam kierowniczce, że chcę złożyć wypowiedzenie i poprosiłam o informację, kiedy mogę to zrobić, dostałam ochrzan i w kilku dosadnych słowach powiedziano mi, jakie moje zachowanie jest dziecinne, bo ona musiała wypełniać papiery! NIE POLECAM nikomu pracy w tym barze. Zgłosiłam się, bo słyszałam opinie o przyjaznej atmosferze mimo ciężkich warunków, ale to kłamstwo! Nowy pracownik traktowany jest jak śmieć, o którym można mówić w trzeciej osobie (w jego obecności) albo (usunięte przez administratora) który nie odróżnia kubka małego od dużego.

missmistery

fatalna.Wyzysk praca za dwie osoby ktora ma wykonac jedna. Manipulowanie grafikiem; masz tak jak wygodnie jest starym zasiedzianym pracownikom. Zwolnienie??? Nie mozesz chorowac jest to niemile widziane i komentowane!!!

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w McDonald's Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.

McDonald's Polska Sp. z o.o.