Opinie o McDonald`s w Stargard Szczeciński Szczecińska 10

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie McDonald`s. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald`s o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Stargard Szczeciński Szczecińska 10

Porażka

Szkoda ze firma reklamująca się stabilnym zatrudnieniem nie potrafi zapewnić umowy po okresie szkoleniowym

@Porażka

Czyli co, po okresie szkoleniowym pracuje się na czarno czy jak? :o

@Urszula

Nie pracuje się wcale. Tam co kilka dni są szkolenia bhp. I po okresie próbnym do widzenia bo są inni.

@Porażka

Aha... Serio? To ile ten okres próbny trwa? Bo jednak chciałabym wiedzieć na ile czasu by mnie zostawili, bo pilnie szukam roboty... Ale myślałam że załapie się tu na dłużej.

3 miesiące

@Porażka

A czemu tak się dzieje z tym okresem próbnym?

@Porażka

Dobre i to. Chociaż przez te 3 miesiące jest jakoś okej? Muszę się gdzieś zaczepić chociaż na chwilę.

@Urszula

Zależy na jakim stanowisku. Mnie dobre jeszcze 2 msc po odejściu z maca ręce bolały od noszenia kilogramowych kartonów co pare minut. Z gorącej kuchni na zimna chłodnie. Na założenie kurtki nie masz czasu bo kusisz szybko smażyć i nakładać. Za te pieniądze taki (usunięte przez administratora)nie opłaca się.

@Porażka

No to słabo trochę. A słuchaj jak z zapachem oleju sobie radzić, bo pewnie włosy i wszystko capi?

@Dominika

Po paru dniach już tego nie czujesz. Przyzwyczajasz się do zapachu. A jak poradzić ? Myć codziennie włosy i prac ciuchy… innej metody nie ma … tylko, ze spodnie dają jedna pare. Leci tonę oleju na nie a musisz w nich chodzić bo opieprz będzie, ze masz inne spodnie … nie ważne, ze nie wyschły..

@Porażka

Ej a to akurat bez sensu. Ile takie spodnie mogą kosztować, bo może wystarczy poprosić jakoś o więcej par?

@Dominika

Dostajesz 2 bluzki z krótkim rękawem, jedna z długim, jedne spodnie. I to ma ci starczyć. Jak się pobrudzi trzeba chodzić w brudnych.

@Porażka

No cóż... A jeszcze takie pytanie, bo jeśli chodzi o grafiki to jak zazwyczaj ludzie sobie to układają? Cała seria pod rząd i trochę wolnego czy jak? Bo zastanawiam się nad tym w kontekście prania

@Dominika

Ja pracowałem 5 dni pod rząd i 2 wolne ..

@Porażka

No to na pranie czas jest... A nadgodziny to tu są?

Jak chcesz to są

@Porażka

Aha czyli nie zmuszają ani nic? I ile lepiej płatne? Skoro dowolne to zastanawiam się czy ludzie aż tak ostro się w nie pchają

@Dominika

Tak samo płatna jak normalna. Tu nie ma żadnych dodatków do niczego. Ładnie piszą tylko w ogłoszeniu a nie masz NIC. Jeszcze okradanie na godzinach… żeby jak najmniej zapłacić

Aleksandra Nowy wpis
@Porażka

A co jest nie tak z tymi godzinami? Przecież chyba trzeba robić jakis wykaz przepracowanych godzin?

Porażka Nowy wpis
@Aleksandra

Nie robisz wykazu. Oni sami patrzą na odbitki. Od godz 22 do 6 już odbitek nie ma, wiec mogą kitowac i ucinać ci ile chcą… kierownik cie oleje, a cały szef maka jest taki, ze nawet dzień dobry ci nie odpowie bo jesteś tylko zwykły „robol”. Radzę ci, szukaj gdzie indziej i normalnej gdzie będą cie szanować a nie traktować jak śmiecia…

Natalia Nowy wpis
@Porażka

Ile trwa okres próbny? Przez ten czas obowiązuje jakaś umowa?

Porażka Nowy wpis
@Natalia

3 msc

Witam ja obecnie jestem w mc u nas w Stargardzie i szczerze schodzi na psy stoły częściej uwalone dziś nawet chusteczek nie dali do zamówienia . A stoły to nawet w keczupie rozmazane . Osobiście jestem ostatni raz . I zastanawiam się jaki jest (usunięte przez administratora) na zapleczu czego. Ludzie nie widzą może kiedyś sanepid wpadnie i (usunięte przez administratora) zamknie

Kama

Nigdy nie przechodzą kontroli sanepidu. Zawsze przychodzą drugi raz i wtedy dopiero jest sprzątane

Wojsko Polskie

Byłem dzisiaj z kobietą w Macdonaldzie-stargard. Nie Działał najpierw system więc czekaliśmy, jak już złożyliśmy zamówienie czekaliśmy ponad 30minut jeden Pan z obsługi trochę przy kości w niebieskiej koszuli, raczej Pan od sprzątania to był. Jedyny się nami zainteresował i podszedł się spytać ile już czekamy, bardzo miły Pan reszta też Ok ale ten Pan zasługuje moim zdaniem na jakiś awans

@Wojsko Polskie

No w sumie miło z jego strony, bo skoro od sprzątania był to raczej nie jego sprawa tak jakby. A awans to jaki byś mu polecał? ;) Tutaj to normalnie po każdym stanowisku da radę skakać?

Wojsko Polskie

Nie posiadał z sobą plakietki woec jego imię nieznane

Czy rozmowa kwalifikacyjna w McDonald`s odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie McDonald`s w miejscowości Stargard Szczeciński?

Ola

Nie polecam. Praca za kilka osób. Wysyłają na frytki, nie jednak na kurczaka. Potem sprzątanie lobby, jednak chodź na kuchnie. (usunięte przez administratora) na godzinach. Robisz więcej a płaca o 15 godzin mniej. Żadnych premii ani dodatku za 100% frekwencji tez nie ma. Jedynie 10 zł pranie odzieży. Jedyny + godziny. Pracujesz jak chcesz.

Ola

Już nie. Za ta marna kasę się nie opłaca. Od noszenia kilka razy dziennie kartonów 15,20 kg ręce, kręgosłup wszystko boli.

Dziś tj 07.01.22 w mc Stargard czekając na zamówienie zapytałam p.Izę (imię z plakietki) czy mogę prosić kawę za hologramy.W odpowiedzi usłyszałam "ooo to dlugo,dlugo pani poczeka" po czym odpowiedziałam "dobrze,poczekam".Pi chwili podeszła miła pani.Magda(imię z plakietki) uśmiechnęła się i powiedziała,że zaraz zrobi kawę. Po ok minucie dostałam pyszny,gorący napój. Wcześniej podszedł jakiś ojciec z dziećmi złożyć zamówienie, p.Iza zniechęcała kolejnego gościa "oo dlugo Pan poczeka,jakieś 40 min" .Moha opinia nie jest skargą lecz uwagą dla tej pani.Dziekujemy p.Magdo i rozumiemy ,że trzeba czekać,widziałam jak wszyscy ciężko pracujecie łącznie z panią, ale to zniechęcanie było celowe.Nie trzeba było czekać wcale tak długo na kawę ani na to zamówienie Pana i jego głodnych dzieci.Wysylala pani wszystkich do kiosków, nie wszyscy potrafia6je obsłużyć i zwyczajnie się krempują.Praciwalam 4 L w maku wiem jak jest wam ciężko, ale my klienci prosimy tez o uprzejmość.Pozdrowienia dla miłej pani Magdy i dziękuję za szybką obsługę i pyszną kawę latte:)

@Ania

Ponieważ nie mogę edytować komentarza ,chciałam się poprawić. CHODZI o p.Izę która zniechęcała do zakupu.P.Magda profesjonalnie i szybko zrobiła kawkę. Przepraszam za pomyłkę

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

McDonald`s