Opinie o McDonald`s w Kórnik Poznańska 85

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie McDonald`s. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w McDonald`s o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Kórnik Poznańska 85

emka

Witam. Mam prośbę. Zamierzam złożyć aplikację w sprawie pracy w McDonalds w Kórniku. Zastanawia mnie jednak, dlaczego ogłoszenie na które chcę aplikować, pojawia się od kilku tyg. dość często? Co jest powodem tak dużej (częstej) rotacji w tej firmie? Proszę o bliższe informacje. Jakie są ogólne warunki zatrudnienia, poza umową o pracę? Jaka tam jest stawka godzinowa? Jaka atmosfera? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

Felga
@emka

Ja też składałam aplikacje do pracy w MC Donald kórnik przez olx pod koniec listopada 2019 r z racji że po aplikowaniu nikt się nie odezwał poszłam tam osobiście. dostałam skierowania na wszystkie badania w ten sam dzień co poszłam to co usłyszałam na rozmowie i to co okazało się później to są dwie różne rzeczy. Na rozmowie usłyszałam:"stawka 14zl na rękę, po przyniesieniu wyników medycyny pracy i sanepidu zwrot za badania w ten sam dzień, od razu bhp i podpisywanie umowy,, a gdy na początku grudnia przyniosłam wszystkie badania okazało się że zwrot za medycynę tylko w dniu podpisywania umowy(kasę miałam pożyczona więc chciałam ja oddac jak najwcześniej) stawka to 9-10 zł na rękę za godzinę a nie 14 i pracę miałabym zacząć po 17 grudnia (2grudnia zanosiłam wszystkie badania lekarskie) ostatecznie podziękowałam ze względu na to że potrzebowałam pracy od zaraz a nie po kilku tygodniach. Dużo też do wiedziałam się od byłych już pracowników dlaczego Ludzie z tamtego miejsca uciekają (kierownictwo nie ma szacunku do pracowników )

Gucio Nowy wpis
@emka

Witam tam tylko przyjmują na trzy miesiące a zwłaszcza studentów a po trzech miesiącach zwalniają i biorą następnych na trzy miesiące i tak sie odpychają pracownikami

Lalal Nowy wpis

Obsługa drive bardzo (usunięte przez administratora) oraz brakujące wrapy

Oli

Rozpoczęłam tam pracę niedawno Jestem zadowolona Dużo informacji ,które ludzie przekazują jest nieprawdą. Atmosfera jest bardzo przyjazna .Polecam

em zi
@Oli

Robi tam pani krótko więc jest pani,, świeża,, poczekamy jak będzie za pół roku /rok

em zi Nowy wpis
@Oli

Gdyby tam było faktycznie tak dobrze to ludzie nie zwalniali by się a MC Donald nie poszukiwał by non stop pracowników.

Hoffen Nowy wpis
@Oli

Oli i co nadal tam pracujesz??

Dzis rozmawiałam z babka która tam pracuje. Mówiła mi że nawet Ukraińcy odeszli z MC Donalda w kórniku. Za pracę od poniedziałku do niedzieli wychodzą miesięcznie niecałe 2tys czasami są w stanie wyciągnąć 2200.jesli ktoś idzie na chorobowe ma wypłatę pomniejszona o 400zl (80%wyplaty tylko otrzymuje). Ogółem mówiła mi że to jest praca dla młodych osób które psychicznie i fizycznie są bardzo wytrzymałe. I kierownictwo z tego co mówiła jest bardzo chamskie

logo firmy Hydraulik_Belgia
REGESS
logo firmy Pracownik kuchni/ pomoc kuchenna
Compass Group Poland
logo firmy SPRZEDAWCA
Netto Sp. z o.o.
Iza

Ja ostatnio zauważyłam że na olx jest bardzo dużo ogłoszeń z maka w kórniku i jakoś nie ma chętnych do pracy coś musi być nie tak że ludzie z tamtąd odchodzą. Ja też chciałam iść tam do pracy złożyłam nawet swoje dane przez ulotkę w maku zaznaczajac że interesuje mnie praca od poniedziałku do piątku na 8godz po oddaniu ulotki od razu była u mnie pani kierownik na rozmowie i pierwsze co drążyła temat dlaczego nie jestem zainteresowana pracą również w weekendy(w weekendy pracuje w innej firmie więc nie chciałam pracy w soboty i niedziele w maku ) drugie pytanie było czy mam jakiś stopień niepełnosprawności potem opowiadała mi jak wygląda praca w tej firmie-aplikowałam na pracę na nockach do sprzątania-zero biżuterii, zero pomalowanych paznokci, swoje buty czarne nie materiałowe tylko skórkowe. Na nocna zmianę praca wygląda następująco:sprzątanie wszystkich pomieszczeń, toalet, sali, sprzętów w kuchni, sprzątanie terenu przy maku na zewnątrz... Ostatecznie dowiedziawszy się kto będzie moim menadżerem zmiany(wredna dziewczyna) nie podjęłam się tej pracy.

Karate

Mam trzy znajome które pracował w maku i wszystkie odeszły ze względu na atmosfere brak szacunku do pracowników jedzenie dla pracowników jest za połowę ceny tylko picie w małych kubkach jest za free. Kierownictwo zmiany czuje się jakby byli władcami. Pracownicy najlepiej jakby między sobą wogole nie rozmawiali w trakcie pracy tylko tyrali i ta chamska kierowniczka zmiany Natalia o Boże hetera z samego spojrzenia

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Kórnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald`s?

Kandydaci do pracy w McDonald`s napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald`s