Opinie o McDonald`s w Strzegom Aleja Wojska Polskiego 80F

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie McDonald`s na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Strzegom Aleja Wojska Polskiego 80F

Mamuska Nowy wpis

Nie pozdrawiam Karolka..Wiecznie czegoś zapomną z wiekszego zamówienia włożyć...dzisiaj już przeszli samych siebie place 190zl a tam nie ma części zamówienia i (usunięte przez administratora) w tej torbie jakby wywalił się ktoś z nią pod okienkiem...mieliście szczęście że byłam przed pracą i się spieszyłam następnym razem będę sprawdzać z wami razem zamówienie...

Matko jedyna???? Nowy wpis

Czekając na zamówienie, zobaczyłam że panie szykujące jedzonko, robią wszystko bez rękawiczek: kapusta,kotlecik, serek ,sosik i jeb bułka, poprostu jeść się odechciało. Drodzy pracownicy gastronomii, moi koledzy po fachu, zapewne mieliście szkolenie z zakresu BHP,zdaje sobie sprawę,że przychodzicie do pracy za karę,ale żeby tak się mścić na wszystkich...... Więcej nie skorzystam, życzę smacznego ???? i????z czystych rączek przygotowanych. Pozdrawiam

Wiktoria Nowy wpis
@Matko jedyna????

Może nie mają takich wymogów i po prostu muszą myć ręce przed przygotowaniem posiłku? Twoim zdaniem wszędzie jest obowiązek zakładania rękawiczek? Ciekawa jestem, bo ja się nie spotkałam z czymś takim.

Nie pozdrawiam "kierowników" nadużycie władzy, brud, smród sanepid powinien się tym zająć... Oraz PIP, grafik zmieniany bez informowania pracowników, w dniu wolnym od pracy wydzwaniają żeby przyjechać wypłata marna mimo wszystko. UCIEKAĆ I TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD TRGO (usunięte przez administratora) TFUUU. PS Nie pozdrawiam pani w niebieskiej koszuli eLI ????????????

Barbara

No jakby serio tu było tak jak opisujesz no to słabo, ale tak w sumie czemu sam kogoś z nich nie naślesz? Z tymi grafikami to serio tak notorycznie czy po prostu się czasami zdarzało? I te zarobki to jak w końcu? Goła najniższa?

@Barbara

Notorycznie zmieniany był grafik, bez informowania pracowników.. Czemu ja nie naślę? Ponieważ nie mieszkam w kraju obecnie a wszystkie dowody są na chwilę obecną w Polsce

Barbara

No cóż, ciekawa więc jestem czy do Twojego powrotu sytuacja tutaj się poprawi, możliwe że kierownictwo się wymieni? Czy od lat ci sami są?

Pracownica

Nie jest tak źle, może sporadycznie się zdarzy, ale grafik zwykle jest przestrzegany.

Barbara Nowy wpis
@Pracownica

No dobra czyli to odnośnie grafiku. A co z resztą? Bo jakby nie patrzeć trochę tych innych informacji na temat warunków to padło...

Mamuska

Dlaczego w ostatnim czasie jest otwarte tylko do23?

@Mamuska

Może dlatego, że na noc nie powinno się jeść? ;p

Aplikowałeś do firmy McDonald`s? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii kosmetycznej w Strzegomiu
Strzegom
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Sklepu
Strzegom
ACTION Poland Sp. z o. o.
Zbigniew

Czy jest ktoś kto kontroluje akurat te restauracje w tym mieście ? Skoro takie sytuacje miały miejsce to czy ktoś to zgłosił do sanepidu? A może to było jednorazowe zdarzenie i ogólnie nie ma potrzeby kontrolować? Kogoś jeszcze spotkało coś nieprzyjemnego w tym mcdonaldzie?

Elżbieta

Hej, kto kieruje tym MCDonaldem, że takie ma opinie? Serio grafik nie jest elastyczny? :/ Studiuje, wiec myślałam ze praca tutaj będzie idealna..

A na jakiej podstawie są tu ustalane premie? I w jaki sposób w końcu działa tu grafik? nie jest sztywno ustalany?

Xyz

Praca bez czepków przy jedzeniu.. trafiłam raz na włosa w wieśmacu, dziś trafiłam drugi. Przecież to jest jakaś porażka..

Pracownicy nie wykonują swojej pracy i jest bardzo długi czas oczekiwania za małym zamówieniem. Bardzo nie kulturalnie wobec klientów.

azxc

Macdonald's Strzegomski to jakaś kpina. Grafik miał być elastyczny a okazało się ze co innego mówią na rozmowie a co innego potem robią.(usunięte przez administratora) za każdego a oni do ciebie i tak maja wąty. Gdzie tu sprawiedliwość pytam się. Premie zabierają za byle (usunięte przez administratora) nawet jeśli maszyny maja zepsute to wina nasza.

W szoku

Byłem dziś umówiony na rozmowę o pracę lecz zostałem totalnie olany. To się nazywa brak profesjonalizmu i kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Strzegom

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald`s